شاهزاده اندرو ‘عصبانی’ در ادعای او است نه همکاری در اپستاین تحقیقدوک یورک گفته می شود “عصبانی و سر در گم” مورد ادعای او موفق به همکاری با ما محققان بیش از جفری اپستین تحقیق گفته شده است با نزدیک شدن به صحبت در مورد اين پرونده است.

ایالت نیویورک وکیل جفری برمن را متهم شاهزاده اندرو از “صفر همکاری” و در پاسخ به درخواست اف بی آی و وکلای ما برای مصاحبه بیش از دوستی خود با خوار سرمایه.

اندرو است “بیش از خوشحال به بحث در [اما] نبوده است نزدیک آنها هنوز” منابع اصرار داشت.

کاخ باکینگهام حاضر به اظهار نظر در برمن ادعا می کند ساخته شده است در یک کنفرانس خبری در نیویورک در روز دوشنبه گفت: این موضوع بود که با برخورد با شاهزاده تیم حقوقی.

با توجه به منابع اندرو “متعهد به روند قانونی”. یک گزارش گفت: “او عصبانی است در مورد راه این است که به تصویر کشیده و سر در گم که چرا این شد و گفت: در نیویورک است.”

اندرو پا را از وظایف سلطنتی در ماه نوامبر پس از فاجعه مصاحبه با بی بی سی Newsnight بیش از رابطه اش با اپستاین. او مورد انتقاد قرار گرفت برای عدم نمایش هر گونه پشیمانی بر دوستی خود را با سرمایه که در زمان زندگی خود را در زندان در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی, قاچاق و توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

مشخصات

بود که جفری اپستین?

متولد بروکلین در سال 1953 جفری اپستاین بود به اعدام محکوم و مجرم جنسی و مالی که در زندان درگذشت در ماه اوت سال 2019 در حالی که در انتظار محاکمه برای قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی در فلوریدا و نیویورک. او قبلا خدمت 13 ماه در زندان بعد از اینکه به اعدام محکوم شده در سال 2008 از گرداندن مراکز فساد یک دختر زیر سن قانونی برای فحشا و خواهان یک زن روسپی است.

اپستاین مرگ آمد و پس از unsealed اسناد در نیویورک نشان داد که میزان سوء استفاده از زنان جوان در خانه خود در پالم بیچ نیویورک و جزایر ویرجین. قبل از تلاش برای محاکمه او به اتهام های مشابه سقوط کرده بود که مقامات اعطا شده او غیر منتظره ای سخاوتمندانه برخورد به اعتراف به گناه به دولت اتهام فحشا در فلوریدا.

اپستاین ساخته شده نام خود را در بانک سرمایه گذاری استرنز قبل از افتتاح شرکت خود را در سال 1982 مدیریت پول برای مشتریان با ثروت بیش از $1bn. کسب و کار آمد با ویژه برنامه های اجتماعی. اپستاین موقعیت خود را به عنوان یک حزب شکل در منهتن و پالم بیچ فلوریدا و استقبال ثروتمندان معروف و قدرتمند در سراسر آمریکا و جهان است.

اپستین دایره دوستان و آشنایان شامل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; بیل کلینتون; شاهزاده اندرو; Leslie Wexner بنیانگذار این شرکت که صاحب victoria’s Secret, زیر پوش زنانه برند; و بسیاری دیگر برجسته نام در قانون, سرگرمی و سیاست است.


عکس: ایالت نیویورک جنسیت مجرم رجیستری

ویرجینیا Giuffre که ادعا می کند او قاچاق توسط اپستین ادعا کرده است او دستور به داشتن رابطه جنسی با اندرو در سه مناسبت از سن 17. شاهزاده را قاطعانه رد می کند او تا به حال هر گونه تماس جنسی و یا ارتباط با او.

در زمان اندرو ایستاده بود پایین او اصرار داشت: “من مایل به کمک به هر مناسب آژانس های اجرای قانون.”

برمن که نظارت بر این تحقیقات گفت: خبرنگاران خارج اپستین نیویورک عمارت که “به تاریخ, شاهزاده اندرو ارائه شده صفر همکاری”. این تحقیقات آمریکا این است که به دنبال امکان “توطئه گران” که مشغول به کار با اپستاین.

برمن نظرات باعث خشمگین پاسخ از وکلا از اپستین مقتولین است که درگیر در یک جداگانه مدنی طرح دعوی در دادگاه. لیزا بلوم که نشان دهنده پنج زن گفت: برمن گذاشته شده بود با “انتخاب” اما به نظر علنی در مورد اندرو اتهام عدم همکاری به خاطر او قدرت ندارد به حکم سلطنتی به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی.

