قرمز در مقابل رنگ قرمز در تگزاس با جمهوری خواهان مبارزه با یک دیگر پس از سفارش ماسک

دالاس — تگزاس خواهان طولانی sparred با یک دیگر با چابک اختلافات داخلی در سال های اخیر بیش از حقوق تفنگ, حمام, صورتحساب و دیگر فرهنگ-جنگ مسائل. اما پس از بهار به عنوان coronavirus شروع به گرفتن نگه دارید در سراسر کشور از آن شده است یک نبرد همه جانبه از رنگ قرمز در مقابل رنگ قرمز.

این ماه جمهوریخواه گروه در هشت شهرستان محکوم خواه فرماندار پس از او صادر ایالت ماسک سفارش کرد و گفت که آن را نقض حقوق و به دنبال آن منجر هوستون سن آنتونیو و دیگر دموکرات به رهبری شهرها و استان ها است که در حال حاضر مورد نیاز ماسک در کسب و کار.

و در روز دوشنبه فعالان حزب سرنگون رئیس دولت در حمایت از صریح فتنه محافظه کار که به نام رئیس جمهور باراک اوباما را استیضاح در سال 2014 که عروج به بالا, پارتی, پست دریافت تبریک جیر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در تگزاس به ویروس به اوج آستین نهفته اصطکاک در بزرگترین جمهوری خواه به رهبری دولت در کشور و برای اولین بار رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت آمده است تحت حمله جدی از درون خود حزب. درگیری در بسیاری از راه های منحصر به فرد است به تگزاس. شکاف در حزب اجرا همراه برخی از همان استقرار در مقابل شورشیان خطوط گسل که سال پیش تعریف شده ظهور حزب چای و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این ساختمان شده است برای یک مدت طولانی و طولانی” گفت: دولت سناتور Kel Seliger شهردار سابق آماریلو که دوم ارشد جمهوری خواه در تگزاس سنا و در خدمت بیش از 16 سال است. “هنگامی که یک حزب غالب آن نیز می شود نوع متکبر و منحصر به فرد. آن استفاده می شود پشت در 80s و 90s بیایید همه با هم در این حزب جمهوری خواه چادر باشد و اکثریت. به طور فزاینده بوده ایم طلوع مردم از چادر.”

در واقع این برخورد در حدود بیشتر از محافظه کار خشم بیش فرماندار ماسک نظم و ریشه های آن در ایدئولوژیک تقسیم بین راست و راست در تگزاس است. برخی از همان انرژی و تنش در سال 2012 با کمک یک وکیل به نام تد کروز که هرگز برگزار شد منتخب دفتر شکست قدرتمند جمهوری خواه معاون فرماندار به پیروزی یک کرسی در مجلس سنای ایالات متحده.

به عنوان دموکرات در ادامه به دستاوردهای سطح ایالت archconservatives باید سعی هل دادن تگزاس بیشتر به سمت راست در حالی که بیشتر جمهوریخواهان میانه سعی کنید به هدایت آن را نزدیک به مرکز.

اعتبار…Nitashia جانسون برای نیویورک تایمز

بیش از 130 محلی رهبران جمهوری خواه در هشت شهرستان عموم شورش علیه آقای ابوت و رای به طور رسمی به سرزنش او خیره کننده توبیخ برای یک سیاستمدار که به راحتی برنده انتخابات مجدد در سال 2018 و کسانی که تا به حال شده است که محبوب ترین جمهوری خواه در دولت است. سرزنش آرا نمادین ابراز مخالفت و تا حد زیادی بیش ایالت ماسک سفارش. تلاش برای سفت مجازات برای محکوم و به تصویب یک ایالت جمهوری خواه قطعنامه در محکومیت فرماندار باقی مانده در آثار.

آقای ابوت که چهره انتخابات مجدد در سال 2022 شد, اولین فرماندار جمهوری خواه تگزاس در زمان مدرن به طور رسمی مواخذه توسط یک گروه از حزب جمهوری خواه شهرستان رهبران.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • کالیفرنیا و تگزاس در میان کشورهای تنظیم جدید ثبت شده روزانه.
  • صاحبخانه در حال پریدن تفنگ به عنوان یک اخراج و توقف دیگر کم.
  • برای کارگران که سنگ فرش با هم اشتغال این بیماری همه گیر در معرض حفره های عمیق در امنیت شبکه است.

“ما احساس می کنیم که ابوت در حال رفتن به دریا در خاموش کردن اقتصاد” گفت: Lee Lester رئیس Harrison County حزب جمهوری خواه در شرق تگزاس یکی از هشت شهرستان است که شدت انتقاد فرماندار.

