خواننده رپ Lil Marlo سالگی به ضرب گلوله در آتلانتاما رپر شناخته شده به عنوان Lil Marlo کرده و رکورد خود برچسب روز یکشنبه گفت.

کنترل کیفیت موسیقی اعلام کرد مرگ رودلف “Marlo” جانسون در پست های رسانه های اجتماعی گفته او یاد می شود به عنوان “یک مرد از استعداد زیادی که ترس از هیچ چیز نیست.”

آتلانتا اداره پلیس با صدور بیانیه ای گفت: مردی به نام رودلف جانسون کشته شد عصر روز دوشنبه در چه محققان بر این باورند بود هدف تیراندازی.

افسران در پاسخ به تک خراب کردن ماشین در بزرگراه بین ایالتی 285 در آتلانتا در حدود ساعت 11.30 شب شنبه و راننده بعد از شناسایی به عنوان جانسون مرده در داخل وسیله نقلیه خود را ،

“در این زمان محققان بر این باورند که قربانی هدف در نظر گرفته شده از تیراندازی و آنها در حال کار برای تعیین شرایط اطراف تیر” بیانیه ای گفت:.

پلیس شناسایی جانسون به عنوان 30 سال در حالی که پست های رسانه های اجتماعی از کنترل کیفیت موسیقی می گوید: او متولد شد و در سال 1993. نمایندگان برای رکورد لیبل را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز یکشنبه.

جانسون پیوست کنترل کیفیت موسیقی در سال 2017 کنار خواننده های رپ, Migos, Lil Yachty و همکار Lil Baby. Lil Yachty ارسال شده ادای احترام به جانسون در Instagram روز یکشنبه گفت: “ما فقط یک آهنگ [at] 4 صبح smh rip برادر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im