شاهزاده اندرو گفت: به ‘توقف بازی بازی’ بیش از اپستاین تحقیقیک وکیل آمریکایی به نام شاهزاده اندرو به “متوقف کردن بازی بازی ها” و کمک به مقامات با تحقیقات خود را به جفری اپستاین قاچاق جنسی پرس و جو.

لیزا بلوم که نشان دهنده پنج تن از اپستین مقتولین گفت: آن زمان برای دوک یورک به “انجام کار درست” و صحبت با محققان در ایالات متحده است.

ما وکیل جفری برمن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه که اندرو به حال ارائه شده “صفر همکاری” با وجود وکلای او در حال تماس با دادستان و اف بی آی به عنوان بخشی از این بررسی است.

شکوفه گفت: اخبار بی بی سی روز سه شنبه: “وقت آن است که برای هر کسی با اطلاعات به جلو آمده و پاسخ به سوالات.

“پرنس اندرو خود را متهم به سوء رفتار جنسی و او نیز صرف مقدار زیادی از زمان با جفری اپستین. پس از آن زمان برای متوقف کردن بازی بازی ها و به جلو آمده و به انجام کار درست و پاسخ به سوالات.”

او گفت: برمن گذاشته شده بود با “انتخاب” اما به نظر علنی در مورد اندرو اتهام عدم همکاری به بررسی است.

او گفت: “او [برمن] نمی توان حکم شاهزاده اندرو به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی پس چه چیز دیگری می تواند او را به جز استفاده از قدرت مطبوعات به جلو آمده و علنا و می گویند:” شما می دانید چه, شاهزاده اندرو شما گفت که شما می توانید به طور کامل همکاری با اجرای قانون و شما انجام داده اند نه آن.”

برمن که نظارت بر اپستاین تحقیقات به خبرنگاران گفت: خارج خوار سرمایه نیویورک عمارت که “به تاریخ, شاهزاده اندرو ارائه شده صفر همکاری”.

کاخ باکینگهام بود و نه اظهار نظر در این موضوع اما یک منبع گفت: “این موضوع در حال رسیدگی دوک یورک تیم حقوقی.”

اندرو پا را از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر پس از یک فاجعه Newsnight مصاحبه در ارتباط با اپستاین. در آن زمان او گفت: “من مایل به کمک به هر مناسب آژانس های اجرای قانون.”

پس از مصاحبه او را متهم به عدم نشان دادن پشیمانی بر دوستی خود را با خوار سرمایه که در زمان زندگی خود را در زندان در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی, قاچاق و توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

ویرجینیا Giuffre که ادعا می کند او قاچاق توسط اپستین گفت: در مصاحبه با BBC Panorama است که او چپ “وحشت زده و شرمنده” پس از یک اتهام جنسی برخورد با اندرو در لندن در سال 2001.

دوک را قاطعانه رد می کند او تا به حال هر گونه تماس جنسی و یا ارتباط با Giuffre.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>