استاد می گوید: تنها 10 درصد از افراد مبتلا به کروناویروس توسعه آنتی بادی


استاد ادعا می کند تنها 10 درصد از coronavirus بیماران توسعه آنتی بادی معنی آن هرگز ممکن است ممکن است برای اندازه گیری مقیاس واقعی از بیماری همه گیر

 • استاد Karol Sikora گفت: اکثر مردم نمی خواهد که آنتی بادی
 • آنها را به حال ویروس اما پاسخ ایمنی متفاوت بود
 • برخی از بخش هایی از سیستم ایمنی بدن باقی می ماند یک رمز و راز کامل
 • این به معنی آن هرگز ممکن است ممکن است برای اندازه گیری مقیاس همه گیر
 • حدود 8.5 درصد از مردم در انگلستان تا به حال ویروس دولت می گوید
 • اما این است که بر اساس آنتی بادی است. دانشمندان بر این باورند که رقم واقعی به مراتب بالاتر
 • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تنها 10 درصد از افرادی که مبتلا به کروناویروس توسعه آنتی بادی های استاد ادعا می کند.

استاد Karol Sikora مشاور سازمان جهانی بهداشت گفت: اکثریت را یک نتیجه منفی در تست آنتی بادی حتی اگر آنها را به حال coronavirus.

دولت باید دوخته امید خود را تست آنتی بادی به درک چه مقدار از جمعیت آلوده شده است به راهنمای کاهش مستند.

این افراد – با توجه به لقب ‘immuno ممتاز’ یا ‘Covid نخبگان’ – خواهد بود قادر به بازگشت به کار و یا اجتماعی معاشرت با ‘ایمنی گذرنامه’.

اما نه هر کسی که تا به حال این ویروس را تولید آنتی بادی قابل تشخیص و ممکن است مورد استفاده های مختلف پاسخ ایمنی به منظور حمله ویروس. برای مثال سلول های T در یکی از اولین خطوط دفاعی و قبل از عمل آنتی بادی هستند و حتی مورد نیاز است.

برخی از بخش هایی از پاسخ ایمنی بدن باقی می ماند یک رمز و راز کامل به دانشمندان و قادر به اندازه گیری.

این به معنی آن هرگز ممکن است ممکن است برای اندازه گیری مقیاس همه گیر و یا انتخاب کردن کسانی که قطعا تا به حال coronavirus و به نوعی از حفاظت.

نظارت تست نشان می دهد که 8.5 درصد از مردم در انگلستان در حال حاضر به حال coronavirus بر اساس اندازه گیری آنتی بادی است. اما دانشمندان می گویند رقم واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

Karol Sikora, a former World Health Organisation director, said the majority of people would have a negative result on an antibody test, even though they have had the coronavirus

Karol Sikora سابق سازمان بهداشت جهانی گفت که اکثر مردم می خواهم که یک نتیجه منفی در تست آنتی بادی حتی اگر آنها را به حال coronavirus

Governments have pinned their hopes on antibody testing (pictured, a blood sample) to understand how much of the population has been infected to guide the easing of lockdown

دولت باید دوخته امید خود را به آنتی بادی آزمایش (در تصویر یک نمونه خون) به درک چه مقدار از جمعیت آلوده شده است به راهنمای کاهش مستند

آنتی بادی ها پروتئین است که توسعه در پاسخ به پاتوژن خارجی بیش از چند روز. آنها همچنین ایجاد شده که یک واکسن است که تقلید ویروس تزریق شده است.

سیستم ایمنی بدن به خاطر آنتی ژن به طوری که اگر فرد در معرض آن می تواند به تولید آنتی بادی سریعتر.

این آنتی بادی ها در خون و ‘آیا شما تا به حال این آزمایش استفاده می شود برای شناسایی افرادی که قبلا Covid-19.

