مسابقه طول می کشد در مرکز صحنه به عنوان رشیدا Tlaib چهره اصلی چالش

HIGHLAND PARK, Mich. — نماینده رشیدا Tlaib یکی از کنگره معروف ترین اعضای این است که شاید بهترین و شناخته شده برای عضویت در مترقی گروه شناخته شده به عنوان “تیم ملی” و او گوش خراش حمله به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما در اخیر روز شنبه او ایستاده بود در سابق کارخانه در یکی از فقیرترین مناطق صحبت کردن در مورد قطع برق به عنوان او کار می کرد به ضرب و شتم کمر سفت چالش اصلی است که تهدید سیاسی خود را در آینده.

“جایی که قطع? نگاهی به نقشه” خانم Tlaib گفت: اعضای دیترویت فصل زتا فی بتا خواهری نفوذ, سیاه, خواهری, به عنوان او برافراشته در برابر DTE Energy محلی قدرت شرکت می باشد. “سیاه و قهوه ای و جوامع اکثریت را قطع زیرا آنها نمی تعمیر زیرساخت ها در محله های ما. DTE من لازم نیست شما به صدور بیانیه می گوید که ” سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’ من نیاز به شما به من نشان می دهد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

پیام درو خشن تشویق اینجا در هایلند پارک شهر احاطه شده توسط دیترویت که در آن ساکنان سیاه را تا حدود 90 درصد از جمعیت و که در آن رای دهندگان کمتر در رابطه با آخرین واشنگتن بحث از آنها در مورد کوروناویروس تست محله سوختگی و از دست دادن قدرت در هر زمان رعد و برق اعتصاب.

با وجود — یا شاید به این دلیل که از میلیون ها دلار در مبارزات انتخاباتی او حساب و مشخصات ملی خانم Tlaib, 43, به احتمال زیاد بیشتر در معرض خطر از اعضای به اصطلاح تیم ملی, گوناگون, گروه های مترقی و دموکراتیک زنان که انتخاب شدند به خانه در سال 2018 و آمده اند به تجسم پیشتاز حزب اکثریت.

یکباره به شهرت ملی رسید با یک تماس بی حرمتی به استیضاح رئیس جمهور ادا در روز او گرفت و با توهین نژادپرستانه استعارههای توسط آقای ترامپ خانم Tlaib کشیده شده است مقدار زیادی از عناوین در طول دوره اول. در حال حاضر اصلی مسابقه — تلخ مسابقه برگشت برابر یک سیاه برجسته رهبر — تست شده است خانم Tlaib توانایی به اطمینان حاصل شود که کار او outshines او مشهور است.

اعتبار…سیلویا Jarrus برای نیویورک تایمز

آن نیز بازمی گردد دو با هم تداخل دارند و اغلب متحد دموکراتیک حوزه — آمریکایی های سیاه و سفید و مترقی چپ در برابر یکدیگر خانم Tlaib نمادی از رشد تنوع به یک هدف است.

برای بیش از نیم قرن خانم Tlaib منطقه نشان داده شد توسط جان کنیرز جونیور از بنیانگذاران کنگره سیاه حزبی که سال گذشته درگذشت. برندا جونز, سیاه جمهور دیترویت شورای شهر است که به چالش کشیدن او قرار خودش را به عنوان یک مناسب تر مى شود.

خانم Tlaib که فلسطینی تبار تاریخ ساخته شده در سال 2018 به عنوان یکی از دو زن مسلمان عضو کنگره است.

خانم جونز و حامیان او استدلال می کنند که خانم Tlaib تبدیل شده است بیش از حد درگیر مسئله ی ملی و مسائل مربوط به تمایل به منطقه که مارها را از طریق بخش های دیترویت و یک معجونی از حومه در شهرستان Wayne. آنها می گویند او outspokenness علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و میانه رو دموکرات مانند هیلاری کلینتون که خانم Tlaib هو در یک تجمع در آیووا سال گذشته مانع از کار او در کنگره است.

“شما می توانید صوتی, اما چیزهایی که می شد انجام می شود — مثل تماس تلفنی با رئیس جمهور یک MF’ یا booing هیلاری — هر بار که چیزی شبیه به آن اتفاق افتاده است من در گرفتن تماس از مردم گفت: “شما حرفه ای تر از این'” خانم جونز گفت. “من نه علاقه ای به یک ستاره راک است. من فقط علاقه مند به خانه آوردن پول کار برای مردم منطقه 13 و متحد کردن جامعه است.”

