واقعا خسته و تغذیه’: جورج فلوید معترضان تقاضا اقدام نژاد پرستی

نه ساله Judeah رینولدز تماشا جورج فلوید خفه تحت مینیاپولیس افسر پلیس زانو.

روز بعد او نشسته در پیاده رو فقط متری از جایی که او خود را کشید نهایی عذاب بکشید. با صورتی قرمز و آبی نشانگر او بی سر و صدا رنگ بلوک نامه از او placard. آن را بخوانید: “می توان آن را بهتر است.”

سردستهزنان خواننده اپرا رینولدز Judeah مادر گفت: او و خانواده اش شده بود بازدید مینیاپولیس از نزدیک کلمبوس در روز دوشنبه. دختر او شده بود راه رفتن با یک نسبی و آمد در سراسر خشونت آشکار در خارج از یک فروشگاه مواد غذایی در جنوب محله از شهر است.

تلفن همراه فیلم از این حادثه در حال حاضر دیده شده است توسط دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان و کمک به آتش تظاهرات گسترده در این شهر و سراسر ایالات متحده است.

“او نمی تواند نفس بکشد. که اشتباه است” Judeah بود گفت: در آن زمان با توجه به مادرش صدای او را به پیوستن به کسانی که از چندین دیگر از شاهدان که از او با افسر پلیس به او زانو در Floyd گردن برای تقریبا هشت دقیقه با وجود فلوید گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

“شما باید 10 نفر را در کنار خود گفتن به شما اجازه این مرد گردن و شما را نشان نمی دهد هیچ رحمت” رینولدز گفت: نگهبان با اشاره به افسر شناخته شده به عنوان درک چوین یک 19-سال کهنه از نیروی. “شما نمی show no mercy برای زندگی است. شما نمی گزار به عنوان یک انسان و به شما لعنت نشان داد no mercy به عنوان یک فرد است که کار را برای این شهر است.”

رینولدز و دخترش دو از حدود 150 نفر که جمع آوری شده در روز پنج شنبه بعد از ظهر به گوش دادن به جانباز فعال حقوق مدنی برگرد Al Sharpton و گوئن Carr که پسر اریک گارنر درگذشت و پس از او قرار گرفت به پلیس سبد در شهر نیویورک در سال 2014. مانند 46 ساله فلوید او همچنین التماس کرد “من نمی توانم نفس بکشم.”

People continue to leave remembrances at the site of George Floyd’s arrest.

“دلیل شما می بینید خشم در مینیاپولیس است که این نه اولین بار در” Sharpton گفت. “من می خواستم به می آیند و به شما اجازه می دانم که ما با شما هستیم تا زمانی که ما عدالت است.”

Jamar کلارک بود 24 سال از زمانی که او به ضرب گلوله توسط پلیس مینیاپولیس در نوامبر 2015. هفته تظاهرات از جمله یک اردوگاه در مینیاپولیس ایستگاه پلیس در درجه حرارت انجماد و پس از اما ماموران درگیر شد نه متهم. کمتر از یک سال بعد 32 ساله Philando کاستیا کشیده شد و به ضرب گلوله توسط یک سنت آنتونی افسر پلیس جرقه در سراسر کشور تظاهرات. افسر درگیر پاک شد توسط یک هیئت منصفه در سال 2017.

در ماه جولای سال 2017, مینیاپولیس, افسر پلیس, محمد نور, شات جاستین Damond پس از او به نام 911 به گزارش امکان تجاوز جنسی در خارج از خانه او. نور است که سومالی آمریکایی بود که در نهایت به اعدام محکوم و سوم-قتل عمد و غيرعمد و محکوم شد به 12.5 سال زندان در ژوئن 2019. پویا چگونه یک افسر رنگ شد متهم پس از تیراندازی و کشتن یک زن سفید – زیر دو حادثه که در آن سفید افسران متهم پس از قتل دو سیاه و سفید مردان – به خود جلب کرد و در عین حال بیشتر موشکافی بیش از نابرابری در سیستم عدالت کیفری.

چوین که دوخته فلوید به زمین و سه نفر دیگر از افسران که ایستاده بودند اخراج در روز سه شنبه. هر چند آن مشخص شده یک استراحت از یک الگوی عقب مانده پاسخ از اداره پلیس آمد, پلیس اصل با صدور بیانیه ای گفت فلوید بود و پس از درگذشت پزشکی “حادثه” جرقه انتقاد گسترده است که آن را تا به حال سعی در بی اهمیت جلوه دادن آنچه اتفاق افتاده بود تا فیلم های ویروسی رفت.

“مردم در حال گرفتن واقعا خسته واقعا خسته و تغذیه. آن را فقط به طور مداوم اتفاق می افتد شده است” گفت: عایشه Breland, 40, در جمع آوری برای Floyd. “این می توانست برادر من. آن می توانست پسر من شده اند می تواند هر کسی.”

یک گام به سوی عدالت برای Floyd خواهد بود بلافاصله به اتهام چهار افسران Sharpton گفت. اما در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از روز پنج شنبه در شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman گفت: در حالی که “ویدئو گرافیک و وحشتناک و وحشتناک” وجود “شواهد دیگر که پشتیبانی نمی کند یک اتهام جنایی” و او “نمی خواهد راش” در یک تصمیم.

پس از Sharpton اظهارات اعضای جامعه – از جمله مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز که نشان دهنده منطقه – تصویب میکروفن برای حداقل دو ساعت به صحبت می کنند ذهن خود را.

جنکینز قبلا خواست دولت و مقامات محلی اعلام نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس.

Artists began work on a mural honoring George Floyd and others who have died in police custody at 7am on Thursday. Organizer Xena Goldman said. ‘I think that everyone can act in their own way, and this is how I know how to act,’ she said.

“به کسانی که می گویند آوردن نژادپرستی نژادپرست و از خود من به شما می گویم اگر شما همین حالا تماس بگیرید و سرطان آنچه در آن است که شما هرگز می تواند به درمان بیماری که” او گفت:. “و بنابراین در تلاش برای سعی و درمان این بیماری را به من بیان دقیقا چه هر کس دیگری شاهد و نژادپرستی است.”

Sharpton و بسیاری از دیگر سخنرانان در این گردهمایی با تاکید بر نیاز به تمرکز بر مقابله با نژادپرستی نظاممند و چگونه آن را به رهبری فلوید مرگ به جای شورش در شهر بوده که پلیس در حوزه یورش برده و چند ساختمان شعله ور مجموعه و کسب و کار غارت ساخت بین المللی عناوین.

“کسی به من گفت: آیا شما با رفتن به آدرس اشاره شده است.” Sharpton گفت. “خشونت من پرداختن به این است که چگونه یک مرد می تواند برگزاری یک مرد را با یک زانو بر گردن او نه دقیقه. زمانی که خشونت آغاز شده است.”

علامت گور که به کار با جوانان در جنوب مینیاپولیس برای 30 سال به نام برای پایان دادن به غارت و تلاش برای به طور متمرکز بر روی مسائل در دست است.

“آنچه واقعا نگرانی من این است که ما در حال فراموش کردن که چرا ما اینجا هستیم” گفت: گور. “مشکل این است که بزرگتر از یک شورش. مشکل بزرگتر از یک آفریقایی آمریکایی که به قتل رسید. این در جریان بوده است و در و در و در و در. مشکل بزرگتر است. و بخشی از مشکل این است که ما نمی ما نمی نمیفهمد هر پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>