شاهزاده هری و Meghan Markle نزدیک ساسکس سلطنتی خیریه


شاهزاده هری و Meghan Markle رسما تعطیل خود را ساسکس سلطنتی خیریه به عنوان آنها تغییر تمرکز به محیط زیست-گردشگری طرح ‘Travalyst’

  • مگان و هری گفت: باید در زمینه کارهای اداری برای انحلال بنیاد سلطنتی
  • این زن و شوهر در حال تغییر تمرکز خود را به شاهزاده محیط زیست-گردشگری طرح ‘Travalyst’
  • ‘Travalyst’ امیدوار است برای کمک به صنعت گردشگری برای زنده ماندن coronavirus بحران
  • به شرح زیر ملکه تصمیم گیری است که زن و شوهر دیگر می تواند استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ در نام تجاری’

Meghan Markle و شاهزاده هری را رسما تعطیل خود را ساسکس سلطنتی خیریه.

زن و شوهر باید ثبت رسمی مدارک با شرکت های خانه به انحلال سلطنتی بنیاد به عنوان آنها تغییر تمرکز خود را به شاهزاده محیط زیست-گردشگری طرح ‘Travalyst’, گزارش ها نشان می دهد.

این شرکت – که راه اندازی شده است به طور مستقل – امید به کمک سخت-آمار صنعت گردشگری زنده ماندن coronavirus بحران است.

زن و شوهر را حرکت به انحلال خود را سازمان خیریه به شرح زیر ملکه تصمیم که هری و مگان دیگر می تواند استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ در ‘نام تجاری’.

Meghan Markle and Prince Harry have officially shut down their Sussex Royal charity, reports suggest

Meghan Markle و شاهزاده هری را رسما تعطیل خود را ساسکس سلطنتی, موسسه خیریه, گزارش ها نشان می دهد

The couple are said to have filed official paperwork with Companies House to dissolve the royal foundation as the couple shift their focus to the Prince's eco-tourism scheme 'Travalyst' (Prince Harry pictured announcing the scheme last year)

این زن و شوهر که به ثبت رسمی مدارک با شرکت های خانه به انحلال سلطنتی بنیاد به عنوان زن و شوهر تغییر تمرکز خود را به شاهزاده محیط زیست-گردشگری طرح ‘Travalyst’ (شاهزاده هری در تصویر اعلام این طرح در سال گذشته)

یک منبع آگاه گفت: عصر ایران: ‘زیر اطلاعیه قبلی که دوک و دوشس نمی خواهد با استفاده از نام “ساسکس سلطنتی’ و ادامه خواهد داد با بنیاد در آن نام و مدارک ثبت شده است با شرکت های مجلس و کمیسیون خیریه به طور رسمی نزدیک خیریه پایین است.

“این خواهد شد به نظر می رسد در آنلاین رکورد های عمومی در روزهای آینده. این موسسه خیریه به طور رسمی وارد یک دوره “حلال انحلال”.’

این ادعا است که زن و شوهر که ترک خانواده سلطنتی در اوایل سال جاری می خواهید به تمرکز بر روی سرمایه گذاری های جدید رفتن به جلو.

این شامل Travalyst به رهبری دوک ساسکس هم آورده است برخی از بزرگترین اپراتورها در صنعت سفر – از جمله ویزا Booking.com و Skyscanner – برای کمک به مسافران انتخاب کم کربن گزینه های بیشتر به راحتی و انتخاب مقصد است که باید بیشتر به نفع جوامع محلی.

The couple's move to disband their charitable organisation follows the Queen's decision that Harry and Meghan can no longer use the word 'royal' in their 'branding'

زن و شوهر را حرکت به انحلال خود را سازمان خیریه به شرح زیر ملکه تصمیم که هری و مگان دیگر می تواند استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ در ‘نام تجاری’

Harry and Meghan first began using the Sussex Royal branding in 2019, after they split their household from that of the Duke and Duchess of Cambridge – known as Kensington Royal. They  set up the charitable organisation called Sussex Royal, The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex, as well as their website (pictured)

