شاهزاده هری و Meghan Markle ‘می تواند حمله شاهزاده بئاتریس عروسی’, دوست, دوست ادعای


شاهزاده هری و Meghan Markle ‘می تواند حمله شاهزاده بئاتریس عروسی’, دوست, ادعای

  • دوک و دوشس ساسکس در حال شروع یک زندگی جدید با پسر مورچه در کانادا
  • معلوم نیست چه سلطنتی توابع زن و شوهر را به شرکت پس از 31 مارس
  • تنش درک می شود افزایش بین Sussexes و Yorks پس از بیانیه ای از هری و مگان در روز جمعه

شاهزاده هری و Meghan Markle می گیری شاهزاده بئاتریس عروسی آنها به عنوان آماده به گام به عنوان ارشد خانواده سلطنتی یکی از دوستان ادعا کرده است.

دوک و دوشس ساسکس در حال شروع یک زندگی جدید با پسر مورچه در کانادا و بس به کار royals در 31 مارس است.

آن است که هنوز روشن نیست چه آینده ای سلطنتی توابع اگر هر یک از آنها را انتخاب کنید برای شرکت در, اما در روز جمعه هری و مگان انتشار بیانیه ای اعلام کرد که آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از کلمه “سلطنتی” در نام تجاری خود را پس از بهار است.

آنها شکایت کاخ درمان آنها متفاوت به دیگر اعضای خانواده و سلطنتی منبع ادعا می کند این است که یک مرجع به جزئی royals مانند بئاتریس و اوژنی.

آشکار حفاری در عموزاده نشان می دهد که تنش رو به افزایش میان Sussexes و Yorks که هری و مگان ممکن است حضور شاهزاده بئاتریس را nuptials در کاخ سنت جیمز در مارس 29.

Princess Beatrice of York and her betrothed Edoardo Mapelli Mozzi arrive for the wedding ceremony of the Prince Napoleon Countess Arco-Zinneberg at the Saint-Louis-des-Invalides cathedral at the Invalides National Hotel in Paris, on October 19, 2019

شاهزاده بئاتریس نیویورک و نامزد Edoardo Mapelli Mozzi می رسند برای مراسم عروسی پرنس ناپلئون کنتس آرکو-Zinneberg در Saint-Louis-des-Invalides کلیسای جامع در Invalides, هتل ملی در پاریس در اکتبر 19, 2019

یک دوست به تلگراف گفت: ‘البته هری و مگان دعوت خواهد شد اما آن است تا به آنها در مورد اینکه آیا یا نه آنها را انتخاب کنید برای شرکت در.’

‘مشکل با هری و مگان این است که آنها فکر می کنم آنها بزرگتر از این نهاد است. این چنین شرم آور چیز باید معلوم بود.’

شاهزاده خانم دختران ملکه دومين فرزند شاهزاده اندرو و سارا فرگوسن در حال حاضر به عنوان ارشد کار royals چرا که آنها نمی انجام وظایف تمام وقت به نمایندگی از ملکه.

به جای خواهر نهم و دهم در خط به تاج و تخت هر دو شغل تمام وقت است.

شاهزاده بئاتریس است که شناخته شده به عنوان بئاتریس نیویورک در زندگی حرفه ای او مورد مطالعه تاریخچه و سابقه ایده های در زرگر دانشگاه قبل از مصرف در نقش در بوتیک ثروت خصوصی شرکت.

The Duke and Duchess of Sussex are starting a new life with son Archie in Canada and will cease to be working royals on March 31

دوک و دوشس ساسکس در حال شروع یک زندگی جدید با پسر مورچه در کانادا و بس به کار royals در مارس 31

او همچنین به عنوان یک شریک در Sandbridge سرمایه های کوچک-مصرف کننده متمرکز شرکت سهام خصوصی و به عنوان یک توسعه کسب و کار دیپلم در Sony pictures television قبل از استعفا در سال 2014.

در ضمن پرنسس اوژنی با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر برای Mayfair-گالری بر اساس Hauser & Wirth.

سلطنتی که مانند خواهر خود را به دریافت پول از ملکه فارغ التحصیل از دانشگاه نیوکاسل در ماه سپتامبر سال 2009 پس از تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی و تاریخ هنر.

پس از اتمام تحصیل خود اوژنی به نیویورک نقل مکان کرد و به کار به صورت آنلاین حراج شرکت Paddle8 قبل از حرکت بازگشت به لندن در سال 2015 برای شروع یک حرفه ای با Hauser & Wirth.

خواهران در حال حاضر حضور یک تعداد انگشت شماری از سلطنتی حوادث یک سال از جمله گاهی اوقات پیوستن به ملکه در یکی از سالانه احزاب باغ در تابستان و ساخت ظاهر با دیگر اعضای خانواده سلطنتی در Trooping رنگ.

آن را فوق العاده بیانیه ای در وب سایت خود ادعا که ملکه خود را ندارد کلمه سلطنتی در سراسر جهان پس از آنها مجبور به رها کردن خود “ساسکس سلطنتی’ با نام تجاری.

The Daily Mail revealed that Buckingham Palace had told Harry and Meghan not to employ the name Sussex Royal when they are no longer working royals

دیلی میل نشان داد که کاخ باکینگهام گفته بود هری و مگان به استخدام نام ساسکس سلطنتی زمانی که آنها دیگر کار royals

هری و مگان قرار داده و بیانیه ای جدید در وب سایت خود را چند ساعت پس از اعلام آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از کلمه “سلطنتی” در نام تجاری خود را پس از بهار و آنها اصرار بر نگه داشتن خود والاحضرت عناوین حتی اگر آنها نمی خواهد ‘به طور فعال به استفاده از آنها.

این بیانیه زده بیشتر خصمانه تن در برخی از بخش ها و گفته است که نه دولت و نه ملکه خودش خود کلمه “سلطنتی” بین المللی – اما آنها با این وجود توقف استفاده از این عنوان است.

این بیانیه را بخوانید: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.’

آنها همچنین به نظر می رسد به شکایت دارند که کاخ درمان آنها متفاوت به دیگر اعضای خانواده.

این بیانیه ادامه داد: “در حالی که وجود سابقه برای, دیگر, عنوان, اعضای خانواده سلطنتی به دنبال اشتغال در خارج از این نهاد برای دوک و دوشس ساسکس 12 ماه بررسی دوره ای در محل قرار داده است.

‘هر توافق دوک و دوشس ساسکس درک کنند که آنها نیاز به قدم به عقب از وظایف سلطنتی و انجام وظایف نماینده از طرف اعلیحضرت او ملکه است.’

بیانیه صادر شده توسط کاخ در ماه گذشته اعلام کرد که دوک و دوشس ساسکس دیگر نمی خواهد با استفاده از خود والاحضرت عناوین.

مگان و هری بیانیه متحده که آنها را حفظ خواهد کرد پیشوندها و او رویال حضرت.

آنها ادعا می کنند که این عنوان استفاده نخواهد شد ‘فعال’ زمانی که زن و شوهر از بس کار بودن اعضای شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im