فشار برای سود در سمت چپ خانه های پرستاری در تلاش برای ارائه مراقبت

زمانی که این بیماری همه گیر زده اکثریت ملت خانه های پرستاری شد از دست دادن پول و برخی از آنها در حال سقوط به خرابی و دیگران بودند در تلاش برای جذب جدید سرنشینان ترک بسیاری از آنها بیمار مجهز برای حفاظت از کارگران و ساکنان به عنوان coronavirus خروشان از طریق خواص خود را.

مشکل خود را دولتی کرد. دهه از مالکیت سهام خصوصی و خصوصی دیگر شرکت های سرمایه گذاری به سمت چپ بسیاری از خانه های پرستاری با سرسام آور قبوض و تیغ حاشیه نازک در حالی که رقابت از خانه مراقبت از مسئولین و کمک امکانات زندگی بیشتر سوخته کسب و کار خود را. حتی بسیاری از صاحبان آنها هنوز هم در بر داشت راه های خلاق به زور گرفتن سود از آنها با توجه به تجزیه و تحلیل های فدرال و ایالتی داده ها توسط نیویورک تایمز.

در بسیاری از موارد سرمایه گذاران ایجاد شرکت های جدید به نگه داشتن دارایی های املاک و مستغلات از آنجا که این ساختمان شدند و با ارزش تر از کسب و کار خود را به خصوص با کمتر از خانه های پرستاری در حال ساخته شده است. گاهی اوقات سرمایه گذاران را به خرید یک خانه سالمندان از یک اپراتور تنها به اجاره پشت ساختمان و شارژ اپراتور های سنگین مشاوره و مدیریت هزینه. سرمایه گذاران نیز تحت فشار قرار دادند و خانه های پرستاری برای خرید آمبولانس حمل و نقل مواد مخدر و هواکش و دیگر محصولات و یا خدمات در بالاتر از نرخ بازار از شرکت های دیگر متعلق به آنها.

این استراتژی پرداخت سخاوتمندانه برای سرمایه گذاران, اما, آنها, مجبور, خانه های پرستاری برای کم کیفیت. مثلا برای سود خانه های پرستاری — تقریبا 70 درصد از این کشور 15,400 خانه های پرستاری و اغلب متعلق به سرمایه گذاران خصوصی — نامتناسب عقب خود را غیر انتفاعی همتایان خود در سراسر آرایه گسترده ای از اقدامات برای کیفیت بار یافت. همچنین آنها ذکر شده برای نقض در یک نرخ بالاتر از غیر انتفاعی امکانات.

عوارض قرار دادن سود برای اولین بار شروع به نشان می دهد که شیوع آغاز شد. هیچ پرستاری در خانه می تواند به طور کامل آماده برای یک بیماری همه گیر به عنوان ویرانگر به عنوان Covid-19 اما برخی برای سود خانه بودند به خصوص بیمار مجهز و understaffed که تضعیف توانایی خود را برای جلوگیری از گسترش این coronavirus بر اساس مصاحبه با بیش از یک دوجین خانه سالمندان کارگران و سالمند-مراقبت از وکلا.

اعتبار…تیلور Glascock برای نیویورک تایمز

این بیماری همه گیر “به ارمغان آورده است بسیاری از این مسائل به مقدم گفت:” دیوید Grabowski استاد مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد. “با این بزرگ سلامت در بحران و رکود اقتصادی ما همه از ناگهانی دیدن چگونه مخاطره آمیز آن را به مالکیت تقسیم بین املاک و مستغلات طرف است که با ارزش ترین دارایی و اپراتور است که چپ با مقدار کمتر است.”

کنترل املاک و مستغلات می دهد سرمایه گذاران از جمله املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست اهرم برای افزایش اجاره. جدا املاک و مستغلات از کسب و کار عامل نیز می تواند کمک به محدود کردن مسئولیت در غیر قانونی-مرگ دعاوی چرا که دومی به طور معمول کمی پول نقد و دارایی های چند.

“ساختار طراحی شده است برای حفظ مسئولیت در این شرکت است که دارای کمترین دارایی ها و بدهی” گفت: ویلیام موری شاکیان وکیل است که متخصص در تحت پیگرد خانه های سالمندان.

