پورتو ریکو هنوز از وضعیتی وخیم از بلایای طبیعی است که ناودان Covid-19

SAN JUAN P. R. — با صدها نفر از هزاران نفر از مردم به طور ناگهانی از مشاغل در پورتوریکو, Luciano صوت یک راهنمای تور است که مشغول به کار در نزدیک به چهار ماه می خواستم برای اولین بار در خط در پورتوریکو مرکز کنوانسیون در حال حاضر مجهز به یک نرخ بیکاری ،

او نشان داد تا در 8 p. m. یک شب چند هفته پیش با یک lunchbox پر از تنقلات آماده به صرف شب به طوری که او می تواند پیدا کردن چرا مزایای بیکاری او تا به حال برای اعمال ماه پیش از آن هرگز وارد شده است. 5 صبح بیش از 400 نفر دیگر نیز در مرکز کنوانسیون و خشمگین بسیاری از مردم تبدیل به دور.

آقای صوت بالاخره پول خود را هفته گذشته پس از پیدا کردن سه خود را چک در اداره پست: دولت تا به حال آنها را از طریق پست به آدرس اشتباه.

“این است که برای رفتن در حالی که گفت:” آقای صوت, 57 که نگران است که صنعت کروز او بستگی دارد و نمی خواهد به سرعت بهبود می یابند. “آیا شما را کروز در حال حاضر حتی اگر کسی آن را به شما به صورت رایگان?”

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان, خاموش, کسب و کار, کشتن آسیب پذیر و فلج کننده اقتصاد, پورتوریکو گرفته است یکی از این کشور سخت اقتصادی بازدید.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez شد, اولین فرماندار در کشور به منظور کسب و کار و مردم به ماندن در خانه. کارشناسان می گویند که سریع اقدام کمک به دفع و حتی بدتر از بحران پزشکی در این جزیره است. اما همه گیر شده است با این وجود سقوط پورتوریکو به آن پنجم وخیم اضطراری در سه سال است که دولت تلاش کرده است برای مدیریت.

تا حد زیادی به لطف طوفان بازسازی پورتوریکو اقتصاد بوده است ومیگوید به سمت بهبودی پس از یک ویرانگر 2017 طوفان و ورشکستگی دولت این جزیره همان سال است. مدنی قیام فلج جزیره در تابستان گذشته و با رهبری فردی گری از فرماندار Vázquez را سلف. سپس یک سری از زمین لرزه تکان داد سمت جنوب جزیره در ماه ژانویه آسیب رساندن به خانه ها و ساختمان های ارسال هزاران نفر برای زندگی در خیابان و بسته شدن مدارس در سراسر جزیره است.

همانطور که از هفته گذشته با وجود راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که هر کس باید شستن دست های خود را اغلب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس فرماندار اعلام کرد که به دلیل خشکسالی شدید بخش هایی از این جزیره را در حال اجرا آب تنها هر روز دیگر برای آینده قابل پیش بینی. تا کنون این جزیره تا به حال 8,714 تایید کرد و به احتمال زیاد موارد ویروس و 157 مرگ و میر.

کارشناسان می گویند این آخرین بحران اقتصادی شده است و حتی سخت تر از کسی است که به دنبال طوفان ماریا. برای یک چیز کمک نمی آیند ریختن از سراسر جهان به عنوان آن را پس از بلایای طبیعی نوع است. و با Covid-19 ایجاد مشکلات جدی در فلوریدا و دیگر نقاط ایالات متحده بیکار پورتو Ricans که فرار به سرزمین اصلی در droves پس از طوفان ماریا هیچ جا به نوبه خود.

به عنوان یک نتیجه در یک جزیره است که در حال حاضر بالاترین نرخ فقر در ایالات متحده حداقل 300,000 پورتو Ricans باید در زمینه نرخ بیکاری مربوط به این بیماری همه گیر از یک غیر نظامی نیروی کار از 1.05 میلیون — و بسیاری دیگر فاقد شرایط لازم برای کمک چرا که آنها بخشی از این جزیره بزرگ و غیر رسمی اقتصاد است. پورتوریکو در اواسط ماه ژوئن تا به حال بالاترین بیمه و نرخ بیکاری در این کشور در 23 درصد به وزارت کار ایالات متحده.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ‘تست به تنهایی تقریبا هرگز پاسخ’: یک دولت را مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار مسئولان برای بازگشایی مدارس در این پاییز.
  • ویروس-برنامه های ردیابی در حال مملو از امنیت و خطرات حفظ حریم خصوصی. در حال حاضر برخی از دولت ها پس گرد.

