معترضان می گویند NYPD اجتماعی با استفاده از فاصله برای توجیه Coronavirus سرکوب

ان Northrop است در سمت چپ خانه او اغلب در طول coronavirus بیماری همه گیر. “من قدیمی” 72 ساله از منهتن گفت. “من نمی خواهم به بیمار.”

اما خانم Northrop نشان داد هنوز هم به یک اعتراض کوچک در روز یکشنبه به انتقاد از نیویورک به مقامات اجازه می دهد برای یک سازمان مذهبی است که مخالف حقوق همجنس برای درمان coronavirus بیماران. او احساس امن او گفت: زیرا شخص او معترضان به تن پوشش صورت و ایستاده چند پا از هم جدا.

پلیس, اما آن را نمی بیند که در راه است. افسران دستور داد که معترضان در خیابان اول و 16 خیابان به منحل و به خانم Northrop احضار کرد و گفت تظاهرکنندگان نقض کرده اجتماعی فاصله قوانین گذاشته در دستور اجرایی از شهردار و فرماندار.

“آنها در حال تلاش برای خاموش کردن این پیام” خانم Northrop گفت: به یک میکروفون بعد از پلیس وارد شدند.

اعتبار…جکی رودین

قسمت برجسته یک چالش برای فعالان شرکت کننده در سنتی تظاهرات: چگونه به جمع آوری و جلب توجه در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن و یکی از تماشاچیان?

برخی از حقوق مدنی وکلا که از ترس اجتماعی فاصله قوانین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بهانه ای برای محدود کردن آزادی بیان است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • که هنوز هم بیمار است ؟ سالمندان و بیکاران.
  • شبانه مترو بسته شدن را آغاز کرده اند.
  • اجتماعی-فاصله قوانین ممکن است quashing قانونی اعتراض.

مسائل مشابه مطرح شده با دیگر تظاهرات اخیر در سراسر کشور که شامل بسیاری از تظاهر کنندگان که حاضر به پوشیدن ماسک یا اجتماعی را حفظ فاصله.

در نیویورک, اجرای نشده است ، در اوایل ماه آوریل تعداد انگشت شماری از پرستاران جمع خارج هارلم بیمارستان در اعتراض به عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی ایستاده شش از هم جدا. در آلبانی معترضان به طور معمول جمع آوری شده در خارج از پایتخت در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو امتناع به باز کردن New York, اقتصاد بدون آنکه به پراکنده.

Dermot F. شیا پلیس کمیسر دفاع از خود افسران اقدامات در روز یکشنبه گفت: آنها تا به حال شده است در اجرای دستور اجرایی در نظر گرفته شده به “نگه داشتن مردم زنده است.”

“بنابراین در حالی که ما تا حد زیادی تا حد زیادی احترام به حق مردم برای اعتراض وجود دارد باید تظاهرات در وسط یک بیماری همه گیر از طریق جمع آوری و قرار دادن افراد در معرض خطر,” او گفت:.

شهردار بیل د Blasio همچنین گفت: برای متفرق کردن معترضان لازم بود به زندگی محافظت می کند.

“افرادی که می خواهند صدایشان شنیده شود وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای انجام این کار را بدون جمع آوری در فرد” آقای د Blasio به خبرنگاران گفت: روز بعد. او در تشویق مردم به “استفاده از تمام ابزار دیگر شما باید برای به دست آوردن نقطه خود را در سراسر اما اجتناب از هر چیزی که ممکن است قرار دادن افراد دیگر در راه آسیب است.”

اخبار کنفرانس ها و تظاهرات در روز یکشنبه صورت گرفت در نزدیکی کوه سینا بث اسرائیل بیمارستان و 15 دقیقه به طول انجامید. این بود که توسط اصلاح غرور ائتلاف و اعضای گروه دوم افزایش و مقاومت در برابر شرکت کردند. حدود ده نفر شرکت کردند.

آنها در انتقاد از شهردار و فرماندار و کوه سینا سیستم های بهداشتی برای استقبال samaritan’s Purse یک سازمان انجیلی که تا به حال عمل یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی برای Covid-19 بیماران مبتلا به نیویورک.

تصویری از این رویداد را نشان می دهد پلیس نیویورک رسمی در یک پیراهن سفید و یک ماسک با استفاده از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. “این تجمع غیر قانونی است و شما دستور داد به پراکنده,” او گفت ، “هر گونه تجمع شده اند ممنوع فرماندار و شهردار.”

خانم Northrop که فقط چند دقیقه زودتر هشدار داده بود یک نفر دیگر در تجمع خود را به نگه داشتن فاصله تنها به دریافت یک احضاریه برای “نقض یک اقدام اضطراری توسط شهردار.”

Coronavirus شیوع است بیمار بیش از 171,000 مردم در شهر نیویورک و کشته شدن حداقل 13,000 از آنها. به منظور محدود کردن گسترش بیماری آقای کومو و آقای د Blasio گرفته اند شدیدی مراحل بسته شدن مدارس و “غیر ضروری” کسب و کار.

فرماندار همچنین دستور داده است تا شهر نیویورک را از سیستم مترو بسته شود برای چندین ساعت در هر شب برای تمیز کردن و برای ارائه کمک به افراد بی خانمان که پناه گرفته در سیستم حمل و نقل.

آقای کومو نیز امضا فرمان اجرایی در اواخر ماه مارس ممنوعیت “غیر ضروری بوده و برخی از افراد با هر اندازه و به هر دلیلی.” کسانی که شامل “احزاب جشن ها و یا دیگر رویدادهای اجتماعی است.” در مارس 25, آقای د Blasio امضا جهت مشابه است.

برای فعالان مانند لایحه Dobbs, یک وکیل و عضو اصلاح غرور به منظور پراکنده کردن بر خلاف قانون اساسی بود زیرا مردم اجازه داده شد بود در خیابان به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی مانده شش فوت از هم جدا. “اگر مردم می تواند حرکت در اطراف در پیاده رو متمم اول قانون اساسی در هنوز هم دست نخورده,” او گفت:.

لیندا, adam gallagher, یکی از سازمان دهندگان از زنان مارس در واشنگتن گفت: حتی در طول یک بیماری همه گیر “شهردار و فرماندار ندارد قدرت را به نقض حقوق و قانون اساسی ما وجود دارد هنوز هم قوانین آنها باید به دنبال بیش از حد.”

نورمن سیگل جانباز حقوق مدنی وکیل دادگستری با ارسال نامه ای روز شنبه به آقای کومو و آقای د Blasio ترغیب آنها برای باطل ساختن قطعات خود دستور اجرایی که محدود کردن اخبار کنفرانس ها و تظاهرات که در آن شرکت کنندگان سایش پوشش صورت و حفظ فواصل مناسب.

در این نامه آقای Siegel نوشت که مقامات دولتی “باید منافع قوی در حفاظت از سلامت و ایمنی نیویورکی” اما نمی تواند قانون اساسی ممنوعیت و یا تعلیق آزادی بیان و مونتاژ.

“این می تواند مجموعه ای بسیار نگران کننده روند در سراسر کشور,” او در مصاحبه ای گفت:.

سخنگوی شهردار اولیویا Lapeyrolerie گفته پلیس ادامه خواهد داد برای شکستن اجتماعات بزرگ چه در پارک و یا در گوشه و کنار خیابان. “این بیماری همه گیر را کشته است حداقل 13,000 نیویورکی و نمی خواهد درمان شود به عنوان کسب و کار به طور معمول” او در بیانیه ای گفت. “است که مسئولیت ما به نیویورک و ما آن را فوق العاده جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>