شرکت های سهامی خصوصی و سرمایه گذاران دیگر اول جذب به خانه سالمندان بیش از یک دهه پیش, شرط بندی که پیری جمعیتی را ایجاد تقاضا بدون در نظر گرفتن چرخه اقتصادی و شمارش در یک جریان ثابت از مدیکر و مدیکید بازپرداخت.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • دستور دولت به تنهایی احتمالا نمی تواند بازگشایی اقتصاد است.
  • Neiman Marcus فایل برای ورشکستگی حمایت می کند.
  • نرخ بیکاری نشان می دهد این بیماری همه گیر است و همچنین هدف قرار دادن کارگران یقه سفید.

گزارش های اخیر در سهام خصوصی buyouts از خانه های سالمندان که مورد مطالعه 119 معاملات از سال 2000 تا سال 2017 گفت: سهام خصوصی صاحبان تمایل به قرار دادن “بالا-طراحی شده به حداکثر رساندن سود مشوق” ، محققان دریافتند که پس از سهام خصوصی پا در کارکنان پرستاری ساعت در بیمار کاهش یافت و 2.4 درصد و کارکنان با کیفیت به عنوان اندازه گیری توسط فرابورس کاهش یافت و 3.6 درصد است.

“کیفیت مراقبت های پس از کاهش سهام خصوصی خریداری که به نظر می رسد منعکس کننده کاهش نیروی انسانی گفت:” یکی از نویسندگان این گزارش سابرینا T. هاول استادیار سرمایه گذاری در استرن دانشگاه نیویورک مدرسه کسب و کار.

Ruthie مور 68 ساله certified nursing assistant که با این نسخهها کار در Burbank توانبخشی مرکز برای سود خانه سالمندان در ایالت ایلینوی متعلق به برجسته محلی سرمایه گذار گفت که او تا به حال شده است با غرق بیماران حتی قبل از این بیماری همه گیر. تسهیلات ارائه شده در زیر به طور متوسط نیروی انسانی آن نیز بسیار متناقض سوابق نشان می دهد. در برخی از روزها وجود دارد یکی certified nursing assistant برای هر 10 ساکنان با توجه به سوابق حقوق و دستمزد. در روز های دیگر وجود دارد یکی برای هر 19.

همه چیز خیلی بدتر زمانی که ویروس آمار خانم مور گفت. ساکنان از جمله آنهایی که با علائم ممکن است از Covid-19 بودند اختلاط با دیگر بیماران است. تجهیزات حفاظت فردی بسیار کمیاب بود و اعضای این هیات گفته شد به پوشیدن ماسک تا دو هفته, او گفت:.

شش ساکنان Burbank تسهیلات درگذشت Covid-19 و 41 نفر دیگر کاهش یافته است بیمار با توجه به محلی گزارش با استناد به مقامات بهداشتی دولت. این تاسیسات می شود یک امتیاز ستاره — پایین ترین رتبه در دولت فدرال پنج ستاره سیستم رتبه برای پرستاری و مراقبت در منزل. در یک سند ثبت با تنظیم کننده فدرال برای 2018, Burbank اپراتور ذکر شده دارایی $4.4 میلیون و بدهی 10 میلیون دلار.

“تا به حال ما تا به حال بیشتر کارکنان و تجهیزات حفاظتی وجود دارد که کمتر مرگ و میر گفت:” خانم مور که به تازگی شروع به نشان دادن علائم و انتظار است تشخیص است.

بربنک صاحب یک منطقه شیکاگو سرمایه گذار ویلیام Rothner. او و خانواده اش اجرای یک شبکه از شرکت هایی که سهام — داشتن یک قطعه از هر دو عامل کسب و کار و یا ساختمان در حداقل 60 خانه های پرستاری در سراسر کشور با توجه به افشا و اسناد و مدارک دیگر. شرکت متعلق به آقای Rothner همچنین ارائه هواکش, دارو, خدمات مدیریت و حقوق و دستمزد خدمات به بسیاری از این امکانات با توجه به مالی براده با Illinois.

بسیاری از خانه های سالمندان که در آن آقای Rothner علاقه در ایلینوی گزارش از دست دادن خالص از عملیات در سال 2018 نظارتی براده نشان می دهد. مثلا Parc در Joliet که تا به حال حداقل هفت coronavirus-مرگ و میر ناشی از, گزارش یک عامل از دست دادن $714,000. اما شرکت های دیگر که آقای Rothner صاحب شارژ خانه 1.4 میلیون دلار در اجاره و همچنین $138,000 در هزینه های حرفه ای و $335,000 در هزینه ها به یک وابسته دارویی تامین شرکت در میان دیگر اتهامات با توجه به آن براده.

