ملکه در مراسم رونمایی از یک پرتره جدید از خودش با زوم تماس تصویری


ملکه در مراسم رونمایی از یک پرتره جدید از خودش با زوم تماس تصویری قبل از نمایش خود را با توجه به جزئیات با پرسیدن چرا وجود دارد ‘هیچ چای در فنجان نقاشی

  • ملکه با حضور مجازی رونمایی در زوم از یک پرتره جدید از خودش
  • اعلیحضرت او به شوخی در این رونمایی که فنجان چای در نقاشی تا به حال هیچ چای در آن
  • میریام Escofet نقاشی خیره کننده پرتره, پس از دو نشست با ملکه
  • ملکه گفت: به نظر می رسید به واکنش نشان می دهند بسیار مثبت’ به نقاشی

ملکه با حضور در مراسم رونمایی از یک پرتره جدید از خودش در مجازی زوم تماس گرفته و گفته اند که در این واکنش ‘بسیار مثبت’ به آثار هنری جدید.

میریام Escofet نقاشی پرتره که به سفارش امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) به عنوان یک “ماندگار ادای احترام به او اعلیحضرت خدمات’ به دیپلماسی است.

اما ملکه ثابت خود را با توجه به جزئیات در طول grand رونمایی, به عنوان او شوخی که یک فنجان چای برجسته در نقاشی تا به حال هیچ چای در آن است.

ملکه دیدم نقاشی برای اولین بار بر روی کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش قبل از او صحبت کرد و به اعضای FCO کارکنان در مورد کار خود را در سراسر جهان در طول coronavirus بحران است.

The portrait was commissioned by the Foreign and Commonwealth Office (FCO) as a 'lasting tribute to Her Majesty's service' to diplomacy

تصویر راه اندازی شد توسط امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) به عنوان یک “ماندگار ادای احترام به او اعلیحضرت خدمات’ به دیپلماسی

آقا سیمون مک دونالد دائم تحت-وزیر امور خارجه در امور خارجی و مشترک المنافع وزارت امور خارجه و رئیس دیپلماتیک خدمات میزبانی مجازی رونمایی کنار هنرمند در FCO.

Ms Escofet گفت: ملکه در این جلسه که او تا به حال شامل یک نماد در نقاشی نشان از FCO نقاشی به یک فنجان چای.

این هنرمند پس از آن گفت: “او به نظر می رسید به واکنش نشان می دهند بسیار مثبت به آن است. او لبخند, درخواست چه مدت آن را در زمان و اگر من تا به حال هر پروژه بر روی بروید بعد از این.

“زمانی که من توضیح داد که عناصر خاصی از نقاشی روی فنجان چای او ساخته شده برخی از سرگرم کننده نظرات.

‘او گفت:” اما هیچ چای در فنجان’.’

کاخ نشان داده شده است یک طرح از Ms Escofet برنامه برای ملکه پرتره اما تا به حال شده است بسیار دست و حال دخالت نمی کند, او گفت:.

نقاشی در زمان متناوب هفت ماه به صورت کامل با مراحل نهایی به پایان رسید که در طول مستند.

Ms Escofet تا به حال دو نشست با ملکه یکی از آنها بود که در Windsor, جایی که او به صرف حدود نیم ساعت عکاسی از پادشاه.

دوم نشسته بود در کاخ باکینگهام اجازه می دهد که هنرمند به تمرکز بر روی اعلیحضرت او صورت.

The Queen attended the unveiling of a new portrait of herself in a virtual Zoom call (above) and was said to have reacted 'very positively' to the new artwork

ملکه با حضور در مراسم رونمایی از یک پرتره جدید از خودش در مجازی زوم تماس (در بالا) و نیز واکنش نشان داد ‘بسیار مثبت’ به آثار هنری جدید

Ms Escofet انتخاب شد, توصیه گالری ملی پرتره, پس از او برنده BP پرتره جایزه با یک نقاشی از مادر که آقا سیمون گفت: تا به حال کاملا اسیر ‘درخشندگی و کرامت” از موضوع است.

