سوال از تعصب در Covid-19 درمان اضافه کردن به عزاداری برای خانواده

طولانی ناراضی با پزشک درمان خود را, دیابت, رجینالد Relf تصمیم به مبارزه را از طریق هر آنچه که باعث شد او آزار دهنده سرفه است. اما پس از آن خود را در درجه حرارت مشخصی و تنفس خود را آنقدر سخت است که او با اکراه او را گرفت خواهر مشاوره به دکتر مراجعه کنید.

کارکنان در اورژانس درمانگاه در حومه شیکاگو فرستاده او را به خانه بدون آزمایش او برای Covid-19 اما پس از مشاوره او را به قرنطینه.

بنابراین آقای Relf 50 ساله آفریقایی-آمریکایی مهندس حل و فصل را به مادر خود را در زیرزمین. یک هفته بعد و پس از او مرده پیدا شد او خواهر امی Relf شد و چپ کرد.

“هنگامی که من در نهایت او را وادار به رفتن به دنبال کمک به او را تبدیل به دور” او گفت:. “اگر او یک میانسال سفید کاری خواهد آنها را تبدیل میشه ؟ اینها سوالاتی است که من امد و شد زیاد.”

Coronavirus را ترک کرده است دهها هزار نفر از اندوه زده خانواده های آمریکایی در تلاش برای ایجاد حس ظاهر تصادفی ترور آن inflicts مشمئز کننده بسیاری از اما تنها با در نظر گرفتن برخی از زندگی است.

اما برای بسیاری از سیاه و سفید, خانواده, عزاداری coronavirus مرگ به ارمغان می آورد یک بار اضافه شده را به عنوان آنها تعجب که آیا تعصب نژادی ممکن است نقش داشته اند.

دهه ها تحقیق نشان می دهد که بیماران دریافت پایین تر از مراقبت های پزشکی به بیماران است. سابقه طولانی آزمایش و استثمار و بدرفتاری را ترک کرده است بسیاری از آفریقایی-آمریکایی عمیقا مشکوک استقرار پزشکی. در حال حاضر می آید Covid-19 و ترس در میان بسیاری از خانواده های دانشمندان علوم اجتماعی و کارشناسان بهداشت عمومی است که تعصب نژادی ممکن است کمک به نامتناسب با نرخ بالا در آن رمان coronavirus قتل آفریقایی-آمریکایی است.

اذعان سابقه ضمنی و تعصب در مراقبت های پزشکی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی توصیه متخصصان مراقبت های بهداشتی به مراقب باشید که اجازه نمی تعصب نفوذ خود را در طول درمان این بیماری همه گیر.

تحقیقات مقدماتی توسط بوستون مبتنی بر زیست فناوری شرکت نشان می دهد که درمان ممکن است سازگار در سراسر هیئت مدیره. این مطالعه نشان داد که افرادی که در بازدید از بیمارستان با Covid-19 علائم در ماه های فوریه و مارس شد کمتر احتمال دارد به آزمایش یا درمان بیش بیماران.

آمریکایی ها از همه نژادها ممکن است تجربه کرده اند کمتر از ایده آل مراقبت در ماه های اخیر در یک ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی, و آن را غیر معمول نیست برای شنیدن داستان از مردم که بازدید متخصصان بهداشت برای درمان تنها به تبدیل دور.

اما آفریقایی-آمریکایی بیماران وارد سیستم مراقبت های بهداشتی با معایب مجزا کارشناسان می گویند. کمتر وجود دارد دسترسی به کیفیت مراقبت های بهداشتی در بسیاری از جوامع سیاه, تحقیقات نشان می دهد و مردم به احتمال زیاد به رنج می برند از دیابت و فشار خون و دیگر بیماری های زمینه ای که Covid-19 خصوص کشنده است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • پزشکی تعصب ممکن است اضافه کردن به آستین ، تاثیر Covid-19 آفریقایی-آمریکایی است.
  • ممکن است یک نقطه داغ در 1600 خیابان پنسیلوانیا.
  • قتل عام در بازار کار می تواند بسیار بدتر است.

بنابراین باید ارائه دهندگان غلط تفسیر و یا چشم پوشی از coronavirus علائم در بیماران وجود دارد احتمال بالاتر است که می تواند نتایج قبر کارشناسان می گویند.

این کشور بزرگترین سازمان های حرفه ای نمایندگی سیاه پزشکان خواستار فدرال سازمان بهداشت و درمان به بررسی نقش تعصب ممکن است در آزمایش و درمان آفریقایی-آمریکایی ها برای Covid-19.

“من فکر می کنم آنچه که ما را پیدا خواهد کرد که مسابقه یک عامل است,” دکتر گفت: Oliver بروکس رئیس سازمان ملی انجمن پزشکی.

