ملکه views رونمایی از جدید سلطنتی پرتره از طریق مکالمه تصویری

ملکه به علامت دیگر برای اولین بار در طول مستند: مجازی رونمایی از یک تصویر جدید. با وجود دیدن این آثار هنری از خودش از طریق مکالمه تصویری روشن بود او از دست داده است او چشم عقاب.

ملکه شوخی که یک فنجان چای برجسته در نقاشی تا به حال هیچ چای در آن هنرمند را نشان داد او به عنوان ادای احترام به او “نورانی” نگهدار.

میریام Escofet نقاشی پرتره که به سفارش امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) به عنوان یک “ماندگار ادای احترام به او اعلیحضرت خدمات” به دیپلماسی است.

The Queen, during a videolink call to the Foreign and Commonwealth Office, watching the official unveiling of a new portrait of herself by artist Miriam Escofet.

ملکه دیدم نقاشی برای اولین بار از طریق کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش قبل از صحبت کردن به اعضای FCO کارکنان در مورد کار خود را در سراسر جهان در طول coronavirus بحران است.

مجازی بازدید شد توسط Sir Simon مک دونالد دائم تحت-وزیر امور خارجه در امور خارجی و مشترک المنافع وزارت امور خارجه و رئیس سرویس سیاسی بود که پیوست توسط هنرمند برای رونمایی کرد.

Escofet گفت: ملکه در کشف حجاب است که او تا به حال شامل یک نماد در نقاشی – نشان از FCO – نقاشی بر روی یک فنجان چای.

این هنرمند پس از آن گفت: “او به نظر می رسید به واکنش نشان می دهند بسیار مثبت به آن است. او لبخند, درخواست چه مدت آن را در زمان و اگر من تا به حال هر پروژه بر روی بروید بعد از این. زمانی که من توضیح داد که عناصر خاصی از نقاشی روی فنجان چای او ساخته شده برخی از سرگرم کننده نظرات. او گفت: “اما هیچ چای در فنجان’.”

نقاشی هفت ماه به صورت کامل با مراحل نهایی به پایان رسید در مستند.

Escofet تا به حال دو نشست با ملکه – یکی در ویندزور جایی که او به صرف حدود نیم ساعت عکاسی پادشاه و دوم در کاخ باکینگهام به تمرکز بر روی چهرۀ او.

او انتخاب شد و در توصیه گالری ملی پرتره, پس از او برنده BP پرتره جایزه با یک نقاشی از مادر که آقا سیمون گفت: تا به حال کاملا اسیر “درخشش و کرامت” از موضوع است.

An Angel At My Table by Miriam Escofet, which won the BP Portrait Award 2018.

کاخ نشان داده شده است یک طرح از برنامه های خود را برای ملکه پرتره اما تا به حال شده است “بسیار دست” بود و نه دخالت او گفت:.

دوم در کاخ باکینگهام آمد و در فوریه, مدت کوتاهی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار انگلستان با هنرمند و موضوع حتی بحث در مورد وضعیت در ووهان در طول زمان خود را با هم.

از sittings Escofet گفت: “به شدت با ارزش” زمان پرواز کرد.Escofet گفت: “او بسیار با تجربه نگهدار. او فوق العاده است. او بسیار متمرکز بر دادن به شما آنچه شما نیاز دارید. او بسیار در حال حاضر در اتاق و با تمرکز بر روی کار در دست. او حس شوخ طبعی وجود دارد حباب در زیر سطح. او بسیار پایین به زمین اگر که یک چیز احمقانه می گویند.

“در اول نشسته بودم درخواست در مورد تجربه خود را با پرتره های قبلی و اینکه آیا او تا به حال هر گونه خاص و مورد علاقه. من سعی کردم به آن را از او, اما او بسیار دیپلماتیک. به دلیل آن بود که در ویندزور, یک هواپیما پرواز کرد و او اظهار نظر در سر و صدا. بار دوم من بیشتر از صحبت کردن چون من می خواستم برای گرفتن یک واکنش از صورت خود را.”

نقاشی رونمایی شد در FCO که در آن Escofet او تا به حال نصب شده پرتره در خود سه پایه و drapped یک پارچه بیش از آن. به عنوان او و Sir Simon کشیده با پارچه مزین کردن او گفت: “ملکه “با لبخند و نگاه بسیار خوشحال”.

Escofet توضیح داد که برخی از جزئیات در نقاشی که الهام گرفته شده بود تا حدودی با Holbein را سفیران و anamorphic اعوجاج روش مورد استفاده توسط نقاشان دوره رنسانس. به این ترتیب او گفت: او به حل و فصل یک “کمی سورئال” اما مناسب عنصر به عنوان چیزی “جذاب برای مردم به تلو تلو خوردن بر”.

او گفت که ملکه او تا به حال حل و فصل در یک فنجان چای از جمله نشان از FCO روی بشقاب و منعکس شده در فنجان خود را.

