شاهزاده اندرو در باهاما سفر به دومین سرمایه دار خیلی مهم رو به کودک کرد


شاهزاده اندرو در باهاما سفر به دومین سرمایه دار خیلی مهم رو به کودک کرد: دوک سارا فرگوسن و دختران ماند با لباس exec پیتر Nygard که متهم به تجاوز به نوجوانان پس از برگشتاندن آنها را به عمارت خود را و پیمودن آنها را با شراب و مواد مخدر

  • پیتر Nygard, 78, گفته, گفته, دختران جوان 14 او می تواند آنها را به مدل های
  • این ادعا است که او پس از تجاوز آنها را و آنها را مجبور به انجام ‘انحرافی عمل می کند’
  • اندرو و خانواده اش بازدید Nygard را اسراف و مستغلات در باهاما در سال 2000

یک سرمایه دار خیلی مهم با لینک کلیک کنید برای شاهزاده اندرو متهم شده است تجاوز به نوجوانان او اغوا به باهاما عمارت.

پیتر Nygard, 78, گفته, گفته, دختران جوان 14 او می تواند آنها را به مدل های قبل از تجاوز به آنها و وادار کردن آنها به انجام ‘انحرافی عمل می کند’.

اندرو بازدید Nygard در خود اسراف و مستغلات در سال 2000 پس از کانادا طراح مد بود توافق خارج از دادگاه شهرک با سه کارمند که متهم او را از آزار و اذیت جنسی.

شاهزاده و او همسر سابق سارا فرگوسن ماند در Nygard Cay نزدیکی ناسائو با دختران بئاتریس و اوژنی.

این مورد جدید را تهدید می کند بیشتر خجالت برای اندرو که پا را از زندگی عمومی در سال گذشته پس از یک واکنش بیش از ارتباط خود را با کودک آزار سرمایه جفری اپستاین.

Prince Andrew visited tycoon Peter Nygard (pictured together) at his lavish estate in the Bahamas in 2000

شاهزاده اندرو بازدید سرمایه دار خیلی مهم پیتر Nygard (در تصویر با هم) در خود اسراف و مستغلات در باهاما در سال 2000

The prince and his ex-wife Sarah Ferguson stayed at Nygard Cay, near Nassau, with daughters Beatrice and Eugenie (pictured with Nygard)

شاهزاده و او همسر سابق سارا فرگوسن ماند در Nygard Cay نزدیکی ناسائو با دختران بئاتریس و اوژنی (در تصویر با Nygard)

با توجه به 99-صفحه طرح دعوی در دادگاه علیه او در نیویورک Nygard را ده اتاق خواب عمارت میزبان ‘متنعم احزاب برای دختران نوجوان استخدام در مراکز خرید و مد حوادث.

او و کارکنان گفت: دختران آنها را می توان در مدل های مد, اما پس از آن plied آنها را با شراب و مواد مخدر قبل از Nygard اتهام تجاوز به آنها.

سه اتهام قربانیان 14-year-old virgins و گفت: آنها احساس ترس و تحقیر توسط حملات که یکی سمت چپ نیاز به درمان های پزشکی.

این مورد آورده شده است به نمایندگی از ده زنانی که ادعا می کنند آنها قرارگرفته Nygard.

هشت شد دختران نوجوان و دو نفر بالغ کارکنان در ناسائو و مستغلات.

وکلا گفت: Nygard که به ارزش حدود £690million زد یک دهه قاچاق جنسی طرح’ که بی گناه را نابود کند.

آنها گفتند: او با استفاده از خود شرکت جت خصوصی لقب ‘N-Force’ به قربانیان خود را با او در بازدید از لندن و آلمان و ایتالیا و چین و درمان آنها را به عنوان خود را ” شخصی بندگان.

Lawyers said Nygard, who is worth an estimated £690million, ran a 'decades-long sex trafficking scheme' that destroyed innocent lives. Pictured: His lavish Nygard Cay estate

وکلا گفت: Nygard که به ارزش حدود £690million زد یک دهه قاچاق جنسی طرح’ که بی گناه را نابود کند. تصویر: خود اسراف Nygard Cay و مستغلات

دو قایق بادبانی بودند allegedy استفاده برای حمل و نقل مواد مخدر و مشروبات الکلی برای احزاب و Nygard شد و گفت: برای حفظ یک پایگاه داده از 7,500 قربانیان بالقوه.

