شاهزاده اندرو در جنگ از کلمات با ما دادستان بیش از اپستاینشاهزاده اندرو به تبدیل شدن به درگیر در یک جنگ لفظی با ما دادستان بررسی خوار سرمایه و فرزند مجرم جنسی جفری اپستاین.

وکلا برای دوک نیویورک با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه متهم محققان آمریکایی گمراه کننده عمومی و نقض خود را محرمانه قوانین خود را در دست زدن به پرس و جو.

Blackfords لندن-بر اساس قانون کیفری متخصصان ادعا در به شدت دقت کنید دو صفحه بیانیه ای که وزارت دادگستری (DoJ) تا به حال به طور موثر را رد کرد و سه ارائه می دهد کمک داوطلب شده توسط شاهزاده در این سال است.

این شرکت اشاره کرد که DoJ به حال “توصیه ما این است که دوک است و هرگز هدف خود را در تحقیقات جنایی به اپستاین” و این که آنها تا به حال به جای آن به دنبال محرمانه خود را داوطلبانه همکاری است.

جفری برمن آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک در پاسخ علنا متهم اندرو از تلاش برای “به دروغ تصویر خود را به عنوان مشتاق و مایل به همکاری” و گفت: درخواست برنامه مصاحبه شده بود بارها و بارها کاهش یافته است.

این Blackfords بیانیه به دنبال گزارش های رسانه ای است که مقامات ایالات متحده تا به حال به طور رسمی درخواست شاهزاده پاسخ به سوالات در این زمینه است. روز دوشنبه دادستان کل آمریکا, ویلیام Barr اظهار داشت: وجود دارد هیچ برنامه ای برای استرداد شاهزاده.

خواسته در طول یک فاکس نیوز مصاحبه روز دوشنبه اینکه ما رسما خواسته بریتانیا به دست اندرو بار گفت: “من فکر نمی کنم این یک سوال از توزیع او را بیش از. من فکر می کنم این فقط یک سوال از داشتن او با ارائه برخی شواهد است.” پرسید: اگر شاهزاده خواهد بود از تحویل بار گفت: “هیچ”.

جدول زمانی

دوک یورک و جفری اپستاین

آغاز

اندرو گزارش شده است به عنوان داشتن معرفی شده به جفری اپستاین از طریق دوست مشترک Ghislaine ماکسول دختر از روزنامه سرمایه دار خیلی مهم رابرت ماکسول. اپستاین گزارش بازديد ملکه خصوصی اسکاتلندی عقب نشینی در Aberdeenshire

رؤیت

اندرو ماکسول و اپستاین دیده می شود با هم در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا. بعدها در سال اپستاین و ماکسول حضور مشترک جشن تولد در قلعه ویندسور به میزبانی ملکه

نوجوان ادعا

ویرجینیا Giuffre و سپس در سن 17 ادعا می کند که تا به حال رابطه جنسی با اندرو در ماکسول Belgravia صفحه اصلی. Giuffre که نام خانوادگی شد رابرتز در آن زمان ادعا حوادث می گوید او با اندرو در دو بیشتر موارد در اپستین خانه نیویورک و در یک “موج” در جزیره خصوصی در دریای کارائیب

اپستاین زندانی

اپستاین حبس برای 18 ماه پس از شفاعت گناه به prostituting افراد زیر سن قانونی

اپستاین آزاد

به زودی پس از آزادی از زندان اپستاین بازدید توسط اندرو در نیویورک است. جفت عکس با هم در پارک مرکزی. فیلم پدیدار سال بعد بنا به گزارش شات در 6 دسامبر که به نظر می رسد برای نشان دادن اندرو داخل اپستین منهتن عمارت تکان دادن خداحافظی به یک زن از پشت یک درب بزرگ

واکنش

اندرو واریز نقش خود به عنوان فرستاده تجاری انگلیس پس از یک گزارش باشگاه خبرنگاران پارک مرکزی عکس

ادعای ظهور

اتهامات که اندرو رابطه جنسی داشته با Giuffre ظهور در دادگاه آمریکا اسناد مربوط به اپستاین. مقالات ثبت شده در فلوریدا ایالتی که او مجبور به رابطه جنسی با اندرو زمانی که او 17 است که در زیر سن قانونی در دولت است. کاخ باکینگهام را انکار اتهامات.

ادعا می کند در برابر اندرو بعد زده از ما مدنی دادگاه پرونده پس از یک قاضی فدرال حکم

بیشتر ادعا

اندرو متهم جنسی بی مناسبتی توسط یک دوم ادعا اپستاین قربانی یوهانا Sjoberg. او ادعا می کند او را لمس سینه اش داخل ما میلیاردر آپارتمان در منهتن در سال 2001. کاخ باکینگهام گفت: اتهامات “مطلقا نادرست”.

