نادر حمله کوسه در مین مرتبط ممکن است به دریایی حفاظت از تلاش هایکشنده حمله کوسه در مین مرتبط ممکن است به تلاش ها برای بازگرداندن مهر و کوسه جمعیت همراه انگلستان و ساحل به گفته کارشناسان.

جولی Dimperio Holowach یک زن 63 ساله مد اجرایی از منهتن بود شنا در آب های مین بیلی جزیره در روز دوشنبه هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت و کشته شده توسط یک کوسه بزرگ سفید. این حادثه این است که دولت برای اولین بار کشنده برخورد با کوسه ها بعد از یک حمله 10 سال پیش که به همراه داشت بدون آسیب.

هر دو کوسه و مهر و موم جمعیت در حال افزایش در انگلستان بود ، رابرت Hueter دانشمند ارشد و مدیر در آزمایشگاه دریایی خرده مرکز کوسه تحقیق صفات که به ممنوعیت ماهیگیری از پستانداران دریایی که در محل بوده است از سال 1972 و مقررات محدود مضر ماهی دنده که تصویب شد در اوایل 1990s.

کوسه ها دنبال خواهد شد وعده غذایی خود را Hueter گفت. هر جا که مهر و موم به, شما می توانید انتظار کوسه ها بیش از حد.

“این طبیعی است predator-prey رابطه رفتن میلیون ها” Hueter گفت. “این جای تعجب نیست که با یک ترمیم مهر جمعیت ما دیدن درنده از مهر و موم وجود دارد.”

پس از این حمله مقامات ارسال یک قطعه از دندان کوسه زیست شناس در ماساچوست’ بخش دریایی شیلات که شناسایی این موجود به عنوان یک بزرگ سفید.

بزرگ سفید کوسه در سواحل مین جدید Hueter گفت.

در فصل تابستان کوسه سفر به دور دست در شمال کانادا به دنبال خود ترجیح 60-65F درجه حرارت آب. Cape Cod آب یک آهنربای بزرگ برای کوسه جمعیت. اما افزایش درجه حرارت آب كردن شمالی ممکن است هل دادن کوسه ها که راه بیش از حد. اما آن را بیشتر احتمال دارد که افزایش مواد غذایی در دسترس – در شکل مهر و موم بیشتر – جذب کوسه ها بیش از افزایش آب درجه حرارت Hueter گفت.

بزرگ سفید پوستان نیز در کمین مهاجمان, معنی آنها شنا در زیر خود شکارچیان و حمله با عجله به سطح و این احتمال وجود دارد که کوسه اشتباه Holowach بود که با پوشیدن لباس تیره wetsuit برای مهر و موم.

حمله کوسه بسیار نادر هستند اما وجود دارد برخی از مراحل ساده برای امن نگه دارید در انگلستان آب شروع با اجتناب از شنا در نزدیکی مدارس زیادی از ماهی و یا مهر و موم غلاف. همچنین شناگران باید اجتناب از پوشیدن لباس تیره و نباید به تنهایی شنا.

کوسه ها نیز به مراتب بیشتر در معرض خطر از انسان ها نسبت بالعکس. هر سال میلیون ها نفر از کوسه کشته می شوند به عنوان مواد غذایی و یا ورزشی. Some17% از تمام گونه کوسه ها در معرض خطر و یا آسیب پذیر است.

“مردم باید همیشه به یاد داشته باشید که اقیانوس وحشی گیرد. آن را مانند رفتن برای یک پیاده روی در جنگل های عمیق, و شما باید بدانید که چگونه برای جلوگیری از برخورد با خرس” Hueter گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de