مورد تشابه با برخی از اتهامات علیه اپستین که با استفاده از جت خصوصی خود را شناخته شده به عنوان لولیتا اکسپرس به ترافیک زنان جوان و دختران است.

یکی اپستاین قربانی ویرجینیا رابرتز ادعای او قاچاق به لندن و مجبور به رابطه جنسی با شاهزاده اندرو که او زمانی که او 17.

اندرو بارها رد شده حساب او و او است که در Nygard طرح دعوی در دادگاه.

یک سخنگوی Nygard گفت: اتهامات ‘کاملا نادرست و بدون پایه و اساس هستند و با شور و نشاط را تکذیب کرد’.

پس از مد exec پیتر Nygard شد متهم به تجاوز به 10 زن جوان در یک عمارت شاهزاده اندرو پس از بازدید گای آدامز می پرسد چه دوک می یابد به طوری جذاب در مورد خارجی میلیاردرهای که خود را لوکس کارائیب خواص ؟

چه شاهزاده اندرو پیدا کردن بسیار جذاب در مورد خارجی میلیاردرهای که خود کارائیب طنز?

با جفری اپستین رسوایی هنوز مصاحبه خود زشت, سایه, ملکه second son در حال حاضر ممکن است در صورت خرید اینترنتی از دوم عمیقا unedifying حقوقی پرونده مربوط به یکی از ثروتمند آشنایان.

نام او پیتر Nygard. او چرمی 78 ساله در کانادا مد ال مشهور برای او فوق العاده زرق و برق دار لباس حس و لذت بردن از شیوه زندگی او برای سال ها دنبال شده در یک “خصوصی رفت و آمد مکرر لوکس’ او صاحب در باهاما.

به نام Nygard Cay آن ساخته شده است در 4.5 هکتار پچ جزیره New Providence که او در سال 1987 و صرف یک دهه تبدیل به آنچه که او بعد از توصیف به عنوان “خانه رویایی’ با 150.000 متر مربع از تولیدی صنعتی مایان فولاد با مضمون ساختمان کشش بیش از یک دوجین ‘کابین به سبک خوابگاه های طراحی شده برای نگه داشتن احزاب اسراف.

Peter Nygard is a 78-year-old Canadian fashion tycoon, famed for his ultra-flamboyant dress sense and the hedonistic lifestyle he has for years pursued at a 'private luxury resort' he owns in the Bahamas. Pictured: Actress Suelyn Medeiros and Peter Nygard arrive at a fashion event

پیتر Nygard است 78 ساله در کانادا مد ال مشهور برای او فوق العاده زرق و برق دار لباس حس و لذت بردن از شیوه زندگی او برای سال ها دنبال شده در یک “خصوصی رفت و آمد مکرر لوکس’ او صاحب در باهاما. تصویر: بازیگر اماتور, اسپرم, مدیرس و پیتر Nygard می رسند در یک رویداد مد

این ساختمان شامل یک کازینو دیسکو کلبه (با دوربین های زیر طبقه رقص گزارش به ساقه تصاویر revelers از زیر یک سقف شیشه ای با وزن 45 تن و بزرگترین سونا از 6000 فوت مربع یک قاب تسلیم ساخته شده از 2-ضخامت کانادا کاج.

در این زمینه وجود دارد این است که یک helipad جعلی آتشفشان است که با خشونت ادا کردن یخ خشک گله طاووس سنگ cobras که صدای خش خش در بخار غروب 60ft برج festooned با صدها نفر از لامع (روشن شبانه توسط کارکنان) و مجسمه غول پیکر از زنان ظاهرا مدل در مالک سابق دوست دختر خود را.

اندرو بازدید در اوایل سال 2000 در حدود زمان تولد 40.

پس از آن از او طلاق گرفته شده به مدت چهار سال و با نیروی دریایی سلطنتی حرفه ای نقشه کشی به یک نزدیک شد و در اولین تلاطم یک بحران میانسالی است که همچنین او به دنبال یک بد بخت دوستی با اپستاین که خود را خصوصی جزیره کارائیب — پس از آن لقب “paedo جزیره’ پس از اخلال در آیات مورد سرمایه — او بازدید کرده بود تابستان قبل.

