معترضان مخالف حکومت نظامی و پلیس نمی صبر طولانی برای اجرای آن: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • بسیاری از معترضان به مبارزه طلبیده حکومت نظامی و پلیس ساخته شده ده ها تن از بازداشت.
  • پلیس ضد شورش فرود در یک جمعیت در بروکلین.
  • پلیس آورده مسالمت آمیز مارس از Gracie عمارت به توقف ناگهانی.
  • “این عشق است”: نیویورک آرامش و همبستگی در یکشنبه تجمعات.
Video player loading
به عنوان تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق منهتن پس از 8 بعد از ظهر روز چهارشنبه مقامات از نقل مکان به پراکنده کردن و دستگیری آنها.اعتباریاعتباری…تاد Heisler/نیویورک تایمز

بسیاری از معترضان به مبارزه طلبیده حکومت نظامی و پلیس ساخته شده ده ها تن از بازداشت.

به عنوان یک سراسر شهر بود حکومت نظامی کاهش یافت و در نیویورک, شنبه برای سومین شب تعداد زیادی از معترضان مسخره نیاز است که آنها روشن شدن خیابان توسط 8 p. m. و پلیس در پاسخ به شدت در برابر معترضان.

سرپیچی از مقررات منع رفت و آمد افزایش یافته بود پس از روز شنبه زمانی که چند گروه بزرگ ادامه داد: برای نشان دادن گذشته مهلت.

جمعیت در بروکلین و منهتن بودند که تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در چهار شنبه بزرگتر شد. و پلیس سریعتر به اعمال سرکوب از آنها تا به حال شده است قبل از حرکت به سرعت به متفرق کردن تظاهرکنندگان از بارانی در خیابان های شهر و به دستگیری کسانی که موفق به روشن کردن.

در مرکز شهر بروکلین ماموران گرفتار و هلاک تظاهرکنندگان در Cadman پلازا سپس متهم در آنها با ظاهر کمی تحریک به گفته نیویورک تایمز خبرنگاران در صحنه است.

در منهتن در شرق منطقه Midtown افسران هل معترضان بر روی پیاده رو و بازداشت کسانی که نه پراکنده.

ترنس A. موناهان پلیس گروه رئیس گروه توضیح داد که سختی رویکرد در حالی که صحبت با خبرنگاران در Midtown.

“هنگامی که ما این جمعیت بزرگ به خصوص در این منطقه به خصوص که در آن ما تا به حال غارت بیشتر, تحمل,” او گفت:. “آنها به خیابان. 8 ساعت منع رفت و آمد — ما به آنها به 9 ساعت است. و وجود دارد هیچ نشانه ای که آنها را به ترک این خیابان است.”

شهردار بیل د Blasio, در یک مصاحبه رادیویی در WBLS فقط پس از 8:30 p. m. به عنوان پلیس آغاز شد به ده ها تن از دستگیری گفت: مقررات منع رفت و آمد به نظر می رسد داشتن “آرام بخش تاثیر” و “اجازه می دهد همه چیز به عقب بر گردیم به یک جای بهتر.”

“وجود اعتراض در خارج وجود دارد,” او گفت: “اما از آن است که همواره صلح آمیز است.”

یک سخنگوی پلیس گفت که ماموران به حال ساخته شده نامشخص تعداد بازداشت های پس از حکومت نظامی آغاز شد اما کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر است.

پلیس رویکرد به نظر می رسد حتی تهاجمی تر از یکی که افسران شاغل در روز سه شنبه زمانی که آنها موفق به tamp پایین در این نوع از غارت و خرابکاری است که شکست در منهتن و بخش هایی از برانکس در روز یکشنبه و دوشنبه.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

  • بسیاری از معترضان به مبارزه طلبیده حکومت نظامی و پلیس ساخته شده ده ها تن از بازداشت.
  • پلیس ضد شورش فرود در یک جمعیت در بروکلین.
  • پلیس آورده مسالمت آمیز مارس از Gracie عمارت به توقف ناگهانی.

همانطور که از 9:30 p. m. رئیس موناهان گفت: هیچ غارت گزارش شده بود در شهر.

همه از معترضان مواجه شد با همین نمایش قدرت است. دو گروه بزرگ راهپیمایی در تا حد زیادی مسکونی محله بروکلین تا حدود ساعت 11 شب پلیس را شکست بزرگتر گروه به زودی پس از آن ساخت چندین بازداشت.

روز پنج شنبه یک یادبود جورج فلوید است که برای برنامه ریزی در 1 p. m. در Cadman پلازا در بروکلین. آقای فلوید برادر ترنس فلوید, برنامه ریزی شده است برای حضور در.

پلیس ضد شورش فرود در یک جمعیت در بروکلین.

اعتبار…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

برای بیش از دو ساعت در شب چهارشنبه صدها نفر از معترضان راهپیمایی از طریق مرکز شهر بروکلین مسالمت آمیز با دوچرخه سواران کمک به مستقیم ترافیک و سازمان های آرام بخش هر کسی که در تلاش برای مقابله با پلیس.

