شاهزاده هری از دست می دهد ایمیل در روز یکشنبه شکایت بیش از sedated حیات وحش عکسدوک ساسکس دهکدهای از دست داد شکایت علیه ایمیل در روز یکشنبه بیش از یک ادعای این روزنامه که چشمگیر حیات وحش تصاویر او در آفریقا نه برجسته کردن این واقعیت که حیوانات به تسکین یافته و افسار.

شاهزاده هری شکایت به فشار استاندارد تنظیم کننده مستقل مطبوعات استانداردهای سازمان (Ipso) که این روزنامه تا به حال نقض یک بند از ویراستاران’ کد از تمرین مربوط به دقت بیش از آن مقاله در مورد عکس های او از یک کرگدن فیل و شیر.

عکس های ارسال شده به Sussexes’ Instagram account برای برجسته کردن روز زمین.

این روزنامه در مقاله منتشر شده در ماه آوریل سال گذشته بود با عنوان: “دارو و افسار … چه هری نیست به شما بگویم در مورد آن هیبت الهام بخش حیات وحش تصاویر.” آن گفت: “هر کسی یک نظر اجمالی به آنها را به سرعت به سمت چپ می تواند با این تصور که گرفتن تصاویر از این موجودات توانا در چنین محله های نزدیک مورد نیاز خواهد بود هیجان – احتمالا زندگی-خطر انداختن – پیگیری در سراسر بوش است.”

با توجه به مقاله هری موفق به ذکر است در پست خود این واقعیت است که هر سه از حیوانات شده بود tranquilized و فیل نیز شده بود افسار به عنوان آنها در حال نقل مکان است. یک طناب در اطراف پاهای عقبی از فیل بود قابل مشاهده نیست زیرا از راه تصویر بریدن مقاله گفت.

هری شکایت به Ipso گفت: مقاله ضمنی او عمدا گمراه عمومی “به این تصور که او برتر حیات وحش عکاس که تا به حال دستگیر تصاویر در شرایط خطرناک” با توجه به حاکم.

هری رد گمراه کننده عمومی بیش از عکس.

“او گفت که این تصاویر تا به حال شده است به آپلود خود را Instagram حساب در حمایت از کره زمین در شب به منظور بالا بردن آگاهی و نه به عنوان شواهد و مدارک شاکی را استعداد به عنوان یک عکاس” حاکم متحده است. عنوان روشن ساخته حیوانات بودند در حال نقل مکان به طوری که آن را لازم نیست به صراحت دولت حیوانات شده بود تسکین یافته یا افسار دوک استدلال کرده بود.

طناب در اطراف فیل پاهای عقبی بود قابل مشاهده نیست با توجه به “Instagram فرمت” به جای اینکه به عمد ویرایش شده او گفت:. او استدلال کرد که یک uncropped نسخه از تصویر در حال حاضر منتشر شده در خانواده سلطنتی وب سایت در سال 2016. شرح و تصویری از tranquillising و اتصال اینترنت با روند نیز در سایت سازمان حفاظت او مشغول به کار بود با در مالاوی و خود را Instagram ارسال کرده بود مربوط به این سایت است.

این Ipso حاکم گفت: هنوز روشن نیست که از تصاویر حیوانات شده بود tranquilized و افسار و عکس از فیل می تواند ویرایش شده اند متفاوت است. نه هری Instagram پست آن را روشن تصاویر تا به حال شده است که قبلا منتشر شده تغییر نیافته در سال 2016.

این Ipso کمیته نمی داند که آن را “به طور قابل توجهی گمراه کننده” به گزارش هری پست “را بسیار بگویید: داستان کامل”. ایمیل در روز یکشنبه بود و از جمله در آن مقاله و انکار از طرف دوک که افسار بر فیل شده بود عمدا ویرایش آن را گفت.

پرنس شکایت نمی شد را تایید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de