هری و مگان برای اولین بار شروع به استفاده از ساسکس سلطنتی نام تجاری در سال 2019 پس از آنها تقسیم خانگی خود را که از دوک و دوشس کمبریج شناخته شده به عنوان سلطنتی کنزینگتون. آنها راه اندازی این سازمان خیریه به نام ساسکس سلطنتی بنیاد دوک و دوشس ساسکس و همچنین به عنوان وب سایت خود را (تصویر)

وداع با هری و Meghan: تاریخ های کلیدی در Megxit بحران

ژانویه 7: هری و مگان بازگشت به انگلستان و کانادا خانه در لندن برای تشکر از این کشور و کمیساریای مهمان نوازی آنها دریافت شده در طول شش هفته اقامت در کانادا بیش از دوره جشن.

ژانویه 8: منحصر به فرد توسط روزنامه ” سان نشان می دهد هری و مگان برنامه ریزی برای حرکت به کانادا برای یک زمان و در حال بررسی سلطنتی خود نقش.

دوک و دوشس اعلام آنها قصد دارند به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی است.

هشتگ “Megxit’ شروع می شود روند در توییتر.

ژانویه 9: آن پدیدار هری و مگان نادیده گرفته و دستورالعمل های از ملکه نه به هر گونه اطلاعیه

ملکه هدایت تمام چهار سلطنتی خانواده ها برای یافتن راه حل های قابل اجرا برای این Sussexes درون “روز نه هفته’.

ژانویه 11: ملکه خواستار ملاقات با هری شاهزاده ولز و دوک کمبریج در Sandringham به بحث در مورد بحران در دو روز زمان.

فیلم پدیدار هری برجسته همسرش علاقه به انجام voiceover کار به دیزنی رئیس در حالی که در یک مقام رسمی نامزدی در شیر شاه برتر.

ژانویه 13: هری چهره مادر بزرگ او پدر و برادر در بحران اجلاس در Sandringham.

ملکه مسائل بیانیه ای اعلام هری و مگان خواسته اما ابراز تاسف در تصمیم گیری کنند.

او می گوید: وجود خواهد داشت یک دوره انتقال به عنوان آنها را به صرف زمان در کانادا و انگلستان است.

ژانویه 14: آن تایید شده است Meghan بود که برنامه ریزی برای شرکت در این مذاکرات از طریق کنفرانس تلفنی نیست شماره گیری در آن تصمیم گرفته شد این بود که لازم نیست’.

ژانویه 16: هری باعث می شود اولین سفر رسمی ظاهر پس از اعلام او ترک به عنوان یک ارشد سلطنتی در کاخ باکینگهام برای لیگ راگبی جام جهانی 2021 قرعه کشی.

ژانویه 17: کارکنان در Frogmore کلبه هری و مگان را در ویندسور پارک بزرگ هستند مستقر می شود در جای دیگر در حالی که آنها در کانادا.

ژانویه 18: اجلاس تصمیم گیری ها نشان داد – سخت Megxit: نقش دوگانه آنها می خواستند به عنوان کار royals تلقی بیاستفاده.

کاخ باکینگهام مسائل بیانیه ای گفت: از بهار سال 2020 هری و مگان دیگر نمی خواهد انجام royals وظایف و آنها را به استفاده از خود والاحضرت سبک.

هری از دست بدهند نظامی خود را ملاقات و آنها را صرف اکثریت از وقت خود را در آمریکای شمالی و بازپرداخت مالیات دهندگان را صرف میلیون ها خود را در برکشایر صفحه اصلی.

معامله خواهد شد در 12 ماه.

ژانویه 19: هری باعث می شود یک سخنرانی احساسی و عاطفی در یک Sentebale شام گفتن از خود را بزرگ ‘غم’ اما گفتن وجود دارد ‘هیچ گزینه ای دیگر’.

ژانویه 21: هری می رسد پشت در کانادا به پیوست با مگان و مورچه. زن و شوهر مسئله حقوقی هشدار بیش از انتشار paparazzi عکس های مگان پیاده روی سگ در جزیره ونکوور با مورچه در یک زنجیر.

