تظاهرات در کالیفرنیا رفت و برگشت به عنوان فرماندار وعده تغییرات به مستندکالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom وعده داده شده “معنی دار” تنظیمات به اقامت در خانه سفارشات در روزهای آینده به عنوان هزاران نفر از فعالان در سراسر کشور در سرپیچی از این مستند.

تظاهرات صورت گرفت از پایتخت ساکرامنتو به سان فرانسیسکو و سن دیگو در حالی که جمعیت زیادی معلوم در اورنج کانتی هانتینگتون بیچ, اخیر flashpoint پس از Newsom دستور سواحل وجود دارد ،

Newsom گفت که دولت او “بسیار نزدیک” به ایجاد تغییرات است که تحت تاثیر قرار چگونه کسب و کار از جمله رستوران ها می تواند عمل و خواست ساکنان به بیمار. او گفت: اعلام تغییرات در خواهد آمد “روز نه هفته”.

نزدیک به 3000 نفر اعتراض در هانتینگتون بیچ روز جمعه در کابل گفت: OC ثبت نام کنید. در هانتینگتون بیچ اعتراض به دنبال بسته شدن سواحل در اورنج کانتی پس از یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که ده ها هزار نفر از مردم آمار شن و ماسه در جنوب لس آنجلس است که بسته شده بود برای هفته ها. Newsom بدحجابی ساکنان محلی برای هجوم روح اقامت در خانه و پاسخ با سفارش همه سواحل در شهرستان به طور موقت نزدیک است.
A crowd of protesters calling to reopen businesses and beaches in Huntington Beach, California.

“من در ارتش خدمت کرده است و مبارزه ستمگران و دیکتاتورها خارج از کشور و این بیش از حد رفته” یکی از معترضان گفت: لس آنجلس تایمز. “من نمی توانم که به آمده به عقب در اینجا زندگی می کنند و تحت یک مستبد در کشور خود من.”

بسیاری از هانتینگتون بیچ معترضان آورده کودکان خود را همراه با آنها از لس آنجلس تایمز گزارش داد با یکی از معترضان گفت: او آمده بود با همسر و سه فرزند جوان از آنجا که این مهم نشان می دهد که معترضان در حال “مردم عادی”.

در ساکرامنتو, دولت, پایتخت, یک بسته بندی جمعیت معترضان در مواجهه با خطوط ضد شورش پلیس در یک تنش و هرج و مرج طلبان در بعد از ظهر جمعه.

“خائن!” معترضان فریاد زد: پلیس با توجه به livestream از اعتراض های تولید شده توسط خبرنگاران از ساکرامنتو زنبور عسل.

برخی از معترضان برگزار نشانه سوال که آیا coronavirus واقعی است یا ترویج ضد واکسن توطئه در حالی که دیگران اعتراض به بسته شدن کسب و کار در طول همه گیر با این استدلال که تمام مشاغل ضروری است. تقریبا هیچ یک از معترضان با پوشیدن ماسک به گفته خبرنگاران و عکاسان در صحنه است.

گشت بزرگراه کالیفرنیا (CHP) اعلام کرده بود که این امر می تواند محرومیت تظاهرات در کنگره به دلیل عدم اجتماعی فاصله توسط شرکت کنندگان در رالی قبلی اما فعالان در مراحل کنگره آمریکا بدون در نظر گرفتن شعار “کسی خانه ؟ خانه ما!”

CHP بارها و بارها دستور داد که معترضان برای متفرق کردن این ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده و توسط 3 بعدازظهر یک خط از اجرای قانون در تمام riot gear تا به حال به آرامی فشار معترضان بازگشت از کنگره گام به سوی خیابان.
A surfer taking part in the protest in Huntington Beach.

دیگر تظاهرات بودند کوچکتر: تنها حدود 150 نفر بسیج در سان فرانسیسکو و صدها نفر در سن دیگو با توجه به اخبار محلی گزارش.

تظاهرات در سراسر کالیفرنیا در برابر Newsom اقامت-در-خانه سفارشات آمد و به عنوان یک روستایی شهرستان در شمال کالیفرنیا شد برای اولین بار به سرپیچی از ایالت سفارشات اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری به بازگشایی و شام خوردن در رستوران ها. Modoc, شهرستان, در دولت, far north-east گوشه ای در نزدیکی اورگان تا به حال هیچ Covid-19 موارد مقام های محلی گفته آسوشیتد پرس.

در جمعه کنفرانس خبری Newsom گفت: او empathized با معترضان “سرخوردگی و نگرانی و عمیقا قابل درک اضطراب در مورد اقتصاد و سرنوشت و آینده خانواده خود را” و گفت که دولت در تلاش بود تا از نزدیک کار برای پاسخ به نگرانی های مناطق روستایی بیشتر از دولت است.

“ما توجه شما” Newsom گفت: صحبت کردن به دولت را ساکنان روستایی. “ما می دانیم اقتصادی درد است.”

اما در دسترس بودن تست برای coronavirus نیز عقب مانده در مناطق روستایی Newsom گفت: بعد برجسته کردن خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت.

خواسته خود را در مورد پاسخ به معترضان تماس او را مستبد و فاشیستی, Newsom به سادگی خواست کالیفرنیا به “مراقبت از خود”.

“پوشیدن چهره, پوشش,” او گفت:. “آیا عدالت به فاصله فیزیکی. شما نمی خواهید به قرارداد این بیماری است.”

مردم که نشان داد هیچ علائم هنوز هم می تواند گسترش ویروس Newsom معترضان هشدار داد. “محافظت از خودتان. محافظت از خانواده خود را. محافظت از کودکان خود را پدر و مادر خود را.”
Protesters from ‘ReOpen California’ demonstrate outside the State Capitol in Sacramento.

فرماندار در گذشته مسئولیت اجرای قانون محلی مقامات برای برخورد با پر سوال که آیا معترضان بودند که نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل باید دستگیر شود. او گفت که او نمی تواند احتمالا مانیتور و پاسخ به هر اعتراض می افتد در سراسر دولت است.

“من اعتماد به نفس در اجرای قانون محلی باور نکردنی, اعتماد به نفس” Newsom گفت.

در ساکرامنتو که در آن بسیاری از معترضان از موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل حداقل یک نفر دستگیر شده بود با توجه به ساکرامنتو زنبور عسل.

Newsom در دفاع از خود اعلام کرد که تغییرات در پناهگاه در محل می آیند در “چند روز” به جای هفته, و گفته است که این حرکت بود و انگیزه این اطلاعات نه فقط با مقاومت سیاسی متلاطم در سراسر دولت است.

بیش از 2000 نفر کشته شده اند از coronavirus در کالیفرنیا تا کنون شامل 91 نفر در روز گذشته اما تعداد بیماران بستری در بخش مراقبت ويژه ماند تخت و تعداد کل بستری شدن در بیمارستان افتاده بود کمی هم نشانه هایی از پیشرفت توجیه یک حرکت نسبت به برخی از تغییرات در اورژانس سفارش Newsom گفت.

اما “ما می توانیم پیچ که همه و همه است که به ساخت تصمیم گیری های بد” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که این مثبت امضا هستند و تنها ممکن است “از آنجا که مردم انجام داده اند یک کار باور نکردنی در, فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

“هزاران نفر از مردم با تجمع در کنار هم به تمرین های اجتماعی فاصله و یا فیزیکی, فاصله,” می تواند به تضعیف پیشرفت های فعلی در جلوگیری از گسترش این ویروس فرماندار گفت. “اگر ما می تواند به جلوگیری از که ما می توانید به طرف دیگر با تغییرات بسیار سریعتر.”

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im