دوم در کاخ باکینگهام آمد و در فوریه, مدت کوتاهی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار انگلستان است.

هنرمند و موضوع حتی در مورد وضعیت در ووهان در طول زمان خود را صرف با هم.

Ms Escofet گفت: “او بسیار با تجربه نگهدار. او فوق العاده است. او بسیار متمرکز بر دادن به شما آنچه شما نیاز دارید.

“او بسیار در حال حاضر در اتاق و با تمرکز بر روی کار در دست. او حس شوخ طبعی وجود دارد حباب در زیر سطح. او بسیار پایین به زمین اگر که یک چیز احمقانه می گویند.

در اول من درخواست شد در مورد تجربه خود را با پرتره های قبلی و اینکه آیا او تا به حال هر گونه خاص و مورد علاقه. من سعی کردم به آن را از او, اما او بسیار دیپلماتیک.

‘به دلیل آن بود که در ویندزور, یک هواپیما پرواز کرد و او اظهار نظر در سر و صدا.

بار دوم من بیشتر از صحبت کردن چون من می خواستم برای گرفتن یک واکنش از صورت خود را.’

هنگامی که نقاشی رونمایی شد بیش از تماس تصویری Ms Escofet گفت: ملکه لبخندی زد و نگاه بسیار خوشحال’.

Ms Escofet توضیح داد که برخی از جزئیات در نقاشی که الهام گرفته شده بود تا حدودی با Holbein را سفیران و anamorphic اعوجاج روش مورد استفاده توسط نقاشان دوره رنسانس.

The virtual unveiling was hosted by Sir Simon McDonald (pictured with artist Miriam Escofet), permanent under-secretary of state for foreign and commonwealth affairs and head of the Diplomatic Service

مجازی رونمایی شد توسط Sir Simon مک دونالد (در تصویر با هنرمند میریام Escofet) دائمی تحت-وزیر امور خارجه در امور خارجی و مشترک المنافع وزارت امور خارجه و رئیس سرویس سیاسی

او گفت که او حل و فصل به یک کمی سورئال اما مناسب عنصر به عنوان چیزی جذاب برای مردم به تلو تلو خوردن بر’.

او گفت که ملکه او تا به حال حل و فصل در یک فنجان چای از جمله نشان از FCO روی بشقاب و منعکس شده در فنجان خود را.

این هنرمند گفت: “این احساس واقعا حق اعمال آن را به فنجان چای. ناگهان این بسیار فروتن شی حمل این نماد به نمایندگی از وزارت خارجه بریتانیا و ارتباط عمودی به مقصد آن است.

“من توضیح داد که این به ملکه و او این بسیار طنز آمیز اظهار نظر در مورد چگونه وجود ندارد چای در فنجان.

‘من گفت: من می ترسم چای شده است قربانی برای نماد.’

این هنرمند اضافه شده است که او سعی کرده بود به تصرف جوهر خصوصی پادشاه در کنار دانش او بود که احتمالا قابل تشخیص فرد در جهان است.

او افزود: “آنچه که من انتظار داشتم که او شوخ طبعی. من نمی گویم او, ترک خوردگی, جوک, اما شما می توانید آن را احساس کنید.

‘واقعی وجود دارد هشیاری یک اشتیاق او واقعا وجود دارد, او واقعا به شما طول می کشد در. من حدس می زنم آن عقل است.

Miriam Escofet painted the portrait after two sittings with Her Majesty and was chosen on the recommendation of the National Portrait Gallery after she won the BP Portrait Award with a painting of her mother

میریام Escofet نقاشی پرتره, پس از دو نشست با عظمت و انتخاب شد و در توصیه گالری ملی پرتره, پس از او برنده BP پرتره جایزه با یک نقاشی از مادر

“من واقعا می خواستم برای گرفتن که ذات او در پرتره. که با کیفیت است که شما واقعا احساس می کنید زمانی که شما دیدار با کسی.

“او بسیار قدرتمند و کوچک فرد و کاملا درخشان. شما می توانید احساس این انرژی زندگی از آن بسیار قابل توجه است.