هزاران نفر از مردم باقی مانده بودند در انتظار بررسی خود را به عنوان پورتوریکو را understaffed بوروکراسی تلاش برای نگه دارید تا با سیل ادعا می کند. پستی کارگر تصویری ویروسی رفت زمانی که او نشان داد نرخ بیکاری چک گیر کرده در پست برزخ زیرا آنها شده بود خطاب به آنها “همان”: بسیاری از متقاضیان به حال نوشته شده خود را به آدرس منزل را در فرم و سپس وقتی که خواسته خود را به آدرس پستی نوشت: “همان بالا.”

این جزیره کار, منشی, Briseida تورس, استعفا داد و در ماه ژوئن هنگامی که خشم عمومی شد و نصب بیش از صف های طولانی و تاخیر در پرداخت از جمله در ارتباط با تاخیر در دریافت فدرال محرک چک. پس از آن ادعا را شروع کرده اند پرداخت می شود اما کارگران بدون شغل باقی مانده اند عمیقا بی قراری.

“من از دست رفته کار من در ژوئن 1,” گفت: Marelys Figueroa, 27 بود که بازاریابی و استخدام افسر در دانشگاه. “من از خانه کار کردم و یک ایمیل. آن گفت: من بیکار موثر بلافاصله. درآمد من قوی بود از خانواده من و من 4 ساله کودک است.”

او تبدیل به یک غذای محلی بانک برای کمک به تعهد برای رفتن به مدرسه و شروع کسب و کار خود را.

اعتبار…Dennis M. ریورا & Fede برای نیویورک تایمز
اعتبار…Dennis M. ریورا & Fede برای نیویورک تایمز

غذا بانک Comedores Sociales گفت که آن را دریافت 8,000 درخواست برای کمک در دو ماه اول از این بیماری همه گیر. پائولا Aponte Bahl یک کارگر وجود دارد گفت: او صرف 20 ساعت در هفته در گوشی فیلدینگ درخواست.

“ما دریافت تماس های تلفنی از مردم گریه” خانم Aponte گفت. “تماس گیرنده که بیشتر شوکه هستند که شغل خود را از دست.”

پورتوریکو جدید کار, منشی, Carlos Rivera سانتیاگو اذعان کرد که با وجود تاخیر در گرفتن بیکاری چک برای کسانی که نیاز آنها, اما گفت که دولت تا به حال افتتاح دفاتر بیشتر و بهبود خدمات آنلاین به آدرس انباشت. پس از هفته و هرج و مرج مانند یک آقای صوت تجربه دولت اجرا بیشتر منظم داخلی فرآیندی اجتماعی فاصله صندلی که در آن خسته متقاضیان منتظر قرار ملاقات خود را.

بیش از 300 ، 000 نفر در حال حاضر گرفتن منافع آقای ریورا سانتیاگو گفت: در حالی که کل مطالبات در دو در دسترس برنامه های کمک رسیده اند 500,000.

“این یک چالش و یک پورتوریکو در حال رفتن به مقابله با” او گفت:. “ما مجبور به دوباره اختراع خودمان تغییر راه ما کار می کنند. کار از راه دور تبدیل شده است و منظور از این روز بود که بسیار معمول در پورتوریکو.”

او تاکید کرد که کلید به بهبود خواهد بود تزریق پول به اقتصاد است.

پورتو ریکو است که انتظار می رود برای دریافت 13 میلیارد دلار در Covid مربوط به بودجه فدرال با توجه به نظارت و مدیریت هیئت مدیره این سازمان در نیویورک است که توانسته است پورتوریکو را به امور مالی پس از آن قصور در 72 میلیارد دلار در بدهی. هیئت مدیره تخمین زده است که پورتوریکو در اقتصاد خواهد شد قرارداد 4 درصد است.

