معترضان در سراسر آمریکا مورد حمله توسط خودرو محور به جمعیت و مردان با اسلحه

ضد پلیس-خشونت معترضان مواجه شده توسط مردان مسلح در شهرهای سراسر آمریکا در روزهای اخیر با برخی از brandishing سلاح گرم یا سلاح های دیگر برخی از رانندگی وسایل نقلیه در جمعیت و دیگران – از جمله اعضای به اصطلاح “boogaloo جنبش” – ادعای آنها آمده اند برای کمک به ضد نژادپرستی تظاهرات.

روز یکشنبه در سیاتل یک مرد سوار در سرعت به سمت معترضان در حالی که چند معترضان به آهسته یا متوقف کردن خودرو.

کسی که رسیده از طریق پنجره ماشین به ضرب گلوله کشته شد در بازو توسط راننده. راننده سپس خارج شد این خودرو حامل یک تفنگ دستی که به نظر می رسد در عکس به یک تغییر فوق العاده طولانی و مجله. او نقل مکان کرد به جمعیت و بعد از آن تسلیم به پلیس.

اما این نمی شد حتی برای اولین بار چنین حادثه آن روز.

در لیکساید ویرجینیا یک مرد مسلح به نام هری “جست و خیز” راجرز دستگیر شد به اتهام حمله و باتری پس از او گفته سوار کامیون خود را در معترضان برخورد یک دوچرخه سوار است.

راجرز بنا به گزارش یک سازمان برای انجمن ملی برای بیداری مؤتلفه پرستان انجام یک اعتراض در سال 2016 پوشیدن Ku Klux Klan روپوش و نیز بخشی از متحد کردن حق تظاهرات در شارلوتزویل در سال 2017, که در آن قاره هدر Heyer به قتل رسید در فضایی قتل.

دو روز روز پس از متحد کردن راست با توجه به عکس ها و حساب از فعالان راجرز بود خون آلود در یک درگیری که صورت گرفت هنگامی که او سعی در اخلال در یادبود رالی برای Heyer در حالی که با پوشیدن یک پیراهن با KKK و مؤتلفه پرچم تکه.

دیگر فضایی حملات نیز رخ داده است در میان مکان های دیگر بر 29 مارس در بیکرزفیلد کالیفرنیا و بعد قبل از اینکه در دنور. در 30 مارس یک مرد مسلح کشیده تفنگ قبل از رانندگی را از طریق یک جمعیت در گینسویل, فلوریدا.

در مینیاپولیس یک مرد در یک نیمه تریلر کامیون جدا جمعیت در گذشتن زمانی که او سوار نسبت به آنها.

بیشتر حوادث مربوط به اسلحه و سلاح های دیگر نیز رخ داده است.

در McAllen, وابسته به تکزاس روز جمعه گذشته تنها انسان را تهدید Black Lives Matter مخالفان با اره برقی در حال اجرا برای اولین بار فریاد “رفتن به خانه” قبل از فریاد نژادی تهمت.

در آپ لند کالیفرنیا در ژوئن 1, یک مرد کشیده یک AR-15 از کامیون خود را و خود آن را در تظاهرات و پس از آن دستگیر شد.

در شیکاگو در 31 مه تنهاست مرد مسلح به یک تفنگ نیمه اتوماتیک و یک اسلحه کمری و تپانچه را از شما دور شد از صحنه اعتراض توسط پلیس. قبلا معترضان می گویند او تا به حال brandished سلاح در آنها.

در بویزی آیداهو در 1 ژوئن, دو مردان مسلح مبدل با جمجمه ماسک شبیه به کسانی که مورد علاقه برخی از نئو نازی ها به گروه های ضد اعتراض محلی Black Lives Matter مارس. یکی Michael Wallace, 19 بود بعد از بازداشت چه پلیس مشغول تحقیق به عنوان یک اتفاقی تخلیه سلاح خود را.

در سالت لیک سیتی در 31 مارس یک مرد دستگیر شد و پس از تهدید جمعیت معترضان با شکار تعظیم.

اما برخی از افراد مسلح حضور در تظاهرات به عنوان اعضای “boogaloo جنبش” ارائه کرده اند معترضان با مشکل ابهام.

اصطلاح “boogaloo bois” اعضای یک شل-گره pro-تفنگ ضد دولتی جنبش است که دغدغه با آنچه آنها باور دارند که به بلندی دوم جنگ های داخلی آمریکا.

هفته گذشته سه سابق مسلح خدمتگزاران در ارتباط با جنبش دستگیر شدند و به اتهام بیش از یک اتهام طرح با هدف حیاتی ملی زیرساخت ها است.

به طور کلی خرده فرهنگ متنفر پلیس و سازمان های دولتی که در محدود کردن دسترسی آنها به سلاح گرم. اما آنها تقسیم شده و درون خود را در چند سوال از جمله نژادی و سیاست است.

در حالی که برخی از سرسخت, سفید supremacists استفاده از واژگان و تصاویر از جنبش – از جمله پوشیدن پیراهن هاوایی – دیگران بیان قوی دلسوزی برای قربانیان خشونت های پلیس.

در تظاهرات در سراسر کشور برخی از اعضای boogaloo جنبش نشان داده اند تا مسلح برای محافظت از فروشگاه از معترضان و دیگران به طور ضمنی خصمانه است.

اما دیگران ادعا می کنند برای حمایت از تظاهرات. رسانه های اجتماعی مواد به دست آمده توسط گاردین نشان می دهد که در برخی از جوامع کوچکتر در اقیانوس آرام, north-west راهپیمایی در کنار سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.

در رسانه های اجتماعی, برخی از محبوب ترین Facebook صفحات و گروه های مرتبط با این جنبش را جشن تظاهرات علیه کشتار جورج فلوید.

یکی ویروسی اجتماعی تصویری را نشان می دهد “boogaloo پرندگان ایران” صریحتر انتقاد از خشونت پلیس و هواداری با معترضان.

اما نگرانی ها در مورد نفوذ و عدم اطمینان در مورد انگیزه های واقعی از boogaloo هواداران باید منجر به بسیاری از معترضان به نگه داشتن خود را از راه دور.

Puget صدا جان براون Gun Club چپ “جامعه دفاع سازمان” که خود را غالبا آشکارا حمل سلاح گرم در دفاع از چپ تظاهرات و شناخته شده است تلاش برای گفت و گو با اعضای راست گرا که گرایش گروههای شبه نظامی.

از طریق یک برنامه پیام رسانی خود را سخنگوی منعکس تردید است که با بسیاری از معترضان توجه boogaloo bois.

“این ‘boog جنبش” بسیاری از بازیگران بد در درون صفوف خود را تکثیر قومی و نژادپرستانه و QAnon dogwhistles یا عمدا یا سهوا اما این جنبش نیز مدال دیگر به اندوخته قانونی سرخورده مردم” سخنگوی گفت.

پرسید که چگونه این گروه و دیگر چپ باید پاسخ به “boogaloo bois” به دنبال پیوستن و یا کمک به اعتراضات این سخنگو گفت: “ما تا به حال boogaloo انواع نشان می دهد تا در حوادث. معمولا ما از یک فاصله به دلیل خطر و غیر قابل پیش بینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>