دو سال پیش خانم جونز eked کردن 2-نقطه پیروزی بر خانم Tlaib در یک انتخابات مقدماتی ویژه برای خدمت کردن مانده از آقای کنیرز مدت پس از استعفای ناگهانی. اما در شش راه اصلی برگزار شد و همان روز خانم Tlaib را شکست داد خانم جونز برای نامزدی برنده برای مسابقه به موفقیت او به طور موثر اطمینان او را برنده انتخابات بعدی مدت کامل در محکم دموکراتیک منطقه است.

نتیجه چپ بد خون در هر دو طرف. در حال حاضر خانم جونز دوباره به چالش خانم Tlaib در Aug. 4 دموکراتیک اولیه نقشه کشی حمایت از همه چهار تن از رقبای سابق خود از جمله دولت سابق بهداشت ، ایان کنیرز بزرگ-برادرزاده مرحوم کنگره و همچنین به عنوان محتمل زیادی از نفوذ دیترویت وزرا و برگرد. Wendell آنتونی رئیس جمهور دیترویت فصل N. A. A. C. P.

اعتبار…Anthony Lanzilote برای نیویورک تایمز

“من همیشه برای آفریقایی-آمریکایی به رهبری” گفت: کلمن جوان II سابق سناتور ایالت و یکی از 2018 اولیه مدعی است که تایید و خانم جونز در این زمان. “شما لازم نیست که به صورت سیاه و سفید به نمایندگی از مردم سیاه و سفید, اما شما باید برای مطلع شود و آن را به یک اولویت است. و من فقط آن را نمی بینیم که به یک اولویت برای ترکیبات از منطقه 13 در حال حاضر.”

خانم Tlaib و حامیان او استدلال می کنند که مخالفان او در حال تلاش برای کاریکاتور او را برجسته چند لحظه کمتر-از-مودب رفتار و مشرف او موفقیت های قانونگذاری و ارتباط شخصی برای او تشکیل شده است.

آنها توجه داشته باشید که طیف گسترده ای از اتحادیه های کارگری را تایید خانم Tlaib که باز چهار جامعه دفاتر برگزار می شود بیشتر تاون هال-حوادث بیشتر در کنگره و تضمین سرمایه گذاری برای منطقه خود در coronavirus تسکین قانون. او همچنین با موفقیت اصلاح زیرساخت های طرح دموکرات ها تحت فشار قرار دادند از طریق خانه در این ماه به اضافه کردن $22.5 میلیارد به جای سرب لوله که منجر به مسمومیت کودکان است.

در هایلند پارک آخر هفته گذشته خانم Tlaib لباس پوشیدن و در زتا آبی و فرسوده-پایین جفت خاکستری کفش برای یک بعد از ضربه زدن بر روی درب کار کرده و هوای گرم اتاق hustling به تصویب آگهی برای یک جمعیت از ماسک-پوشیدن رای دهندگان عرق بسته بر پیشانی خود را.

“من فقط رشیدا در اینجا! من فقط رشیدا,” خانم Tlaib در مصاحبه ای گفت:. “من متولد و بزرگ شده در دیترویت. مردم سعی می کنند که دور از من.”

او گفت که او می داند تمایل برای رهبری کار کرده است و به بالا بردن صدای خود همسایگان و مشاوران.

“من فراگیر خودم با افرادی است که فوق العاده مهم لنز سیاه بودن در آمریکا” خانم Tlaib گفت. “اگر آنها در جدول هدایت و رهبری من نه کار من.”

مسابقه است نه بازی کردن منظمی خطوط نژادی. Tasha سبز, اولین زن سیاه تا کنون انتخاب شده به وستلند شورای شهر تایید شده است خانم Tlaib که او گفت: تا به حال شده است پاسخگو به درخواست برای کمک گرفتن از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش به سالمندان در منطقه برای حفاظت از آنها از این بیماری همه گیر.

“رشیدا به من یک آدرس و گفت: من برای رفتن بیش از وجود دارد و P. P. E. I مورد نیاز برای ساکنان” خانم سبز به یاد می آورد. “اگر مردم فقط کنار نژادی جزء پنج دقیقه و فکر می کنم در مورد کسی است که در خدمت جامعه ما آن را رشیدا.”

خانم Tlaib نیز می گوید: او می تواند با جمهوری خواهان با اشاره به شش سال در مجلس میشیگان حمایت هر دو حزب برای او ضد منجر اصلاح و آقای تهمت امضای لایحه ای به او نوشت: برای محافظت از فدرال بازنشستگان از تقلب.

“رئیس جمهور این است که من در impeaching لایحه را امضا و به قانون بود که من سرب اسپانسر در” خانم Tlaib گفت.

