شاهزاده هری و Meghan Markle برای جلوگیری از استفاده از ساسکس برند سلطنتی ‘در هر قلمرو’ از بهار


شاهزاده هری و Meghan Markle آشکار آنها متوقف خواهد شد با استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ نام تجاری از این بهار پس از ممنوع بودن توسط ملکه

  • کلمه “سلطنتی’ خواهد بود لیست سیاه از زن و شوهر آینده سرمایه گذاری در خارج از خانواده
  • برنامه ریزی شده سازمان غیر انتفاعی را نمی توان نام برد ساسکس سلطنتی بنیاد
  • می ترسید زن و شوهر می تواند خود را شستشو سلطنتی اعتبار به امن و پرسود تجاری معاملات

شاهزاده هری و Meghan Markle ممنوع شده است با استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ با نام تجاری جدید خود را در زندگی خارج از خانواده خود را سخنگوی تایید کرد امشب.

کلمه “سلطنتی’ خواهد بود لیست سیاه از زن و شوهر آینده سرمایه گذاری یک بار آنها را رسما ترک خط مقدم وظایف در ماه آینده.

در حالی که دوک و دوشس طرح به قهرمان یک بنیاد خیریه آن می ترسید آنها می تواند رژه سلطنتی با نام تجاری به امن و پرسود تجاری می پردازد.

تایید ایمیل های روزانه را از آیات اوایل این هفته خود را سخنگوی گفت: “در حالی که دوک و دوشس تمرکز خود را بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جدید سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت بریتانیا قوانین اطراف استفاده از کلمه سلطنتی از آن شده است در نتیجه توافق کردند که خود, غیر انتفاعی, سازمان, زمانی که آن را اعلام کرد این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی پایه و اساس است.

Prince Harry and Meghan Markle will no longer use their Sussex Royal brand, their spokeswoman confirmed tonight

شاهزاده هری و Meghan Markle دیگر نمی خواهد خود استفاده ساسکس سلطنتی با نام تجاری خود را سخنگوی تایید امشب

While the Duke and Duchess plan to champion a charitable foundation, it was feared they could exploit the royal brand to secure lucrative commercial deals (Sussex Royal logo pictured)

در حالی که دوک و دوشس طرح به قهرمان یک بنیاد خیریه آن می ترسید آنها می تواند بهره برداری از برند سلطنتی به امن و پرسود تجاری معاملات (Sussex رویال لوگو تصویر)

‘دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘SussexRoyal’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 است.’

هری و مگان صرف ده ها هزار پوند در ساسکس سلطنتی وب سایت برای تکمیل خود را بسیار محبوب Instagram خوراک.

آنها همچنین به دنبال ثبت نام ساسکس سلطنتی به عنوان یک جهانی علامت تجاری برای طیف وسیعی از آیتم ها و فعالیت های از جمله لباس و لوازم التحریر و کتاب و مواد آموزشی.

اما در یک رابطه جنسی به پروژه های خود را جلو می رویم و آنها را مجبور به دوباره با نام تجاری.

از آنجا که زن و شوهر, بمب, تصمیم به شکستن روابط با خانواده و ریشه کن به کانادا درباریان می ترسید آنها می تواند خود را شستشو سلطنتی اعتبار برای سود.

این زن گفت: زندگی خود را به عنوان کار royals به پایان خواهد رسید و در 31 مارس هنگامی که آنها را متوقف به نمایندگی از ملکه و تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

هری و مگان را در کشتی سوار در یک فصل جدید در آمریکای شمالی اما منابع تاکید کرده اند که آنها “را در انگلستان به طور منظم” و حفظ همان اهداف خیریه حمایت از علل از کشورهای مشترک المنافع به سلامت روان.

دوک و دوشس را به حضور مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در 9 مارس به احتمال زیاد آخرین رسمی ظاهر به عنوان کار اعضای سلطنت با ملکه و دیگر مقامات ارشد royals.

این رویداد است که به طور معمول با حضور شاهزاده ولز, دوشس کورنوال و دوک و دوشس کمبریج و عمده نامزدی در ملکه تقویم.

هری و مگان برای اولین بار شروع به استفاده از ساسکس سلطنتی نام تجاری این زمان در سال گذشته از آنها پس از تقسیم خانگی خود را که از دوک و دوشس کمبریج شناخته شده به عنوان سلطنتی کنزینگتون.

این Sussexes’ Instagram صفحه @sussexroyal است انباشته 11.2 میلیون پیروان – به همان تعداد از طرفداران به عنوان ویلیام و کیت حساب.

این یک پیشرفت طبیعی از این رو برای هری و مگان به استفاده از نام مورد برای جدید خود را به بنیاد خیریه با توجه به راه اندازی این سال با حمایت کاخ باکینگهام.

و به عنوان آنها مخفیانه آماده برای یک زندگی جدید در کانادا روشن شد که ساسکس سلطنتی بود که در خط مقدم هری و مگان را در نظر دارد.

ده ها تن از برنامه علامت تجاری ساخته شد برای همه چیز از bandanas به نوت بوک – اگر چه منابع همواره تاکید کرد که این اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از علامت تجاری از دیگران و هرگز در نظر گرفته شده برای استفاده تجاری.

زن و شوهر نیز بخش خصوصی راه اندازی یک وب سایت جدید. رفت آن زندگی می کنند در ماه گذشته همزمان با خود بمب, اعلام, با این مقدمه: “خوش به ساسکس سلطنتی جامعه منبع خود را برای اطلاعات در مورد دوک و دوشس Sussex.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im