شاهزاده بئاتریس است که به دنبال به تعویق انداختن عروسی کاملا’ تا 2021 سلطنتی متخصص نشان می دهد


شاهزاده بئاتریس است که به دنبال به تعویق انداختن عروسی خود را به طور کامل تا سال 2021 در میان coronavirus همه گیر سلطنتی متخصص نشان می دهد

  • شاهزاده بئاتریس 31 بود با توجه به نکاح نامزد Edoardo Mapelli Mozzi, 36, مه
  • او مجبور به انصراف از این کاخ باکینگهام دریافت با توجه به کروناویروس
  • در حال حاضر سلطنتی متخصص ادعا کرده است که زن و شوهر هستند ‘به دنبال به تعویق انداختن’ تا 2021
  • شاهزاده بئاتریس در حال حاضر دو بار به تعویق افتاد با توجه به شاهزاده اندرو رسوایی
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

شاهزاده بئاتریس است که به دنبال به تعویق انداختن عروسی کاملا’ تا سال 2021 در میان coronavirus همه گیر سلطنتی متخصص نشان داده است.

سلطنتی, 31, حال در ابتدا تعیین شده است به ازدواج با نامزد Edoardo Mapelli Mozzi, 36, در نمازخانه سلطنتی از کاخ سنت جیمز در لندن در مه 29, پس از پذیرش در کاخ باکینگهام.

اما با توجه به شیوع کروناویروس ملکه نوه و Edo لغو پذیرش خود در اوایل این ماه شد و گفت: به دنبال اینکه آیا خصوصی ازدواج با یک گروه کوچک از خانواده و دوستان امکان پذیر خواهد بود.

در حال حاضر صحبت کردن در Heirpod پادکست امید Scobie نشان داد: “از آنچه که من شنیده ام پس از صحبت با منابع بود که این زوج در حال حاضر به دنبال به تعویق انداختن طور کامل تا 2021.’

Princess Beatrice, 31, and her fiancé Edoardo Mapelli Mozzi, 36, are looking to 'postpone their wedding to 2021', according to royal expert Omid Scobie

شاهزاده بئاتریس 31 و او را نامزد Edoardo Mapelli Mozzi, 36, به دنبال به تعویق انداختن عروسی خود را به 2021 با توجه به سلطنتی کارشناس امید Scobie

صحبت در پادکست امید گفت: “ما قبل از شنیده است که ملکه شد میزبانی پذیرایی در کاخ باکینگهام در باغ که دیگر در حال وقوع است.

‘این زن و شوهر در حال حاضر همکاری با دولت و دولت توصیه برای تصمیم گیری که آیا حتی خصوصی ازدواج ممکن است جایی در میان یک گروه کوچک از دوستان و خانواده.

“از آنچه که من شنیده ام پس از صحبت با منابع دیروز بود که زن و شوهر در حال حاضر به دنبال به تعویق انداختن طور کامل تا 2021..

امید گفت: این زن و شوهر تصمیم به طور بالقوه به تعویق انداختن عروسی بود شبیه به یک مواجه توسط بسیاری از مردم در این زمان آب و هوا.

The couple, who got engaged last September, were due to marry at a ceremony in London in May, followed by a reception at Buckingham Palace (pictured together)

این زوج که مشغول سپتامبر گذشته به علت ازدواج در مراسمی در لندن در ماه مه و پس از پذیرایی در کاخ باکینگهام (در تصویر با هم)

او گفت: “من فکر می کنم که واقعا بازتابی از یک معضل است که بسیاری از مردم باید در این سال است.’

“این بدیهی است که برای تلفن های موبایل بسیار کوچک اما اینها نقاط عطف n زندگی کسی و شما صرف زمان طولانی برنامه ریزی برای آن است.

“این همیشه یک تصمیم دشوار برای تماس با چیزی شبیه به که خاموش اما از آن است که به وضوح یکی از سمت راست.’

شاهزاده خانم بسیار خوشحال شد پس از تبدیل شدن به درگیر در یک سفر آخر هفته به ایتالیا در سپتامبر گذشته و زن و شوهر گفت: آنها نمی تواند صبر کنید برای ازدواج می شود.

Princess Beatrice's nupitals have already been overshadowed by her father Andrew's scandal (pictured together with sister Princess Eugenie in May 2018)

شاهزاده بئاتریس را nupitals شده اند تحت الشعاع قرار توسط پدرش اندرو رسوایی (تصویر همراه با خواهر پرنسس اوژنی در مارس 2018)

او عروسی آینده شده اند را تحت الشعاع قرار رسوایی فرا گرفته شده است پدرش اندرو.

دوک بازنشسته از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر پس از فاجعه Newsnight مصاحبه در مورد دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

اندرو قاطعانه رد کرده و ادعا می کند از ویرجینیا Giuffre که او با او زمانی که او 17 بعد از او قاچاق توسط اپستین.

دوک رو تلفنی به صحبت کردن با اف بی آی و ما دادستان اما قبلا به اتهام داشتن “به طور کامل بست’ در هر گونه همکاری است.

Princess Beatrice would have wanted her grandparents the Queen, 93, to be there on her big day (pictured together last year)

شاهزاده بئاتریس را می خواستم او را پدربزرگ و مادربزرگ ملکه 93 به آنجا در روز بزرگ (در تصویر با هم در سال گذشته)

به عنوان نوه پادشاه و بئاتریس شده اند که انتظار می رود به نکاح در مقابل 800 مهمان در سنت جورج, کلیسای قلعه ویندسور درست مثل خواهر پرنسس اوژنی که مراسم تلویزیونی بود و به دنبال یک کالسکه سوار را از طریق شهر.

اما در میان جنجال بر سر پدر او شاهزاده خانم تصمیم گرفتند برای صمیمی تر پایین کلید گزینه نمازخانه سلطنتی بود و با توجه به دعوت از 150 مهمان.

قبل از شیوع کروناویروس بئاتریس را می خواستم پدربزرگ و مادربزرگ او ملکه و دوک ادینبورگ بود و او را در روز عروسی خود را.

اما دولت به نام همه مردم در بریتانیا به خصوص بیش از 70 برای جلوگیری از غیر ضروری را بگیرید و با سفر به عنوان بخشی از بی سابقه زمان صلح و اقدامات با هدف کنترل گسترش Covid-19.

ملکه 93 و 98 سال دوک ادینبورگ در قلعه ویندسور, جایی که آنها به لحاظ اجتماعی فاصله خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im