رکورد کم, U. G. D. P. عنوان Coronavirus طول می کشد تلفات عظیم

Coronavirus همه گیر تلفات در اقتصاد کشور شد یقین واضح تر پنج شنبه به عنوان دولت دقیق ترین ویرانگر سه ماه سقوط در ضبط.

تولید ناخالص داخلی گسترده ترین اندازه گیری از کالا و خدمات تولید شده کاهش 9.5 درصد در سه ماهه دوم سال به عنوان مصرف کنندگان کاهش هزینه های کسب و کار و تقویت سرمایه گذاری و تجارت جهانی خشک وزارت بازرگانی گفت.

قطره — معادل یک 32.9 درصد نرخ سالانه کاهش — پاک و دور از نزدیک به پنج سال از رشد اقتصادی می شده اند و حتی بیشتر شدید بدون تریلیون دلار در دولت کمک به خانواده ها و کسب و کار.

اما شواهد فزاینده نشان می دهند که تلاش برای مسدود کردن اقتصاد و شکست ویروس تولید کرده است که واکنش سریع است که بسیاری از پیش بینی. افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر در سراسر کشور منجر به تجدید عقب نشینی در فعالیت های اقتصادی منعکس کننده مصرف کننده اتمی و تجدید خاموش شدن ناگهانی. و خیلی از حمایت دولت در آستانه در حال اجرا با واشنگتن در بن بست بیش از گام های بعدی.

“در یکی دیگر از جهان با یک افت شدید در فعالیت شده اند که فقط خوب و لازم است بر روی صفحه رادار در حالی که ما خطاب به ویروس” گفت: هدر Boushey رئیس جمهور از واشنگتن مرکز عادلانه رشد مترقی فکر می کنم تانک. “از جایی که ما نشسته در ماه ژوئیه ما می دانیم که این بود که فقط در کوتاه مدت بر روی صفحه رادار. ما نمی توانید این ویروس را تحت کنترل است.”

داده ها از اروپا نشان می دهد که ممکن است شده اند. آلمان روز پنج شنبه گزارش داد یک قطره در سه ماهه دوم G. D. P. بود که حتی تندتر از آمریکا کاهش است. اما در آلمان coronavirus موارد به شدت کاهش یافت و پایین باقی می ماند که اجازه داده است بسیار قوی اقتصادی ارتجاعی در هفته های اخیر.

در ایالات متحده ارتجاعی به نظر می رسد که متوقف شده است. بیش از 1.4 میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای جدید دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. آن 19 هفته است که شمارش بیش از یک میلیون و یک بی سابقه از رقم قبل از همه گیر. بیشتر 830,000 مردم برای ثبت مزایای زیر فدرال همه گیر بیکاری کمک برنامه است که پشتیبانی از مترجمان آزاد, خود اشتغالی و دیگر کارگران تحت پوشش سنتی مزایای بیکاری.

اعتبار…یوسف Rushmore برای نیویورک تایمز

در مجموع حدود 30 میلیون نفر در حال دریافت مزایای بیکاری تعدادی که می آیند فقط به آرامی به عنوان جدید اخراج — بسیاری از آنها کار دائم ضرر و زیان به عنوان مخالف به بهار موقت furloughs — افست تدریجی rehiring. برخی از اقتصاددانان در حال حاضر ترس که ماهانه شغل گزارش آینده هفته آینده نشان خواهد داد که مجموع اشتغال کاهش یافت و در ماه ژوئیه پس از دو ماه از قوی داشت. را بازیابی کند و نشانه هایی از پسرفت هستند در نظر گرفتن تلفات در ضریب اطمینان مصرف کننده, که, کاهش یافت و در ماه جولای پس از افزایش در ماه ژوئن.