استاد Sikora این افسر ارشد پزشکی در مرکز سرطان رادرفورد سلامت به MailOnline گفت: ‘اگر شما از آنتی بادی شما اساسا ایمنی ممتاز و یا در میان Covid نخبگان – شما معاف از قوانین آنجا که شما به احتمال زیاد سیستم ایمنی هستند به احتمال زیاد به آن را دوباره و به احتمال زیاد به آن عبور کند.

آنچه که یک تست آنتی بادی و آنچه در آن است برای استفاده می شود ؟

آنتی بادی آزمون آنهایی که به دنبال نشانه هایی از گذشته عفونت در کسی خون.

آنتی بادی ها و مواد تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن که ذخیره خاطرات چگونه به مبارزه با یک ویروس خاص. آنها فقط می تواند ایجاد شود اگر بدن در معرض این ویروس آلوده شدن به صورت واقعی و یا از طریق یک واکسن یا نوع دیگری از متخصص ایمنی درمانی است.

به طور کلی آنتی بادی تولید ایمنی نسبت به ویروس زیرا آنها مستقر کرده اگر آن را وارد بدن برای بار دوم شکست دادن اشکال سریع تر از آن را می توانید نگه دارید و باعث یک بیماری است.

یک آنتی بادی آزمون که شامل تجزیه و تحلیل از کسی نمونه خون دارای دو هدف است: به فاش کردن اینکه آیا یک فرد آلوده شده است در گذشته و بنابراین ممکن است محافظت در برابر ویروس و به تعداد این افراد است.

دانستن اینکه شما در حال ایمنی بدن به یک ویروس – اگر چه در این است که مردم در واقع توسعه ایمنی به Covid-19 هنوز ناشناخته است – می تواند تحت تاثیر قرار چگونه شما عمل می کنند در آینده است. کسی ممکن است نیاز به حفاظت از خود را کمتر اگر آنها می دانند که آنها آلوده شده اند به عنوان مثال و یا کادر پزشکی ممکن است قادر به بازگشت به کار در دانش آنها در معرض خطر هستند.

شمارش تعداد افرادی که آنتی بادی است که دقیق ترین روش محاسبه که چگونه بسیاری از مردم در یک جمعیت داشته اند virus در حال حاضر.

این می تواند انجام شود در یک نمونه کوچک از جمعیت و آمار و ارقام کوچک را به یک تصویر از این کشور به عنوان یک کل.

این می تواند به اطلاع دانشمندان و سیاستمداران چگونه ویرانگر دوم شیوع ممکن است و چگونه این کشور به گله ایمنی – یک وضعیت که در آن بسیاری از مردم تا به حال این ویروس در حال حاضر که آن را نمی خواهد بود قادر به گسترش به سرعت برای بار دوم.

کارشناسان بر این باورند که حدود 60 درصد قرار گرفتن در معرض مورد نیاز خواهد بود برای گله ایمنی از Covid-19 اما انگلستان به نظر نمی رسد به هر نقطه نزدیک به آن است.

اوایل برآوردها نشان می دهد 17 درصد از لندن تا به حال به این ویروس همراه با پنج درصد از بقیه کشور – در مورد 4.83 میلیون نفر است.

این به این معنی virus ممکن است گسترش کمی آهسته تر در آینده اما خطر دوم شیوع و صدها یا هزاران نفر مرگ و میر بیشتر باقی می ماند بسیار واقعی است.

تبلیغات

اما وجود یک مانع و این که کمتر از 10 درصد از افراد آلوده باید آنتی بادی است. این بدان معنا نیست که تنها 10 درصد آلوده شده اند. احتمالا دور از آن.

‘وجود دارد دیگر ایمنی بدن دفاع در بازی است اما ما نمی توانیم اندازه گیری آن است.’

سیستم ایمنی بدن یک وب سایت از پروتئین است که توابع مختلف برای محافظت از بدن در برابر عفونت و آنتی بادی ها فقط بخشی از تصویر.