اعتبار…سیلویا Jarrus برای نیویورک تایمز

مترقی در قالب سناتور برنی ساندرز خانم Tlaib پشت سر هم بر روی صحنه ملی پس از پیروزی او در سال 2018 وقتی اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک ارسال شده یک عکس از دو نفر از آنها همراه با Ayanna S. Pressley ماساچوست و Ilhan عمر از مینه سوتا — همه نمایندگان منتخب در آن زمان — با عنوان “تیم ملی.”

در حالی که خانم Tlaib می گوید: او در ابتدا تمایلی در مورد نام, که برخی از عنوان انحصاری او پس از در آغوش آن است.

“ما خود آن را در حال حاضر, اما ما همچنین مطمئن شوید که آن را به یک فرمت دیگر مردم,” او گفت:. “ما عشق است که دختران کوچک آمده تا به ما و بگو:” آیا ما می توانیم بخشی از تیم ملی?'”

آقای ترامپ کشف و ضبط شده است در این گروه نیز assailing خانم Tlaib و دیگر قانونگذاران به عنوان unpatriotic و در یک نقطه و گفتن آنها را به “بازگشت” به کشور خود اگر چه همه اما خانم Omar آمریکا به دنیا آمد. در آقای تهمت اصرار اسرائیل مسدود خانم Tlaib از ورود به این کشور در تابستان گذشته به دیدار مادر بزرگ او قبل از توبه پذیر.

سه همکار اول باید بسیج به خانم Tlaib طرف در این مسابقه تشکیل “تیم ملی پیروزی صندوق” به استخر مبارزات انتخاباتی خود را به منابع مالی است. که می تواند اضافه کردن به خانم Tlaib چشم-ظاهر صندوق-افزایش مزیت داشتن مطرح شده بیش از $2.8 میلیون, در مقایسه با خانم جونز $135,000.

فوق العاده PAC به نام “شهروندان نگران میشیگان” تشکیل شده است برای حمایت از خانم جونز. آن را مطرح کرده است $71,500, $50,000 که آمده است از تیره-پول موسوم به جامعه کمیته آموزش و پرورش.

تا به حال 2018 اولیه بوده است سر به سر مسابقه بسیاری بر این باورند خانم جونز را غالب شد. اما امروز خانم Tlaib است و به لحاظ سیاسی قوی تر و همه گیر به شدت مختل خانم جونز مبارزات انتخاباتی.

در حالی که خانم Tlaib شده است ضربه زدن بر روی درب و حضور در رویدادهای خانم جونز اعلام کرد که در اوایل ماه آوریل است که او تا به حال قرارداد این ویروس عمدتا پناه میبرند در دیترویت صفحه اصلی شرکت در مبارزات انتخاباتی و صندوق جمع آوری تماس از طریق زوم و کنترل از راه دور جلسات شورای.

“مردم نمی خواهند مردم ضربه زدن بر روی درب های خود است. آنها آماده نیست که چهره به چهره تعامل است. مردم می دانند که من از کاری که من انجام داده ام” او گفت:. “دهان به دهان کار می کند.”

نه همه آن مثبت بوده است.

در آخرین جلسات شورای فعالان علیه خشونت پلیس را به نام خود به حمایت از یک قطعنامه به رها کردن همه اتهامات علیه بازداشت معترضان پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و پایان دادن به استفاده از نرم افزار تشخیص چهره شهر اجرای قانون است. خانم جونز گفت که او نمی خواهد از تداخل با سیستم حقوقی.

خانم Tlaib انتقاد کرده است خانم جونز را رهبری کرد که در دیترویت است در مواجهه با چالش های حقوقی بیش از آب خاموش کردن سیاست های استفاده از نرم افزار تشخیص چهره و اتهامات overtaxing ساکنان توسط 600 میلیون دلار در طول دوره تصدی خود را.

خانم جونز امیدوار است یک افزایش در رای گیری از دیترویت سیاسی دژ کار خواهد کرد را به نفع او. تا کنون بیش از 104,000 Detroiters درخواست غیابی به مراتب بیش از 52,885 که رای هر دو غایب و فرد در سال 2018 اولیه.

او می گفت که یک رویکرد متفاوت را نسبت به خانم Tlaib را به نمایندگی از این منطقه در واشنگتن است.

“من تشکیل یک تیم و همچنین” خانم جونز گفت. “اما من در تیم ملی مشغول به کار خواهد شد با فقیرترین مناطق برای اطمینان از منابع فرستاده شده به آن مناطق به طوری که آنها دیگر نمی خواهد فقیرترین مناطق. من بخشی از تیم ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de