شاهزاده هری و Meghan Markle بیوگرافی بمب است به نام “پیدا کردن آزادی’


نشان داد: شاهزاده هری و Meghan Markle را بمب, بیوگرافی است به نام “پیدا کردن آزادی’ و وعده یک “نزدیک پرتره’ از ‘اعتماد به نفس’ زن و شوهر

  • دوک و 35 و دوشس Sussex, 38, co-عمل با نویسنده یک کتاب جدید
  • نام مواد منفجره بیوگرافی نازل شده به عنوان ‘پیدا کردن آزادی’
  • بگویید ‘ساخت مدرن خانواده سلطنتی’ ارائه می دهد و یک “نزدیک پرتره’
  • Sussexes به مصاحبه به نویسندگان قبل از حرکت به امریکا MoS گزارش
  • ترس از آن نیز یک نمره حل تمرین با روابط تیره و تار بازبینی

نام دوک و دوشس ساسکس را بمب, بیوگرافی نازل شده است به عنوان پیدا کردن آزادی است.

پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی است که مجموعه ای منتشر خواهد شد در سراسر جهان آنلاین در 11 اوت با کپی دیسک در فروش از 20 آگوست.

شرحی از بیوگرافی در آمازون وعده به ارائه ‘صادق نزدیک و خلع سلاح پرتره’ از ‘اعتماد به نفس با نفوذ رو به جلو’ پرنس هری, 35, و Meghan Markle, 38.

ماه گذشته ایمیل در روز یکشنبه گزارش داد که دوک و دوشس تا به حال شرکت-عمل با امید Scobie و کاترین دیورند در انفجاری کتاب جدید است که خطرات تحمیل بیشتر غم و اندوه در خانواده سلطنتی.

The name of Prince Harry and Meghan Markle's explosive biography has been revealed as Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family (pictured, the front cover of the biograpy as listed on Amazon)

نام شاهزاده هری و Meghan Markle را مواد منفجره بیوگرافی نازل شده است به عنوان پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی (تصویر مقابل جلد biograpy به عنوان ذکر شده در آمازون)

انتشارات هارپر کالینز که دارای دی در خیابان, کتاب, ناشر از, بیوگرافی منتشر شرح مختصری از مگان و شاهزاده هری با همکاری دو روزنامه نگار.

این کتاب شرح می گوید که “چند می دانم داستان واقعی از هری و مگان’.

آن را وعده به ‘فراتر از سرفصل به فاش ناشناخته جزئیات هری و مگان زندگی با هم زدودن بسیاری از شایعات و تصورات غلط که طاعون زن و شوهر در هر دو طرف برکه’.

آن را ادامه می دهد: “با دسترسی منحصر به فرد نوشته شده و با مشارکت کسانی که نزدیک به پیدا کردن آزادی است که صادقانه و از نزدیک و خلع سلاح پرتره از یک, اعتماد به نفس, تاثیر گذار و رو به جلو فکر کردن زن و شوهر که بي پروا به شکستن با سنت مصمم به ایجاد یک مسیر جدید و دور از انظار و اختصاص داده شده به ایجاد یک میراث انسانی است که تفاوت عمیقی در جهان است.’

It was reported last month that the Duke and Duchess of Sussex gave interviews to the authors of the biography

این گزارش ماه گذشته که دوک و دوشس ساسکس داد, مصاحبه با نویسندگان, بیوگرافی

در ضمن پوشش ویژگی های درخشان شاهزاده هری و مگان به عنوان آنها بازدید به اسم شهرستان در ماه اکتبر 2018 برای اولین بار.

کاخ خودی انتظار این بیوگرافی به رنگ یک چاپلوس تصویری از زن و شوهر.

نگرانی وجود دارد آن را نیز یک نمره-اقامت ورزش است که در آن هری و مگان را تیره و تار رابطه با خانواده سلطنتی و دردناک تصمیم به ترک انگلیس در حال بازبینی در جزئیات ناراحت کننده.

ایمیل در روز یکشنبه گفته شد که قبل از حرکت به شمال امریکا, حفظ حریم خصوصی-وسواس Sussexes به مصاحبه به کتاب نویسندگان هر دو از روزنامه نگاران.

There were fears that the book could be seen as a score-settling exercise between Prince Harry and Meghan and the rest of the royal family (pictured, the Duchess with the Queen)

ترس وجود دارد که این کتاب می تواند دیده می شود به عنوان یک نمره حل تمرین بین شاهزاده هری و مگان و استراحت خانواده سلطنتی (تصویر این دوشس با ملکه)

یکی از آنها امید Scobie است اذعان کرد Meghan و یکی از مورد علاقه روزنامه نگاران با توجه به جزئیات و تماس تصویری به ملکه هفته گذشته که در آن آنها خواست او را شاد تولد 94.

بازتاب پرنسس دایانا راز دخالت در بمب دارای قدرت تخریبی, بیوگرافی دیانا: او داستان واقعی هنگامی که او را تشویق دوستان خود به صحبت می کنند به نویسنده اندرو مورتون سوال ها پرسیده می شود که آیا اعضای Meghan درونی دایره بودند که خواست برای کمک به Scobie و آمریکا همکاری نویسنده کارولین دیورند.

320-صفحه بیوگرافی, با توجه به منتشر خواهد شد در ماه اوت است که انتظار می رود به پرفروش جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>