استاد Sikora گفت: سیستم ایمنی بدن بسیار پیچیده و وجود دارد مقدار زیادی برای کشف کردن در مورد چگونه کار می کند – به خصوص در پاسخ به رمان coronavirus.

او گفت: “وجود دارد این است آنچه ما تماس بگیرید “ایمنی ماده تاریک”. ما آن را درک نمی کنند اما آن را قطعا حفاظت از ما. آن را ممکن است یکی از حفاظت در برابر ویروس.’

آنتی بادی که چفت در را به کروناویروس و علامت آن را برای دیگر سلول های ایمنی بدن برای از بین بردن بخشی از تطبیقی سیستم ایمنی بدن است.

تطبیقی پاسخ ایمنی بسیار آهسته تر برای پاسخ به تهدیدات و عفونت از ‘پاسخ ایمنی ذاتی که آماده است و آماده برای مبارزه در تمام زمانها.

سیستم ایمنی ذاتی است که پاسخ فوری به این ویروس یا “اولین خط دفاعی’. این شامل برخی از سلول های T که هر دو کشتن ویروس به طور مستقیم و تحریک دیگر سلول های ایمنی برای پیوستن به در.

استاد Sikora گفت: وجود ‘اشاره’ که افراد مسن تولید آنتی بادی بیشتر از کسانی که زیر 30 سال و کسانی که بیشتر به شدت بیمار است.

اما دیگر از آن هیچ چیز وجود دارد به شناسایی آنها. وجود دارد هیچ چیز در مورد ویژگی های نژادی یا نه. آن را کاملا یک رمز و راز است.’

وی افزود: “آنچه که شما نیاز دارید این است که یک آزمون برای شناسایی کسانی که شما لازم نیست به نگرانی در مورد. مشکل این است که در حال توسعه یک تست است که واقعا خاص و ما نمی دانیم چه چیزی را اندازه گیری.’

نظرات خود را دنبال تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از افرادی که بازیابی از رمان coronavirus تولید ضعیف پاسخ آنتی بادی به SARS-CoV-2.

محققان دانشگاه راکفلر در شهر نیویورک در نگاه پلاسمای خون نمونه از 149 بهبود بیماران. آنها استفاده از یک آنتی بادی آزمون.

آنها دریافتند هر سیستم ایمنی بیمار به نظر می رسید قادر به تولید انواع آنتی بادی است که خنثی و inacctivate ویروس فقط نه به خصوص به اندازه کافی از آنها.

در واقع خنثی سازی اثر بود غیر قابل کشف در 33 درصد از اهدا کنندگان. محققان می گویند این ممکن است به دلیل سیستم ایمنی بدن خود را پاک عفونت قبل از آنتی بادی می تواند تولید شود.

آنها دریافتند که اثر بسیار بالا بود و در میان یک درصد از بیماران مبتلا به اصطلاح “نخبگان”.

گاس dalgleish به استاد انکولوژی در دانشگاه کالج لندن گفت: MailOnline او معتقد است اکثریت مردم به مبارزه با ویروس ها با استفاده از سلول های T, بر اساس تحقیقات تا کنون.

او گفت: “اگر شما خوب T همراه پاسخ آن را محافظت از شما در برابر آنفولانزا و سرما و یا coronavirus. این پاسخ ایمنی کاهش می یابد به طور چشمگیری بیش از 50 سال سن – که متناسب با افرادی که بیمار با سرعت بیشتری با کوروناویروس.

‘آنتی بادی نشانه ای روشن از بسیاری از عفونت های دیگر. با این coronavirus آن را ندارد به نظر می رسد کاملا روشن است.

