تظاهرات و اعتصاب برادوی نشان می دهد خواستار بازیگر که به اشتراک گذاشته برهنه عکس از دختر به اخراج می شود


#MeToo خواستار برادوی ستاره به اخراج از سمت غرب داستان های برهنه عکس از دوست دختر خود را در سال 2018 – حتی اگر آنها هنوز هم با هم و او می گوید او در حال ناعادلانه هدف قرار دادند

  • Amar Ramasar, 38, است که هدف از تظاهرات خواستار اخراج او
  • سمت غرب داستان بازیگر آمریکایی های دیگر نر, رقصنده, جنسی صریح, عکس از دختران رقصنده بدون رضایت خود را در سال 2018
  • الکساندرا Waterbury, 22, نام Ramasar پس از او به اشتراک گذاشته یک عکس از یک زن برهنه با او سپس دوست پسر تعقیب Finlay
  • الکسا Maxwell, 25, Ramasar دوست دختر از پنج سال مشخص خودش را به عنوان زن در تصویر
  • ماکسول با صدور بیانیه ای در روز جمعه که در آن او ادعا کرد که او “است نه یک قربانی’
  • او را متهم معترضان داشتن ‘تحریف’ داستان

این دختر از یک ستاره برادوی رو برای واکنش های برهنه عکس از خود را بدون رضایت او در سال 2018 به ناودان تظاهرات خواستار او را به اخراج می شود بیان او “است نه یک قربانی’.

گروه از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان پیش نمایش برادوی به سمت غرب داستان در شب جمعه خواستار اخراج Amar Ramasar, 38, که آنها را مارک یک متجاوز’, ‘پدوفیلیا’ و ‘درنده جنسی’.

دوست دختر, الکسا Maxwell, 25 ادعا می کند این بازیگر و رقصنده باله – است که دوست پسر او را برای پنج سال است که ناعادلانه هدف قرار داده است و عکس یک موضوع شخصی’.

A protest on Friday night called for Ramasar's dismissal from the West Side Story cast

اعتراض در شب جمعه به نام برای Ramasar اخراج از سمت غرب داستان بازیگران

Alexa Maxwell, 25, is pictured with her boyfriend Amar Ramasar, 38, who shared a sexually explicit photo of her without her consent with two male dancers in the New York City Ballet

الکسا Maxwell, 25, تصویر با دوست پسر Amar Ramasar, 38, که به اشتراک گذاشته جنسی صریح, عکس از خود را بدون رضایت او با دو مرد رقصنده در شهر نیویورک باله

Alexandra Waterbury, 22, filed a lawsuit in 2018 accusing three male dancers in the New York City Ballet, of sharing sexually explicit photos of her and another female dancer

الکساندرا Waterbury, 22 طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 متهم سه مرد رقصنده در New York City Ballet, از, های, جنسی صریح, عکس هایی از او و یکی دیگر از رقصنده زن

بیش از 40 طرفداران رقصنده, Alexandra, Waterbury, 22, جمع آوری و خارج داستان وست ساید روز جمعه خواستار به آتش Ramasar که نقش برنارد رهبر کوسه باند در داستان وست ساید.

در 2018, Ramasar اخراج شد از باله نیویورک پس از Waterbury او را متهم کرد و دو نفر دیگر نر رقصنده های جنسی صریح, عکس هایی از او و یکی دیگر از رقصنده زن بدون زنان رضایت.

او بعد از ابقاء و ادامه می دهد به عنوان یک عضو از شرکت باله.

Ramasar دخالت در این اتهامات شامل یک 2018 حادثه که در آن همکار رقصنده تعقیب Finlay ارسال جنسی صریح, عکس از Waterbury به Ramasar و یکی دیگر از رقصنده مرد.

در پاسخ Ramasar ارسال یک عکس برهنه از خود الکسا ماکسول که همچنین یک رقصنده به دو نفر دیگر مردان بدون رضایت او.

در آن زمان Finlay شد Waterbury دوست پسر است و او متهم اصلی. او به دنبال خسارت در جریان دعوی در دادگاه.

Waterbury did not organize the protest but attended and thanked the group for their support

Waterbury نمی سازماندهی اعتراض اما با حضور و تشکر برای حمایت خود را

Protesters continue an online campaign to have Ramasar dismissed from West Side Story

معترضان همچنان یک کمپین آنلاین به Ramasar اخراج از داستان وست ساید

Alexa Maxwell spoke for the first time on Friday about her picture being shared by Ramasar

الکسا ماکسول صحبت کرد و برای اولین بار در روز جمعه در مورد تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Ramasar

ماکسول آمار در تظاهرات عصر روز جمعه گفت که او بود که ناعادلانه هدف قرار داده است و او است نه یک قربانی’.

روز جمعه در اعتراض دوم در دو هفته شده است وجود دارد و مداوم رسانه های اجتماعی و کمپین یک درخواست تماس برای Ramasar را اخراج.

و همچنین به عنوان خشم ماکسول نشان داد او دریافت پیام های خصوصی انتقاد از او برای ماندن با Ramasar.

‘من یک قربانی در این و دیگر مایل به حقیقت من به تحریف. آن است که ماموریت من برای کاهش احساسات الکساندرا اما من می خواهم برای نور را به برخی از حقایق شده است که تحریف در سراسر سیستم عامل های مختلف’ ماکسول گفت: در بیانیه ای که درست قبل از اعتراض آغاز شد.