در 10 اوت اپستاین مرده یافت در زندان همراه داشتن خودش را کشته بود پس از اینکه به اتهام قاچاق جنسی.

یک خلبان در اپستین جت خصوصی بعد که ماه ادعا اندرو یک مسافر در گذشته پرواز با سرمایه و رابرتز

شاهزاده اندرو اعلام کرد او به قدم به عقب از وظایف ‘برای آینده قابل پیش بینی’.

ما دادستان جفری برمن می دهد یک بیانیه عمومی دلالت وجود داشته است “صفر همکاری” با تحقیق و تفحص از شاهزاده اندرو.

جفری برمن ادعا دوک است “به طور کامل بست” در همکاری با آمریکا بررسی است.

وکلا برای شاهزاده اندرو با اصرار او بارها و بارها ارائه شده به همکاری و ما را متهم به دادستان گمراه کننده عمومی و نقض محرمانه بودن.

اپستاین مرده پیدا شد در نیویورک سلول زندان در سال گذشته که در آن او در حال برگزار شد به اتهام رابطه جنسی-قاچاق دختران جوان 14. شاهزاده شناخته شده بود میلیاردر از سال 1999 و در آنجا ماند چند تا از خوابگاه.

اندرو متهم شده است که از داشتن رابطه جنسی با یک زن جوان ارائه شده توسط اپستین ویرجینیا Giuffre زمانی که او 17 – ادعای او را قاطعانه رد می کند. در نوامبر شاهزاده بود در مصاحبه Newsnight مجری امیلی Maitlis در مورد رابطه اش با خوار سرمایه.

او اظهارات موجب واکنش شدید عمومی و چند روز بعد اندرو با صدور بیانیه ای گفت که او “قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی”.

شاهزاده که همواره هرگونه تخلف افزود: “من همچنان به صراحت پشیمانی من بد قضاوت ارتباط با جفری اپستین … البته من مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز.”

اما در ماه ژانویه برمن به یک بیانیه عمومی دلالت وجود داشته است “صفر همکاری” با تحقیق و تفحص از شاهزاده اندرو. در ماه مارس برمن ادعا دوک بود “به طور کامل بست” در همکاری با آمریکا بررسی است.

روز دوشنبه Blackfords ضربه به عقب و گفت: در یک بیانیه گفت: “دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به DoJ. متاسفانه DoJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است. در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت.

“در 27 ژانویه 2020 آقای جفری S Berman, ایالات متحده آمریکا, وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک تصمیم به ایجاد یک بیانیه عمومی در مورد دوک. این منجر به سراسر جهان گزارش های رسانه ها بوده است ‘دیوار سکوت’ و مرحوم ‘صفر همکاری’ توسط دوک. این اظهارات نادرست بودند و آنها باید ساخته شده است.

“در 9 مارس سال 2020 آقای برمن ساخته شده بیشتر اظهارات گفت که دوک بود “به طور کامل بست’ در همکاری با ما را بررسی و آنها هستند که در حال حاضر با توجه به’ گزینه های بیشتر. دوباره اولین بیانیه نادرست بود و باید ساخته شده است.”

این بیانیه افزود: “این موضوع از پشیمانی که DoJ دیده است مناسب به نقض قوانین خاص خود را از محرمانه بودن حداقل نه به عنوان آنها طراحی شده برای تشویق شاهد همکاری است. دور از ما مشتری اقدام فوق در قانون عنوان شده است ضمنی توسط جلسات مطبوعاتی در ایالات متحده او در حال درمان با استاندارد پایین تر از منطقی ممکن است انتظار می رود برای هر شهروند دیگر. بیشتر کسانی که همان نقض محرمانه توسط DoJ داده اند رسانه های جهان – و از این رو مخاطبان در سراسر جهان – کاملا گمراه کننده حساب از بحث های ما با آنها است.”

بعد در دوشنبه برمن صادر شده خود بیانیه عمومی در پاسخ گفت: “امروز شاهزاده اندرو دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری با جریان فدرال تحقیقات جنایی را به قاچاق جنسی و مرتبط با جرائم مرتکب شده توسط جفری اپستین و همکاران خود را حتی اگر شاهزاده است داده شده مصاحبه برای فدرال مقامات بارها کاهش یافته است درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و نزدیک به چهار ماه پیش به ما اطلاع صراحت – از طریق همان مشاور که صادر انتشار امروز – که او نمی خواهد آمد در چنین مصاحبه.

“اگر شاهزاده اندرو در واقع جدی در مورد همکاری با ادامه تحقیقات فدرال درهای ما باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او است.”

یک Department of Justice, سخنگوی آمریکا در آن گفت: “نمی علنا اظهار نظر در ارتباط با دولت های خارجی در تحقیقی مسائل از جمله تایید و یا انکار وجود چنین ارتباطات”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>