آن را متوقف کرده دولت ها در سطح جهان در حال حرکت full steam ahead برای خرید میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش به منظور اندازه گیری اندازه همه گیر.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی را تضمین ده میلیون آنتی بادی آزمایش های در حال انجام در بیمه خدمات درمانی و اجتماعی کارگران در انگلستان در حال حاضر. روسای سلامت از دست داده اند حداقل £20million پوند در تلاش برای پیدا کردن یکی که می رسد استانداردهای خود را.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این قرارداد با شرکت های داروسازی Roche و Aboott شد ‘نقطه عطف مهمی” از آنجا که آن را به معنای مردم در خط مقدم می تواند در نهایت پیدا کردن اگر آنها آلوده شده است.

در دراز مدت عمومی نیز ممکن است قادر به گرفتن دست خود را بر روی ‘آیا شما تا به حال این آزمایش هر دو یکی است که ارسال به آزمایشگاه و یا انجام شده از راحتی از خانه خود را.

The Department of Health and Social care have secured ten million antibody tests being conducted on NHS and social workers in the UK now

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی را تضمین ده میلیون آنتی بادی آزمایش های در حال انجام در بیمه خدمات درمانی و اجتماعی کارگران در انگلستان در حال حاضر

In the long term, the public may also be able to get their hands on a 'have you had it' test - either one that is sent to the laboratory or conducted from the comfort of your own home

در دراز مدت عمومی نیز ممکن است قادر به گرفتن دست خود را بر روی ‘آیا شما تا به حال این آزمایش هر دو یکی است که ارسال به آزمایشگاه و یا انجام شده از راحتی از خانه خود را

An estimated 8.5 to 10 per cent of England's population (4.76 million to 5.6million) have had the coronavirus, according to the government-run surveillance scheme. But experts believe the figure is far higher because it only accounts for those who produce antibodies

حدود 8.5 تا 10 درصد از انگلستان جمعیت (4.76 میلیون به 5.6 میلیون دلار) داشته اند coronavirus با توجه به دولت-اجرای طرح نظارت. اما کارشناسان معتقدند این رقم بسیار بالاتر به دلیل آن را فقط حساب برای کسانی که تولید آنتی بادی

استاد Sikora مدیر سابق که سرطان برنامه گفت: “زمانی که آنها [دولت] دستور داد که آنتی بادی آزمایش آنها فکر آن خواهد بود حائز اهمیت است. آن را نمی تواند به خصوص مفید است فکر نمی کنم.

تست آنتی بادی نشان می دهد 8.5 درصد از مردم در انگلستان تا به حال ویروس

تا به 5.6 میلیون نفر در انگلستان می تواند در حال حاضر به حال coronavirus با توجه به نتایج حاصل از یک دولت-اجرای طرح نظارت.

نمونه خون گرفته شده از تقریبا از 8000 نفر نشان می دهد تا 10 درصد از کشور باید آنتی بادی خاص به Covid-19 نشان دادن آنها به این بیماری در گذشته است.

بهداشت عمومی انگلستان بهترین برآورد شده است که 8.5 درصد از مردم در انگلستان در حال حاضر به حال coronavirus – 4.76 میلیون نفر است. اما این پذیرفته می تواند به عنوان بالا به عنوان 10 درصد (5.6 m) و یا به عنوان کم به عنوان 6.9 درصد (3.864 m).

تغییرات منطقه ای نشان می دهد که میزان عفونت شده است بطور قابل توجهی بالاتر در لندن با 15.6 درصد از جمعیت این شهر در حال حاضر تحت تاثیر قرار. و از آن شده است کمترین در جنوب غرب که در آن تنها 2.6 درصد از مردم در حال فکر به حال این ویروس.

اینها تقریبی نسبت شکسته منطقه:

 • انگلستان 8.5 درصد
 • لندن: 15.6 درصد
 • شمال غرب: 10 درصد
 • شرق انگلستان: 8 درصد
 • شمال شرق: 6.1 درصد
 • Midlands: 5 درصد
 • جنوب شرق: 4 درصد
 • جنوب غرب: 2.6 درصد

ملی شيوع آنتی بادی نشان می دهد که با حدود 43,000 مرگ و میر ناشی از جمعیت 56million مردم واقعی مرگ و میر از Covid-19 است 0.9 درصد و نه بار مرگبارتر از آنفولانزا.

