ترقی خواهان و ساخته شده است یک سازماندهی نیروی عظیم منهدم کننده برای سال 2020 است. پس از آن ویروس رسید.

زمانی که مشخص شد در ماه گذشته که معاون رئیس جمهور سابق آمده است. تقریبا قطعا پیروزی نامزدی حزب دموکرات بسیاری از مترقی دموکرات که پشتیبانی از دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نا امید شد اما منصرف. آنها به سرعت منتقل انتخاباتی خود را تمرکز به نامزدهای پایین تر در انتخابات.

این طرح ساده است: آنها اهدا به کشت شورشیان کنگره نامزدها و پایدار از مردمی گروه خواهد بود آماده و در انتظار برای سازماندهی برای انتخابات عمومی و فراتر از آن.

اما بود که در قبل از همه گیر امریکا قبل از گسترش coronavirus باعث هزاران مورد مرگ و میر حدود 10 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در دو هفته و توقف از رویدادهای عمومی در انتخابات ریاست جمهوری. در حال حاضر بسیاری از مترقی داوطلبان و سازمان هایی است که حمایت از آنها در حال تلاش برای انطباق با یک واقعیت تلخ — خشک صندوق جمع آوری نامشخص انتخابات خرما و یک مهلت قانونی برای محاکمه و درست سیاسی تاکتیک های مانند فرد تلفن بانک و درب-به-درب canvassing.

“این یک اثر فوری در مورد چگونه ما می توانیم برنامه ما چگونه رشد می کنند و حتی ما ماه به ماه جریان نقدی” گفت: Amanda Litman مدیر اجرایی اجرا برای چیزی, یکی از بسیاری از سازمانهای دموکراتیک تاسیس رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی. “این واقعا ترسناک به این دلیل که داوطلبان نیاز به حمایت بیشتر از همیشه. سیاسی و صندوق جمع آوری در حال حاضر رو به کاهش است, به عنوان بقیه از اقتصاد است.”

خانم Litman گفت گروه او در حال حاضر مجبور به انصراف از صندوق جمع آوری شد که انتظار می رود را در حدود $500,000. Coronavirus او گفت: ساخته شده اساسی عملیاتی پرسش — از جمله اجرای چیزی برای بقا از طریق انتخابات عمومی ماه نوامبر — باز سوال.

نیز وجود دارد که چالش های سیاسی گفت: ولید شهيد سخنگوی عدالت دموکرات. شورشیان نامزدها هستند احتمال بیشتری برای تکیه بر درب-به-درب canvassing و تظاهرات برای نشان دادن شور و شوق فعالیت هستند که عملکرد قطع تا اطلاع ثانوی. مترقی نامزدها نیز تمایل به تکیه انحصاری بر کوچک-دلار کمک های مالی که تجربه رکود به مردم سفت بودجه خود را.

“امتیازهای مزایای خاص در یک بحران یعنی دسترسی به رسانه ها به عنوان یک صدای اقتدار” آقای شهید گفت.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • بحث roils کاخ سفید بیش از یک تست مواد مخدر رئیس جمهور اصرار بر ترویج.
  • به عنوان بسیاری از نیمی از کسانی که با کروناویروس می تواند بدون علامت Fauci می گوید.
  • به عنوان موارد افزایش در ژاپن, نخست وزیر اعلام شرایط اضطراری.

گریم تصویر ممکن است عمیق سیاسی برای انتخابات عمومی و فراتر از آن. دموکرات ها بودند آماده به سازماندهی نیروی عظیم منهدم کننده آماده برای سال 2020 انتخابات با هدف هر دو رسیدن به رای دهندگان جدید و کمک به معکوس ایالتی و محلی ضرر و زیان آنها تجربه دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در سال در قدرت است. حتی بیشتر از لیبرال گروه امیدوار است این چرخه انتخابات خواهد مختلفه سیاسی خود را به زیرساخت های فعالیت که فوران در پاسخ به آقای تهمت انتخابات می تواند مهار رفتن به جلو.