آقای Rothner گفت: در یک ایمیل که وجود داشت هیچ “آخرین تقدیر نامه برای کافی نیروی انسانی” و “هیچ مدرک معتبر اظهارات و یا ادعا بر ناکافی P. P. E.” در Burbank. او همچنین گفت: شرکت, ارتفاع, خدمات بهداشتی درمانی, نظارت, مدیریت هزینه های گرفته شده توسط جداگانه شرکت هایی که اجرای خانه های پرستاری را به مطمئن شوید که آنها بیش از حد نیست. او اضافه کرد که خود شرکت ارائه خدمات جانبی در قیمت های رقابتی است که اغلب کمتر از شرکت های دیگر و با پیروی از تمام قوانین و مقررات.

آقای Rothner شرکت همچنین دارای ساختمان دو خانه سالمندان در Sussex County, N. J., که در آن بیش از 60 ساکنان درگذشت Covid-19 و که در آن 17 از بدن پنهان شده بودند در محل سردخانه. شرکت خود را اجاره امکانات برای حدود 8 میلیون دلار در سال به اتحاد بهداشت و درمان اجرا می شود که این خانه های سالمندان.

اعتبار…Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ

پرستاری خانه صنعت است فشار به صورت گسترده ایمنی در پی این بیماری همه گیر. تا کنون 16 ایالت از جمله نیویورک, نیوجرسی, میشیگان, گرجستان و, ایلینوی در حال حاضر مورد تایید اقدامات اعطای مصونیت از پرونده های حقوقی — توسعه است که نگرانی های دیرین منتقدان این صنعت است.

“بسیاری از این خانه های پرستاری در حال تلاش برای به دست آوردن ایمنی به دلیل Covid که واقعا ترسناک به دلیل برخی از این شرکت ها هستند تا از غفلت” گفت: Charlene Harrington استاد emerita پرستاری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. بسیاری از برای سود پرستاری صفحه اصلی اپراتورهای گزارش ناچیز سود تنها به دلیل درآمد “خشک خود را به مدیریت قرارداد,” او گفت:.

نه همه خانه سالمندان buyouts کار کرده اند به خوبی برای شرکت های سهامی خصوصی. در 2018, HCR ManorCare بود که این کشور دومین خانه سالمندان اپراتور برای ورشکستگی زمینه حفاظت — یک دهه پس از گروه کارلایل بزرگ خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت به دست آورد آن است. هنگامی که آن را ثبت ManorCare بود $7.1 میلیارد دلار بدهی و امکانات آن متصلب بود متعددی استناد عدم درمان عفونت و درستی نظارت دستياران داروها و سوابق نشان می دهد.

سال قبل از ManorCare اعلام ورشکستگی Carlyle فروش خانه برای $6.1 میلیارد دلار به سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد یک حرکت است که تا حد زیادی از بین برود بدهی از خانه های سالمندان. ManorCare سپس اجاره بسیاری از کسانی که امکانات.

در ماه نوامبر سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و Sherrod قهوه ای از اوهایو با ارسال نامه به چهار شرکت های سهامی خصوصی از جمله Carlyle, به دنبال اطلاعات در مورد دخالت خود را با خانه های سالمندان. کارلایل در پاسخ به این دو حزب دموکرات گفت که مراقبت از بیمار نشده بود آسیب دیده در طول ورشکستگی و که همه کارکنان پرداخت شد. سخنگوی Carlyle که دیگر صاحب هر خانه های پرستاری در ایالات متحده کاهش یافته است به نظر.

یک نماینده برای خانم وارن گفت که تنها تشکیل سرمایه آتلانتا شرکت سهام خصوصی است که دارای تخصص در پرستاری صفحه اصلی سرمایه گذاری نشده بود پاسخ داد.

شکل گیری رهبری خریداری پیدایش بهداشت و درمان این کشور بزرگترین خانه سالمندان اپراتور در سال 2007; پیدایش بازگشت به بازار هفت سال بعد. این شرکت سهام خصوصی دارای یک بازوی مشاوره است که مبادرت به فروش خدمات خود را به خانه های سالمندان از جمله برخی که تشکیل صاحب و یا دارای منافع مالی در.

تشکیل شده است گفت: در یک پرونده که آن را به حال سیاست “که در نظر گرفته شده برای کاهش این پتانسیل تضاد منافع.” شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>