ساکت در پاسخ به کروناویروس در کشورهایی که چین دارای نوسان

بانکوک — در میانمار, بلندگو, پخش, مشاوره از راهبان بودایی: هفت زمین, فلفل, دقیقا هفت قرار داده شده بر روی زبان را دفع coronavirus گسترش در سراسر آسیا و جهان است.

در اندونزی Terawan Agus Putranto به وزیر بهداشت توصیه شهروندان به استراحت و چرخید کار اضافه کاری برای جلوگیری از این بیماری که به کشته شدن بیش از 300 نفر و آلوده بیش از 14,000 دیگران عمدتا در چین است.

“برای جلوگیری از آن بسیار آسان است به عنوان طولانی به عنوان ایمنی خود خوب است” آقای Terawan گفت.

و در کامبوج نخست وزیر کامبوج گفت: بسته بندی در کنفرانس خبری روز پنج شنبه که او را لگد کردن کسی که با پوشیدن یک فولاد ماسک به دلیل چنین اقداماتی ایجاد شد بی جا آب و هوا از ترس.

“نخست وزیر نمی پوشیدن ماسک,” او گفت: “پس چرا شما؟”

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است این بیماری همه گیر است که به نظر می رسد که منشأ در مرکزی چین در شهر ووهان جهانی بهداشت اضطراری است. اما این پیام به نظر نمی رسد به طنین در برخی از نقاط جنوب شرقی آسیا یک آهنربا برای گردشگران چینی و کارگران است.

منطقه در حال حاضر دارای بزرگترین خوشه از coronavirus بیماران در خارج از چین است. برخی از دولت ها وجود داشته یا کاهش خطر این بیماری همه گیر و یا آشکارا نگران متخلف یک ابرقدرت اقتصادی که بلند می تواند در سوق دادن اقتصاد خود را.

پزشکی کارشناسان نگران هستند که با تاخیر پاسخ می تواند تسریع گسترش این بیماری است.

“ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل.

روز یکشنبه برای اولین بار در خارج از کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس از 44 سال ووهان ساکن که مرده بود یک روز قبل از آن گزارش شد در فیلیپین. این ویروس به حدود ده کشور جهان است.

ساعت قبل از مرگ اعلام شد رئیس رودریگو Duterte فیلیپین دستور موقت ممنوعیت ورود بسیاری از مسافران که به تازگی در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو است. پیش از آن در هفته آقای Duterte که آورده فیلیپین نزدیک به چین در حالی که فاصله آن از ایالات متحده آمریکا وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای نوار بازدید از سرزمین اصلی چین آوردن یک مجموعه از انتقاد از محلی کارشناسان پزشکی.

“ما نه به عنوان آماده به عنوان اولین-کشورهای جهان گفت:” آنتونی Leachon یک فیلیپین مدافع بهداشتی که به خواست موقت ورود ممنوع, حتی اگر آن را به خطر انداخته riling پکن. “کشورها باید شکستن پروتکل برای نجات مردم خود را.”

با 19 مورد تأیید تایلند دومین شماره از موارد خارج از چین به دنبال سنگاپور با 18.

تایلند روز جمعه اعلام کرد که یک راننده تاکسی به حال آزمایش مثبت برای coronavirus به احتمال زیاد پس از آمدن به تماس با یک مسافر. در عین حال حتی به عنوان تهدید از انسان به انسان انتقال رشد می کند این کشور مقامات بهداشتی باید مشاوره در برابر نگرانی بی مورد است.

یکی از موارد تایید شده در تایلند درگیر یک مرد چینی در شمال شهر چیانگ مای که در ابتدا آزمایش منفی برای این ویروس پس از بستری در بیمارستان و در نتیجه انتقال از یک واحد جداسازی به طور کلی بخش گفت: Rungrueng Kitphati سخنگوی این کشور وزارت بهداشت.

“شانس او گسترش این بیماری بسیار پایین است گفت:” آقای Rungrueng اشاره کرد که فاصله بین تخت در بخش بیش از یک حیاط. “ما کارکنان پزشکی همیشه شستن دست های خود را در داخل و خارج. آن را نمی خواهد مسری به دیگران است.”

در عین حال در ووهان coronavirus آلوده پزشکی کارگران از جمله دکتر که تا به حال مطرح هشدار در مورد ویروس مرموز در ماه دسامبر تنها به دولت های محلی و سرزنش او را برای “رفتار غیر قانونی.”

به عنوان ویروس به گسترش در سراسر منطقه برخی از دولت ها باقی مانده اند در انکار.

در یک بیمارستان در یانگون بزرگترین شهر میانمار یک اسلاید نشان می دهد در طول یک ارائه در جلوگیری از گسترش کروناویروس گفت: “نمی شود بنابراین ترس از coronavirus. آن را نمی خواهد آخرین طولانی به دلیل ‘ساخته شده در چین.'”

“سلامت یک شوخی نیست و این ویروس یک شوخی نیست هم گفت:” آنگ آنگ, یک جراح در ماندالای بیمارستان عمومی. “من فکر نمی کنم میانمار دارای تکنیک های مدرن بدانند که آیا این ویروس است در اینجا.”