مانند اپستاین Nygard نقل مکان کرد و در محافل رنگارنگ. پدر حداقل هفت فرزند توسط چهار زن او در زمان دوستیابی سابق Playboy مدل آنا نیکول اسمیت و تا به حال برای سال سرگرم معروف chums در Nygard Cay.

وب سایت شخصی خود می بالد که مهمان از محدوده خانواده سلطنتی پاپ (مایکل جکسون, Lenny Kravitz) به هالیوود ستارههای (Robert DeNiro, سیلوستر استالونه, جسیکا آلبا, Zoe Saldana, Sean Connery) به رئیس جمهور سابق آمریکا جورج دبلیو بوش و چند تن از اعضای این قبیله کندی.

هیچ یک از این مشخصات بالا chums بسیاری از آنها تصویر در Nygard وب سایت به نظر می رسید بی جهت ناراحت که خود میزبان بود و در سال های اخیر حل و فصل به طور گسترده ای گزارش موارد آزار و اذیت جنسی علیه سه نفر از زنانی که مشغول به کار برای شرکت پوشاک.

اندرو بازدید که با همسر سابق سارا فرگوسن و دو دختر خود را نیز untroubled که توسط فشار دادن واقعیت است.

The 99-page document says the well-connected tycoon (pictured) used his wealth and status to systematically 'groom and entice underage girls' into a globetrotting harem

99-صفحه سند می گوید: به خوبی متصل سرمایه دار خیلی مهم (در تصویر) استفاده می شود ثروت خود را و وضعیت به طور سیستماتیک ‘داماد و جلب زیر سن قانونی دختران’ به globetrotting حرم

Nygard founded clothing producer Nygard International and is known as an eccentric playboy

Nygard تاسیس لباس تولید کننده Nygard بین المللی و شناخته شده است به عنوان غیر عادی playboy

سفر به Nygard خانه نیست البته ویژگی در دادگاه دایره. در عوض جزئیات فاش شد توسط میلیاردر در مصاحبه با ملی کانادا پست روزنامه در مدت کوتاهی پس از آن زمانی که او تغزلی مومی در مورد چگونه هیجان زده آن را به حال ساخته شده و مادر سالمند خود را که او نیز در محل اقامت وجود دارد.

‘هفته گذشته یک هفته بزرگ برای او گفت. ‘روز دوشنبه جورج بوش آمد به خانه و سپس در روز پنج شنبه, سارا فرگوسن و شاهزاده اندرو آمد.’ در واقع Nygard ثبت اندرو بازدید برای آیندگان.

یک عکس را نشان می دهد و آنها را سرگردان با هم در شن و ماسه با شاهزاده پوشیدن کفش قایق و مطابق با شورت آبی و پیراهن.

دیگر مهمان سلطنتی از Nygard در طول سال را شامل تاج و تخت شاهزاده خانم Marie-Chantal یونان و شاهزاده مایکل کنت در حالی که او نیز به دنبال یک بدون شک پر سود کسب و کار ارتباط با چری بلر.

همه از آن را فراهم می کند جذاب, نه به ذکر است به طور بالقوه مواد منفجره پس زمینه واقعا فوق العاده اقدام قانونی بود که راه اندازی در نیویورک این هفته است.

در روز پنج شنبه وکلا اقدام برای ده ناشناس زنان ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام این ادعا که Nygard را در Bahamian عمارت که در آن بسیاری از افراد مشهور و یک تعداد انگشت شماری از خانواده سلطنتی و به اونها از مهمان نوازی بود لانه شرارت که در آن تعداد بی شماری از دختران زیر سن قانونی بودند به طور مداوم مورد آزار قرار گرفته.