در مطالعات قبلی پزشکان یافت شده است به عنوان آفریقایی-آمریکایی’ شکایت از درد به آنها داده ضعیف تر درد دارو برای استخوان شکسته و نکردن قلبی درمان از بیماران که آنها مورد نیاز است. تحقیقات نشان می دهد که تصمیم گیری هستند در نتیجه از ریشه دوانده مفروضات فرهنگی جهل و نگرش خصمانه نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

C. D. C. در بیانیه ای گفت به نیویورک تایمز است که آن را نمی باید داده ها را به کمیت نقش ضمنی و تعصب در Covid-19 مرگ و میر. اما این آژانس افزود: “آگاه شدن از و تأمل در خود تعصبات برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها را تحت تاثیر قرار نمی گیری یک برنامه به طور بالقوه نجات بخش گام برای پزشکان به انجام است.”

زمانی که خانم Relf یک قرار ملاقات برای برادرش در لویولا مرکز مراقبت های فوری در رودخانه, جنگل, Ill., در اواخر ماه مارس او گفت که او امیدوار است که این کلینیک قادر خواهد بود برای آزمایش و درمان او را برای کوروناویروس. او تا به حال تبدیل شدن به بسیار بی حال با سرفه مداوم و لرز, او گفت:.

قبل از آقای Relf چپ این درمانگاه به نام او خواهر خود شکایت که کارکنان نمی خواهد آزمون او را به خاطر او نیست که یک تب. او صدا را شکست داد, خانم Relf گفت.

“قرنطینه در خانه برای 7 روز” خود را تخلیه مقالات گفت. “کنترل عفونت با شما تماس در مورد واجد شرایط بودن برای تست.”

اعتبار…جاشوا Lott برای نیویورک تایمز

کلینیک تنظیم یک قرار ملاقات برای او به دکتر به طور منظم و 11 ماه بعد. آقای Relf هرگز آن ساخته شده است. یکی از برادران او رفت و به او و پس از او متوقف شد و از پاسخ دادن به تلفن خود را در بر داشت و خود را مرده بدن مچاله در مقابل یک نیمکت. یک پس از مرگ تست تایید کرد که آقای Relf بود Covid-19.

سخنگوی لویولا پزشکی گفت: در یک ایمیل که قوانین حفظ حریم خصوصی مانع از آن بحث آقای Relf مورد به طور خاص اما لویولا نه “تبعیض بر اساس نژاد ، سن ، جنسیت یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی.”

آن را دشوار است به می دانم که اگر هر فرد پزشکی تصمیم بود تحت تاثیر تعصب.

هنوز یک سال 2003 گزارش به سفارش کنگره قومی و نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی یافت می شود که حتی کنترل درآمد و بیمه دسترسی “نژادی و اقلیت های قومی تمایل به دریافت با کیفیت پایین تر از مراقبت های بهداشتی است.”

“قابل توجهی” در این گزارش افزود: “این تفاوت ها بیشتر در ارتباط با مرگ و میر در میان آفریقایی-آمریکایی بیماران است.”

یک مطالعه آزمایشی با Rubix زندگی علوم تحقیقات زیست فناوری شرکت در مقایسه با شدت Covid-19 علائم به نمایش گذاشته شده توسط بیش از 27,000 بیماران در طول بازدیدکننده داشته است بیمارستان در هفت متحده با درمان آنها دریافت کرده است.

در این بررسی که رفته است و نه از طریق بررسی دقیق نشان داد که بيماران شش برابر کمتر احتمال دارد به درمان و یا تست از سفید بيماران گفت: رجینالد سویفت, بنیانگذار Rubix.

دکتر بروکس مدیر پزشکی در وات بهداشت و درمان در لس آنجلس توضیح داد: موضوع این است: “هنگامی که ما راه رفتن را به یک E. R., آنچه, آنها گاهی اوقات دیدن است نه یک بیمار که مبتلا به بیماری تنفسی آنها دیدن یک مرد سیاه و سفید در اینجا که چیزی نیاز دارد.”

Gary فاولر خانواده معتقد است که به حداقل رساندن از علائم خود را با پزشکان در نهایت او هزینه زندگی خود را.

آقای Fowler, 56, که سیاه و سفید است, تا به حال توسعه یافته یک نگرانی سرفه و تب و زحمت کشیده تنفس گفت: یکی از پسرانش کیت Gambrell. در طی پنج روز آقای فاولر خانه فرستاده شد توسط سه بيمارستان در مترو دیترویت آقای Gambrell گفت. یک هفته بعد آقای فاولر درگذشت نشستن در آبی تاشو در اتاق خواب خود را. او آزمایش مثبت برای coronavirus پس از مرگ او.

سه بیمارستان که در آن خانواده اش گفت: او به دنبال مراقبت مخالفت با خانواده به حساب آورد. سخنگوی یکی از بیمارستان دیترویت دریافت در بیمارستان گفت: “هیچ سابقه ای از این فرد در آینده به دیترویت دریافت بیمارستان برای هر نوع از درمان است.” دیگر دو بيمارستان مورد مناقشه که آقای فاولر رد شد مراقبت.

