شاهزاده اندرو به ‘صفر’ به همکاری اپستاین پرس و جو می گویند ما دادستانشاهزاده اندرو را فراهم کرده است “صفر” با همکاری جفری اپستاین قاچاق جنسی درخواست دادستان های ایالات متحده روز دوشنبه گفت: با وجود زودتر وعده برای کمک به تحقیقات در هر راه ممکن است.

صحبت های خارج اپستین منهتن عمارت جفری برمن آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: این سازمان تماس گرفته بودند اندرو در مورد مصاحبه اما که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد توافق برای ارائه یک.

این قابل درک است که وجود خواهد داشت هیچ تلاشی برای نیروی اندرو به شهادت می روم باز احتمال این که او هرگز پاسخ دادستان’ سوالات در مورد رابطه اش با اپستاین.

شاهزاده اندرو, 59, پا را از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر پس از به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار مصاحبه با بی بی سی در مورد دوستی خود با اپستاین.

در آن زمان اندرو گفت که او “مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز” بیش مداوم ما پروب به Epstein – که به اتهام رابطه جنسی-قاچاق.

اما در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک فوقانی سمت شرق برمن به خبرنگاران گفت که درخواست کرده بود تا کنون رفته جواب داده نشده.

دادستان فدرال در منطقه جنوب نیویورک همراه با FBI به دنبال مصاحبه با اندرو آنها به عنوان پروب به اپستین بالقوه co-توطئه گران.

اپستاین دستگیر شد در ماه ژوئیه سال 2019 و به اتهام قاچاق جنسی دختران 14. او مرده را در یک سلول زندان در ماه اوت 2019 در معاینات پزشکی حکم مرگ او به خودکشی شده است.

ثروتمند سرمایه یک بار تا به حال ثروتمند و با نفوذ دایره از دوستان که شامل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بیل کلینتون و شاهزاده اندرو.

این شبکه تا حد زیادی خالی از سکنه اپستاین پس از او التماس کرد گناه را به گرداندن مراکز فساد یک فرد با سن کمتر از 18 به صورت فحشا و به اعدام محکوم شد 18 ماه در زندان است. اندرو اما در آنجا ماند در اپستاین در دسامبر 2010 ماه پس از او شده بود از زندان آزاد شد.

یکی از اپستین شاکیان در ماه ژوئیه بازداشت ویرجینیا Giuffre گفت که او دستور به داشتن رابطه جنسی با اندرو در سال 2001 زمانی که او 17 سال داشت.

شاهزاده اندرو به بی بی سی گفت او تا به حال “هیچ خاطره” از جلسه Giuffre و گفت: در شب اتهام جنسی رخ داده است او در یک پیتزا اکسپرس در وکینگ.

پس از اپستاین مرگ ویلیام بر آمریکا دادستان قول داد که فدرال جنس قاچاق مورد به اپستاین ادامه خواهد داد. “هر co-توطئه گران نیست باید بقیه آسان” Barr گفت: در آن زمان.

اندرو هشتم در خط به تاج و تخت بود به طور موثر به حالت تعلیق از وظایف سلطنتی ملکه الیزابت پس از مصاحبه بی بی سی. در بیانیه منتشر شده در اندرو نام او گفت: “این برای من روشن شده است در طول چند روز گذشته که شرایط مربوط به سابق من ارتباط با جفری اپستین تبدیل به یک اختلال عمده به خانواده من کار و ارزش کار در رفتن در بسیاری از سازمان ها و موسسات خیریه است که من افتخار می کنم برای حمایت از.

“من او را پرسید که اعلیحضرت اگر من ممکن است قدم به عقب از وظایف برای آینده قابل پیش بینی و او داده است اجازه.”

قبل از اینکه در مورد خواسته Duke برمن تایید این تحقیقات به دنبال امکان “توطئه گران” که مشغول به کار با اپستاین.

وی افزود: “جفری اپستین نمی توانست انجام آنچه او آن را بدون کمک از دیگران و من می توانم به شما اطمینان دهم که این تحقیقات در حال حرکت رو به جلو است.”

برمن صحبت شد در یک رویداد برای ترویج یک قانون جدید است که باعث می شود آن را آسان تر برای قربانیان به شکایت بیش از سوء استفاده در دوران کودکی.

دفتر خانه کاهش یافته است به نظر که آیا تا به حال شده است هر گونه رسمی از ما درخواست مصاحبه و یا حتی استرداد شاهزاده اندرو به ایالات متحده آمریکا. هر گونه درخواست برای استرداد به طور معمول رفتن به دفتر خانه در ابتدا.

اسکاتلندیارد قبلا در دفاع از تصمیم خود برای رها کردن رسیدگی به ادعای قاچاق جنسی ساخته شده علیه اپستین توسط Giuffre که می گوید: او مجبور شد به خواب با دوک یورک. کاخ باکینگهام نزدیک شد برای اظهار نظر ،

شاهزاده اندرو کاهش یافته است خارج از دید عمومی برای بیشتر از چند ماه گذشته اما به نظر می رسد در کنار ملکه مادر خود را در یک سرویس کلیسا در نورفولک در اوایل این ماه.

شده اند وجود دارد گزارش های تایید نشده از تنزیل رتبه از اندرو امنیتی پس از او دیگر انجام سلطنتی درگیری. بر خلاف هری پاتر و شاهزاده او حفظ خود والاحضرت وضعیت.

یک تصمیم نهایی است گفت برای استراحت به خانه منشی, Priti پاتل و نخست وزیر بوریس جانسون پس از بررسی توسط پلیس شهری.

اندرو ایستاده بود پایین از وظایف در روز مصاحبه بی بی سی با Newsnight لنگر امیلی Maitlis. او متهم فاقد همدلی برای اپستین قربانیان و عدم نشان دادن پشیمانی بر دوستی خود را با خوار ما سرمایه.

در طول مصاحبه او گفت که او آماده شد به شهادت تحت سوگند “اگر فشار آمد به پرتاب و مشاوره حقوقی بود به انجام این کار”.

اندرو گفت: “نمی بینید شاهد یا مشکوک و هر گونه رفتار مشکوک او در طول بازدیدکننده داشته است به اپستین خانه در فلوریدا و نیویورک و کارائیب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>