تظاهرات در N. Y. C. همچنان برای 10 روز: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • در خلاصه شنبه تظاهرات ها فشار می آوردند و تا حد زیادی صلح آمیز است.
  • تظاهرکنندگان در شهر نیویورک به یاد Breonna تیلور در روز تولد او.
  • سه وکلای منطقه نخواهد تعقیب معترضان متهم سطح پایین جرائم.
اعتبار…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

در خلاصه شنبه تظاهرات ها فشار می آوردند و تا حد زیادی صلح آمیز است.

10 روز از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی پر از خیابان های شهر نیویورک در روز شنبه با هزاران نفر از مردم با تجمع و راهپیمایی در تظاهرات به قتل یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید بود که دوخته شده از گردن در زیر زانو یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

در زیر خلاصه ای از آسمان است که گاهی اوقات کاهش یافته دوش اکثریت معترضان مسالمت آمیز فشار می آوردند و پل و مسدود شدن خیابان ها و شعار دادند و به بعد از ظهر به عنوان رانندگان honked در حمایت و پلیس تماشا.

سه بزرگتر تظاهرات هر کدام با هزاران نفر از راهپیمایان پا کردن از گوشه شمال غربی پارک مرکزی و از نزدیک Empire State Building در منهتن و از ارتش بزرگ پلازا نزدیک به چشم انداز پارک در بروکلین.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: Ji’Mie لین که راهپیمایی در اعتراض همراه پارک مرکزی غرب با 6 ساله پسر. “ما می خواهیم به عنوان عادلانه حقوق به همه. من مامان و راه جورج فلوید, گریه, آن را فقط شکست قلب من است.”

این شهر همچنان تحت مقررات منع رفت و آمد شبانه از 8 p. m. به 5 صبح اعمال شده توسط شهردار, بیل د Blasio پس از یک ولگردی و قانونی شکنی از غارت و خشونت در اوایل این هفته. هر شب به شما تمایل به اجازه ادامه اعتراضات گذشته مقررات منع رفت و آمد به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال صلح آمیز, اما تنها به یک نکته: اکثر شب, شده اند وجود دارد پراکنده درگیری میان پلیس و معترضان پس از تاریک پایان در صدها نفر از بازداشت.

اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

بیش از 2000 نفر بازداشت شده اند بیش از این دوره از اعتراضات در این شهر است.

در شب جمعه حدود 9:30 p. m. یک خط از افسران مسدود شده و صدها نفر از معترضان در بروکلین بزرگ ارتش پلازا در حالی که ده ها تن از اتومبیل های گشت نگه داشته و آنها را از عقب نشینی. معترضان را متوقف کرده و خود را مطرح سلاح های led در جلو توسط یک خط از دوچرخه سواران که اقدام به عنوان یک بافر.

رندی ویلیامز, 38, پا به جلو و شروع به صحبت کردن با برخی از افسران و همکاری با دیگر سازمان سعی کنید به سهولت یک وضعیت پر تنش. گروه مذاکره برای معترضان قادر به ترک مسالمت آمیز و بدون بازداشت.

“این اولین بار است که اعتراض مردم را به ترس برای زندگی خود را” آقای ویلیامز گفت. “اعتراض به پایان رسیده است ، ما را با احترام به خانه در حال حاضر است.”

اما برخی از معترضان همچنان به راه رفتن و در Nostrand خیابان در تاج ارتفاعات افسران به نظر می رسد به آنها را احاطه کرده. ویدئوها نشان داد ماموران به شدت هل دادن یک مرد بود که فیلمبرداری آنها را به عنوان آنها ساخته شده بازداشت و سپس تعقیب او را با باتوم و تنه زدن یک خبرنگار که فیلمبرداری شد در حالی که این مرد را بازداشت گرفته شد.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

به روز شده

  • در خلاصه شنبه تظاهرات ها فشار می آوردند و تا حد زیادی صلح آمیز است.
  • تظاهرکنندگان در شهر نیویورک به یاد Breonna تیلور در روز تولد او.
  • سه وکلای منطقه نخواهد تعقیب معترضان متهم سطح پایین جرائم.

در منهتن در شرق فوقانی جانبی پلیس مسدود مارس آغاز شده است که در نزدیکی شهردار اقامت رسمی و بازداشت حدود 20 نفر با عجله در و وادار کردن آنها به زمین است.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

شب را آرامش نسبی در آمد یک روز است که آغاز شده با شهردار در ادامه به دفاع از پلیس اقدامات در شکستن تظاهرات حتی به عنوان فیلم ها و عکس های ماموران نشان داد به کارگیری تهاجمی و خشونت گاهی اوقات تاکتیک برای انجام این کار است.

“آنچه که من دیدم اکثریت و ادامه داد: به دیدن تظاهرات مسالمت آمیز بودن محترم در هر دو طرف” آقای د Blasio گفت: در اخبار جلسه.

اما با انتقاد از شهردار نصب — از جمله از Jumaane ویلیامز شهر مدافع عمومی است که به کمک تنش در کلینتون تپه در روز پنج شنبه — او گفت: برای اولین بار است که برخی از افسران خواهد بود منظم و معلق برای درمان خود را از معترضان.

اواخر جمعه چندین بودند.