که هنوز هم ممکن است اتفاق می افتد اما آن را نیاز به خلاق مالی و راه حل های دیجیتال, با توجه به مصاحبه با چند تن از رهبران سازمان های سیاسی مترقی و چپ نامزدها در حال اجرا برای دفتر در ایالات نیویورک و اوهایو. خوش آن را به نام یک زمان برای نوآوری سیاسی در حالی که دیگران نگران موانع ساختاری می تواند مانع جنبش مترقی در یک انتقادی چهارراه.

نتیجه این است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که دو لیبرال ترین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست بودند پیشی گرفتن در مسابقه اولیه توسط این میانه آقای بایدن. خانم وارن به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری ماه گذشته و آقای ساندرز هنوز هم می گوید مبارزات انتخاباتی خود دارای یک “راه باریک” است اما رو به افزایش تماس از ایران به صرفنظر کردن از نامزدی آقای بایدن.

جناح چپ کار خانواده, پارتی, تا به حال به یاد امواج canvassers بودند که جمع آوری امضا برای کنگره ایالتی و محلی نامزدهای تایید شده توسط این گروه است. همچنین اوراق متعدد در فرد طرح: یک داوطلب آموزش برنامه بود که برای شروع imminently و دو روزه سازمان گسترده کنوانسیون در میلواکی بود که برنامه ریزی شده است.

در کمپین سمت اوهایو لغو اصلی آن فقط یک روز قبل از رای دهندگان در این ایالت سومین کنگره منطقه شد تا برای انتخابات دموکراتیک اولیه بین مورگان هارپر یک فعال جامعه که به شغل قبلی در مصرف کننده حمایت مالی اداره و به عنوان یک شرکت وکیل و نماینده جویس بیتی یک وقت با سابقه طولانی در سیاست خارجه. دولت موکول اولیه آن به مارس 28, اما همچنین موظف است که تقریبا تمام رای دهندگان ارسال برگه از طریق پست یک حرکت خانم هارپر گفت: ممکن است افسرده مردم در انتخابات و به یک مزیت برای نامزدها با بالاتر به رسمیت شناختن نام.

“مردم بسیار مورد تاکید قرارداد یک بیماری عفونی است که دارای پتانسیل برای کشتن شما را در حالی که همچنین برخورد با اختلال در زندگی مالی در حال حاضر” خانم هارپر گفت. “و در این میان در حالی که تجربه شدید استرس های مالی ما در حال رفتن به آنها را بپرسید به توانائی برای رفتن به وب سایت درخواست یک نرم افزار آن را چاپ و پست الکترونیکی آن را به عقب — فقط برای گرفتن یک رای گیری.”

Suraj پاتل یکی از چندین رقبا در حال اجرا در نیویورک 12th کنگره منطقه در برابر دموکرات نماینده کارولین B. Maloney, قرارداد coronavirus در ماه مارس او را مجبور به قرنطینه.

وضعیت مختل مبارزات انتخاباتی خود برنامه هر چند او شده است تلاش برای کار از خانه. آقای پاتل گفت: خود را کوچک دلار صندوق جمع آوری کرده بود کاهش یافته 80 درصد تا پایان ماه مارس.

“بدون شک صندوق جمع آوری راه, راه, راه پایین” آقای پاتل گفت. “و آن را دشوار است حتی به درخواست مردم به هنگامی که بسیاری از آنها یا furloughed و یا در خانه و یا نامشخص از چه اتفاقی خواهد افتاد.”

شده اند وجود دارد برخی از silver linings for progressive نامزدها. خانم هارپر و آقای پاتل را یافت دیجیتال تماس با رای دهندگان و repurposed کمپین ابزار برای ارائه اطلاعات در مورد کوروناویروس ایمنی.

