تظاهرات در مورد خشونت پلیس در حال ملاقات با موج خشونت پلیس در سراسر آمریکادر سراسر کشور ضد خشونت پلیس تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید در آمریکا مشخص شده توسط گسترده حوادث خشونت پلیس از جمله مشت زدن و لگد زدن گاز فلفل-پاشش و رانندگی وسایل نقلیه در اغلب معترضان مسالمت آمیز در کشورهای در سراسر کشور است.

این اقدامات را ترک کرده اند هزاران نفر از معترضان در زندان و زخمی شدن بسیاری دیگر, ترک برخی با زندگی-تهدید و آسیب است.

از مینه سوتا به نیویورک و تگزاس و کالیفرنیا و واشنگتن و بسیاری از مکان فراتر از آن از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ افسران پلیس نشان داده اند که چگونه مشکل اجرای قانون است که در ایالات متحده طراحی محکومیت از گروه های بین المللی و همچنین داخلی سازمانهای مدافع حقوق مدنی.

این گروه بین المللی بحران که نظارت بر ناآرامی در سراسر جهان گفت: پلیس تا به حال استفاده “بیش از حد از زور”. کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر میشل باشله گفت: “همه افسران پلیس که توسل به استفاده بیش از حد از زور باید متهم و محکوم کردن جنایات متعهد است.”

حوادث متعدد خشونت پلیس شده اند در معرض اخلال در فیلم ها و مطبوعات حساب در روزهای اخیر با نشانه آن است که پلیس در حال تنظیم تاکتیک های خود را.

شهر نیویورک به تنهایی دیده است حوادث متعدد. در روز شنبه 30 ارديبهشت, افسران پلیس SUV سوار در یک جمعیت از معترضان در بروکلین چندین ضربه زدن به زمین. یک روز پیش یک افسر پلیس گرفتار شد در دوربین با خشونت تنه زدن یک زن به زمین در طول یک تظاهرات. زن Dounya Zayer بود به بیمارستان منتقل و گفت: او دچار تشنج و ضربه مغزی.

در یکی دیگر از نیویورک, اعتراض یک افسر yanked یک facemark از یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که ایستاده بود با دست خود در هوا اسپری فلفل در صورت.

در بوفالو در غرب ایالت نیویورک دو مامور هل 75 سال به زمین. یک ویدئو نشان داد مرد هدف قرار دادن سر خود بر روی زمین باعث خون او به نشت در پیاده رو. او در حال حاضر به شدت بیمار در بیمارستان.

روز پنج شنبه یک ویدیو ارسال شده به توییتر نشان داد که یک گروه از پلیس ضرب و شتم معترضان مسالمت آمیز در فیلادلفیا. یک افسر دیده می شود با استفاده از یک باتون به آمار یک مرد بر سر قبل از او و دیگری افسر پین او را به زمین.

معترضان در مینیاپولیس که در آن چهار افسر پلیس به اتهام قتل بیش از مرگ جورج فلوید نیز در معرض خشونت است.

در یک حادثه پلیس رنگ قوطی در یک زن بود که ایستاده در ایوان خانه خود را. فیلم نشان داد که یک افسر فریاد “نور ‘اونا تا” قبل از پلیس آتش گشودند. مینیاپولیس پلیس نیز با استفاده از teargas فلش چتری و گلوله های لاستیکی در یک تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر است.

در جنوب شرقی ایالات متحده آمریکا, یک زن بود که زانو با دست در هوا بود محکم به زمین توسط پلیس در فورت Lauderdale ،

در سواحل غرب یک ماشین پلیس سوار به یک معترض در لس آنجلس به طور خلاصه به دام انداختن آنها در زیر موتور و پلیس استفاده می شود teargas برای برطرف کردن تظاهرات در سانتا مونیکا.

در لس آنجلس به عنوان در سایر شهرستانها در ایالات متحده پلیس نیز بارها و بارها شلیک گلوله های لاستیکی در تظاهرات. در میان کسانی که زده بود CJ Montano, یک نظامی کهنه, که گفت که او تا به حال دست خود را تا زمانی که او به ضرب گلوله در سر ران پاها, معده و دنده. در Austin, تگزاس, پلیس در حال انجام تحقیقات داخلی پس از یک زن باردار بود, بنا به گزارش آمار با یک دور به معده او.
An officer swings a baton as demonstrators clash with police near the White House in Washington on 30 May.

گروهی از دانشمندان به بررسی تاثیر لاستیک و پلاستیک گلوله در سال 2017. آنها دریافتند که 15 درصد از کسانی که به ضرب گلوله با گلوله و یا با beanbag دور و دیگر “کمتر کشنده” گلوله دچار صدمه دائمی.

حتی پزشکی کارگران نشده اند سیستم ایمنی بدن.

با توجه به روزانه وحش 32 ساله رایان ولنتاین پوشیده بود او در بیمارستان ID زمانی که او مورد ضرب و شتم توسط ماموران پلیس در نیویورک است. ولنتاین که زخم بسته شد با کالاهای اساسی و گفته فیلمبرداری شد. در جای دیگر, دکتر, در میامی, فلوریدا گفت که او teargassed در یک اعتراض.

ماموران با استفاده از teargas در دالاس و سن آنتونیو در تگزاس در فیلادلفیا و در ترین به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته حادثه – برای متفرق کردن معترضان در برابر کاخ سفید در واشنگتن دی سی به طوری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند عکس خود را گرفته با یک کتاب مقدس در خارج از یک کلیسا است.

در میان کسانی که مورد آزار قرار گرفته در واشنگتن دی سی یک جفت از استرالیا نگاران بودند گزارش کردند. ویدیو نشان داد تلویزیون تصویربردار تیم مایرز ضربه با یک سپر ضد شورش و پانچ در حالی که خبرنگار آملیا بند بود ضربه با باتوم.

اغلب روزنامه نگاران شده اند ملاقات با همان تهاجمی پلیس به تظاهر کنندگان و با توجه به آزمایشگاه روزنامه نگاری نیمن پلیس با حمله به روزنامه نگاران “حداقل 140 بار” در چهار روز گذشته است.

در برخی از ایالت ها, افسران پلیس بوده است منظم دنبال خشونت است. دو افسر تحت فشار قرار دادند که در بوفالو شده اند به حالت تعلیق – که باعث شد تمام 57 عضو از بوفالو اداره پلیس emergency response team به استعفا در اعتراض روز جمعه – به فورت Lauderdale افسر که تحت فشار قرار دادند زانو به زمین. شش افسر پلیس در آتلانتا گرجستان متهم شده اند با تشدید حمله پس از با تنبیهبدنی یک مرد و کشیدن یک زن از یک ماشین در طول بازداشت در آتلانتا.

در اکثر موارد هیچ عمل آورده شده است در مقابل افسران پلیس یا ادارات. به دنبال تغییر این اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به طرح دعوی علیه مینیاپولیس پلیس متهم آنها را از حمله به روزنامه نگاران در جریان تظاهرات و مصرف اقدام مشابه در LA.

در جمعه سیاه زندگی مهم آیتالله سیستانی و دیگر حقوق مدنی گروه به ارمغان آورد جداگانه طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دادستان کل, لایحه بر بیش از پاسخ پلیس به تظاهرات در واشنگتن, DC.

“در سراسر کشور اجرای قانون مسلح با ارتش سلاح در پاسخ با خشونت به مردم که در اعتراض به خشونت پلیس گفت:” آیتالله سیستانی بن Wizner. “متمم اول قانون اساسی حق اعتراض مورد حمله است و ما نمی خواهد اجازه دهید به این جواب داده نشده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>