شهردار همچنین در ادامه به دفاع از حکومت نظامی در برابر تماس های که از آن رها شود. او گفت: این امر می تواند اجرا از طریق پنج شنبه صبح شهر برنامه ریزی شده است برای شروع بازگشایی پس از طولانی خاموش شدن باعث, بیماری همه گیر کوروناویروس.

تظاهرکنندگان در شهر نیویورک به یاد Breonna تیلور در روز تولد او.

اعتبار…دیانا Zeyneb Alhindawi برای نیویورک تایمز

صدها نفر از مردم جمع آوری شده در بروکلین و منهتن روز جمعه در صلح آمیز vigils به افتخار Breonna تیلور یک آفریقایی-آمریکایی تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شده توسط پلیس در ماه مارس در Louisville, Ky.

این رویدادها بخشی از تلاشهای ملی به افتخار خانم تیلور در چه بوده است او 27th تولد. او به ضرب گلوله کشته شد توسط افسران که پشت سر هم به آپارتمان او در اواخر شب به مواد مخدر تحقیق در مارس 13.

خانم تیلور به عنوان یک چهره برجسته از #SayHerName یک رسانه های اجتماعی تلاش برای تشخیص زنان است که مرگ و میر در دست پلیس شده اند تحت الشعاع قرار توسط پلیس, قتل مرد سیاه و سفید.

Video player loading
تظاهرکنندگان در نیویورک به یاد Breonna تیلور در چه بوده است او 27th تولد.اعتباریاعتباری…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

“ما زنان اغلب فراموش شده و آن این است OK” گرامی Patton, 18 گفت: جمعیت صدها نفر که جمع آوری شده برای یک شب زنده داری او سازمان یافته در هارلم در مقابل Adam Clayton پاول جونیور دولت ساختمان اداری است. او تشکر جمعیت برای “ادای احترام” به خانم تیلور.

مردم شمع روشن قرار داده و گل در پایه مجسمه پاول. خانم پاتون سوخته مریم گلی تکان دادن آن به عنوان عطر پیچید از طریق هوا.

بعد یک ویولونیست بازی های برگزار شده: “این نور کمی از معدن” و خانم پاتون به پایان رسید این رویداد که بدل به یک کوتاه, صلح آمیز, مارس توسط پیشرو جمعیت در آواز Stevie Wonder را “تولدت مبارک.”

سه وکلای منطقه نخواهد تعقیب معترضان متهم سطح پایین جرائم.

اعتبار…امیر Hamja برای نیویورک تایمز

وکلای منطقه در منهتن و بروکلین و برانکس نمی خواهد تحت تعقیب قرار دادن افراد دستگیر و متهم از سطح پایین جرائم از جمله غیر قانونی مجمع و یا نقض مقررات منع رفت و آمد در تظاهرات.

از هفته گذشته بیش از 2000 نفر دستگیر شده اند در این شهر به اتهام مانند نظم رفتار مقاومت در برابر بازداشت غیر قانونی, مجلس, حمله به یک افسر پلیس و سرقت با توجه به پلیس و دادستان.

روز جمعه دادستان منطقه منهتن, کوروش R. ونس جونیور در بیانیه ای گفت: “دفتر ما اخلاقی است ضروری به تصویب سیاست های عمومی که اطمینان نیویورکی است که در سیستم قضایی ما و جامعه ما سیاه و سفید زندگی می کند ماده و خشونت پلیس جرم است.”

دادستان منطقه بروکلین اریک گونزالس این هفته گفت: “ما در پاسخ به این دستگیری ها در اینجا, اما ما مطمئن خواهند شد که دادستان از فرد حس می کند و نمی پایمال راست به جمع آوری.”

یک سخنگوی دفتر شهردار نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه.

Devora کی سخنگوی اداره پلیس در بیانیه ای گفت: “ما این است که درک است که هر یک از بازداشت ادامه خواهد داد تا در نگاه و در یک مورد به مورد و بر اساس.”‘زندان حمایت’ ایستگاه های جوانه تا برای کمک به کسانی که دستگیر شد.

معترضان در شهر نیویورک صدها نفر از مردم بازداشت شده اند پس از درگیری مسلحانه با پلیس در طول تظاهرات عمدتا مسالمت و یا در حالی که غارت. اکثریت شده اند بازداشت بیش از 24 ساعت دفاع وکلا گفت.

روز پنج شنبه صبح داوطلبان جمع آوری شده در اطراف یک شبیه “زندان حمایت” بروکلین در نزدیکی ایستگاه مرکزی رزرو. یک پرستار در مطب نشسته در نزدیکی یک جدول طولانی همراه با چندین نفر دیگر در ماسک.

آنها تا به حال مرتب گاز و باند ایبوپروفن و پماد آنتی بیوتیک در انتهای جدول همراه با گلدان مرهم و نمک حمام آرام بخش که اهدا شده بود.

در جدول دیگر داوطلبان منتظر ارائه پشته clementines و بزرگ خدمت ظروف از مواد غذایی است. یک داوطلب گفت: اکثر مردم منتشر شد بین ساعت 11 شب تا 4 صبح

گزارش شد کمک توسط ترنس McGinley, Derek M. نورمن شان Piccoli, ادگار Sandoval, مت استیونس, Matthew Sedacca و مقابله Schweber.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>