این گروه در متوقف courthouses و شعار عدالت را به تغییر مسیر خود را به اجتناب از درگیری مستقیم با افسران که می تواند دیده می شود در فاصله مسدود کردن دسترسی به پل منهتن.

آن بود 8:45 p. m., تقریبا یک ساعت گذشته مقررات منع رفت و آمد زمانی که این گروه در راهپیمایی به Cadman پلازا.

یک خط از پلیس ضد شورش مواجه جمعیت که شماره صد در Cadman و Tillary خیابان. معترضان ایستاده بود مسالمت آمیز دست خود را تا شعار برای عدالت است.

پشت سر آنها ماشین پلیس swarmed در و صدها نفر از افسران ضد شورش ریخت بر روی پلازا. زمان دهندگان سعی در روشن کردن معترضان در اطراف به ترک آنها احاطه شده است.

در حدود 9 بعد از ظهر افسران برگزاری سپر و باطوم نقل مکان کرد و از همه طرف. معترضان تنش اما تشکیل شده برگزار شد تا دست خود را. “شلیک نمی” آنها شعار می دادند.

بن بست به سرعت تفویض به هرج و مرج به عنوان افسران شروع به هل دادن جمعیت عقب مانده از پلازا و به خط دیگر از پلیس. نوسانی خود را باطوم آنها زده یک زن در زانو. یک مرد جوان سر بلد فراوان پس از او بود رسید. دست خود را تکان داد به او رسید برای بازگشت از جمجمه و دیدم که چگونه خونین آن بود.

Video player loading
لغو کردند شکست به عنوان تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق مرکز شهر بروکلین در شب چهارشنبه.اعتباریاعتباری…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

دو پرستار و یک پزشک در شبکه مجروح مردم به لبه جمعیت به دنبال سرپناه در یک شیار کوچک از بتن در ساختمان سازی به عنوان پلیس پیشرفته. یکی از خانم ها شروع به از دست دادن هوشیاری و دوستان او به نام به شدت برای یک آمبولانس.

سپس پلیس رسید دوباره.

معترضان فریاد زد که مردم خونریزی و نیاز به کمک اما افسران نیست اذعان آنها و شروع به حرکت میکند و باتوم دوباره. آنها زده معترضان و هل آنها را در اطراف ارسال مرد جوان با خونریزی سر به زمین.

پلیس همچنان به فشار از طریق پلازا را لغو کردند و به شکست به عنوان معترضان افتاد عقب. بارندگی آغاز شده و معترضان بودند که سمت چپ پاک در ثانیه است.

9:20 بعد از ظهر میدان خالی بود.

Jumaane ویلیامز, شهرستان, عمومی, مدافع, نوشته شده در یک ویدیو که نشان می داد پلیس در حال حرکت معترضان خاموش پلازا زور با برخی از افسران انجام این کار با shoves و باطوم.

“من نمی توانم باور کنم که آنچه که من فقط شاهد و با تجربه” او در توییتر نوشت. “نیروی مورد استفاده قرار گیرد در غیر خشونت آمیز معترضان بود و نفرت انگیز است. هیچ غارت/هیچ آتش سوزی. شعارهای ‘تظاهرات مسالمت آمیز.'”

پلیس آورده مسالمت آمیز مارس از Gracie عمارت به توقف ناگهانی.

اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

ماه مارس آغاز شد که پس از صلح آمیز شب زنده داری در شب چهارشنبه نزدیک Gracie عمارت شهردار اقامت رسمی در منهتن بالایی طرف شرق به پایان رسید و دو ساعت بعد با ده ها تن از معترضان محصور به یک ون پس از آنها حاضر به خیابان.

صدها نفر از مردم جمع شده بودند خارج کارل Schurz پارک در 7 p. m. برای یک رالی که باز با نزدیک به 30 دقیقه از سکوت.

یک مرد جوان آغاز شد و شب زنده داری با سخنان کوتاهی و به نقل از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور; معترضان همچنان آرام در سراسر به عنوان مقامات به سختی قابل رویت باقی می ماند در یک فاصله.

“ما همه فقط تغذیه” مرد گفت: کلمات جمعیت تکرار شود.

Seva گالانت, 19 بود در میان کسانی که مورد خطاب قرار داد که مجبور شده بودند به دور از عمارت توسط افسران پلیس که در حال محاصره منطقه با موانع فلزی.

“من نمی خواهم بمیرم. زندگی خوب است. من می خواهم به زندگی می کنند” آقای گالانت گفت. “جلوگیری از اجازه دادن به آنها ما را بکشند. من نه ملک — من یک مرد هستم. اجازه ندهید که آنها مرا بکشند.”

