فشار جهانی برای پایه درآمد خواهد عمر اندرو یانگ 2020 انتخابات ریاست جمهوری

اندرو یانگ متمرکز خود جای تعجب بلند موفق-شات انتخابات ریاست جمهوری در ظاهر رادیکال سیاست ایده: جهانی درآمد اولیه و یا به مردم ماهانه پرداخت نقدی با هیچ رشته های متصل. او کاهش یافته است از سال 2020 نژاد اما فشار برای UBI را در زندگی می کنند.

در حالی که ریشه این مفهوم اجرا از طریق تاریخ کشور ما با هواداران که شامل توماس پین و مارتین لوتر کینگ جونیور یانگ است که درستی و اعتبار با حرکت ایده بی قید و شرط پول نقد از فکر می کنم مخازن و دانشگاه و به اتاق زندگی می کنند در سراسر کشور است.

این صدا ممکن است تخیلی اما واقعیت این است که دستمزد نیست نگه داشته تا با هزینه هر چیز دیگری. این تزریق پول نقد می تواند یک راه طولانی به سوی حصول اطمینان که ناپایدار و کار و افزایش هزینه های زندگی و انتقال به اتوماسیون ترک نمی مردم در فقر زندگی می کنند.

کنگره ‘نقدی پیراهن’

یانگ سیاسی سفر است بیش از در حال حاضر, اما چند رهبران به طور جدی در کار سیاست است که قرار دادن پول بیشتر در دست فقیر و طبقه متوسط است. در کاپیتول هیل سناتور. کامالا هریس کالیفرنیا و مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib میشیگان بانی واتسون کلمن از نیوجرسی و گوئن مور ویسکانسین را تشکیل می دهند یک نوع “تیم ملی.”

به جای تمرکز بر اتوماسیون, این نمایندگان مجلس — همه دموکرات و زنان از رنگ در حال تهیه سیاست های که منعکس کننده نژادی و جنسیتی و عدالت اجتماعی قدرت از یک درآمد تضمین شده به عنوان پیش بینی شده توسط King, the Black Panthers و رفاه ملی حقوق سازمان. این زنان در حال پیشرفت واقعی قانون در نقدی که سیاست های ساخت اقتصادی طبقه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ در Hopkinton, نیوهمپشایر, Feb. 9, 2020.

مدت کوتاهی پس از مایکل Tubbs شهردار استاکتون کالیفرنیا اعلام کرد که یک درآمد تضمین شده تظاهرات در زادگاه خود در سال گذشته هریس نمیفهمد چگونه به نوبه خود این ایده به سیاست ملی.

او بالابر از طبقه متوسط عمل قرار می دهد که تا 500 دلار در ماه به جیب نیمی از کارگران بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت می پردازد خود را با لغو بی پروا 2017 کاهش مالیات قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایجاد توازن کد مالیاتی به طوری که ثروتمند و شرکت های بزرگ همین حالا یک سواری رایگان.

بدون اعتقاد به سرنوشت مجاز: دموکرات ها می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با مترقی-میانه وحدت بلیط

پس از هماهنگی با هریس در اوایل نسخه Tlaib معرفی افزایش عمل در تابستان گذشته. این نوشته در سیاست را تا 500 $در ماه برای بیش از نیمی از آمریکایی ها است و برای اولین بار از این سیاست ها به کار گره خورده است. با این روش حتی افراد با درآمد صفر مانند افرادی که مراقبت از پدر و مادر مسن یا بچه های جوان و یا کسی که به تازگی از زندان آزاد واجد شرایط برای انتقال پول نقد سیاست.

واتسون کلمن معرفی کسب درآمد مالیات های اعتباری (EITC) قانون نوسازی — یک لایحه است که, به عنوان نام نشان می دهد — modernizes سازگار و گسترش این اعتبار است. آن را به رسمیت می شناسد و نیروی کار بدون مزد مراقبان خانواده های کم درآمد و دانش آموزان با گسترش تعریف کار شامل کمک به آنها.

همه آمریکایی ها باید قادر به رشد

مور به تازگی معرفی کارگر امداد و اعتبار اصلاح عمل را ماهانه پرداخت نقدی به آمریکایی ها است. آن را به خانواده های کم درآمد به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تا کنون به طبقه متوسط است. مور لایحه همچنین به رسمیت می شناسد کار پرداخت نشده مراقبان و دانش آموزان کم درآمد با گسترش پرداخت به آنها. این وسعت از لایحه که سود بیش از 40 درصد از همه آمریکایی ها را از این کشور نرخ فقر یک سوم.

اندرو یانگ: بودن رایگان-پول مرد نمی خواهد صدمه دیده من

این زنان بزرگ, جسورانه, دیدگاه برای چگونه برای درمان مشکلات نابرابری درآمد و آنها در حال هل دادن به جلو بزرگ پررنگ قانون به ما نزدیک تر که چشم انداز. آنها پیوست توسط پویا رهبران جامعه مانند عایشه Nyandoro که در ماه آینده خواهد بود و در حال گسترش خود را پیشگامانه تضمین درآمد برنامه — بیش از سه برابر تعداد گیرندگان برای, مامان و زندگی در فقر شدید در Jackson, می سی سی پی.

در مواجهه با افزایش نابرابری و تغییر ماهیت کار این زنان در حال ترویج طرح های پیشنهادی برای استفاده از کد مالیاتی موجود برای ایجاد درآمد طبقه. خود را پیشگام سیاست قرار دادن پول نقد در جیب مردم به طوری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند تجربه ای که حیاتی ترکیبی از ثبات و انعطاف پذیری.

2020 اولیه فصل ممکن است آشر در انتخابات ریاست جمهوری نامزد متمرکز بر قدرت اما این کار در راه از فدرال به سطح محلی به فشار رو به جلو این ایده باید به ما امیدواریم که در آینده ای که در آن همه آمریکایی ها قادر به رشد هستند و نزدیک در دست است.

ناتالی پرورش همکاری صندلی و از بنیانگذاران امنیت اقتصادی پروژه است. او در توییتر دنبال کنید: @nataliefoster

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: یانگ 2020 کمپین است اما فشار برای جهانی درآمد اولیه می رود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im