‘پوتین آشپز’ مورد کاهش یافته و در Mueller انتخابات دخالت پروب

(Bloomberg) — ایالات متحده دادستان در حال رها کردن اتهامات عنوان شده علیه یک شرکت روسی متهم bankrolling ترول مزرعه برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 گفت که به دنبال پرونده یک شرکت با روابط به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قرار خواهد حساس اسرار آمریکا در خطر است.

مورد هدف قرار کنکورد مدیریت و Consulting LLC — یک شرکت اجرا شده توسط یک مرد خیلی نزدیک به کرملین که نام مستعار او است “پوتین آشپز.” کنکورد تنها روسی نهاد که در پاسخ به اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را در انتخابات دخالت بررسی است.

ایالات متحده منطقه قاضی Dabney فریدریش اعطا دولت درخواست برای رد این اتهام در اواخر روز دوشنبه.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بازار سهام سقوط مسلط سرفصل وزارت دادگستری را به حرکت در می آید به سختی 24 ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده در این چشم انداز است که او را عفو سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه به اظهارات نادرست به اف بی آی در Mueller را آغاز کرد.

هر چند این مورد در برابر کنکورد شده است مشکل آمریکا پیش رو فشرده کرده با دادستان و با توجه هیچ نشانه ای از آن را به عقب. یک دادگاه برنامه ریزی شده بود به شروع ماه آینده.

مورد قرار دادن وزارت دادگستری در یک مخمصه حدود یک سال پیش به خاطر آن بود که تحت فشار به افشای حساس ایالات متحده هوش-جمع آوری اسرار به کنکورد دفاع تیم به عنوان شرکت آماده برای محاکمه.

“دولت باید وزن مزایای تامین امنیت یک حکم گناه در برابر هزینه های ارائه مورد در دادگاه از جمله مضرات بالقوه افشای اطلاعات حساس و تکنیک از اهمیت زیادی برای اجرای قانون جامعه اطلاعاتی و یا هر دو” آمریکا گفت: در این پرونده.

اریک Dubelier, Concord, وکیل با نی اسمیت LLP در واشنگتن را رد کرده و دولت استدلال برای حذف اتهامات و گفت که او آماده رفتن به دادگاه و برنده شوید.

“دولت می تواند چرخش این نتیجه با این حال آنها می خواهند اما آن را نمی خواهد تغییر این واقعیت است که ما برنده شد و آنها از دست رفته” Dubelier گفت: در یک ایمیل. “این همیشه یک را باور کنند.

آمریکا تا به حال به دنبال شناسایی میزان رابطه بین کنکورد و ترول مزرعه سنت پترزبورگ-اینترنتی بر اساس تحقیقات آژانس. احضاریه که کنکورد گفته قادر به پاسخ به پی ایمیل ها و تقویم برای کنکورد را کنترل افسر یوگنی Prigozhin که مشکوک به جلسه غالبا با اینترنت تحقیقات آژانس کارکنان و تامین مالی به اتهام توطئه.

وزارت دادگستری گفت: کنکورد بوده است “مشتاق و تهاجمی” در استفاده از Mueller مورد به جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه آمریکا را تشخیص داده و مانع خارجی در انتخابات دخالت به گزارش روز دوشنبه تشکیل پرونده. کنکورد به دنبال به دست آوردن دسترسی به دادستان’ تصمیم گیری مواد به عنوان به خوبی به عنوان هیئت منصفه مواد آمریکا گفت.

“کنکورد قادر به محافظت از حداقل برخی از این کشف از استفاده نادرست” دادستان گفت: در پرونده.

ادامه مطلب: شرکت روسی, Dodging آمریکا سوال در مورد ‘پوتین آشپز’ روابط

هر دو Prigozhin و اینترنت تحقیقات آژانس نیز متهم توسط دادستان ایالات متحده اما پاسخ نمی. Prigozhin به تازگی با ارسال قسم خورده استشهاد به قاضی نظارت بر این مورد گفت: کنکورد بود در پاسخ به احضاریه به بهترین توانایی خود را.

Prigozhin که شناخته شده به عنوان پوتین آشپز خود را برای کرملین پذیرایی قرارداد دارای نقش کلیدی در روسیه به طور فزاینده ای نفوذی در سیاست خارجی و نام او همچنان به محصول در گزارش در مورد اتهام دخالت دولت.

گزارش اکتبر توسط دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه در رابطه با Facebook Inc., گره خورده است گسترده کمپین دروغ در آفریقا-از جمله سودان موزامبیک و ماداگاسکار-به Prigozhin. تاکتیک شامل subcontracting گسترش دروغ به منابع محلی بهتر پوشش منشاء خبر جعلی و تبلیغات.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد سال گذشته که مزدوران وابسته به Prigozhin مبارزه کرده اند در Lybia جنگ داخلی و در برابر شورشیان سوریه. در جای دیگر در آفریقا و خود فعالان ارائه امنیت سلاح آموزش و انتخاباتی خدمات.

(به روز رسانی با نظر از کنکورد وکیل)

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im