فضاهای عمومی طراحی شده بودند برای بیماری های همه گیر. N. Y. C. تلاش برای وفق دهند.

جارو قرمز-راه پله شیشه ای در قلب میدان تایمز که یک آهنربا برای عکاسی از خوراکی گردشگران شده است مسدود کردن.

وجود دارد خواستار یک راه پیاده رو در شرق منهتن که در آن بتن بیش از حد محدود نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا.

استفاده از جدول برای دو و درختان گلدان ممکن است به زودی جایگزین خودروهای همراه آرتور Avenue, قلب کوچک ایتالیا در برانکس که در آن رستوران ها در حال تبدیل شدن به منظقه ناهار خوری بنابراین مشتریان می توانید گسترش.

دقیق اجتماعی فاصله است که مورد ضرب و شتم پشت coronavirus است که برای قرار دادن آن بزرگترین آزمایش در عین حال به عنوان شهر نیویورک برطرف محدودیت پس از سه ماه تعطیلی. هر چند هنوز هم به دور از حالت عادی خالی کردن خیابان ها و پیاده رو شروع به پر کردن با مسافران میدان در حال گرفتن بازدید کنندگان و زمین های بازی شلوغ هستند ،

این بیماری همه گیر است که از دور گرفته شده بسیار در حال حاضر به ایجاد چالش های جدید برای مکان های عمومی که توسط طراحی به معنای به اشتراک گذاشته شده توسط هر کس و مرکزی به شهرها مانند نیویورک که در آن فضای محدود نیروهای مردم با هم.

شهر نیویورک بسیار گسترش شبکه خود را از فضاهای عمومی بیش از دو دهه گذشته — از جمله جدید ویترین پارک ها و عابر پیاده میدان حک شده از خیابان ها — که در خدمت به عنوان حیاط خلوت به صورت بی شماری نیویورکی است که زندگی در آپارتمان های کوچک است.

در حالی که این فضا را ساخته اند و این شهر پر جنب و جوش تر آنها نیز قرعه کشی جمعیت که در حال حاضر آنها را یک تهدید سلامت.

برخی از کشورهای که بازگشایی سریع تر از نیویورک از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا را دیده اند افزایش coronavirus موارد به عنوان مردم به سواحل و مراکز خرید و دیگر اماکن عمومی.

“هر کس از جان گذشته است برای تشویق فعالیت عمومی, اما چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت با کمتر از کامل درک چگونه مخاطره آمیز و خطرناک است گفت:” تام رایت رئيس جمهور از طرح منطقهای ارتباط موثر برنامه ریزی ،

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

حتی قبل از شهر نیویورک که تبدیل به یک کانون بیماری همه گیر رسما شروع بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن به خیابان ها پر شد با تظاهرکنندگان معترض با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

و به عنوان ویروس خستگی در تنظیم و مردم به طور فزاینده ای مسخره اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: رفتن maskless در ازدحام اطراف میله و برش زنجیره ای در زمین های بازی قبل از آنها به طور رسمی بازگشایی شد.

شهرستان و مقامات دولتی صورت موانع بیشتری به دفاتر شروع به بازگشایی آوردن هزاران نفر از کارگران و به عنوان سرویس آغاز می شود در سخت ضربه رستوران ها که اغلب فشرده به فضاهای تنگ.

فضای باز ناهار خوری طرح های اعلام شده توسط شهردار, بیل د Blasio اجازه می دهد تا رستوران به گسترش صندلی در خارج از منزل در پیاده رو و پارکینگ و خطوط میدان. رستوران ها به زودی قادر خواهد بود به استفاده از خیابان که در حال حاضر بسته شده است به ترافیک. و برخی از داخل سالن ناهار خوری می تواند رزومه در اوایل ژوئیه 6.

در پاسخ به همه گیری این شهر بسته 44 مایل از آن 6000 مایل از خیابان به ترافیک اجازه می دهد برای پیاده روی, دوچرخه سواری و اجتماعی فاصله تحت فشار از ساکنان و حمل و نقل طرفداران. شهردار در هفته گذشته اعلام کرد از اضافی 23 مایل از خیابان ها خواهد بود بسته شده است.