آقای لستر بازنشسته فروشنده بیمه است که زندگی در نزدیکی لوئیزیانا مرز در یک شهرستان است که ثبت بیش از 500 coronavirus موارد و نزدیک به 70 مرگ و میر گفت: آقای ابوت نیاز به “شروع بازیگری مثل ما فکر می کنم او باید عمل است که به دنبال در تصویر کلی — به دنبال حقایق و نه ترس تاکتیک است.”

تقسیم شده و مشهود در داخل و اطراف Fort Worth, بزرگترین محافظه کار به رهبری شهرستان در تگزاس است. جمهوری خواهان در شهری, برون شهری و روستایی تگزاس اختلاف نظر در دولت در پاسخ باید به این ویروس و اینکه آیا ماسک عبور از خط.

شهردار بتسی قیمت از فورت ورث که دیده است یک انفجار از موارد در روزهای اخیر ابراز همدلی به جای انتقاد فرماندار شد و نرم افزار-ماسک به عنوان دموکراتیک شهرداران هوستون و دیگر شهرستانها عمده. “خانواده پوشیدن ماسک,” خانم و قیمت یک جمهوری خواه گفت: در اخیر اعلام خدمات عمومی از طریق یک ماسک سفید تزئین شده با شبح از یک Texas longhorn, لوگو یک شهر که نام مستعار است Cowtown.

“این بسیار روش اندازه گیری شده در فورت ورث نه چندان زانو حرکت تند و سریع, واکنش,” او در مصاحبه ای گفت:. “مردم بسیار می ترسم و زمانی که آنها می ترسند آنها تمایل به بسیار مهم از همه چیز.”

اما در این نزدیکی هست در همان شهرستان در مرفه حومه کالیویل شهردار ریچارد نیوتن در زمان یک رویکرد تهاجمی تر. در ماه آوریل او باز رستوران قبل از دولت قوانین اجازه این و در ماه گذشته او bucked شهرستان ماسک سفارش. “ما فقط انتخاب کنید نه به شرکت” آقای نیوتن به خبرنگاران گفت: در آن زمان.

و در دو شهرستان, یکی به شرق و یکی به غرب از فورت ورث و کالیویل این تنور است و حتی بیشتر سرکش. رهبران جمهوری خواه در حومه شهرستان دنتون و روستایی هود شهرستان از جمله افرادی بودند که تصویب قطعنامه علیه فرماندار.

بی نظمی در صفحه نمایش کامل در آخر هفته گذشته در دولت جمهوری کنوانسیون به طور معمول یک بار از وحدت و شبکه های قفسه سینه-thumping سخنرانی برای حزب حاکم در تگزاس است. در عقب و جلو است که به طول انجامید هفته بالا جمهوریخواه به مقامات منتخب پشتیبانی نشست عملا به عنوان دموکرات را در اوایل تابستان امسال — در حالی که رهبری حزب رای به عنوان برنامه ریزی شده در فرد در هوستون یک دموکرات به رهبری شهرستان.

پس از از دست دادن یک نبرد قانونی این حزب جمع شده بودند مجازی کنوانسیون که با تاخیر بود با مشکلات فنی. پس از آن از سر گرفته شد که بانک مرکزی با این حزب رئیس جیمز دیکی کمک فشار او را.

این حزب انتخاب رئیس جدید Allen B. غرب سابق فلوریدا در کنگره که انتخاب شد در بخش های جذاب به ضد ابوت احساسات بیش ایالت, ماسک سفارش. در یک پیام ویدئویی به نمایندگان در سن جکینتو بنای تاریخی در خارج از هوستون محترم سایت بزرگداشت تگزاس نبرد برای استقلال در سال 1836 او به نام لحظه یک “میدان نبرد جدید.”

اعتبار…Jeff Newman/dpa از طریق آسوشیتد پرس تصاویر

“وجود دارد یک میدان جنگ جدید,” او گفت: در این ویدئو “و این واقعا نه بیش از حد متفاوت از آنچه که آنها با آن روبرو — سمت استبداد, استبداد, که ما می بینیم در ایالت تگزاس که در آن ما باید دستور اجرایی و حکم مردم گفتن ما آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد که ضروری است و چه کسی نیست ضروری است. این زمان برای ما به ایستادن و این زمان برای ما به مبارزه.”

در ویدئویی خود را به آدرس نمایندگان آقای ابوت اذعان انتقادات بیش ماسک خود دستور اما در دفاع از اقدامات خود اقتدار خود را به صدور دستور اجرایی در شرایط اضطراری و تعهد خود را به اصول محافظه کار.

“من می دانم که بسیاری از شما نمی خواهم ماسک مورد نیاز” آقای ابوت گفت: در اظهارات خود. “من نمی یا. این آخرین چیزی که من می خواستم برای انجام. در واقع اولین و آخرین. آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهید به قفل تگزاس بازگشت دوباره. ما باید تمام است که ما می توانیم برای جلوگیری از آن است.”