این بیانیه می افزاید که ” تنها عکسی که به اشتراک گذاشته شده توسط Amar بود از من دوست دختر خود را از نزدیک به پنج سال است. من می دانستم که در مورد عکس من زمانی که آنها گرفته شد و در حالی که به اشتراک گذاری آن را به بخش خصوصی با یک دوست نزدیک بود یک قدم اشتباه در قضاوت Amar بلافاصله به من گفت که زمانی که او آنها را فرستاده به تعقیب و او را از صمیم تاسف باید منجر به امروز که ما با هم اقامت و در حال ایجاد محبت و رابطه شاد.

‘این حادثه یک موضوع شخصی بین من و عمار و من خوب هستم با آنچه اتفاق افتاده است.’

Actor and dancer Amar Ramasar, 38, was fired from the New York City Ballet when accusations were first made but was later reinstated and continues to be a member of the ballet company

بازیگر و رقصنده Amar Ramasar, 38, بود اخراج, از, New York City Ballet زمانی که اتهامات ابتدا ساخته شده بود اما بعد از ابقاء و ادامه می دهد به عنوان یک عضو از شرکت باله

Maxwell اضافه شده او می خواست برای روشن کردن داستان او قبل از اعتراض آغاز شد و به برجسته که Ramasar به حال شده است در اصل متهم توسط Waterbury از چیزهایی که او و اعضای عمومی در حال حاضر این ادعا.

‘در رسانه های اجتماعی الکساندرا و افراد دیگر در خارج وجود دارد باید بی پروا اطراف پرتاب عبارات مانند” متجاوز,’ ‘درنده جنسی” و “پدوفیلیا” هنگامی که با اشاره به Amar,’ او گفت.

‘Amar هرگز raped هر کسی — و الکساندرا در طرح دعوی در دادگاه نیست و ادعا می کنند که او انجام داد.

‘Amar است نه یک درنده جنسی — و الکساندرا در طرح دعوی در دادگاه نیست و ادعا می کنند که او است. و Amar هیچ پدوفیلیا — و الکساندرا در او دعوی کند ادعا می کنند چیزی شبیه به آن.

“و در حالی که الکساندرا در طرح دعوی در دادگاه باعث می شود اتهامات در مورد گروه متون که در آن مردان صحبت از زنان در وحشتناک نظر Amar بود که شرکت کنندگان در آن گروه متون و الکساندرا نمی کند ادعا می کنند که او بود.’

Waterbury بود که سازمان از تظاهرات و یا آنلاین کمپین اما او پیوست این گروه در شب جمعه.

در پاسخ به ماکسول بیانیه او به نیویورک تایمز گفت: “او هنوز هم در خواست عکس از من. او هنوز هم ستم ،

او همچنین ارائه پشتیبانی برای اعتراض ارسال یک پیام تشکر از شما به Instagram و بیان کرد که او ‘هیجان زده به ادامه بالا بردن آگاهی در مورد این موارد نقض حقوق بشر و مبارزه برای عدالت.

‘نمی توانم باور کنم که 40+ مردم نشان داد تا امشب در اعتراض به Amar را در @westsidestorybway ما دست از 400+ آگهی به مخاطبان او نوشت: در این پست.

“من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه بالا بردن آگاهی در مورد این موارد نقض حقوق بشر و مبارزه برای عدالت است. از آن زمان به نگه داشتن مردم پاسخگو اعمال خود. استعداد است نه یک بهانه یا توجیهی برای تجاوز جنسی و یا misogynistic تهمت.

‘با تشکر از شما به هر کسی که آمد امشب و به کسانی که سازماندهی همه چیز. حمایت دریافت کرده است طاقت فرسا و فروتنی. با تشکر از شما. با تشکر از شما. با تشکر از شما.’

به تازگی دوباره تصور داستان وست ساید در حال حاضر در پیش نمایش و مجموعه ای برای باز کردن در برادوی در فوریه 20, 2020.

نشان می دهد تولید اسکات رودین ابراز حمایت خود را از Ramasar و اعلام کرد که تولید می ایستد پشت سر او. رودین نیویورک تایمز گفت که Ramasar است ‘نمونه شرکت عضو’ و ‘بیش از ما به دست آورده اعتماد”.

در سال 2018 طرح دعوی در دادگاه توسط Waterbury, او را متهم Ramasar از های صریح و روشن عکس هایی از یکی دیگر از رقصنده که ماکسول در حال حاضر تایید او بود.

ماکسول ادعا می کند که در سال 2018, Waterbury تلاش برای متقاعد کردن او برای پیوستن به طرح دعوی در دادگاه در طول یک ساعته مکالمه تلفنی, مشاوره ماکسول است که آن را به ارزش یک و نیم میلیارد دلار.

Waterbury وکیل اردن K. Merson این ادعا نادرست است.

“این مایه تاسف است که خانم ماکسول خواهد سعی کنید به لکه دار کردن خانم Waterbury با همه که او انجام داده برای #MeToo جنبش” او گفت:, و اضافه کرد که به دستور او یک سال پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد مشکل ساز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>