پولی Trottenberg این شهرستان را حمل و نقل کمیسر گفت: همه گیر داده بود به مردم یک فرصت را به مالکیت خود در خیابان ها و بیشتر می گویند در آنها چگونه باید مورد استفاده قرار گیرد. “آن را آورده به جلو تمایل به دیدن خیابان های شهر مورد استفاده در بیشتر باز کردن و راه های خلاقانه,” او گفت:.

اما با کمی رسمی ارشاد از شهر در فضاهای عمومی فراتر از خیابان و فضای باز ناهار خوری, بسیاری از کسب و کار و گروه های اجتماعی شده اند از چپ به شکل از چگونه به نگه داشتن مردم بی خطر است.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

برخی از شرق فوقانی جانبی ساکنان را به نام یک طرفه و پیاده رو. “استرس بخشی از هر جای رفتن است گرفتن وجود دارد به این دلیل که پیاده رو آنقدر باریک” گفت: عضو شورای شهر بن Kallos که نشان دهنده بخش هایی از محله و جزیره روزولت. “وجود دارد هیچ جایی برای فاصله به ویژه هنگامی که مردم در حال قدم زدن به سمت شما است.”

شهرستان, حمل و نقل, مقامات گفت که در حالی که آنها قدردانی خلاق پیشنهاد آن عملی نیست و می تواند نیاز مردم را به صلیب اضافی خیابان به جایی که آنها می رویم.

برخی از کسب و کار پیش بینی است که بازرسی به صفحه نمایش کارگران برای ویروس را ایجاد خطوط که نشت بر روی پیاده رو, با توجه به سرسام آور ساعات کار; درخواست کارکنان را از پله ها به جای انتظار برای آسانسور و نصب دوربین های که به طور خودکار پرچم مردم با درجه حرارت بالا گفت: مارگارت نیومن یک اصل در Arup طراحی و مشاوره شرکت.

برخی از شهرستان محبوب ترین میدان ها و پارک ها در حال حاضر اقدامات برای جلوگیری از ازدحام از جمله از بین بردن صندلی و میز. همراه برادوی در پوشاک در منطقه منهتن تنها در حدود یک سوم از صندلی قرار داده شده است ، پیاده رو برچسب قرار داده شده شش فوت از هم جدا خارج از فروشگاه ها و رستوران ها نشان می دهد افرادی که در آن برای ایستادن.

میدان تایمز یکی از معروف ترین تجمع نقاط در جهان, تساوی تا 450.000 نفر روزانه. این آبشار از 27 یاقوت-قرمز شیشه ای مراحل که صندلی صدها نفر در یک زمان بسته شده است به طور نامحدود. ده ها تن از تئاتر الهام گرفته از نشانه های یادآوری بازدید کنندگان اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین از جمله یکی است که می گوید “شبح اپرا: popularizing ماسک از سال 1986 است.”

در پارک برایانت یکی دیگر از شلوغ فضا در قلب منطقه منهتن نیویورک وجود دارد محدود از سه نفر در هر حمام. نوشیدن آب چشمه ها تبدیل شده اند به دست شویی سینک ظرفشویی. بازیکنان شطرنج را تشویق به نشستن جداگانه در جداول جداگانه با chessboards و حرکت به هر یک از دیگر. و هنگامی که چرخ فلک بازگشایی کودکان می شود نشسته بر هر اسب.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

در پارک مرکزی, افسران پلیس, محدود خواهد شد ورود به شکوه 15 هکتار چمن شناخته شده به عنوان گوسفند علفزار هنگامی که آن را شلوغ می شود. در پل بروکلین پارک, کلاس های تناسب اندام و بسکتبال و والیبال بازی شده اند به حالت تعلیق درآمد. نزدیکی در دومینو, پارک, چمن شده است تقسیم به 30 دایره سفید هر یک هشت پا در قطر و فاصله شش فوت از هم جدا. یک پارک کارگر به یاد مردم به ماندن در داخل دایره خود را.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


“ما دریافتیم این بود که پایین ترین مخرج مشترک آن را ساده ترین راه حل برای جدا کردن مردم گفت:” مایکل Lampariello پارک مدیر که در زمینه سوالات در مورد تکرار این محافل در دیگر شهرستانها.

هنوز هم بسیاری از مردم نظارت بر فضاهای عمومی وجود دارد که می گویند تنها تا آنجا که آنها می توانید انجام دهید برای حفظ اجتماعی فاصله.