این هنرمند گفت: “این احساس واقعا حق اعمال آن را به فنجان چای. ناگهان این بسیار فروتن شی حمل این نماد به نمایندگی از وزارت خارجه بریتانیا و ارتباط عمودی به مقصد آن است. من توضیح داد که این به ملکه و او این بسیار طنز آمیز اظهار نظر در مورد چگونه وجود ندارد چای در فنجان. من گفتم: من می ترسم چای شده است قربانی برای نماد.”

در چالش های نقاشی ملکه, او گفت که او تا به حال سعی کردم به تصرف جوهر خصوصی پادشاه در کنار دانش او “احتمالا تشخیص فرد در جهان”.

او افزود: “آنچه من انتظار داشتم که او شوخ طبعی. من نمی گویم او, ترک خوردگی, جوک, اما شما می توانید آن را احساس کنید. واقعی وجود دارد هشیاری یک اشتیاق او واقعا وجود دارد, او واقعا به شما طول می کشد در. من حدس می زنم آن عقل است.

“من واقعا می خواستم برای گرفتن که ذات او در پرتره. که با کیفیت است که شما واقعا احساس می کنید زمانی که شما دیدار با کسی. او بسیار قدرتمند و کوچک فرد و کاملا درخشان. شما می توانید احساس این انرژی زندگی از آن بسیار قابل توجه است. که شد برای من بسیار مفید به دلیل آن را به معنای من می تواند تقریبا در هاله ای از regalness در اطراف او در چه بود در واقع تلاش می شود بسیار انسانی, پرتره از خود.”

Sir Simon گفت: FCO خوشحال بود با “فوق العاده” پرتره. وی افزود: “وجود حقیقت و عزت و حکمت در پرتره. ما او را اعلیحضرت سرویس سیاسی. وجود پیوند بین این سازمان و پادشاه. برای افرادی که قادر به می گویند که ملکه علاقه مند بود و تحت تاثیر قرار با کار خود را فوق العاده است و واقعا انگیزه چیزی است.”

همچنین در این مکالمه بود Sanjibita Tariang کار کرده است که برای FCO برای 19 سال است و منطقه ای و کنسولی توسعه افسر در بریتانیا معاون کمیسیون عالی کلکته, هندوستان. او در مورد نقش خود در بازگرداندن بیش از 14,500 انگلیسی ها پس از همه گیر رخ داد.

او گفت: ملکه را در مورد چالش هماهنگ کننده سفر های یک زن ساخته شده است که پنج روز 2,800 متر سفر از طریق یک قفل-کردن کشور به هیئت مدیره یک هواپیما از صفحه اصلی.

“دیدن لبخند زمانی که آنها بازگشت به خانه و آنها به شما ارسال تصویر با خانواده این چیزی است که ما برای کار. این باعث می شود آن همه ارزشمند” او گفت:. “او (ملکه) پرسید: چند سوال اما او در گوش دادن و شما می توانید ببینید او تحت تاثیر قرار گرفته بود.

“برای من این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من همیشه آرزو داشتم که یک روز به صحبت می کنند به ملکه. که چیزی واقعا خاص برای من است. و سپس هنگامی که کار خود را به رسمیت شناخته شده است پس از برای شما قرار داده ایم به طوری که واقعا به معنی زیادی است. آن را واقعا به معنای همه چیز را به همه کارکنان اینجا.”

Aletheia Bligh-گل مشترک رئیس بهداشت جهانی در FCO صحبت در طول مکالمه تصویری در مورد کار مشترک به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن حمایت از آسیب پذیر کشور و حفظ زنجیره تامین برای PPE باز است.

او گفت: ملکه شده بود به خصوص علاقه مند در چگونه به سرعت FCO تا به حال بسیج و می دانستم که همه چیز در مورد اخیر جهانی واکسن نشست او کار شده بود. Bligh-گل گفت: “او بسیار تیز. او گفت: این یک تلاش فوق العاده ای بود و او را بسیار تحت تاثیر قرار با این کار باور نکردنی, ما همه می خواهم انجام می شود. آن را واقعا دوست داشتنی برای شنیدن. او بسیار در ترس از چه تکنولوژی است و نقش زیادی در تمام این.

“آن را فراهم می کند یک لحظه از انعکاس واقعا. شما صرف هر روز کار خود را در میز آشپزخانه و چیزی شبیه به این باعث می شود شما متوجه آنچه شما به دست آورد. واقعا خوب بود به او کمک به ما منعکس دستاوردهای چند ماه گذشته است.”

در مورد خواسته های غیر معمول پروتکل ملاقات با ملکه بیش از videolink او شوخی این تیم تا به حال pracitised رکوع سر خود را اما “فقط شبیه ما بودند و سرشان را تکان می دهند”. “ملکه باعث می شود مردم احساس بسیار راحت و بسیار سریع است. همه عصبی شد اما او قرار داده و همه ما را در سهولت قرار می دهد و ما قادر به واقعا خوب مکالمه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im