جزئیات شکایت کیفری علیه Derek چوین

سابق مینیاپولیس افسر پلیس متهم در مرگ جورج فلوید برگزار زانو خود را به آقای فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت از جمله برای دو دقیقه و 53 ثانیه پس از آقای فلوید شد, بی, با توجه به یک سند منتشر شده توسط دادستان در روز جمعه.

سند بیانیه ای از علت احتمالی مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از قتل و طرح اتهامات علیه این افسر سابق, Derek چوین همچنین ارائه یک پنجره به حوادث است که آشکار در شب از آقای فلوید مرگ است.

آقای چوین که سفید است را بازداشت گرفته شده در روز جمعه به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس در میان تشدید اعتراضات در مینیاپولیس و شهرستانها بیش از مرگ آقای فلوید و بیش طولانی و تاریخچه مشکل از رفتار با افسران پلیس به سوی مردم سیاه و سفید. هزینه حمل یک ترکیب جمله حداکثر 35 سال در زندان است.

جزئیات شکایت کیفری علیه Derek چوین

آقای چوین سفید سابق مینیاپولیس افسر پلیس متهم شده بود با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس برای زانو بر گردن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید برای نزدیک به نه ساعت. آقای فلوید بود در یک بیمارستان مرده. (PDF 7 صفحات 0.69 MB)

به علت احتمالی بیانیه ای که نوشته شده بود توسط Michelle M. Frascone یک نماینده ویژه از مینه سوتا اداره جنایی, دلهره چگونه توصیف افسران از جمله آقای چوین تا به حال در تماس با آقای فلوید در دوشنبه شب پس از پاسخ به یک گزارش از کسی که در تلاش برای خرید در یک فروشگاه با جعلی $20 bill.

دو افسر نزدیک آقای فلوید سابق دبیرستان ستاره های ورزشی که به عنوان دربان در یک رستوران در مینیاپولیس به عنوان او در یک ماشین نه چندان دور از فروشگاه علت احتمالی بیانیه ای گفت:. آقای فلوید بود که در یک ماشین با دو نفر دیگر دستور داده شد و دستگیر شد. اما هنگامی که ماموران شروع به حرکت او به سمت ماشین پیراهن او “سفت تا به زمین افتاد و گفت: ماموران او ترس” بیانیه صادر شده توسط دادستان گفت.

زمانی که دو نفر دیگر از ماموران وارد شدند از جمله آقای چوین ماموران “ساخته شده چندین تلاش برای به دست آوردن آقای فلوید در صندلی عقب” از یک تیم ماشین در حالی که آقای فلوید “با تلاش ماموران توسط عمدا سقوط و گفت: او که قرار بود در ماشین و امتناع هنوز هم ایستاده” در بیانیه ای گفت:.

در حالی که هنوز ایستاده آقای فلوید شروع به می گویند که او نمی تواند نفس بکشد سند گفت.

حدود 8:19 بعد از ظهر آقای چوین قرار می گیرد زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن منطقه نگه داشتن او را بر روی زمین در حالی که یک افسر دیگر برگزار می شود پاهای خود را. در زمان آقای فلوید التماس کرد و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” “لطفا” و “مامان.”

“شما در حال صحبت کردن خوب” به ماموران گفت: به عنوان آقای فلوید نقل مکان کرد به عقب و جلو بر روی زمین با توجه به احتمال ایجاد کرد.

در 8:24 بعد از ظهر آقای فلوید رشد هنوز بیانیه ای گفت:. یک دقیقه بعد یکی از افسران دیگر بررسی می شود مچ دست خود را برای یک پالس اما نمی تواند پیدا کردن یکی. آقای چوین ادامه داد: برای نگهداری از زانو به پایین در آقای فلوید گردن تا 8:27 با توجه به این بیانیه.

نتایج اولیه از یک کالبد شکافی “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” بیانیه ای گفت که آقای فلوید حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا. “این ترکیب اثرات آقای فلوید در حال مهار توسط پلیس خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم خود را به احتمال زیاد منجر به مرگ او” بیانیه صادر شده توسط دادستان گفت.

آقای فلوید خانواده به نام به اتهام قتل درجه اول در برابر افسر سابق جدی تر از اتهامات آقای چوین مواجه است. نشست الزامات مورد نیاز برای یک درجه اول شارژ شامل اثبات این است که آقای چوین در نظر گرفته شده برای کشتن آقای فلوید گفت: Richard Frase یک استاد حقوق جزا در دانشگاه مینه سوتا است.

اتهامات رو به آقای چوین شبیه به یکی دیگر از کشنده مورد مربوط به یک مینیاپولیس, افسر پلیس, محمد نور که به اعدام محکوم شد در سال 2017 تیراندازی مرگ یک زن غیر مسلح جاستین Ruszczyk.

آقای Frase گفت: پرونده آقای چوین به نظر می رسد حتی قوی تر از یکی که Hennepin County دادستان آورده بود در برابر آقای نور که متهم شده بود با همان ترکیب جنایات سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و به اعدام محکوم شد ،

نیکلاس Bogel-Burroughs کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>