With the Jeffrey Epstein scandal still casting its ugly shadow, the Queen's second son (pictured alongside ex-wife Sarah Ferguson) may now face the fallout from a second deeply unedifying legal case involving one of his wealthy acquaintances

با جفری اپستین رسوایی هنوز مصاحبه خود زشت, سایه, ملکه دوم پسر (تصویر در کنار همسر سابق سارا فرگوسن) در حال حاضر ممکن است در صورت خرید اینترنتی از دوم عمیقا unedifying حقوقی پرونده مربوط به یکی از ثروتمند آشنایان

99-صفحه سند می گوید: به خوبی متصل سرمایه دار خیلی مهم استفاده می شود ثروت خود را و وضعیت به طور سیستماتیک ‘داماد و جلب زیر سن قانونی دختران’ به globetrotting حرمسرا که در آن آنها خواهد پرداخت پول و وعده داده شده ‘پر سود سازی فرصت ها’ و پس از آن او را ‘حمله و تجاوز و sodomise آنها”.

اتهامات همه با شور و نشاط محروم توسط Nygard که سخنگوی تمسخر آنها دیروز به عنوان “کاملا نادرست” و “بدون پایه و اساس’ گفت: سرمایه دار خیلی مهم ‘به نظر می رسد به جلو به طور کامل افشای این کلاهبرداری و یک بار و برای پاک کردن نام خود را’.

اما به سهم خود Nygard را شاکیان که خواستار یک محاکمه با حضور هیئت منصفه در چندین سوء استفاده و جنس قاچاق اتهامات اصرار او آموزش کارکنان به ‘تهیه,’ دختران جوان تا حد زیادی از فقیر محلات New Providence, برای حضور در حوادث در عمارت.

او سپس شاکیان می گویند آنها را به آنچه که او به نام ” متنعم احزاب که در آن آنها ‘plied با مواد مخدر و الکل و سپس به شدت مورد ضرب و شتم. دیگر اتهام سوء استفاده رخ داده در قایق بادبانی و در خواص در Nygard نمونه کارها از خوابگاه های لوکس که در امتداد به فلوریدا و کالیفرنیا و نیویورک.

در یکی از موارد Nygard کرده است که نشان از یک دختر 14 ساله دختر ننگین ‘پورنوگرافی’ قبل از تجاوز به او, ‘فوق العاده باعث درد و تروما’. او ادعا می کند که پرداخت نقدی از Nygard شرکت صندوق در بازگشت.

یکی دیگر مدعی می گوید: او زمانی که 15 Nygard او را دعوت به اتاق خواب خود را در Bahamian عمارت در طول یک متنعم حزب’ ظاهرا به دود ماری جوانا. او ادعا می کند او می خواست او را…’ برای انجام یک فاسد عمل جنسی. هنگامی که او خودداری کرد و او می گوید: او ‘اقدام به sodomise’ و ‘سپس raped او واژینال’.

چندین نفر دیگر ادعا می کنند آنها دارو توسط Nygard قبل از اینکه مورد تجاوز و حمله.

یکی 14 ساله محلی ادعا می کند او به سه قرص قبل از تجاوز به او هنگامی که او بیهوش بود. روز بعد او گفته او پرداخت می شود $5,000.

The mansion includes an area on stilts that leads out over the sea. It is allegedly the scene of where Nygard plied teenage girls with drink and drunks before raping them

این عمارت شامل یک منطقه در stilts است که منجر به بیش از دریا. آن است که ظاهرا صحنه که در آن Nygard plied دختران نوجوان با نوشیدنی و drunks قبل از تجاوز به آنها

دیگری بود که در 17 می گوید: Nygard یک نوشیدنی ساخته شده است که او احساس حالت تهوع و خواب آلود’. او می گوید: او به یاد می آورد Nygard ‘درخواست به ادرار کردن در دهان او” اما هیچ حافظه از آنچه اتفاق افتاده است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که هنگامی که او از خواب بیدار ‘وجود خون در لباس زیر خود را… Nygard به 550 دلار در ارز ایالات متحده آمریکا و فرستاده او دور.

باید تاکید کرد که وکلا و سخنگوی Nygard توصیف کرده اند و هر مسئول در طرح دعوی در دادگاه کذب است.

وکیل او جی Prober گفت: روزنامه ها در کانادا که در آن او در حال حاضر ساکن که ادعا می کند ‘به شدت تکذیب کرد’.

نه به هر یک از شاکیان که در حال حاضر بین سن 18 و 36, دخیل گونه افراد مشهور دوستان که بازدید Nygard را در Bahamian خانه در اتهام سوء استفاده.

