تظاهرات در مینه سوتا تجدید موشکافی Klobuchar رکورد به عنوان دادستان

سناتور ctq را به جاروب در سال 2007 به عنوان یک سابق دشوار دادستان مباهات چگونه او تا به حال کاهش جرم و جنایت در بزرگترین شهرستان در مینه سوتا است. اما به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس را هرج و مرج و خشونت به مینیاپولیس او هفت سال ثبت به عنوان دادستان وجود دارد رو تمدید موشکافی او به عنوان آماده به vetted به عنوان یک پیشرو در معاونت ریاست جمهوری مدعی.

با یک نیروی پلیس در مینیاپولیس است که در طولانی مدت مواجه اتهام نژادپرستی و شکایت از سوء استفاده خانم Klobuchar کاهش یافته است به اتهامات متعدد افسران پلیس بودند که درگیر در تیراندازی در طول هفت سال تصدی. به جای او اغلب تصمیم گرفتند به ارسال موارد به یک هیئت منصفه عالی رایج در آن زمان بود اما یکی که برخی از اجرای قانون کارشناسان می گویند به نفع افسران پلیس.

در اکتبر سال 2006 جرثقیل چوین همان افسر که زانو آقای فلوید گردن برای بیش از هفت دقیقه به عنوان گله و شکایت او نمی تواند نفس کشیدن یکی از شش افسران درگیر در تیراندازی مردی با چاقو به چند نفر قبل از روشن کردن پلیس. خانم Klobuchar هفته دور از انتخاب شدن به مجلس سنا هنوز دادستان اما در مورد نبود شنیده می شود تا پس از او سوگند یاد از دفتر در واشنگتن است.

“سناتور Klobuchar آخرین روز در اینجا بود 31 دسامبر 2006 و او تا به حال هیچ دخالت در تعقیب این مورد در تمام” گفت: Lacey Severins سخنگوی Hennepin شهرستان دادستانی که شامل مینیاپولیس.

اگر چه او تا به حال هیچ نقشی در بررسی آقای چوین مورد در سال 2006 خانم Klobuchar نام روند آنلاین دوشنبه با بسیاری از سریع به کراوات که تصمیم به سابقه طولانی به عنوان یک دادستان است که منتقدان به عنوان بیش از حد دوستانه به افسران پلیس. سوزاننده احساسات اطراف آقای فلوید مرگ بازگشایی زخم های قدیمی در ارتباط با برخی از ملی و محلی و فعالان جامعه در مینیاپولیس.

دموکرات ها اذعان کرد که وضعیت در مینیاپولیس بسیار سیال و بی قراری و پیامدهای سیاسی از خشونت و ناآرامی های مدنی وجود دارد نمی توان پیش بینی با هر وضوح. آن است که خیلی زود می توانم با اطمینان بگویم که حوادث این هفته را به شدت وزن در آمده است. انتخاب همسر در حال اجرا و یا بر خانم Klobuchar شانس خود را از تبدیل شدن به معاون ریاست جمهوری نامزد.

اما با فلوید قتل تقویت دردناک ملی گفتگو در مورد مسابقه دوره تصدی خود را به دادستان می تواند تبدیل به یک مسئولیت قابل توجهی برای خانم Klobuchar در معاونت ریاست جمهوری انتخاب روند. در خود انتخابات ریاست جمهوری خانم Klobuchar رو ادامه اعتراضات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تماس ها به رها کردن مسابقه از محلی رهبران سیاه و سفید در مینیاپولیس پس از گزارش های خبری متعدد گسل در محاکمه یک نوجوان سیاه پوست به نام میونگ بارل در حالی که خانم Klobuchar شد دادستان. دو روز قبل از شنبه در تهران, تجمع در دولت بود تعطیل توسط معترضان خواستار او را بیشتر برای کمک به آقای بارل.

خانم Klobuchar گفت: در حالی که در مبارزات انتخاباتی که در مورد “باید بررسی شود” اما محلی رهبران حقوق مدني در مینیاپولیس, می خواستم سناتور به استفاده از قدرت کامل از دفتر او به تقاضای یک تحقیق جدید.

این هفته خانم Klobuchar با صدور بیانیه ای پس از آقای فلوید را کشته و خواستار یک “خارج بررسی” و گفت که “کسانی که در این حادثه باید پاسخگو باشند.” او در ملاقات با نزدیک فوری انتقاد از محلی و ملی برای فعالان ذکر نه آقای فلوید نام یا گفت که او کشته شده توسط پلیس.

پشت صحنه, خانم Klobuchar شده است رسیدن به محلی و رهبران ملی در جامعه از آقای فلوید را کشتن. او به نام برگرد. Al Sharpton; Derrick جانسون رئیس جمهور NAACP; و لسلی ردموند, رئیس, مینیاپولیس, NAACP. او پیوست و دیگر مینه سوتا مقامات منتخب به ارسال نامه ای به محلی ایالات متحده وکیل و دادستان منطقه خواستار یک تحقیق کامل را به آقای فلوید مرگ است.

