تظاهرات بعد از پلیس ایندیاناپولیس کشتن سه نفر در عرض چند ساعت

پلیس ایندیاناپولیس در مواجهه تظاهرات یک روز پس از آنکه ماموران به ضرب گلوله دو مرد کشته و یک عابر پیاده در سه رویداد جداگانه تنها چند ساعت از هم جدا.

پلیس هم نیست که بدن یا دوربین داش دوربین فیلم یا عکسبرداری اما آنها گفت: هر دو مردان رد و بدل تیراندازی با افسران.

زن باردار بود و راه رفتن در امتداد یک بزرگراه و رمپ زمانی که یک افسر رانندگی به کار زده و او را با وسیله نقلیه خود را.

رویدادهای اطراف تیراندازی اول شد و بصورت زنده در Facebook از جمله نظرات توسط یک پاسخ کارآگاه است که رئیس پلیس به نام “غیر قابل قبول”.

معترضان همگرا در اولین صحنه تیراندازی چهارشنبه شب و ده ها مطلب جمع آوری شده در روز پنج شنبه در شهر کانتی ساختمان در مرکز شهر ایندیاناپولیس. بسیاری از عینک ماسک صورت با هدف کاهش گسترش coronavirus و در بار فریاد زد: “نه عدالت بدون صلح است.”

رئیس Randal تیلور از Indianapolis, metropolitan police department اذعان کرد که “غم انگیز” حوادث زده شده بود اعتماد عمومی را اما او وعده داده است که این گروه را به انجام کامل و شفاف تحقیقات هر سه مرگ و میر.

“ما می دانیم و متاسف است که این اعتماد متقابل است که ما ارزش شده است فرسایش بیش از 24 ساعت گذشته اما من ثابت قدم باقی می ماند در تعهد ما به طور شفاف با جامعه ما نه فقط امروز بلکه در طول کل فرایند به ما اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است شب گذشته گفت: طی یک کنفرانس خبری.

این Marion county, دفتر پزشکی قانونی شناسایی مرد کشته در تیراندازی برای اولین بار به عنوان Dreasjon نی, 21, و مرد کشته بعد به عنوان McHale, گل رز, 19. هر دو مرد بودند ،

زن باردار مشخص شد Ashlynn Lisby, 23. Lisby سفید بود. جنین زنده ماندن نیست.

تظاهرات آغاز شد و پس از تصویری از حوادث منجر به نی تیراندازی ظاهر Facebook. این ویدئو نشان می دهد او در حال دنبال شده توسط پلیس قبل از وقوع پيوسته فریاد و ظاهر برای تلفن های موبایل شنیده می شود در طول یک بعد از تعقیب پا.

بعد یک صدای مرد می گوید: “من فکر می کنم آن را به یک بسته تابوت homie,” اشاره آشکار به یک بسته-تابوت تشییع جنازه.

تیلور گفت که او “آگاهی از نظرات نامناسب ساخته شده توسط یک IMPD پلیسی که زنده پخش شد در رسانه های اجتماعی در طول حادثه”.

او گفت: “فوری اقدام انضباطی” خواهد بود به دنبال در برابر پلیسی بود که در پاسخ به تیراندازی شد و در حال حاضر زمانی که آن اتفاق افتاد.

این بخش انجام یک خلبان بدن برنامه دوربین است اما نهایی نشده است که دوربین آن را می خواهد به تجهیز افسران خود را با دستیار رئیس Chris Bailey گفت: در یک کنفرانس خبری با تیلور.

نی تیراندازی اتفاق افتاده حدود 6 روز چهارشنبه پس از یک تعقیب آغاز شد که پس از افسران از جمله تیلور مشاهده کسی که رانندگی بی پروا در بزرگراه بین ایالتی 65, پلیس گفت:.

سرپرستان دستور پایان دادن به که دستیابی به این دلیل که خودرو در حال حرکت بود نزدیک به 90 مایل در ساعت. بعدها کشف توسط یک افسر در یکی از خیابان های شهرستان قبل از پارک شود.

که افسر چپ وسیله نقلیه خود را و نی و سپس فرار بیلی گفت. نی به ضرب گلوله کشته شد به عنوان او و افسر رد و بدل شدند. بیلی گفت: به نظر می رسد که یک تفنگ در بر داشت در نزدیکی نی تا به حال از کار اخراج شده حداقل دو بار.

افسر که شات نی سیاه و سفید Indianapolis Star گزارش شده و او قرار داده شده است در مرخصی اداری.

ماشین تعقیب و گریز و تعقیب پا شد و هر دو اسیر در فیلم ظاهرا توسط نی.

دومین تیراندازی اتفاق افتاده حدود هشت ساعت بعد به عنوان پلیس بررسی دزدی در یک مجتمع آپارتمانی. به گفته پلیس یک مرد مسلح با تفنگ شات در چهار پاسخ افسران.

پلیس گفت: ماموران آتش بازگشت کشتن مرد بعد از شناسایی به عنوان افزایش یافت.

بین این دو تیراندازی افسر جاناتان هندرسون زده Lisby با وسیله نقلیه خود را. پلیس گفت: هندرسون ارائه کمک های اولیه به زن است. Lisby بود در یک بیمارستان مرده.

بیشتر Indianapolis, NAACP گفت که نظارت بر اطلاعات در مورد هر دو کشنده تیراندازی پلیس.

“قلب ما امروز صبح با خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در طول این حوادث غم انگیز. همه ما در حال تلاش برای ایجاد یک جدید عادی در سازمان ملل متحد-زمان عادی. حوادث مانند این نه کمک به بازگرداندن حالت عادی به جامعه ما” گفت: فرح Ratcliffe, رئیس NAACP شعبه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>