ژانویه 27: توماس Markle می گوید او حاضر به شهادت علیه دختر خود را به عنوان بخشی از اقدام قانونی علیه در ارتباط روزنامه ها.

فوریه 4: بیش از سه چهارم از کانادایی ها فکر می کنم خود را در کشور نباید پا Sussexes امنیت لایحه یک نظرسنجی برای شبکه CTV نشان می دهد.

فوریه 6: هری همراه با Meghan می دهد یک سخنرانی در یک JP Morgan رویداد در میامی فلوریدا و مذاکرات در مورد سال از درمان او تا به حال بیش از مرگ مادر خود را. گزارش ها نشان می دهد هری می توانست با دریافت هزینه به ارزش صدها هزار پوند است.

14 فوریه : آن پدیدار هری و مگان در حال بسته شدن خود را در کاخ باکینگهام با تا 15 زیان کار است.

Meghan انتشار تصویری از خودش چت به رواج editor-in-chief ادوارد lonely planet و قرار دادن بر روی کلاه حزب در جشن مهمان او در حال ویرایش از این مجله سال گذشته است.

فوریه 19: دیلی میل گزارش هری و مگان ممنوع شده است با استفاده از ساسکس برند سلطنتی.

کاخ مسائل یک به روز رسانی با جزئیات بیشتر گفت: تاریخ Megxit خواهد بود 31 مارس است.

اما هری و مگان اضافه کردن خود را در بیانیه ای به وب سایت خود را پیشرو مفسران به متهم و آنها را از گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی.

زن و شوهر ادعای سلطنت ندارد ‘صلاحیت’ کلمه سلطنتی در خارج از کشور که آنها در حال درمان متفاوت از دیگر کار royals و آنها را “در ادامه به نیاز امنیتی موثر برای محافظت از آنها و پسر خود را’.

فوریه 25: دوک می گوید یک کنفرانس گردشگری میزبان در ادینبورگ ‘فقط با من تماس هری” به عنوان او به بازگشت به بریتانیا خود را برای دور نهایی رسمی سلطنتی درگیری.

فوریه 27: Royal Canadian Mounted Police تایید آن متوقف خواهد شد برای تأمین امنیت Sussexes هنگامی که آنها به آتش بس ارشد royals.

3 مارس: آفتاب به گزارش ملکه گفته هری که او و مگان خواهد بود استقبال به عنوان ارشد خانواده سلطنتی اگر آنها تغییر ذهن خود را در طول چهار ساعت چت در قلعه ویندسور.

مارس 5: Meghan حمل کردن او اولین سلطنتی وظیفه از Megxit بحران با حضور و تلاش این صندوق جوایز با هری. دوک می گوید که چگونه او با افتخار در خدمت ملکه و کشور است.”

6 مارس: تصاویر مگان راز سفر خصوصی به تئاتر ملی منتشر می شوند بر روی زن و شوهر Instagram account – در همان روز دوشس کورنوال است که ارائه یک سخنرانی کلیدی در خشونت خانگی.

7 مارس: هری در آخرین رسمی وظیفه به عنوان کاپیتان به طور کلی از نیروی دریایی سلطنتی در, و Meghan داده می شود ایستاده در Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال.

8 مارس: دوشس علائم روز بین المللی زنان داشتن زودتر به بازدید از یک مدرسه در دگنهم شرق لندن جایی که او به کودکان برای محافظت از زنان در زندگی خود و خواست دانش آموزان را به ایستادن برای آنچه درست است’.

8 مارس: این Sussexes پیوستن به ملکه در کلیسا در ویندسور.

مارس 9: هری و مگان جمع آوری با ملکه, چارلز, Camilla و دوک و دوشس کمبریج در کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر – آخرین رسمی نامزدی به عنوان ارشد خانواده سلطنتی.

تبلیغات

پس از سفر و صنعت گردشگری سخت بود-ضربه در طول coronavirus بحران Travalyst در حال حاضر امیدوار است برای کمک به بازسازی این بخش با اهداف بلند مدت داشته باشید.

