پوتین رضایت اسرائیل زن زندانی در روسیه به اتهام مواد مخدر

1 / 3

روسیه و اسرائیل

فایل در این فایل عکس های گرفته شده در روز پنج شنبه, دسامبر. 19, 2019, اسرائیل النعامة Issachar حرکات در طول یک درخواست دادرسی در یک دادگاه در مسکو, روسیه. کرملین می گوید ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به عفو 26 ساله اسرائیلی backpacker دستگیر شد و در ماه آوریل با مواد مخدر به اتهام در فرودگاه مسکو در حالی که انتقال پروازهای مسیر از هند به اسرائیل است. (AP Photo/الکساندر Zemlianichenko جونیور فایل)

مسکو (AP) — رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین عفو زن اسرائیلی که زندانی اتهام مواد مخدر کرملین گفت.

یک فرمان ریاست جمهوری سفارش النعامة Issachar انتشار در “اصول بشردوستانه” بود بلافاصله موثر کرملین گفت.

26-در سال backpacker دستگیر شد, در ماه آوریل در فرودگاه مسکو که در آن او انتقال مسیر از هند به اسرائیل است. مقامات روسی گفت: بیش از نه گرم حشیش پیدا شد در توشه. او محکوم به 7 1/2 سال در زندان است.

Issachar بوده است در خدمت حکم او در یک مستعمره زندان فقط در خارج مسکو است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که در بلند مدت به دنبال Issachar آزادی برای بازدید از مسکو در روز پنج شنبه برای بحث در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح با رئیس جمهور روسیه.

“من تشکر می کنم دوست من رئیس جمهور پوتین برای عفو النعامة Issachar,” نتانیاهو گفت. “من مشتاقانه منتظر دیدار ما فردا در آن ما خواهد شد بحث در مورد معامله قرن و آخرین تحولات در منطقه است.”

در سفر به اسرائیل در هفته گذشته پوتین با Issachar و به او گفت: “همه چیز خوب خواهد بود.” پوتین فرمان به دنبال Issachar است دادخواست عفو کرد.

هفته گذشته رسانه های اسرائیل مرتبط Issachar امکان عفو با گزارش تصمیم مقامات اسرائیل برای کنترل عبور از الکساندر حیاط در قم به روسیه است. مقامات روسیه هرگونه ارتباط.

الکساندر حیاط بود که خریداری شده توسط روسیه در سال 1859 توسط متر از بیت المقدس کلیسای قبر مقدس. این یکی از چندین بیت المقدس خواص که مسکو ادعا و اختلاف بیش از آن شده است یک منبع اصطکاک بین معمولا دوستانه اسرائیل و روسیه است.

برخی در اسرائیل نیز مرتبط Issachar بازداشت به سرنوشت یک مرد روسی الکسی Burkov دستگیر شد و در اسرائیل در آمریکا حکم به اتهام دخالت در $20 میلیون کارت اعتباری طرح تقلب. رسانه های اسرائیل گزارش ادعا شده است که روسیه امیدوار به استفاده از Issachar به عنوان یک تراشه چانه زنی برای متقاعد کردن مقامات اسرائیل به ارسال Burkov خانه حتی اگر مقامات روسیه هرگز در ارتباط با مسائل است.

روسیه ارسال یک درخواست استرداد برای Burkov به اسرائیل, اما او را به ایالات متحده در ماه نوامبر در یک دادگاه اسرائیلی سفارش.

___

جوزف کراس در اورشلیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>