آقای ابوت که به درخواست ما برای مصاحبه باقی می ماند محبوب با تعدادی از قانونگذاران جمهوری خواه و رهبران کسب و کار و حامیان او می گویند این انتقادات هستند که از کوچک اما با صدای بلند و جناح و حزب و نه مقدار به یک تهدید برای انتخاب مجدد او.

حتی پس از یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد که حمایت خود را در میان جمهوری خواهان در حالی که هنوز هم قوی تضعیف شده بود به عنوان گسترش ویروس تشدید: یک چهارم از پاسخ دهندگان گفته اند که مخالف آقای ابوت را از دست داده و این ویروس از حدود 10 درصد در اوایل ماه ژوئن است.

در همان زمان فرماندار مواجه شده است و فشار از بسیاری از مقامات بهداشت عمومی و رهبران دموکرات به انجام بیشتر برای جلوگیری از افزایش جزر و مد از عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سراسر کشور.

“من گفته فرماندار مردم این: ویروس شما را مجبور به اقدام در نهایت گفت:” خاک رس جنکینز یک دموکرات است که در بالا انتخاب رسمی در دالاس کانتی و کسانی که به درگیری با آقای ابوت بیش از دولت پاسخ. “چالش این است که زمانی که پزشکان از شما درخواست برای اقدام پیش بروید و آن را انجام دهد پس از آن.” وی از بسته شدن از داخل سالن ناهار خوری و تاخیر در باز شدن مدارس برای فرد آموزش.

اعتبار…والری مکن/Agence France-Presse — Getty Images

تگزاس تبدیل به یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ در کشور و آقای ابوت که شروع به باز کردن دولتی برای کسب و کار در تاریخ 1 مه است تلاش برای پیدا کردن بهترین روش برای کنترل آن. برخی از جمهوری خواهان بود خواست او را برای رفتن سریع تر در بازگشایی کسب و کار و تحت فشار قرار دادند او را به نگه داشتن آنها را باز با وجود گسترش ویروس.

“وجود دارد فقط یک بخش بین آنچه به لحاظ سیاسی خود را پایه است که شما مایل به انجام آنچه درست به انجام” گفت: ماری Woodlief یک جمهوری خواه مشاور سیاسی در دالاس که مشغول به کار در فورت ورث شهردار در اولین مبارزه است. “او درست بود اما نه آنچه که خود را پایه می خواستم او را به انجام است.”

پس از موارد مربوط به میله شروع به سنبله آقای ابوت دستور داد آنها را بسته در اواخر ماه ژوئن. برای هفته گفت: دولت باید دستور ماسک پوشیدن و سپس او معکوس البته قبل از چهارم جولای آخر هفته و قرار دادن در محل سفارش برای بسیاری از اهالی تگزاس.

در میان 25 آمریکایی شهرستان با اکثر موارد سرانه طی هفته گذشته نه در تگزاس است. که شامل نه فقط پرجمعیت استان ها که عبارتند از هوستون و دالاس, اما همچنین شهرستانهای کوچکتر که شامل سن آنجلو و کورپس کریستی. متوسط روزانه مورد کل منفجر شده به بیش از 10 ، 000 در سراسر ایالت. در اوایل ماه جولای تگزاس بود به طور متوسط حدود 6,500 موارد جدید روزانه. در آغاز ماه ژوئن این رقم ماند حدود 1,400.

رهبران در شهرهای بزرگ عمدتا دموکرات خواسته اند برای قدرت برای تحمیل شهرستان یا شهر خاص stay-at-home سفارشات; آقای ابوت است که تا کنون رد کرد و اعلام کرد که چنین اقداماتی باید داوطلبانه باشد. که موضع مشترک میان محافظه کاران در دولت با احتیاط از دولت رسوخ در آزادی شخصی.

سام برایانت یک کهنه سرباز ارتش و جمهوری خواه از وکساهاچی یک استوار محافظه کار حومه در 30 مایلی جنوب دالاس متهم آقای ابوت از انجام همان چیزی فرماندار ساخته شده است فعالیت سیاسی خود را مبارزه با دولت نفس بیش از حد.

آقای برایانت 38 عضو هیئت مدیره حزب جمهوری خواه از تگزاس تا زمانی که او در سمت چپ در نا امیدی چند روز پیش گفت که او در حال حاضر تصمیم به اجرا برای یک دوره دیگر به این دلیل که هیئت مدیره پر بود از “مقدار زیادی از استقرار انجام هیچ چیز.”

“من فقط فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده این است که حزب خود را از دست داده توانایی برای رساندن پیام خود گفت:” آقای برایانت که تشویق آقای غرب را تصاحب عنوان رئیس. “چرا ما فقط بر هم زدن همه چیز و شروع از ابتدا؟”

میچ اسمیت کمک گزارش از شیکاگو و دیوید مونتگومری از آستین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de