هری و مگان برای اولین بار شروع به استفاده از ساسکس سلطنتی نام تجاری در سال 2019 پس از آنها تقسیم خانگی خود را که از دوک و دوشس کمبریج شناخته شده به عنوان سلطنتی کنزینگتون.

در این انتقال آنها راه اندازی سازمان خیریه: Sussex سلطنتی بنیاد دوک و دوشس Sussex.

اما پس از زن و شوهر تصمیم به گام را به عنوان کار royals و حرکت به شمال امریکا و مقامات تصمیم که ساسکس عنوان سلطنتی هنوز هم نیاز به دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

بیانیه ای منتشر شد در آن زمان زده بیشتر خصمانه تن در برخی از بخش ها و گفته است که نه دولت و نه ملکه خودش خود کلمه “سلطنتی” بین المللی – اما آنها با این وجود توقف استفاده از این عنوان است.

این بیانیه را بخوانید: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “رویال” در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از “ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “رویال” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.’

مشخص شد این هفته که Meghan احساس ‘محافظت نشده’ سلطنتی ‘نهاد’ به این دلیل نمی تواند در دفاع از خود در برابر داستان در مطبوعات که خشم او اما درست شد منابع ادعا کرده اند.

در مقالات ثبت در دادگاه عالی, Meghan وکلا گفت: پوشش خبری از او در حالی که او باردار بود او آسیب دیده سلامت روان.

این اسناد همچنین می گویند او ‘محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خود’.

یک منبع تایید به بار است که این اشاره به این تیم فشار افسران و گسترده تر کارکنان دفتر در کاخ.

مقامات اغلب حاضر به نظر به روزنامه نگاران زمانی که یک رکورد پاسخ را تایید یک داستان و یا آسیب به خانواده سلطنتی درگیر است.

این مقاله گزارش یک مورد بود که خشم دوشس درگیر استعفای او PA ملیسا Toubati که ترک در سال 2018 در میان شایعات او تا به حال شده است کاهش می یابد به اشک by Meghan خواسته است.

این کاخ کنزینگتون مطبوعاتی تیم به سختی در انکار این داستان به این دلیل که آنها درست بار گفت.

‘داستان یک قطره در اقیانوس در مقایسه با آنچه که قرار بود’ منبع دیگری گفت.

اما مگان حقوقی مقالات می گویند او را تبدیل به موضوع تعداد زیادی از نادرست و مخرب مقالات’ در انگلستان روزنامه ها که ناشی از ‘فوق العاده ای پریشانی عاطفی و آسیب به سلامت روان’.

اضافه می کنند: “به عنوان دوستان او تا به حال هرگز دیده می شود او در این دولت قبل از آنها به درستی نگران برای رفاه او به طور خاص به عنوان او باردار بود, محافظت نشده توسط موسسه و ممنوع از دفاع از خودش است.’

ادعای بالا بردن چشم انداز است که کارکنان از سلطنتی خانواده می تواند به نام به شواهد در دادگاه عالی تخمگذار لخت عملکرد داخلی از کاخ کنزینگتون.

Meghan است تحت پیگرد MailOnline مالک در ارتباط روزنامه محدود (ANL) بیش از یک مقاله در پست در روز یکشنبه که بخش هایی از یادداشت دست نویس او فرستاده بود به پدرش توماس Markle در ماه اوت سال 2018 است. او ادعا می کند, انتشار, بود, نقض حریم خصوصی; روزنامه را تکذیب این ادعا است.

ANL گفته آقای Markle به اشتراک گذاشته شده در این نامه تنها پس از Meghan دوستان – چه کسی می تواند به نام به شواهد ممکن است در یک دادگاه در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021 – به یک مصاحبه در مورد آن به ما, مجله, مردم, که او احساس او را تخطئه و او می خواست برای نشان دادن آن نبود مناقصه پیام آنها پیشنهاد کرده بود.

جدید حقوقی اسناد و مدارک نشان داد که مگان در حال حاضر شناسایی پنج تن از دوستان که صحبت ناشناس – با مقالات فقط با مراجعه به آنها به عنوان A, B, C, D و E اگر چه او به نام آنها محرمانه بخش است.