من می تواند نشان دهد که آیا این تنها طرح دعوی در دادگاه از شاهزاده اندرو میلیاردر آشنایی مواجه است. ماه گذشته وکلا اقدام برای دو پرونده جداگانه پرونده های حقوقی علیه او در دادگاه عالی کالیفرنیا در لس آنجلس است.

یکی Maridel Carbuccia ادعا می کند در 32 صفحه سند است که او بارها و بارها مورد آزار قرار گرفته از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در اتوبوس و در یک مناسبت اجباری و تجاوز جنسی در طول تقریبا سه سال در اشتغال است. این طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که Carbuccia بود که ازدواج با یک پسر از نقل مکان به لس آنجلس در اواخر سال 2015 پس از فرود یک کار کمک به اجرای یک شاهدانه پزشکی مزرعه که Nygard تنظیم شد تا 50000 فوت مربع سایت در بالای تپه های مالیبو.

مشکل آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از آن ادعا می کند زمانی که میلیاردر به طور غیر منتظره ای او را برداشت و باسن’ خروج ‘شوکه و ناراحت’. سپس در مارس 2016, او می گوید: او تبدیل به یک جلسه در لس آنجلس عمارت ” به طور کامل برهنه و دوباره propositioned او.

The Mayan-style property boasts 12 cabanas, an aquarium, helipad and casino

تولیدی صنعتی مایان فولاد-سبک ملک دارای 12 cabanas یک آکواریوم helipad و کازینو

Nygard has lived on the islands since 1987, and owns a Mayan-themed mansion compound

Nygard زندگی در جزایر از سال 1987 و صاحب یک تولیدی صنعتی مایان فولاد-مضمون عمارت ترکیب

بعد که بعد از طرح دعوی در دادگاه بیشتر مدعی او ‘به یک نوشیدنی است که او مصرف’ تنها به سرعت شروع به عبور از. او به عنوان از دست دادن هوشیاری او ادعا می کند او کارفرما ‘به رهبری او را به اتاق خواب خود را’. روز بعد وقتی او از خواب بیدار شد او را دیدم خود او خون در پوست و لباس و آن را آشکار بود که در حالی که او ناخودآگاه Nygard بود sexually assaulted او”.

در یک نقطه, طرح دعوی در دادگاه مدعی, Nygard تصمیم گرفت که وظایف حرفه ای خود را نیز باید شامل بازیگری خود را به عنوان ‘مدیر خانه’. این نقش او ادعا می کند شامل دعوت تعداد زیادی از زنان از جمله روسپی با حضور ‘متنعم احزاب که در آن او را ‘خوب به آنها نگاه کنید و را انتخاب کنید کسانی که او خواهد پرداخت برای رابطه جنسی’.

Carbuccia در نهایت به سمت چپ خود اشتغال در ماه اوت سال 2018 است. او در حال حاضر تحت پیگرد خسارت در نه جدا کردن زمینه از جمله باتری, باتری جنسی, فسخ قرارداد, تقلب و عدم پرداخت حقوق و خواستار محاکمه با حضور هیئت منصفه.

او وکیل گلوریا Allred های مشهور هالیوود وکیل که کار اخیر گنجانده شده است به نمایندگی از قربانیان جفری اپستاین.

Nygard هنوز به ارسال یک پاسخ رسمی. او وکیل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این مورد خاص است.

دوم زن تنها به عنوان شناخته شده ‘Jane Doe’, ساکن هوستون در تگزاس است. در نه صفحه شکایت او ادعا کرده است که Nygard ‘بارها و بارها تا به حال مقاربت جنسی با او در خانه اش در لس آنجلس در ماه اکتبر سال 2012 زمانی که او 71 و او را “جزئی زیر 18 سال’ (کالیفرنیا سن رضایت).

‘Nygard بود به طور کامل آگاه از [او] سن و در عین حال بارها و بارها تا به حال مقاربت جنسی با او در خانه اش است. Nygard اجازه نمی دهد [او] به ترک محل اقامت خود را بدون اجازه او’ در این سند ادعا می کند.

