پوتین دستور وضعیت اضطراری پس از نشت سوخت در داخل دایره قطب

ولادیمیر پوتین دستور داده است تا یک وضعیت اضطراری پس از 20,000 تن سوخت دیزل ریخته و به رودخانه داخل دایره قطب شمال.

نشت رخ داده است هنگامی که یک مخزن سوخت در یک نیروگاه برق در نزدیکی شهر نوریلسک سقوط روز جمعه.

این کارخانه توسط بخش Nornickel که کارخانه ها در این منطقه ساخته شده اند در این شهرستان یکی از مهمترین و به شدت آلوده مکان های روی زمین است.

در طی یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه بود که پخش در تلویزیون پوتین lambasted سر Nornickel فرعی که صاحب نیروگاه NTEK پس از انتخابات گفت: این شرکت موفق به گزارش حادثه.

Vladimir Putin

“چرا سازمان های دولتی تنها پیدا کردن در مورد این دو روز پس از واقعیت ؟ ما می رویم به یاد بگیرند که در مورد موقعیت های اضطراری از رسانه های اجتماعی است ؟ آیا شما کاملا سالم بیش از وجود دارد?” رئیس جمهور روسیه گفت: سرگئی Lipin رئیس NTEK.

Nornickel گفت NTEK گزارش شده بود آنچه اتفاق افتاد “به موقع و مناسب” است.

فرماندار کراسنویارسک در منطقه که در آن نوریلسک واقع شده است گفت: پوتین او فقط یاد گرفته از وضعیت واقعی در روز یکشنبه پس از “هشدار دهنده اطلاعات به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی”.

پوتین گفت او موافقت کرد که یک دولت ملی اضطراری در مورد تماس در بیشتر منابع برای پاکسازی تلاش است.

کمیته تحقیق روسیه که با معاملات عمده جرایم اعلام کرد که تا به حال راه اندازی سه تحقیقات جنایی به این حادثه و بازداشت یک نیروگاه کارمند.

الکسی Knizhnikov از صندوق جهانی حیات وحش گفت: گروه زیست محیطی بود که هشدار پاکسازی متخصصان پس از تایید این حادثه از طریق آن منابع. “این حجم عظیم” او گفت:. “آن دشوار است برای آنها را به پوشش آن است.”

حجم نشت بسیار بزرگتر از سال 2007 کرچ نشت که درگیر 5,000 تن نفت Knizhnikov گفت.

در زمان نشت نفت در دریای سیاه و تنگه بود که بزرگترین در نوع خود برای روسیه و نیاز به مداخله نظامی و صدها نفر از داوطلبان.

Knizhnikov گفت: سوخت دیزل سبک تر از نفت و پس از آن به احتمال زیاد برای تبخیر به جای غرق شد اما همچنین “سمی تر به تمیز کردن”.

این Ambarnaya رودخانه که با مته سوراخ کردن فشار از نشت دشوار خواهد بود به دلیل آن است که بیش از حد کم عمق برای استفاده از بارج و مکان از راه دور هیچ جاده مقامات گفته پوتین.

روسیه وزیر محیط زیست دیمیتری Kobylkin گفت که او فکر سوزاندن سوخت که برخی از آنها پیشنهاد شد بیش از حد مخاطره آمیز است.

“این یک وضعیت بسیار دشوار است. من نمی توانم تصور کنید که سوزش خیلی سوخت در قطب شمال سرزمین … از جمله یک اتش بزرگ بیش از چنین منطقه خواهد بود یک مشکل بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>