حدود 7:30 بعد از ظهر, سکوت شکسته شد وقتی که جمعیت فوران در به سلامتی. به زودی پس از آن, جمعیت شروع به متفرق کردن با صدها نفر از تظاهرکنندگان ساخت راه خود را در مرکز شهر, شعار, شعار اعتراض به حکومت نظامی سقوط کرد.

به عنوان آنها نقل مکان کرد در جنوب توقف گاهی به زانو تعدادی از افسران پلیس به دنبال پشت و یک هلیکوپتر ترسیم مسیر خود را سربار.

9 p. m. در این تجمع پر چند بلوک از خیابان سوم در نزدیکی خیابان 50. معترضان مرتبط و سپس اسلحه خود را مطرح و دست بر سر خود و شعار “دست ها بالا نمی شلیک” به عنوان افسران پوشیدن ضد شورش کلاه و باتوم ازمایش کرده و آنها را بر روی پیاده رو.

گروه مکث دوباره به زانو. سپس پلیس را تحت فشار قرار دادند به جمعیت تنه زدن معترضان از خیابان و بر روی پیاده رو. با تنش بالا و باران در حال سقوط بسیاری از مردم مطرح شده دست خود را دوباره و شروع به ترک. افسران محاصره معترضان باقی مانده و حدود 60 نفر دستگیر شدند رئیس موناهان گفت.

“این عشق است”: نیویورک آرامش و همبستگی در یکشنبه تجمعات.

Video player loading
صدها نفر از معترضان روز چهارشنبه با حضور در شهرداری محل اقامت Gracie عمارت در شرق فوقانی جانبی در منهتن قبل از citywide حکومت نظامی بود را به اثر در 8 بعد از ظهر تظاهرات سکوت بود مربوط توسط صدای birdsong و هلیکوپتر.اعتباریاعتباری…تاد Heisler/نیویورک تایمز

تظاهرات در سراسر این شهرستان در طول بعد از ظهر و اوایل شب شد و یک بار دیگر عمدتا توسط آرام تجمعات از نیویورک تقاضاهای مصرانه برای تغییر.

تظاهرکنندگان در لانگ آیلند سیتی کوئینز; در جزیره روزولت; در تاج ارتفاعات بروکلین و استاتن آیلند موعظه صلح استفاده سکوت به درایو صفحه اصلی اعماق درد خود را آورده و به همراه جوان اعضای خانواده در دو شنیدن خواستار عدالت است.

حدود 200 نفر مونتاژ در Queensbridge پارک تشکیل پاره پاره دایره متحد المرکز برای 7 p. m. شب زنده داری. معترضان در زمان زانو و شعار اسامی افرادی که مرده بود در بازداشت پلیس از جمله جورج فلوید که قتل در بازداشت پلیس در مینیاپولیس لمس کردن اعتراضات در نیویورک و جاهای دیگر.

پس از آن بسیار شبیه در Gracie عمارت مایل دور, ملکه گروه کاهش یافت و خاموش.

“اگر شما در حال صدمه زدن به, بگو آره!'” یک زن فریاد پس از سکوت به پایان رسید. جمعیت roared در پاسخ.

در جزیره روزولت حدود نیم ساعت زودتر متنوع جمعیت چند صد نفر جمع شده بودند در کرنل فناوری پردیس.

Celia الیور 30 یک پرستار پزشک به ارمغان آورد 9-ماه-پیر پسر الیوت به این تجمع است. او peered از, حیرت زده از خود پرسه زن را روشن باران را پوشش میدهد.

به عنوان جمعیت شروع به راه رفتن شمالی تحت span از Queensboro پل بسیاری از افراد عینک ماسک و سعی در حفظ فاصله اجتماعی بین یک دیگر.

“من فکر می کنم این مهم نشان می دهد که همه ما و هر کسی که کشته شده است — آغاز شده به عنوان نوزادان” خانم الیور گفت: با اشاره به اینکه چرا او و شوهرش آورده بود پسر خود را همراه. “این اولین درس در ضد نژاد پرستی.”

در بروکلین یک سازمان و گروه متنوع از صدها نفر از معترضان را صرف بعد از ظهر چهارشنبه در راهپیمایی بزرگ در سراسر نوار قصبه از تاج ارتفاعات تا بدفورد خیابان به Greenpoint و ویلیامزبرگ.

سارا ادواردز 54 آورده نوه اش همراه است. او گفت که او تا به حال شده است به چندین تظاهرات علیه خشونت پلیس در گذشته است که اخيرا احساس متفاوت است.

اعتبار…Simbarashe Cha برای نیویورک تایمز

گزارش شد باشد که توسط آن Barnard, جولیا کرمل, Jo, تاج, Luis Ferré-Sadurní آلن Feuer, مایکل, طلا, Christina Goldbaum کوری Kilgannon, جفری C. Mays اندی, نیومن, شارون Otterman, Azi Paybarah آذر باج دانا Rubinstein, Daniel E. Slotnik, اشلی سوتهلل مت استیونس, Anjali Tsui و علی Watkins.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>