عجیب و غریب فعالان مختل پیت Buttigieg رویداد در سان فرانسیسکو: “ما سزاوار بهتر’در مرکز سان فرانسیسکو ملی LGBTQ مرکز هنر دو عجیب و غریب فعالان ایستاد و مختل خصوصی جمع آوری کمک برای پیت Buttigieg پس از دریافت یک سوال از مخاطبان خود را در مورد شوهر تصفیه و تزکیه.

بسته بندی شده اتاق به سرعت هو کردن فعالان غرق کردن خود اشاره کرد و به پرسش روز جمعه با شعارهای “Boot-Edge-لبه! بوت-Edge-لبه!” عنوان آنها همراهی خارج از ساختمان.

“من احترام خود را, فعالیت, اما این است که جمع حامیان کمپین ما و من فقط یه سوال در مورد شوهر من و من واقعا هیجان زده برای پاسخ به آن” Buttigieg کنایه آمیز از مرحله نقشه کشی قوی تشویق از جمعیت است.

فعالان بخشی از یک گروه معترض در خارج از این رویداد است که منعکس رشد ناآرامی در میان LBGTQ+ جامعه هنگامی که آن را به Buttigieg مبارزات انتخاباتی. Buttigieg ممکن است برای اولین بار آشکارا گی نامزد رفت و برگشت به مرحله ملی و انجام به عنوان به خوبی به عنوان او در آیووا و نیوهمشایر اما بیشتر و بیشتر جوان عجیب و غریب رای دهندگان می گویند که آنها احساس او است نه نماینده آنها و یا تجارب خود را.

“من قطعا با افتخار از این واقعیت است که یک گی نامزد شده است تا کنون, اما آن را سخت برای لذت بردن از و یا قدردانی از زمانی که خود را از مواضع هستند تا وسط جاده و صحبت عمدتا سفید طبقه فوقانی مخاطبان” Celi تمیو-لی یکی از فعالان همراهی از جمع آوری کمک در مصاحبه ای گفت: قبل از این رویداد.

روز جمعه معترضان اشاره کرد بسیاری از مسائل مشابه که اعضای تجاوز+ جامعه در سراسر کشور می گویند آنها در حال دادن مکث – Buttigieg تمایل به حمایت از مدیکر برای همه رایگان کالج برای همه مسائل را با جوامع رنگ خود را به روابط میلیاردر اهدا کنندگان – تمام مسائلی که نه خاص به تجاوز+ جامعه اما هنوز هم آنها را تحت تاثیر قرار در برخی از تقاطع ها.

“ما باید بهتر از ما سزاوار بهتر” Adiel Pollydore 26 ساله مدیر برنامه با عمل است که سیاه و عجیب و غریب گفت: نگهبان. “وجود دارد یک سطح از طنز است که این رویداد هزینه صدها دلار برای حضور در این ماموریت تاریخی خود Latinx و مهاجر محله. چه آن ها می گویند که این رویداد در دسترس نیست و به مردمی که در محله زندگی می کنند که در آن در حال برگزار می شود؟”

بلیط به جمع آوری کمک شروع در $250. این رویداد نه به مطبوعات اما نگهبان دریافت یک بلیط از یک اهدا کننده در ارتباط با گروه های سازماندهی تظاهرات.

“شما دارد این چیزی است که شما همه شما دارد!” یک Buttigieg حامی فریاد زد معترضان پس از این رویداد.

“ما همه گی!” تظاهر کنندگان پاسخ داد.

“شما قطع شده است که سوال” Buttigieg حامی گفت: پیاده روی به سمت تمیو-لی. “شما اسفناک است.”

“راه رفتن نیست تا بر ما” یکی دیگر از معترضان گفت: “محافظ در تمیو-لی.

“شما در حال راه رفتن تا ما رفتن تا ما از آنجا که ما در حال گی مردان” حامی پاسخ داد. “شما وحشتناک است.”

این گروه به سرعت تنظیم مجدد پس از آن تعامل با شعار “هی پیت! بیا ما برخی از چیزهایی که به بحث در مورد!”

“افرادی که مختل است که جمع آوری تمام شد عجیب و غریب مردم رنگ” Pollydore گفت. “ما اجازه می خواهید گی نامزد که در حال اجرا است به انجام بهتر و بهتر برای عجیب و غریب جوامع از رنگ. وجود دارد هیچ چیز ضد همجنس در مورد آن است.”
Demonstrators outside the event in San Francisco on Friday.

در حالی که Buttigieg شده است و باز خود را در مورد گرایش جنسی با شوهر خود تصفیه و تزکیه بازی نقش زیادی در مبارزات Pollydore احساس وجود دارد یک سطح از حک در راه Buttigieg صحبت و ارائه تجاوز+ مسائل.

“پیت Buttigieg نشان دهنده درصد بسیار کمی از تجربیات عجیب و غریب و ترانس مردم این کشور سفید و cisgender و مرد بودن که کسی که تحصیلات” Pollydore گفت. “ما می دانیم که دگرباشان جنسی و ترانس مردمی از رنگ به خصوص سیاه و سفید عجیب و غریب و ترانس مردمی در تقاطع بسیاری از سیستم های ظلم و ستم در این کشور است. این برای رئيس جمهور اجرا شده است می تواند واقعا یک فرصت منحصر به فرد برای بلند کردن آن تجربه و بحث در مورد تمام راه های مختلف ما جرم و ایمنی ما به طور مداوم در معرض تهدید است و ما در حال تعطیل کردن موسسات به طور منظم. اما این کمپین شده است که در مورد.”

قبل از این رویداد خط Buttigieg حامیان پیچیده در اطراف بلوک را وارد کنید, با معترضان شعار و تکان دادن علائم در حالی که مردم منتظر. برخی از حامیان به نظر می رسید flummoxed با حضور خود. “خروس علیه پیت ؟” یکی از شرکت کنندگان سوال خواندن نشانه های خود را.

“ما در همان تیم” کسی گفتم.

“نقطه چیست ؟” شخص دیگری گفت. “فقط رای برای نامزد خود را. آیا پاره کردن دیگران است.”

“شما در حال آمدن به سان فرانسیسکو, قلب, گی, فعالیت در امریکا” امیلی لی, مدیر, سان فرانسیسکو, افزایش, اقدام صندوق در مصاحبه ای گفت:. “شما نیاز به در واقع پاسخ به مردم سان فرانسیسکو که شناسایی به عنوان همجنسگرا و یا عجیب و غریب. این یک محل مناسب به درخواست او این سوال سخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>