معترضان پراکنده با گاز اشک آور به طوری تهمت مطرح می تواند در کلیسا

واشنگتن — افرادی که جمع شده بودند در خارج از کاخ سفید در اعتراض به خشونت پلیس صرف دوشنبه تکان دادن علائم و فریاد برای عدالت است. آنها را تماشا می کردند که ماموران پلیس و گارد ملی واحد آب گرفتگی میدان لافایت ارائه یک تهدید ساخته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. و فقط قبل از اینکه این شهر 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر آنها ضربه با فلش-bang انفجار و فرو برد و با گاز اشک آور.

آن بود که رئیس جمهور که صرف بخشی از تعطیلات آخر هفته در یک پناهگاه امن به عنوان تظاهرات roiled می خواستم به او عکس گرفته شده و برگزاری یک کتاب مقدس در یک کتک کلیسا فراتر از دروازه.

سنت جان Episcopal Church — به اصطلاح کلیسا از رئیس جمهور به دلیل هر یک از جیمز مدیسون برگزار — تا به حال شده است به طور خلاصه به آتش کشیده شد به عنوان اعتراض تفویض در روز یکشنبه. پس از آقای تهمت مشاوران زیادی را صرف از روز دوشنبه ابراز خشم و انزجار بیش از سوزاندن محل عبادت امید هیکس یک مشاور ریاست جمهوری در نهایت تخم یک برنامه با دیگران در کاخ سفید به رئیس جمهور راه رفتن به سمت ساختمان, به گفته یک مقام آشنا با حوادث.

به عنوان آقای ترامپ سخنرانی در باغ گل رز تعهد به ارسال نظامی به کشورهای که در آن فرمانداران نمی تواند به ارمغان بیاورد شورش تحت کنترل است اما تماس خود را “متحد از تمام مسالمت آمیز معترضان” صدای انفجار و yells از تظاهرکنندگان می تواند شنیده شود. پس از دریافت هشدارهای مکرر برای متفرق کردن قبل از اینکه این شهر مقررات منع رفت و آمد جمعیت بود و اشک با گاز کشته شوند.

آقای ترامپ خود شروع به راه رفتن به کلیسا در 7:01 p. m. برای یک جلسه عکس است که به طول انجامید حدود 17 دقیقه است. در راه خود را بیش از, پس از معترضان رانده شده از پارک او سوار توسط یک گروه از مشاوران از جمله دادستان کل William P. Barr. دادستان کل تا به حال قدم به لبه پلیس خط به رعایت جمعیت در دقيقه قبل از کشتار با گاز اشک آور آغاز شد.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

2m پیش
عکس: آتلانتا پلیس سرکوب تظاهرات
9m پیش
جمعیت رشد در بروکلین با وجود حکومت نظامی
13m پیش
در مینیاپولیس رویارویی بافندگی

آقای Barr راه می رفت در کنار Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور و Ivanka Trump, دخترش, و مشاور. خانم تهمت بود با پوشیدن یک ماسک یکی از معدود قابل یادآوری روز دوشنبه که دولت این است که در این میان مبارزه با بحران بهداشت عمومی. Kayleigh McEnany سفید, خانه مطبوعات, منشی, خانم هیکس و علامت مراتع آقای تهمت رئیس ستاد نیز در میان کادر از دستیاران.

به عنوان صدای پلیس blared در پس زمینه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, لب های او مجموعه ای در یک خط نازک ایستاده بود با پشت خود را به سوار گرافیتی-لادن نما از دوغ زرد کلیسا.

او گهواره کتاب مقدس تندرست آن را در دست خود را به عنوان اگر تست وزن خود را.

“این است که کتاب مقدس خود را ؟” گزارشگر فریاد زد.

“این یک کتاب مقدس” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد و برافراشتند کتاب تا خبرنگاران می توانید ببینید.

اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن که به تماشای صحنه آشکار در حالی که به دور از کلیسا بازدید با مادر خود گفت: مقامات کلیسا نمی شد گفت: این طرح و ابراز خشم در کاخ سفید استفاده از ضد شورش-کنترل روی تاکتیک به طور کلی صلح آمیز جمعیت برای روشن شدن مسیر برای رئیس جمهور برای بازدید از کلیسای.

“او دعا” از اسقف Mariann E. زمانی مشخص در گفتگویی گفت. با اشاره به مرگ این مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس است که در تنظیم کردن اعتراضات او افزود: “او اشاره نمی کند جورج فلوید او اشاره نمی کند و عذاب افرادی که در معرض این نوع از وحشتناک بیان نژادپرستی و سفید برتری برای صدها سال. ما نیاز به یک رئیس جمهور که می تواند وحدت و درمان است. او انجام داده است مخالف است و ما سمت چپ را انتخاب کنید تا قطعات.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

در لافایت مربع یکی از بازدید از کشیش با توجه به سنت جان بود با اسپری گاز اشک آور به عنوان او در تلاش برای کمک به ترس معترضان ترک منطقه, گفت: اسقف زمانی مشخص شد که نه در کلیسا زمانی که آقای ترامپ بازدید کردند.

اسقف زمانی مشخص را محکوم کرد راه رئیس جمهور برگزار شد تا یک کتاب مقدس در طول سفر خود یک حرکت او را به عنوان تفسیر سیاسی سرپا نگه داشتن.

“کتاب مقدس است نه آمریکا سند,” او گفت:. “این یک بیان از کشور ما است. این بیان انسان در تلاش برای خدمت و عشق و خدا می دانیم.”

آقای ترامپ بوده است نادر بازدید کننده به سنت جان اما با حضور یک سرویس کلیسا وجود دارد در روز مراسم تحلیف خود. پس از انتخابات خود کلیسا کشیده شده است به پس زمینه از برخی از آقای تهمت ترین حزبی دعوا. آخرین بهار, Robert S. مولر سوم مشاور ویژه که رهبری این تحقیقات در اطراف تهمت کمپین روابط روسیه به دخالت در انتخابات 2016 کشید gawking جمعیت خارج از سنت جان قبل از گزارش خود منتشر شد.

مگی Haberman کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>