جدول زمانی

دوک یورک را در رابطه با جفری اپستین

آغاز

اندرو گزارش شده است به عنوان داشتن معرفی شده به جفری اپستاین از طریق دوست مشترک Ghislaine ماکسول دختر از روزنامه سرمایه دار خیلی مهم رابرت ماکسول. اپستاین گزارش بازديد ملکه خصوصی اسکاتلندی عقب نشینی در Aberdeenshire

رؤیت

اندرو ماکسول و اپستاین دیده می شود با هم در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا. بعدها در سال اپستاین و ماکسول حضور مشترک جشن تولد در قلعه ویندسور به میزبانی ملکه

نوجوان ادعا

ویرجینیا Giuffre و سپس در سن 17 ادعا می کند که تا به حال رابطه جنسی با اندرو در ماکسول Belgravia صفحه اصلی. Giuffre که نام خانوادگی شد رابرتز در آن زمان ادعا حوادث می گوید او با اندرو در دو بیشتر موارد در اپستین خانه نیویورک و در یک “موج” در جزیره خصوصی در دریای کارائیب

اپستاین زندانی

اپستاین حبس برای 18 ماه پس از شفاعت گناه به prostituting افراد زیر سن قانونی

اپستاین آزاد

به زودی پس از آزادی از زندان اپستاین بازدید توسط اندرو در نیویورک است. جفت عکس با هم در پارک مرکزی. فیلم پدیدار سال بعد بنا به گزارش شات در 6 دسامبر که به نظر می رسد برای نشان دادن اندرو داخل اپستین منهتن عمارت تکان دادن خداحافظی به یک زن از پشت یک درب بزرگ

واکنش

اندرو واریز نقش خود به عنوان فرستاده تجاری انگلیس پس از یک گزارش باشگاه خبرنگاران پارک مرکزی عکس

ادعای ظهور

اتهامات که اندرو رابطه جنسی داشته با Giuffre ظهور در دادگاه آمریکا اسناد مربوط به اپستاین. مقالات ثبت شده در فلوریدا ایالتی که او مجبور به رابطه جنسی با اندرو زمانی که او 17 است که در زیر سن قانونی در دولت است. کاخ باکینگهام را انکار اتهامات.

ادعا می کند در برابر اندرو بعد زده از ما مدنی دادگاه پرونده پس از یک قاضی فدرال حکم

بیشتر ادعا

اندرو متهم جنسی بی مناسبتی توسط یک دوم ادعا اپستاین قربانی یوهانا Sjoberg. او ادعا می کند او را لمس سینه اش داخل ما میلیاردر آپارتمان در منهتن در سال 2001. کاخ باکینگهام گفت: اتهامات “مطلقا نادرست”.

در 10 اوت اپستاین مرده یافت در زندان همراه داشتن خودش را کشته بود پس از اینکه به اتهام قاچاق جنسی.

یک خلبان در اپستین جت خصوصی بعد که ماه ادعا اندرو یک مسافر در گذشته پرواز با سرمایه و رابرتز

شاهزاده اندرو اعلام کرد او به قدم به عقب از وظایف ‘برای آینده قابل پیش بینی’.

یک منبع نزدیک به اندرو گزارش شده است عنوان کرد و گفت: “دوک است که تحت هیچ تعهد به صحبت با وکلای مدافع ادعا قربانیان اپستاین در حال حاضر, اما او کاملا مایل به صحبت کردن با هر یک از سازمان های اجرای قانون از آنها پلیس و اف بی آی است.”

هر FBI مصاحبه اندرو موافقت می کند می تواند داوطلبانه در این مرحله است. باید او مایل به مطابق با درخواست وکلای او خواهد ترتیب تاریخ و زمان و مکان به صحبت می کنند به آنها و یا او می تواند ارائه پاسخ به نوشته سوالات. ما محققان می تواند مصاحبه او در انگلستان است.

باید او رد هر گونه مصاحبه مقامات ایالات متحده می تواند یک معاضدت قضائی درخواست به انگلستان یک فرایند رسمی است که اجازه می دهد تا همکاری بین کشورها زمانی که شواهد نیاز به جمع آوری در یک تعقیب و یا تحقیقات جرایم جنایی.

هر MLA را باید تایید شده توسط دفتر خانه. اگر تایید اندرو می تواند به نظر می رسد در انگلستان دادگاه.

اگر اف بی آی شد و درمان او را به عنوان شاهد آن را می تواند درخواست او را به اجبار به رفتن به انگلستان دادگاه به شواهد تحت سوگند. اگر او بود که به عنوان یک درمان بالقوه مظنون و یا دریافت مشاوره حقوقی او ممکن است تهمت زدن به او را امتیاز در برابر خود مقصر شماری.

آن خواهد بود تا قاضی در انگلستان به تصمیم می گیرید اگر دادرسی در دادگاه باز.

اگر دادستان می خواستم به استرداد اندرو آنها باید برای به دست آوردن حکم بازداشت و یا یک هیئت منصفه کیفرخواست به یک درخواست به انگلستان است.

اندرو را رد کرده است شاهد هر گونه رفتار مشکوک توسط اپستین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de