طرح دعوی در دادگاه بیشتر مدعی است که در متعاقب آن هفته Nygard قاچاق خود را به چین و نیویورک در جت خصوصی خود را. ‘در حالی که در نیویورک Nygard دعوت [خود] را به یک “باشگاه” بدون اطلاع او از طبیعت کامل از این باشگاه است. Nygard در زمان [او] به یک “باشگاه” و دستور او به داشتن رابطه جنسی با یک فرد پس Nygard می تواند تجارت و داشتن رابطه جنسی با فرد شریک زندگی’ آن را ادعا می کند.

او سپس ظاهرا در زمان او به فورت لادردیل در فلوریدا ‘و در ادامه به رابطه جنسی با [او] در حالی که او جزئی بود’.

‘جین سازمان حفاظت محیط زیست’ تحت پیگرد خسارت در نه شمارش از جمله باتری, باتری جنسی, حمله, غلط, حبس, آزار و اذیت و اضرار عمدی پریشانی عاطفی. وکیل او نیز خواستار محاکمه با حضور هیئت منصفه.

دوباره Nygard هنوز به ارسال یک پاسخ رسمی و مانند هر متهم در یک مورد است که هنوز برای آزمایش در دادگاه باید در نظر گرفته شود تا گناه ثابت شود.

این تاجر که در فقر نسبی قطعا قانع کننده ژنده پوش به ثروت داستان. امپراتوری خود را کنترل چندین کانادا موفق ترین لباس زنانه مارک ها و سفر او را در یک هواپیمای جت خصوصی است که “پیتر Nygard N-Force’ نقاشی در خارج و بنا به گزارش ها ویژگی های یک استریپر قطب در داخل.

اما ادعای بی مناسبتی (همیشه به شدت تکذیب کرد و هرگز ثابت) بارها خود را قطع مسیر.

در سال 1980 او به اتهام تجاوز به یک دختر 18 ساله, دختر تنها برای هزینه شود و پس از او به طور ناگهانی تصمیم به شهادت. او بعدها ادعا کرد که پلیس تا به حال نشان داده شده است ‘قضاوت ضعیف” در بررسی پرونده است.

در 1990s سه جداگانه زنانی که مشغول به کار در دفتر خود در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت با Manitoba کمیسیون حقوق بشر که او حل و فصل. یکی 27 ساله travel co-ordinator ادعا کرد او بارها و بارها خار آقای Nygard را لمس و پیشرفت های جنسی در محل کار.

یکی دیگر از 39 سال مدیر ارتباطات گفت که وقتی به نام به Nygard دفتر او را ‘پیدا کردن او را در حالت عریان (شلوار باز بدون باد) و یا با دست خود پایین جلوی شلوار خود را و نوازش خود را’.

او همچنین ادعا کرد که او یک بار اضافه شده ‘شنا’ به دستور کار جلسه کسب و کار و که در باهاما ‘غالبا شد گرفتن خود را (با پوشیدن یک دست کت و شلوار حمام)’.

در زمان آقای Nygard وکیل ادعا کرد که زنان شکایت خود به منظور دریافت بهتر قطع پرداخت از این شرکت گفت: حل و فصل آن را برای جلوگیری از هزینه های دادخواهی.

او همچنین در مواجه با آزار و اذیت جنسی کت و شلوار در سال 1996 از لس آنجلس کارمند که ادعا می کرد که او را در برابر خواسته های او صرف شب در پیتر Nygard تخت و مشغول در مقاربت جنسی با او’. او بعد را رد کرد و پیشرفت های او ادعا می کند و در نهایت از کار اخراج شدند.

این مورد بعدها رد کرد. آن است که شایان ذکر است که هیچ یک از موارد فوق به نظر می رسد که مانع از شاهزاده اندرو با آوردن دو دختر خود و همسر سابق که در سال 2000 بازدید به Nygard Cay.

در سال 2008 یک زن دیگر — سابق, دوست دختر — طرح دعوی در دادگاه در برابر Nygard در لس آنجلس برتر دادگاه ادعا که او ناودان یک اتاق درب بسته در دست او است. دوباره مورد حل و فصل شد و Nygard منکر هر گونه خطا.

سپس در سال 2010 Canadian Broadcasting Corporation قرار دادن یک چشم انداز به سبک مستند در مورد Nygard تمرکز بر اتهام سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت از کارمندان سابق.

