متجاوز Harvey Weinstein می گوید دادگاه او ‘خاطرات’ از شاکیان


“من قصد دارم از طریق جهنم بر روی زمین’: متجاوز Harvey Weinstein می گوید دادگاه او ‘خاطرات’ از شاکیان قبل از نشان دادن هیچ احساسی به عنوان قاضی در زندان او برای 23 سال برای جرایم جنسی

  • شرمنده تولید 67 شکست خود را در دادگاه سکوت با یک بیانیه درهم و برهم
  • “من احساس ندامت برای تمام مردانی که می خواهند از طریق این مبارزه او گفت:
  • Weinstein محکوم شنبه گفت: نه دیدن فرزندان خود شده است ‘جهنم’
  • “من کاملا اشتباه است. من فکر می کنم مردان به اشتباه در مورد این مسائل او گفت:

Harvey Weinstein موفق به عذرخواهی از قربانیان خود را روز شنبه گفتن یک دادگاه او احساس می کند پشيمان ‘به صورت تمام مردان از طریق این مبارزه قبل از اینکه محکوم به 23 سال در زندان است.

از خجالت تهیه کننده فیلم, 67, شکست خود در دادگاه سکوت با یک درهم و برهم پنج دقیقه بیانیه ای که در آن او گفت که او احساس درمانده مورد و #MeToo آب و هوا که در آن آشکار شد.

او نه عذرخواهی از قربانیان خود را اما گفت: به دنبال بازگشت در طول محاکمه در ایمیل و او رد و بدل شده با شاکیان او گفت: او فکر کرد که آنها تا به حال یک دوستی خوب.

‘من قصد ندارم بگویم این نیست ، من تا به حال فوق العاده بار با این افراد ” او گفت:.

Weinstein محکوم شد روز چهارشنبه در منهتن دادگاه جنایی پس از محکومیت در ماه گذشته برای به زور در دهان بر روی دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و در درجه سوم تجاوز به عنف برای حمله جسیکا مان در سال 2013.

“من احساس ندامت برای تمام مردانی که می خواهند از طریق این مبارزه’ Weinstein گفت او نگران بود در مورد ‘هزار نفر از مردان’ را تکذیب کرد به دلیل روند در #MeToo عصر.

“من کاملا اشتباه است. من فکر می کنم مردان به اشتباه در مورد این مسائل او گفت: آرام اما creaking صدای اضافه کرد که او در خاطرات خود شاکیان و اعتقاد او تا به حال جدی دوستی با هر دو مان و Haleyi.

دادند که از خواندن یادداشت ها و خطاب مان و Haleyi افزود: “من را دیده اند من سه تا از بچه های بزرگتر از نیویورک تایمز [و] نیویورکر مقالات بیرون آمد. که برای من جهنم است بر روی زمین. من ممکن است هرگز فرزندان من دوباره.’

در پایین حرکت به صورت تصویری

Harvey Weinstein دیده می شود خروج از دادگاه منهتن بعد از ظهر چهارشنبه پس از محکوم به 23 سال زندان برای تجاوز و حمله جنسی

Harvey Weinstein sits in a wheelchair during the sentencing following his conviction on sexual assault and rape charges in the Manhattan on Wednesday

Harvey Weinstein نشسته در صندلی چرخدار در صدور حکم پس از محکومیت جنسی و تجاوز اتهامات در منهتن در روز چهارشنبه

Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان برای جرایم جنسی در یک نقطه عطفی #MeToo مورد به پایان رسید که با شش تن از شاکیان خود گریه و بغل کردن یکدیگر از ردیف جلو از دادگاه.

Weinstein محکوم به 20 سال در این قانون عمل جنسی برای شارژ به زور در دهان بر روی دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006.

او محکوم به سه سال برای درجه سوم تجاوز به عنف برای حمله جسیکا مان در سال 2013.