جمال Bowman مترقی است که نصب یک مبارزه بی باک وقت نماینده الیوت انگل L. در نیویورک 16th کنگره منطقه چرخد و به صورت آنلاین-تنها عملیات در چند روز گفت: مبارزات انتخاباتی خود مدیر لوقا هیز.

“یکی از چیزهایی که در مورد داشتن یک پایگاه گسترده ای از اهدا کنندگان است که در حالی که درخواست آنها را برای آن تکرار اهدای 10 دلار در ماه شما را کشت یک رابطه با آنها” آقای هیز گفت. “من فکر می کنم برخی از امتیازهای شما می دانید که آنها فقط انتظار نوع چک در آورده فقط خود را بر اساس قد و قامت.”

فقط به عنوان در دنیای کسب و کار که در آن ابزارهای جدید دیجیتال منفجر شد و در استفاده از, تازه های تکنولوژی سیاسی نیز کمک به پر کردن شکاف. Outvote سیاسی start-up در بوستون است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال رای گیری و دیگر اطلاعات سیاسی به مردم در شبکه های اجتماعی خود دیده است یک افزایش در بهره از مبارزات مترقی و باعث می شود که این بیماری همه گیر ، برخی را آغاز کرده اند که با استفاده از Outvote به انتشار اطلاعات در مورد چگونه برای محافظت در برابر ویروس گفت: Naseem Makiya شرکت موسس.

در روز پنج شنبه مترقی مشارکت پروژه یک عمل سیاسی کمیته است که پشتیبانی از لیبرال نامزدها اعلام کرد که نزدیک به 3 میلیون دلار سرمایه گذاری در تلفن های بانکی است که با هدف به اهرم تا 12 میلیون تماس از داوطلبان به پایین گرایش دموکراتیک رای دهندگان قبل از روز انتخابات در ماه نوامبر.

“بیشتر غیرشخصی حالت کمتر موثر شما در حال رفتن به دریافت” گفت: Alex Morgan, گروه, مدیر اجرایی. “بنابراین در حالی که آن است که یک دسته از گروه ها در حال رقص بر روی پیام های متنی و دیجیتال که دور تر از من و شما با داشتن یک گفتگو در حال حاضر.”

اما ترقی خواهان نیز امیدوار است که پیام خود را از ایده های بزرگ جدید رزونانس در این لحظه از بحران است. در مصاحبه های رهبران گروه گفت: آنها اعتماد به نفس گیر تا به حال تقویت خود خواستار تغییرات سیستماتیک در معرض ترک در اقتصاد کشور و سیستم مراقبت های بهداشتی.

خانم Litman گفت: برای اجرای چیزی حتی با بلندی مالی سوال تا به حال دیده می شود بهره از آینده نگر نامزدهای محلی نگه ثابت در طول ماه مارس ، Rahna Epting مدیر اجرایی مترقی گروه MoveOn گفت: عضویت در آن رشد کرده بود بیش از یک میلیون در ماه مارس است.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که انرژی که به طور معمول ما خواهد قیف به تظاهرات فیزیکی و جسمی اقدام, انرژی وجود دارد و این رشد نمایی” او گفت:.

روز یکشنبه کار خانواده های حزب برگزار شد اولین دیجیتال تجمع با حضور از Rev. William J. باربر دوم و استیسی آبرامز که فرار ناموفق برای فرماندار گرجستان در سال 2018 و در حال حاضر منجر به رای گیری حقوق گروه مبارزه عادلانه عمل است. کار خانواده ها برنامه های خود را به نگه دارید ممکن است کنوانسیون از راه دور.

“شما می دانید من آن را در زمان برخی از زمان به پدر و مادر من FaceTiming با من در راه است که حس” گفت: Maurice میچل مدیر ملی از خانواده های کارگر. “و من فکر می کنم که اتفاق می افتد در سطح گسترده تر که در آن افراد مختلف تسلط با انواع مختلف فن آوری است. ما همه نوع از یادگیری با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>