اما هنوز هم برخی از دموکرات ها فکر می کردم که خانم Klobuchar در حال حاضر یکی از برجسته ملی صدای تر شده اند باید علنا آوازی در پی آقای فلوید مرگ است.

“من فکر می کنم که واضح است اینکه او چگونه رفتار و کردار خودش در خانه اش دولت با این وضعیت با کشتن است رفتن به چیزی است که هر کس در حال رفتن به سازمان دیده بان” آقای Sharpton در مصاحبه ای گفت:. “من می خواهم برای دیدن بیشتر من می خواهم به او را تهاجمی تر در تماس برای مداخله در اینجا. هنگامی که شما به شهردار گفت: مردم باید به شارژ آن می آفریند نوار در دیگر مقامات منتخب که نمی گفت که.”

امروز صبح خانم Klobuchar گفت در توییتر که این شهر شد و “صدمه زدن به عدالت و اتهامات جورج فلوید.”

در ماه های پس از او کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری و تایید آقای بایدن خانم Klobuchar گرفته است گام برای اصلاح برخی از رکورد.

در روز چهارشنبه پس از آقای بایدن تحت سلطه سه شنبه متحده خانم Klobuchar با ارسال نامه ای از سنای دفتر به دفتر دادستان منطقه در Hennepin County, درخواست از آنها برای راه اندازی یک بررسی مستقل از آقای بارل است. او همچنین در دیدار با آقای بارل خانواده و فعالان محلی.

اعتبار…Stephen Maturen/گتی ایماژ

خانم Klobuchar نقاط قوت باقی می ماند قانع کننده برای برخی در بایدن کمپین که نظر او را به عنوان جذاب انتخاب برای حومه رای دهندگان به خصوص زنان که بسیار مهم هستند به آقای بایدن در انتخابات نقشه. او همچنین تجدید نظر به رای دهندگان که منتقل شده به طور قابل توجهی دور از رئیس جمهور تهمت و نسبت به آقای بایدن در ماه های اخیر با توجه به عمومی و خصوصی رای گیری.

آقای بایدن خود توجه او را به عنوان حیاتی متحد ایدئولوژیک همسفران و کسی به او مدیون بدهی قدردانی برای او پرقدرت تایید قبل از سه شنبه. شکی نیست در میان متحدان که آقای بایدن را می بیند خانم Klobuchar به عنوان واجد شرایط برای معاونت ریاست جمهوری است.

“او برای ما بهترین شرط برای دریافت ناراضی سفید و یقه آبی دموکرات که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به دموکراتیک ستون” گفت: فرماندار سابق اد Rendell پنسیلوانیا که همچنین تاکید کرد که هر یک از زنان دیگر تحت بررسی نیز منافع بلیط. “او می تواند بزرگترین کمک به جو.”

اما بایدن از متحدان و ارشد دموکرات به طور کامل آگاه از مخالفت خانم Klobuchar که ساخته شده است در سمت چپ تا حد زیادی به دلایل نامربوط به رکورد او را به عنوان دادستان. او همچنین بازدید skeptically توسط برخی از رهبران سیاه و سفید که امید آقای بایدن را انتخاب کنید یک آفریقایی-آمریکایی همسر در حال اجرا. او به خود جلب عملا هیچ حمایت از رای دهندگان دموکرات در انتخابات مقدماتی.

چند زن را به عنوان نامزد جدی برای معاونت ریاست جمهوری که زمینه های گسترده ای در اجرای قانون از جمله خانم Klobuchar; سناتور کامالا هریس از کالیفرنیا بود که در یک منطقه وکیل و دادستان عمومی و نماینده وال Demings فلوریدا بود که رئیس پلیس در اورلاندو فلوریدا. از آن دسته از زنان تنها خانم Klobuchar سفید است.

خانم ردموند از مینیاپولیس NAACP شده بود یکی از پیشرو صدای خواستار خانم Klobuchar به رها کردن دموکراتیک اولیه به دلیل از دست زدن به آقای بارل است. او گفت: واقعیت این است که خانم Klobuchar رسیده شخصا خوش آمدید اما افزود که او و خانم Klobuchar را “کسب و کار ناتمام.”

“یکی از دلایلی که من مبارزه خیلی سخت است چون من تا به حال به مبارزه با بسیاری از مواقع در خط مقدم برای بسیاری از مردم است که ما نمی تواند به عقب و در اینجا ما, دوباره, دیگر, سیاه, مرد شده است به قتل” خانم ردموند گفت. “و ما نمی توانیم به عقب جورج فلوید. و که sickens من چون او باید امروز زنده است.

“اما ما باید به یک فرصت برای حق اشتباهات. بنابراین من ستایش سناتور Klobuchar برای رسیدن تا کنون و من نگاه به جلو به کمک به ما آزادی میونگ بارل A. S. A. P و ما نیاز به قرار دادن کامل ما نیرو و انرژی به آن است.”

الکساندر سوختگی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>