Q4 تولید ناخالص داخلی: اقتصاد ایالات متحده رشد بهتر از انتظار 2.1% اما شخصی رشد مصرف کاهش می یابد و

آمریکا فعالیت های اقتصادی افزایش در سرعت 2.1% در سه ماه گذشته از سال 2019 در آینده در پیش از اجماع انتظارات. مصرف شخصی اما کاهش بیش از حد انتظار است.

در اینجا اصلی ترین معیارهای از اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی پیشرفته سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی گزارش نسبت به اجماع انتظارات گردآوری شده توسط بلومبرگ:

  • 4Q تولید ناخالص داخلی سالانه در مقیاس سه ماهه: +2.1% در مقابل +2.0% رود و +2.1% در 3Q

  • مصرف شخصی: +1.8% در مقابل +2.0% رود و +3.2% در 3Q

  • هسته مخارج مصرفی فردی در مقیاس سه ماهه: +1.3% در مقابل +1.6% رود و +2.1% در 3Q

برای 12 ماه منتهی به سه ماهه چهارم سال 2019 تولید ناخالص داخلی ایالات متحده رشد در یک سرعت 2.3%. این علامت یک کاتیون از 2.5% با سرعت از دستاوردهای دیده می شود در 12 ماه منتهی به پایان سال 2018 است.

در طول سه چهارم از 2019 در قدرت مصرف کننده ایالات متحده کمک کرد سوق دادن فعالیت های اقتصادی رو به جلو حتی به عنوان مناطق دیگر از جمله کسب و کار سرمایه گذاری ثابت عقب مانده. در پایان سال گذشته مصرف شخصی رز 1.8% نمایندگی کمترین افزایش در سه چهارم. مصرف شخصی شامل حدود دو سوم از اقتصاد ایالات متحده فعالیت است.

به عنوان در سه ماهه چهارم, گزارش اکثر اقتصاددانان پیش بینی فعالیت های مصرف کننده باقی خواهد ماند اما از آن thumping سرعت رشد در اوایل سال. فدرال رزرو در بیانیه سیاست پولی منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه مشخص می شود هزینه های خانوار به عنوان در حال رشد در یک “متوسط سرعت” سرعت پس قبلا توصیف صرف به عنوان “قوی است.”

“ما نگران نیست با کاهش مصرف از 3.9 درصد به طور متوسط در Q2/3; که پایدار نیست و اصلاح اجتناب ناپذیر بود” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد برای پانتئون اقتصاد کلان نوشت: در یک ایمیل. “ما به دنبال بازگشت به روند در حدود 2-3/4 درصد در Q1.”

سرمایه گذاری ثابت بازگشت به متوسط رشد اقتصادی در پایان سال گذشته افزایش 0.1 درصد بیش از قبل دوره در سه ماهه چهارم سال 2019. در این nonresidential سرمایه گذاری ثابت شد هنوز هم منفی سقوط 1.5 درصد در سه ماهه چهارم. کسب و کار سرمایه گذاری ثابت شده بود منفی در هر یک از سه ماهه دوم و سوم سال گذشته افزایش نگرانی های اقتصادی و ژئوپولیتیک عدم قطعیت بود توزین در کسب و کار تمایل به صرف. به طور کلی ناخالص خصوصی سرمایه گذاری داخلی کاهش یافت و 6.1 درصد در سه ماهه چهارم, steepening بعد از 1% کاهش در سه ماه قبل.

سرمایه گذاری در حالی که فقط یک بخش کوچک از کلی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده ساخته شده مثبت سهم به رشد برای دومین سه ماهه متوالی. سود در این منطقه شد و انتظار می رود با نرخ بهره پایین کمک به افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی و پشتیبانی گسترده مبتنی بر جهش در بازار مسکن سال گذشته است.

تجارت نیز مثبت سهم برای سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی با کسری تجاری داشتن تنگ در ماه نوامبر به پایین ترین سطح خود از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، این رانده شده بودند در بخش بزرگی از کاهش واردات است.

خالص صادرات کمک صعودی 1.48 درصد به سه ماهه چهارم تولید ناخالص داخلی بازتاب 1.5 درصد افزایش در صادرات و 8.7 درصد کاهش در واردات است. این نیز سوار یک کاهش در خصوصی موجودی با کسب و کار طاقت فرسا مواد در انبار خود را به واردات کاهش یافت.

کارگر ساختمانی در ساخت و ساز سایت,Roofer کارگر در ویژه های محافظ و دستکش کار در بالای سقف جدید.

امیلی مک کورمیک است که یک خبرنگار برای یاهو مالی. او در توییتر دنبال کنید: @emily_mcck

بیشتر بخوانید از امیلی:

  • تسلا 4Q درآمد بالا انتظارات شرکت را می بیند 500K+ تحویل در سال 2020

  • بریج: سهام گران تر هستند و در آمریکا از هر جای دیگری در جهان

  • Netflix 4Q رشد مشترک در صدر انتظارات اما ناامید راهنمایی

  • به همین دلیل معامله گران بازی نفت مانند آن را در سال 2010 هستند ‘گرفتن سر خود را به دست آنها’

  • ارزیابی نیست نامعقول پس از رکورد سال برای سهام استراتژیست می گوید:

دنبال یاهو سرمایه گذاری در Twitter, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedIn, و ق در.

پیدا کردن زنده به نقل از بازار سهام و آخرین کسب و کار و سرمایه گذاری, اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de