در ماه مارس فرماندار Vázquez دلار اعلام 787 میلیون بسته محرک اقتصادی که شامل 160 میلیون دلار در کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و خود اشتغالی. دولت نیز در کنار برخی ویژه Covid مربوط به کمک های مالی فدرال برای کمک به شدت تحت تاثیر بخش مانند بیمارستان ها و گردشگری. حدود 350 میلیون دلار در بودجه فدرال رفت و به بخش خصوصی برای کمک به پرداخت کارکنان در کسب و کار است که مختل با توجه به پورتوریکو, گزارش دولت.

جثه Caraballo-کوتو استادیار در دانشگاه پورتوریکو گفت: اجرای این محرک مشکل بود چرا که آن را به اولویت به چیزهایی مانند خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم بودند که هنوز هم به کار.

پورتوریکو رسمی نرخ بیکاری گزارش شده است از فوریه اما آقای Caraballo-کوتو تخمین می زند که در حال حاضر نزدیک به 40 درصد است. مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم بازگشت به کار پس از فرماندار مجاز کسب و کار برای بازگشایی در اواسط ماه ژوئن.

“ادعا می کند بزرگترین ما تا به حال دیدم از آغاز ضبط بیکاری در 1980s” آقای Caraballo-کوتو گفت. “و دولت وانمود می روند همه کسانی که ادعا می کند با همان تعداد کارکنان آنها همیشه به حال.”

اعتبار…Dennis M. ریورا & Fede برای نیویورک تایمز
اعتبار…Dennis M. ریورا & Fede برای نیویورک تایمز

ماریا Enchautegui یک اقتصاددان در توسعه جوانان موسسه پورتوریکو, سیاست و پژوهش سازمان گفت: بزرگترین چالش شد و ظرفیت فنی این جزیره وزارت کار بود که بیش از حد محدود به مقابله با له از برنامه های کاربردی. اگر برنامه های کمک های وعده داده شده نیست و به سرعت رسیدن به جوامع, او گفت:, پورتو ریکو نرخ فقر در حال حاضر در 43 درصد می تواند صعود به 77 درصد است.

“اثر فقر می تواند بسیار بد” خانم Enchautegui گفت.

بسیاری از پورتو Ricans غیر رسمی off-the-کتاب مشاغل که واجد شرایط نیست آنها را برای مزایای بیکاری وضعیت در این جزیره حتی پیچیده تر گفت: Amanda M. Rivera, موسسه, مدیر اجرایی.

نرخ فقر نیست صعود پس از طوفان ماریا در سال 2017, او گفت: با وجود پیش بینی کارشناسان زیرا بسیاری از مردم در سمت چپ این جزیره است.

“پس از طوفان وجود دارد یک شیر یک محل هستند می توانند که در آن همه چیز عادی” خانم ریورا گفت. “در حال حاضر که مردم ندارد که شیر, که یک نگرانی واقعی.”

روبرتو ریورا, 55, یک راننده برای یک تور با راهنما, شرکت, خواب در ماشین خود یک شب چند هفته پیش خود عصا در کنار او به طوری که او خواهد بود که برای اولین بار در خط به صورت کوتاه مدت درایو-از طریق مرکز خدمات ایجاد شده توسط وزارت کار برای دریافت فاجعه بیکاری کمک برنامه های کاربردی.

صحنه شبیه بنزین خطوط تشکیل شده است که در طول طوفان ماریا اما بسیار طولانی به عنوان هزاران نفر از مردم سفر یک شبه از بخش های مختلف از پورتوریکو به ورود در مرکز کنوانسیون قبل از طلوع آفتاب, رانندگی در بزرگراه تاریک که در آن چراغ را تبدیل نشده است از دولت ریاضت اقتصادی کاهش سه سال پیش.

“من در اینجا وارد در 11 p. m. — من به پول نیاز دارم به پرداخت اجاره بها و خرید مواد غذایی” آقای ریورا گفت. “من را مشاهده کنید همه چیز یک ماه پیش و من چیزی دریافت. من بازمانده با کمی من را ترک کرده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de