آن را به نقل از یک سابق مهماندار هواپیما, در هواپیما خصوصی که ادعا شده که در یک سفر — که در طی آن Nygard همراه بود توسط یک گروه از زنان بی انتها — او از دست رفته خود را با خلق و خوی کارکنان فریاد می زدند: “شما هیچ چیز! شما در حال زباله! من خدا هستم!’

این برنامه همچنین ادعا شده که Nygard تا به حال درگیر در ‘نامناسب تماس جنسی با یک زن جوان که آورده شده است به خانه خود را در سال 2003 از جمهوری دومینیکن.

Nygard به شدت رد کرده است که هر دو حادثه اتفاق افتاده بود و شکایت برای جلوگیری از این مستند پخش می شود. وقتی که شکست خورده او به ثبت یک شکایت کیفری علیه روزنامه نگاران که از آن ساخته شده قبل از پیگرد CBC افترا. هشت سال بعد از این مورد است که هنوز هم wending راه خود را از طریق دادگاه کانادا سیستم.

اما شاید بسیاری از مشخصات بالا و قطعا عجیب و غریب ترین حقوقی ایران شامل Nygard است اختلاف خود را با بعدی همسایه درب در باهاما نیویورک صندوق های تامینی رئیس به نام لوئیس بیکن.

این شروع در اواسط Noughties تا حدودی به عنوان یک خرده اختلاف بر سر پارکینگ خودرو در یک جاده دسترسی به خواص خود را همراه با سر و صدا از Nygard اواخر شب احزاب اما snowballed به بهمن دادخواهی که تاکنون حداقل 18 پرونده های حقوقی ثبت شده در ایالات متحده و کانادا و کارائیب است.

در سال 2016 Cherie Blair — که به ندرت به نظر می رسد برای دیدار با یک خارجی میلیاردر او را نمی خواهد پرداخت کار از — بازی کنجکاو cameo در نبرد خود را. وال استریت ژورنال نشان داد که قانون شرکت Omnia شده استخدام به سعی کنید به حفاری تا خاک بر بیکن.

او اقدام به تماس با یک کارمند سابق بیکن صندوق های تامینی به نام جولیان Rifat که موسوم خودی برخورد با نظر به متقاعد کردن او را به مقامات ایالات متحده در مورد اتهام تخلف در بیکن شرکت است. پس از جلسات متعدد این طرح به نظر می رسد که رها شده است.

خصومت بین Nygard و بیکن اوج رسید از انواع ژانویه گذشته هنگامی که یک دادگاه در باهاما حکم صادر شده برای Nygard بازداشت در اهانت به دادگاه اتهامات مربوط به یک مورد مربوط به ادعا می کند که Nygard به طور غیر قانونی شن و ماسه از کف دریا برای بزرگ کردن اندازه ساحل خصوصی.

او شده است قادر به باهاما بازدید از آنجا و در ماه نوامبر به زندان محکوم شد زمان به صورت غیابی. سخنگوی مارک که تصمیم ‘ناعادلانه و غیر منطقی و غیر ضروری” و قول داد که به درخواست تجدید نظر.

در نیویورک در همین حال وکلای Nygard به تازگی واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا بیکن بود اقدام به پایین آوردن’ مشتری خود را با قانع کردن زنان مختلف به ارائه نیویورک تایمز با “نادرست” اطلاعات در مورد رفتار خود را نسبت به آنها. این تنها Nygard طرح دعوی در دادگاه در برابر بیکن است که زده شده است یا خارج.

دیروز Nygard وکلای شد یک بار دیگر سرزنش بیکن برای خود گلایه این ادعا که آخرین زشت دعوی ناشی از خود ظاهر بی پایان نبرد و فقط در ده-plus-سال رشته از تلاش برای سعی کنید برای از بین بردن شهرت یک مرد از طریق اظهارات نادرست’.

بدون شک آمریکا دادگاه در نهایت تصمیم می گیرید که آیا این ادعا دارای شایستگی است. در این میان شاهزاده اندرو, چری بلر و هر مشهور که partied در billionaire’s اسراف عمارت مطمئنا تماشای با نفس bated.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>