دوستان هرگز به نام با مجله مردم قبلا با مراجعه به آنها به عنوان “Meghan درونی دایره – یک دوست دیرین سابق co-star, یک دوست از لا یک بار همکار و نزدیک محرم’.

پنج دوستان نزدیک می تواند به نام شهادت در دادگاه و خواسته می شود اگر Meghan می دانستم که آنها صحبت به مجله چیزی او بصورتی پایدار و محکم را انکار می کند در اسناد و مدارک که در پاسخ به سوالات مطرح شده توسط ANL.

وکیل او اضافه در دادگاه تشکیل پرونده که مگان ‘بحث و گفتگو با دوستان است که او با نوشتن نامه ای به پدر او در زمان سرودن این بود که هفت ماه قبل از این مقاله در منتشر شد مردم در ماه فوریه 2019.

ارسالی اضافه شده که دوشس و دوستان صحبت در مورد وجود این نامه اما نه محتویات آن را دوباره در ماه های سپتامبر و دسامبر سال 2018 به عنوان آقای Markle ‘در ادامه به مصاحبه با رسانه های انگلستان ادعا دروغ او تا به حال شنیده نشده از دختر خود را’.

Meghan اضافه شده است که او نمی دانم در مورد مصاحبه داشتن داده شده است و تنها در مورد آن یافت نشد و هیچ گونه اشاره ای به این نامه پس از مردم مقاله مجله منتشر شد’.

دوشس همچنین گفت که او در بر داشت که یک مقاله مورد توجه بود و به نظر می رسد فقط قبل از آن منتشر شد اما او نمی دانست که این امر می تواند در مردم و یا هر چیزی در مورد آن مطالب است.

هر دادگاه محاکمه می رود که به تمرکز بر روی اینکه آیا مگان تا به حال انتظارات معقول از حریم خصوصی در محتویات نامه به پدر داده می شود که دوستان او در حال حاضر در جریان مجله مردم در مورد محتویات آن و اینکه آیا انتشار بخش هایی از نامه ای بود که در جهت منافع عمومی و مجاز تحت آزادی بیان قوانین.

Meghan تیم حقوقی گفت که ‘دوست’ صحبت ناشناس به مردم و ‘عبور اشاره به نامه’ اضافه کرد که دوشس نمی دانم دوستان به مصاحبه چون او نه درگیر با آن است.

وکیل او اضافه در دادگاه تشکیل پرونده که مگان ‘بحث و گفتگو با دوستان است که او با نوشتن نامه ای به پدر او در زمان سرودن این بود که هفت ماه قبل از این مقاله در منتشر شد مردم در ماه فوریه 2019.

ارسالی اضافه شده که دوشس و دوستان صحبت در مورد وجود این نامه اما نه محتویات آن را دوباره در ماه های سپتامبر و دسامبر سال 2018 به عنوان آقای Markle ‘در ادامه به مصاحبه با رسانه های انگلستان ادعا دروغ او تا به حال شنیده نشده از دختر خود را’.

Meghan اضافه شده است که او نمی دانم در مورد مصاحبه داشتن داده شده است و تنها در مورد آن یافت نشد و هیچ گونه اشاره ای به این نامه پس از مردم مقاله مجله منتشر شد’.

دوشس همچنین گفت که او در بر داشت که یک مقاله مورد توجه بود و به نظر می رسد فقط قبل از آن منتشر شد اما او نمی دانست که این امر می تواند در مردم و یا هر چیزی در مورد آن مطالب است.

Prince Harry and the Duchess of Sussex are seen with their son Archie in September last year

شاهزاده هری و دوشس ساسکس دیده می شود با فرزند خود مورچه در ماه سپتامبر سال گذشته

Meghan Markle is suing Associated Newspapers Limited over an article in The Mail On Sunday which reproduced parts of a handwritten note she had sent to her father Thomas Markle (pictured together) in August 2018

Meghan Markle است تحت پیگرد در ارتباط روزنامه ها محدود بیش از یک مقاله در پست در روز یکشنبه که تکثیر قطعات از یک یادداشت دست نویس او فرستاده بود به پدرش توماس Markle (در تصویر با هم) در ماه اوت سال 2018

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im