“ما می خواهیم این شهرستان به ارائه دستورالعمل ها و برخی از درجه ای از اجرای به ما کمک comanage این فضاهای عمومی” گفت: تیم Tompkins رئیس جمهور از میدان تایمز داد که مدیریت میدان بار.

شهر برنامه ریزی مقامات که تنظیم صدها خصوصي فضاهای عمومی در برخی از نیویورک شلوغ ترین محله گفتند که به زودی انتشار یک طرح برای ایجاد اجتماعی فاصله ممکن است.

Jerold S. Kayden یک استاد برنامه ریزی شهری و طراحی در دانشگاه هاروارد گفت که در بسیاری از شهرها و فضاهای عمومی ایجاد شد تا حد زیادی تدریجی و نه از طریق یک استاد برنامه ریزی و نظارت توسط یک درهم آمیخته از سازمان های دولتی و خصوصی و صاحبان املاک. “ما نیاز به فکر می کنم از فضاهای عمومی در مجموع” او گفت:. “آنها همه بخشی از راه حل است و ما نیاز به فکر کردن در مورد آنها را در همان راه است.”

رهبران کسب و کار بهبود مناطق لابی مقامات شهرستان به منظور تسریع در روند مجوز برای ناهار خوری. یکشنبه بیش از 6 ، 000 رستوران ها اعمال کرده بود از جمله 3,000 در منهتن.

“صندلی در فضای باز است که تاسیسات” گفت: Michael McNamee یک صاحب PMac نوازی, گروه که دارای چندین رستوران منهتن از جمله هلندی فرد و تنر اسمیت در Midtown. “ما نیاز مشتریان به احساس شادی و اعتماد به نفس در توانایی ما به امن و ویروس رایگان محیط زیست است.”

حرکت جداول ناهار خوری خارج نمی خواهد جبران ضرر و زیان از کاهش ظرفیت های داخلی آقای McNamee گفت: اما این امر اجازه می دهد تا خود رستوران را تا 50 درصد از کارکنان خود را.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

در بلمونت محله برانکس شناخته شده به عنوان قصبه کوچک, ایتالیا, منطقه بهبود کسب و کار در حال برنامه ریزی برای تبدیل یک کشش از آرتور خیابان به یک پیازا در شب با جداول در پیاده رو و بخشی از خیابان در حالی که هنوز هم اجازه می دهد تا اتاق را برای وسایل نقلیه اضطراری.

“برای مردم کار اولویت اول ما است اما با که می آید reattachment اندام در اینجا است که ما تمام گفت:” پیتر Madonia رئیس بلمونت بهبود کسب و کار منطقه و نسل سوم صاحب Madonia نانوایی در Arthur خیابان. “این است که عمیقا شخصی برای من به عنوان به خوبی به عنوان حرفه ای.”

رجینا مایر رئیس جمهور از مرکز شهر بروکلین مشارکت به تازگی در زمان خانم Trottenberg حمل و نقل کمیسر در یک محله تور اشاره کرد که در آن میز و صندلی می تواند به ارمغان آورد خارج از منزل, از جمله یک نقطه خارج Junior رستوران که مشهور است برای آن کیک پنیر.

“داشتن کاربر بازگشایی,” خانم مایر گفت: “می توان یک نماد برای این شهر.”

در کوئینز برخی از صاحبان املاک در شهرستان لانگ آیلند با توجه به کمک به مستاجران خود را با استفاده از فضاهای خصوصی پارکینگ برای رستوران صندلی.

“شما می توانید یک پا اینجا و شما می توانید یک پا وجود دارد گفت:” الیزابت Lusskin رئیس جمهور از شهرستان لانگ آیلند مشارکت. “و امیدوارم آن می افزاید تا به چیزی قابل استفاده است.”

آقای Kayden استاد گفت: برخی از ایده های جدید و اقدامات می تواند outlast همه گیر و اساسا تغییر راه که فضاهای عمومی طراحی شده اند.

“همه تجدید نظر خود را در فضاهای عمومی” او گفت:. “بسیاری از مردم با استفاده از این بحران به عنوان یک فرصت را به می گویند ما می خواهیم بیشتر و بهتر فضاهای عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de