که شد برای من بسیار مفید به دلیل آن را به معنای من می تواند تقریبا در هاله ای از regalness در اطراف او در چه بود در واقع تلاش می شود بسیار انسانی, پرتره از خود.’

Sir Simon گفت: FCO خوشحال شد و با ‘فوق العاده’ پرتره.

وی افزود: ‘وجود دارد حقیقت و عزت و حکمت در پرتره.

“ما او را اعلیحضرت سرویس سیاسی. وجود پیوند بین این سازمان و پادشاه. برای افرادی که قادر به می گویند که ملکه علاقه مند بود و تحت تاثیر قرار با کار خود را فوق العاده است و واقعا انگیزه چیزی است.’

همچنین در این مکالمه بود Sanjibita Tariang کار کرده است که برای FCO برای 19 سال است و منطقه ای و کنسولی توسعه افسر در بریتانیا معاون کمیسیون عالی کلکته, هندوستان.

او در مورد نقش خود در بازگرداندن بیش از 14,500 انگلیسی ها پس از همه گیر رخ داد.

Ms Tariang گفت: ملکه را در مورد چالش هماهنگ کننده سفر های یک زن ساخته شده است که پنج روز 2,800 متر سفر از طریق یک قفل-کردن کشور به هیئت مدیره یک هواپیما از صفحه اصلی.

او گفت: “دیدن لبخند زمانی که آنها بازگشت به خانه و آنها به شما ارسال تصویر با خانواده این چیزی است که ما برای کار. این باعث می شود آن همه ارزشمند است.

“او (ملکه) پرسید: چند سوال اما او در گوش دادن و شما می توانید ببینید او تحت تاثیر قرار گرفته بود.

Also on the videocall was Sanjibita Tariang, who has worked for the FCO for 19 years and is regional consular development officer at the British Deputy High Commission Kolkata, India

همچنین در این مکالمه بود Sanjibita Tariang کار کرده است که برای FCO برای 19 سال است و منطقه ای و کنسولی توسعه افسر در بریتانیا معاون کمیسیون عالی کلکته هند

“برای من این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من همیشه آرزو داشتم که یک روز به صحبت می کنند به ملکه. که چیزی واقعا خاص برای من است.

‘و پس از آن زمانی که کار خود را به رسمیت شناخته شده است پس از برای شما قرار داده ایم به طوری که واقعا به معنی زیادی است. آن را واقعا به معنای همه چیز را به همه کارکنان اینجا.’

در طول زوم تماس Aletheia Bligh-گل مشترک رئیس بهداشت جهانی در FCO صحبت در مورد کار مشترک به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن حمایت از آسیب پذیر کشور و حفظ زنجیره تامین برای PPE باز در میان coronavirus بحران است.

او گفت: ملکه شده بود به خصوص علاقه مند در چگونه به سرعت FCO تا به حال بسیج و می دانستم که همه چیز در مورد اخیر جهانی واکسن نشست.

Ms Bligh-گل گفت: “او بسیار تیز. او گفت: این یک تلاش فوق العاده ای بود و او را بسیار تحت تاثیر قرار با این کار باور نکردنی, ما همه می خواهم انجام می شود. آن را واقعا دوست داشتنی برای شنیدن.

‘او بسیار در ترس از چه تکنولوژی است و نقش زیادی در تمام این.

آن را فراهم می کند و یک لحظه از انعکاس واقعا. شما صرف هر روز کار خود را در میز آشپزخانه و چیزی شبیه به این باعث می شود شما متوجه آنچه شما به دست آورد.

‘واقعا خوب بود به او کمک به ما منعکس دستاوردهای چند ماه گذشته است.’

زمانی که Ms Bligh-گل خواسته بود در مورد غیر معمول پروتکل ملاقات با ملکه بیش از زوم او شوخی این تیم در حال تمرین رکوع سر خود را, اما این درست شبیه ما بودند و سرشان را تکان می دهند’.

‘ملکه باعث می شود مردم احساس بسیار راحت و بسیار سریع است. همه عصبی شد اما او قرار داده و همه ما را در سهولت قرار می دهد و ما قادر به واقعا خوب مکالمه, ” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>