در ادامه اظهارات خود Weinstein افزود: “بله من در دعوا با برادر من; من گفت: چیزهای بد برای مردم, اما بسیاری از مردم وجود دارد – هزاران نفر از مردم — که می گویند چیزهایی که در مورد من.

به تمام زنانی که شهادت ما ممکن است متفاوت حقایق اما من بزرگ ندامت برای همه شما.’

در بحث خانواده اش زندگی Weinstein افزود: ‘من می توانم در یک مقدار زیادی از چیزهایی که بیش از. من کمتر در مورد فیلم و مراقبت بیشتر در مورد فرزندان من و خانواده من است.

Jessica Mann makes a statement during sentencing Wednesday following Harvey Weinstein's conviction

جسیکا مان باعث می شود بیانیه ای در محکومیت پنج شنبه پس Harvey Weinstein اعتقاد

‘”من همچنین می خواهم به ایجاد یک بیانیه روشن: به جهنم همسر من حوا و همسر من, Georgina نمی دانم در این مورد. من رفتم به طول فوق العاده به hide my امور خارج از ازدواج.

“من مشغول به کار بیش از حد سخت است. من احساس ندامت برای این وضعیت است. من احساس می کنم آن را در اعماق قلب من است. من احساس عاطفی. من واقعا در تلاش برای یک فرد بهتر است. با تشکر از شما خود را خواندند.

Weinstein همچنین به نظر می رسد به انکار قدرت خود را در هالیوود گفتن در دادگاه: “من تا به حال هیچ قدرت های بزرگ در این صنعت است. Miramax در اوج شهرت خود بود و یک شرکت کوچک. من نمی تواند تحریم کسی.’

قاضی James Burke که نظارت محاکمه او دستور دادند به خدمت جملات متوالی و او را محکوم به پنج سال پس از انتشار نظارت برای هر بار شارژ. روشن نیست که او را واجد شرایط برای آزادی مشروط.

یک بار یکی از هالیوود تاثیر گذار ترین تولید کنندگان Weinstein تا به حال با آن مواجه امکان یک جمله حداکثر 29 سال در زندان است.

Weinstein دفاع وکیل دانا Rotunno ناودان قاضی و هیئت منصفه در خارج از دادگاه گفت: محاکمه کاملا ناعادلانه بود.

Rotunno که گفت آنها خواهد بود جذاب ژوئیه گفت که این جمله بود “بیش از حد سخت’.

در مورد تاثیر #MeToo جنبش Rotunno گفت: ‘این می گوید هیچ چیزی به من در مورد #MeToo جنبش دیگر از قاضی احساس برخی از نوع فشار است.’

Defense attorney Donna Rotunno talks to the press after Harvey Weinstein's sentencing

وکیل مدافع دانا Rotunno مذاکرات به مطبوعات پس از Harvey Weinstein را در صدور حکم

Tarale Wulff, center, and Miriam Hailey, right, leave the courtroom following the sentencing of movie producer Harvey Weinstein

Tarale وولف, مرکز, و میریام هایلی, حق ترک دادگاه پس از صدور حکم از تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein

دادستان منطقه منهتن سایرس ونس گفت: پس از آن که قاضی ‘ارسال یک پیام امروز که این نوع رفتار چیزی است که هر بالقوه مجرم است که باید به در نظر گرفتن.

‘قاضی در زمان به طور جدی به آن است که دقیقا چگونه ما فکر می کنم او باید. و ما سپاسگزار.’

مان و Haleyi که تحویل قربانی تاثیر اظهارات روز چهارشنبه ملحق شدند در دادگاه توسط چهار نفر از Weinstein دیگر شاکیان: Annabella Sciorra, Tarale وولف, سحر Dunning و لورن ماری جوان است.

تمام شش شهادت زنان در طول Weinstein بالا-مشخصات دادگاه در ماه گذشته اما تنها مان و Haleyi اجازه داده شد برای رسیدگی به دادگاه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de