“نه تنها ما plateaued, اما ما ممکن است از دست دادن زمین گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در شرکت حسابداری گرانت تورنتون در شیکاگو است. “به این نوع از اعداد در جولای زمانی که بسیاری در کنگره امیدوار است این امر می تواند بیش از تابستان تأکید چگونه منحصر به فرد و ماندگار این Covid بحران است.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

18m پیش
فورد ساخته شده 1.1 میلیارد دلار سود در سه ماهه دوم حتی به عنوان فروش سقوط.
36m پیش
اپل ضربات گذشته انتظارات با افزایش فروش و سود.
38m پیش
الفبای درآمد قطره اما ضربه وال استریت انتظارات.

فروپاشی اقتصادی در سه ماهه دوم بی نظیر در آن با سرعت و نفس گیر در شدت آن است. کاهش بیش از دو بار به عنوان بزرگ به عنوان در رکود بزرگ یک دهه پیش رخ داده است اما در کسری از زمان. تنها امکان مقایسه در تاریخ آمریکای مدرن آمد در دوران رکود بزرگ و رفع بسیج عمومی پس از جنگ جهانی دوم که هر دو predated مدرن, آمار اقتصادی.

اقتصاددانان و اپیدیولوژی یکسان توصیف ایالات متحده در عدم کنترل این ویروس در طول اولیه خاموش کردن به عنوان یک فرصت از دست رفته. تلاش های دولت در حمایت مالی شد و تا حد زیادی موفق: پس از کاهش در ماه مارس و آوریل خرده فروشی در ماه مه و ژوئن به عنوان محرک پرداخت و 600 هفتگی فدرال مکمل برای مزایای بیکاری شروع جریان به مصرف کنندگان حساب های بانکی. وام های ساخته شده در چک حفاظت برنامه اجازه کسب و کارهای کوچک شروع به بازگرداندن furloughed کارگران است.

موج اخراج و سلب حق مالکیت است که بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی در اوایل رکود اقتصادی تا حد زیادی موفق به تحقق. اما این برنامه ها شده اند و یا در حال انجام آن است. و تلاش برای گسترش آنها به تعویق افتاده اند در کنگره اختلافات میان طرفین و در میان جمهوری خواهان — در مورد چگونه و چه مقدار به صرف.

“درسی که از اوایل سیاست آزمایش است که ممکن است به حمایت از درآمد مردم و برای جبران آن محدودیت های مالی گفت:” تارا سینکلر یک دانشگاه جورج واشنگتن اقتصاددان و یک عضو ارشد در واقع استخدام آزمایشگاه. “اما در حال حاضر تا به امروز ما در حال رفتن به باید که دیگر نیست.”

بالا و پایین طبیعت از بهبودی نشان داده شده است که توسط رودخانه دم شرکت در شهرستان سونوما, کالیفرنیا.

اعتبار…فلیکس اوریبه برای نیویورک تایمز
اعتبار…فلیکس اوریبه برای نیویورک تایمز

قبل از همه گیر نیمی از درآمد این شرکت در آمد از فروش خرده فروشی: مواد غذایی و نوشیدنی در آن دو دم میخانه تور و tastings در آبجوسازی خود را در شخص خرید بطری آبجو. وقتی کالیفرنیا دستور رستوران تعطیل در اواسط ماه مارس همه که درآمد ناپدید شد.

“ما وحشت برای 48 ساعت گفت:” ناتالی Cilurzo که صاحب رودخانه روسی با همسرش وینی.

هنگامی که وحشت گذشت Cilurzos شروع به پیدا کردن راه هایی برای پلاگین سوراخ. با رستوران ها تعطیل مواد غذایی-فروشگاه فروش رسید و سفارش آنلاین ثابت به یک ضربه. وام از طریق چک حفاظت از برنامه کمک پوشش حقوق کارمند و هزینه های دیگر. و در اوایل ماه ژوئن رودخانه روسی اجازه داده شد به بازگشایی آن دم بارها.

اما از آن شده است یک جزئی و ناهموار دوباره بجای اول برگشتن. درآمد بیشتر و یا کمتر به سطح عادی و طبیعی است اما سود هنوز پایین به دلیل حاشیه های پایین تر برای مواد غذایی-فروش فروشگاه. این شرکت به ارمغان آورد بسیاری از آن furloughed کارگران اما آن را به طور دائم گذاشته شدن 20 درصد از کارکنان خود را. و یکی از آن مکان تا به حال به دوباره زمانی که کالیفرنیا reimposed محدودیت در داخل سالن ناهار خوری.