آقای فاولر مرگ اضافه شده به گریم شمارش مرگ و میر در دیترویت یک شهر با اکثریت جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار است که به غم نماد ویروس ویرانی سیاه امریکا است.

اعتبار…بریتنی Greeson برای نیویورک تایمز

Kaila Corrothers اعتقاد بر این است که مادر او دبورا Gatewood را که به بخشی از آن چوب خط حساب کردن.

خانم Gatewood, 63, توسعه تب بالا در اواسط ماه مارس. اما در چهار بازدیدکننده داشته است بیش از شش ماه او را به خانه فرستاد با چیزی بیش از تیلنول و سرفه از حومه شهر دیترویت در بیمارستان که در آن او کار می کرد به عنوان یک فصاد 31 سال دخترش گفت.

روز پس از آخرین دیدار خانم Gatewood شد بسیار ضعیف در خانه که دختر او اصرار داشت او را به بیمارستان دوباره.

“آنها در حال رفتن به من گفت:” خانم Corrothers به یاد می آورد مادر او گفت:.

اما خانم Gatewood فرو ریخت و یک آمبولانس با عجله او را به بیمارستان که در آن او آزمایش مثبت برای coronavirus و قرار داده شد, در ونتیلاتور.

در مارس 17, سه هفته پس از بستری های و قلب و کلیه و ریه ها شکست خورده و او درگذشت.

خانم Corrothers گفت که او نمی تواند می گویند که آیا این واقعیت است که مادر او آمریکایی آفریقایی نقش مهمی در درمان او.

در بازدیدکننده داشته است او را به اتاق اورژانس از کارفرما, Beaumont بیمارستان در فارمینگتون هیلز, Mich., خانم Gatewood هرگز ارائه شده با علائم شدید به اندازه کافی به حکم پذیرش یک سخنگوی بیمارستان در بیانیه ای گفت. با توجه به کمبود تست لوازم بیماران با علائم خفیف نمی شد تست شده و گفت: به قرنطینه در خانه, اما بازگشت اگر وضعیت خود را بدتر کرد.

اعتبار…بریتنی Greeson برای نیویورک تایمز

کمبود منابع در برخی از بیمارستان ها و تعداد قریب به اتفاق موارد به احتمال زیاد بازی کرده اند بیشتر از یک نقش از تعصب در نتایج منفی برای آفریقایی-آمریکایی برخی از کارشناسان بهداشت عمومی گفت.

اما در مورد دیگری است که نگرانی از پزشکی تعصب خانواده رابرت جانسون جونیور نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که پزشکان انجام داده اند می تواند بیشتر برای او.

او به نظر می رسید به تجسم بسیاری از coronavirus عوامل خطر: 49 سیاه, او تا به حال به دیابت و فشار خون بالا و پایین-عملکرد کلیوی و قطع عضو.

روز قبل از عید پاک او بیدار شد بیش از حد ضعیف به ترک بستر خود, خوردن, یا به مادرش چه دقیقا صدمه دیده است.

صبح روز بعد آقای جانسون تب افزایش یافت و به 103.3 درجه است. او با عجله به اتاق اورژانس در دانشگاه ییل در نیوهیون بیمارستان. مادرش گلوریا Johnson, 71, به نام بیمارستان ساعت بعد و گفته شد پسر او داده شده بود “چراغ سبز” برای بازگشت به خانه پس از دریافت یک chest X-ray نشان داد که نشانه هایی از ذات الریه. بیمارستان آزمون نیست او را برای کوروناویروس.

خانم جانسون آورده پسرش شام عید پاک که شب پس از تخلیه خود را. او تا به حال هیچ اشتها اما او اصرار داشت او طعم چند قاشق از yams. هنگامی که او به نام صبح روز بعد به او جواب نداد.

او با عجله به آپارتمان خود را تنها برای پیدا کردن او بی توجه نیست. خانم جانسون تماشا به عنوان پاسخ گوی اضطراری, تلاش برای احیای او.

“من فکر می کردم” اوه خدای من چه می شود اگر آنها به او داده بود به Covid-19 آزمون و یا حتی او را نگه داشته و یک شبه برای مشاهده ؟ چه نتیجه تواند بود؟'” او گفت:.

به پزشکی قانونی تایید کرد که آقای جانسون در اثر عوارض ناشی از کروناویروس و دیابت, خانم جانسون گفت.

یک سخنگوی دانشگاه ییل جدید هیون بهداشت در بیانیه ای گفت که آنها “درک خانواده نگرانی است.” بیمارستان بود و اعتماد به نفس در مراقبت ارائه شده به آقای جانسون اما در مورد تحت بررسی, سخنگوی گفت.

پس از آقای جانسون دفن در graveside خدمات در New Haven, مادر او آماده را به آپارتمان خود بسته بندی شده و تمیز زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از دانشگاه ییل بیمارستان.

آنها خواستار شد, او گفت:, به, برنامه, آقای جانسون Covid-19 تست.

Sheelagh McNeill کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im