روز جمعه میانمار اعلام کرد اولین مورد مشکوک به, مربوط به یک مرد چینی که وارد شده بود با هواپیما از گوانگجو است. میانمار نیست و باید از این ظرفیت برای آزمون این خاص کروناویروس گفت: تو Zaw Htay یک سخنگوی دولت. هر نمونه نیاز به ارسال به تایلند و هنگ کنگ که می تواند تا یک هفته.

حتی مقامات سطح بالا معامله شده است در راه حل های محلی. پس از یک Facebook کاربر در میانمار نوشت: به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده ادای احترام به پیاز به عنوان یک راه برای جلوگیری از انتقال coronavirus ارشد وزیر تنینتهریی تقسیم U Myint Mg مشترک پست در Facebook صفحه.

“دولت چین اعلام کرده است که مردم باید در مصرف و در دست به عنوان بسیاری از پیاز به عنوان آنها می توانند” پس از خواندن با هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.

کامبوج تنها یک مورد تایید شده از ویروس کشنده شامل یک چینی ملی در boomtown از سیهانوکویل است که تعمیرشده با هجوم ده ها هزار نفر از کارگران چینی. حدود 3000 مسافران از ووهان پرواز کرده به کامبوج پس از این بیماری همه گیر اعلام شد در ماه گذشته با توجه به کامبوج هواپیمایی مقامات.

در یک کشور با محدود شدن آزادی مطبوعات برخی از اهل کامبوج نگران هستند که دامنه کامل از ویروس تاثیر بالقوه است نه گزارش به دلایل سیاسی. این کشور, وزیر بهداشت پیشنهاد کرد که کامبوج گرم و مرطوب آب و هوا می تواند دفع coronavirus.

و چین شده است فشار کشورها به ممنوعیت آن مسافران با یک چینی وزارت امور خارجه سخنگوی خواستار ورود ممنوعیت تصویب شده توسط ایالات متحده آمریکا “نه در همراهی با واقعیت” و نه “در همراهی با دوستی است.”

آقای Hun Sen نخست وزیر که افسار کشور خود به چین گفت: ممنوعیت پرواز از چین است. و نه او سازماندهی تلاش برای تخلیه اهل کامبوج از ووهان به کشورهای دیگر انجام داده اند گفت: از آنجا که آنها “باید برای ادامه ماندن وجود دارد و پیوستن به با چینی برای مبارزه با این بیماری است.”

“وجود دارد هر کامبوج و یا خارجی در کامبوج است که از این بیماری فوت?” نخست وزیر پرسید. “این بیماری واقعی اتفاق می افتد در کامبوج در حال حاضر این بیماری از ترس. آن است که coronavirus رخ می دهد که در چین در شهر ووهان.”

اندونزی که در آن پرواز مستقیم از ووهان آورده گردشگران به تعطیلات جزیره بالی را تایید کرد هر گونه موارد از coronavirus منجر به نگرانی در مورد سهل انگاری در نظارت بر تماس های ورودی مسافران است. ویروس یافت شده در مالزی و سنگاپور و استرالیا سه بسیار کمتر پرجمعیت کشور در سراسر اندونزی.

لائوس های مخفی سوسیالیستی کشور در مرز با چین نیز تایید نمی شود هر گونه موارد حتی اگر تعداد زیادی از گردشگران چینی و کارگران چرخه را از طریق کشور است.

در روز شنبه ساکنان از راه دور Natuna جزایر اندونزی در سواحل جنوبی دریای چین جنوبی جمع آوری شده توسط صدها نفر در اعتراض به تصمیم به قرنطینه حدود 240 اندونزیایی airlifted وجود دارد از ووهان.

“مردم ناراحت هستند” گفت: آند Putra رئیس Natuna پارلمان اشاره کرد که مقامات محلی داده شده بود اندک اطلاعات در مورد ویروس.

مانند دیگر کشورهای آسیای جنوب شرقی اندونزی به شدت به گردشگری چین. در روز پنج شنبه به تنهایی 10,000 گردشگران چینی خود را لغو, سفر به بالی, به گفته یکی از انجمن صنعت.

آقای Terawan به وزیر بهداشت پیشنهاد کرده است که coronavirus را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد افرادی که ورزش به درستی و خواب عمیقا.

“اخم نمی,” او گفت:. “فقط لذت بردن و خوردن به اندازه کافی.”

در تایلند که در آن به طور معمول شلوغ فرودگاه شده اند خالی از گردشگران داخلی و گردشگری مقامات می گویند که ورود از چین می تواند رها از 80 درصد در چهار ماه اول سال جاری Anutin Charnvirakul عمومی, وزیر بهداشت, توصیه می شود به طور موقت لغو این کشور ویزا در هنگام ورود به برنامه برای سرزمین اصلی چین به مسافران است.

اما بیش از 180,000 گردشگران چینی که وارد تایلند بیش از دو ماه گذشته در کشور باقی می ماند به گفته مقامات مهاجرت.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا از تایلند به نام آقای Anutin برای بررسی در با مقامات گردشگری قبل از ارسال پیشنهاد رسمی به کابینه یک فرایند است که می تواند در روز.

گزارش شد کمک توسط Muktita Suhartono از جاکارتا, اندونزی, Jason گوتیرز از مانیل خورشید نارین از پنوم پن کامبوج و دیدم ننگ از ماندالای میانمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>