اعتبار…فلیکس اوریبه برای نیویورک تایمز

“ما در حال باز ما بسته ما باز ما بسته — ما به نوعی در این yo-yo در اینجا در کالیفرنیا” خانم Cilurzo گفت.

G. D. P. گزارش نشان می دهد شدت موقت رکود و نکات در شواهد بیشتر آسیب پایدار است. هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و 10.1 درصد به رهبری نزدیک به فروپاشی کل هزینه های رستوران وعده های غذایی و فعالیت های تفریحی و سایر خدمات است. حتی هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش یافت و به بیماران لغو روش انتخابی و تاخیر در روال مراقبت از.

کسب و کار بیش از حد به عقب کشیده به شدت در سرمایه گذاری های خود را که خانم سینکلر گفت: یک نگرانی در ثبت نام به دلیل آن پیشنهاد آنها انتظار بهبود سریع در تقاضا. و تجارت هر دو واردات و صادرات — سقوط منعکس کننده ماهیت جهانی این بیماری همه گیر.

وجود دارد glimmers از خوش بینی. هزینه کالا کاهش یافت و متوسط 3 درصد و برخی از قرنطینه پسند دسته بندی کرده بود را افزایش می دهد. و در حالی که ساخت و ساز مسکونی سقوط در سه ماهه دوم داده های اخیر نشان می دهد که بازار مسکن تجربه کرده است و قوی تک به تک ها رو با نرخ بهره پایین است.

بسیاری از اقتصاددانان با این حال هشدار می دهند که صرف می تواند به سقوط بیشتر اگر کنگره باعث کاهش یا حذف کمک به خانواده ها و کسب و کار. و آن را اضافه به استرس در کشور بیکار هستند که رو به انقضا اضافی مزایای بیکاری در زمانی که این ویروس باقی می ماند شایع و شغل باقی می ماند کمیاب است.

لوئیس فرانسیس کار کرده بود به عنوان یک ضیافت آشپز در هتل شرایتون در نیواورلئان برای نزدیک به دو دهه هنگامی که او furloughed در بهار گذشته. از آن زمان سه ماه از تلاش برای به دست آوردن اولین بیکاری را بررسی کنید و به او متکی بزرگسالان او دختر خود را برای کمک در این میان است. اما زمانی که او شروع به دریافت پول از $600 هفتگی فدرال مکمل به طور منظم منافع دولت اجازه داده او را به پیدا کردن برخی از ثبات.

اعتبار…L. Kasimu هریس برای نیویورک تایمز

“با 600 دلار شما می توانید راه خود را کمی” خانم فرانسیس گفت. “شما می تواند احساس کمی راحت تر. شما می توانید پرداخت سه یا چهار صورتحساب و احساس نمی کنند که تا کنون پشت سر گذاشت.”

با مکمل های غذایی به پایان رسیده و هیچ کنگره اجماع در جایگزینی آن خانم فرانسیس, 59, مطمئن نیست آنچه او انجام خواهد داد. سن او همراه با دیابت و فشار خون بالا قرار می دهد و او را در معرض خطر بیماری شدید اگر او قرارداد کروناویروس که باعث می شود او تمایلی به انجام هر کار است که او را به صورت چهره به چهره با مردم به ویژه با موارد صعودی در لوئیزیانا.

خانم فرانسیس شوهر بازنشسته و ترک او را به عنوان خانواده نان آور و او را مجبور به در $247 یک هفته در منافع دولت.

“اگر آنها را که 600 دلار از ما چه هستم من قرار است قادر به ادامه پرداخت صورتحساب من?” او گفت:. “شما هنوز هم باید برای غذا خوردن به پرداخت بیمه. اگر آنها آن را به دور آنها در حال رفتن به فشار ما را به فقر است.”

نلسون D. شوارتز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>