PHE داده شد و بر اساس آزمایش خون گرفته شده از 7,694 مردم در سراسر انگلستان در ماه مه که در اطراف 654 آزمایش مثبت است. آن سازیاموسیقی زنگی با دیگر تخمین می زند که نشان می دهد اعداد مشابه.

دفتر آمار ملی (ONS) قرار داده و در سطح ملی از گذشته عفونت در 6.78 درصد – حدود 4.5 میلیون نفر در بریتانیا – در حالی که وزیر بهداشت مت Hancock قبلا اعلام کرده بود اوایل PHE نتایج نشان می دهد آن را تنها پنج درصد در سراسر کشور.

‘امید بود تست آنتی بادی را شناسایی شما در حال بهبود, بنابراین شما می تواند بازگشت به کار. ما امید آن خواهد بود حداقل 50 درصد است اما در آن مشغول به کار نشده مانند آن.

“ما شروع به آزمایش افراد در مراکز سرطان شش هفته پیش و من نا امید شده بود در نتایج. کمتر از شش درصد از افراد دارای آنتی بادی. این نه قابل توجه است.

“من تا به حال coronavirus اما من نمی کردم آنتی بادی است.’

حدود 8.5 تا 10 درصد از انگلستان جمعیت (4.76 میلیون به 5.6 میلیون دلار) داشته اند coronavirus با توجه به دولت-اجرا و نظارت طرح که با استفاده از نمونه خون گرفته شده از تقریبا 8,000 مردم است.

تغییرات منطقه ای نشان می دهد که میزان عفونت شده است بطور قابل توجهی بالاتر در لندن با 15.6 درصد از جمعیت این شهر در حال حاضر تحت تاثیر قرار. و از آن شده است کمترین در جنوب غرب که در آن تنها 2.6 درصد از مردم در حال فکر به حال این ویروس.

استاد dalgleish به گفته او معتقد است وجود دارد به مراتب بیشتر افرادی که این ویروس اما در حال حساب نشده در برآورد.

نه تنها اکثریت مردم نیست و به نظر می رسد برای تولید آنتی بادی اما مشخص نیست که برای چه مدت آنها می تواند در شناسایی کسی خون پس از عفونت است.

استاد dalgleish به گفت: “آنجا یک تصویر در حال ظهور است که می تواند مردم را به آنتی بادی علیه آن, اما آنها افول کاملا به سرعت.

“من دیده ام شواهد از افرادی که قطعا تا به حال ویروس اما آنها نمی تواند پیدا کردن آنتی بادی در آنها ماه بعد.’

“این باعث می شود پیدا کردن تعداد افرادی که در معرض ویروس بسیار دشوار است برای ناخن.’

این شهر همچنین دارای مفاهیم برای واکسن استاد dalgleish به هشدار.

صحبت از واکسن در آزمایشات بالینی از جمله این که توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد گفت: “این طراحی شده است در یک راه کلاسیک, اما این کار در صورتی که آنتی بادی به سرعت محو شدن?’

دانشمندان نگران هستند که تمرکز بر روی آنتی بادی خاموش خواهد شد-راه آهن توسعه یک واکسن.

واکسن کمک به توسعه ایمنی و با تقلید از یک عفونت باعث سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی است که به یاد داشته باشید که چگونه به مبارزه با پاتوژن خارجی.

نشانه های اولیه یک واکسن است اعطا شده است با حضور آنتی بادی – که دانشمندان هشدار داده نشده و ممکن است به عنوان مهم به عنوان سلول های T.

استاد dalgleish به گفت: “من پیشنهاد یک واکسن است که با استفاده از سلول های T. ما یک سلول T تقویت واکسن در بيماران مبتلا به سرطان و هیچ یک از آنها حتی کسانی که بیش از 70 دریافت عفونت های ویروسی.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>