چیز بسیار کوچک بنیانگذار عمر Kamani به ارزش £1billion در زمان مالیات دهندگان را نقد کردند 86 کارکنان


چیز بسیار کوچک بنیانگذار عمر Kamani به ارزش £1billion در زمان مالیات دهندگان را نقد کردند 86 کارکنان… به عنوان playboy tycoon سالن در یک استخر با دوست دختر خود را زیبا

  • Kamani در زمان تصمیم به استفاده دولت طرح به کارگران پرداخت 80 درصد از درآمد معمول خود را تا حداکثر £2,500 در هر ماه
  • در همان روز یکی از کارکنان خود در توییتر نوشت در مورد چگونگی از دست رفته کار را ترک کرده بود او احساس “افسرده” و “دو قطبی’
  • Kamani است که اغلب تصویر, مهمانی, با مشاهیر و نشان دادن ثروت خود را

Lounging در استخر با دوست دختر خود را زیبا, مد, سرمایه دار خیلی مهم عمر Kamani به نظر می رسد به مراقبت در جهان است. اما در حالی که چیز بسیار کوچک بنیانگذار برخوردار آبگرم در دبی, مالیات دهندگان عادی هستند و پوشش هزینه های خود کارکنان حقوق و دستمزد.

ایمیل در روز یکشنبه می تواند نشان می دهد که 32 ساله که ثروت شخصی در برآورد £1billion است furloughed 86 نفر از کارکنان خود را در منچستر-بر اساس شرکت است.

او تصمیم گرفت در مدت کوتاهی پس از این مستند به منظور استفاده از دولت طرح که با استفاده از پول مالیات دهندگان را به کارگران پرداخت 80 درصد از درآمد معمول خود را تا حداکثر £2,500 در هر ماه.

A picture from Umar Kamani's Instagram on 18 April 2020 with the caption 'Isolationship' with Nada Adelle

یک تصویر از عمر Kamani را Instagram در 18 مارس سال 2020 با عنوان ‘Isolationship’ با ندا Adelle

چیز بسیار کوچک بود و گردش مالی £374million در سال 2018 و در عین حال, بئب مالیات دهندگان با پرداخت هزینه کارگران خود را به نظر نمی رسد به مشکل آقای Kamani زمانی که او ارسال شده یک عکس در دبی با دختر ندا Adelle, 26, on Instagram در مارس 18, با عنوان: ‘Isolationship.’

در همان روز یکی از کارکنان خود در توییتر نوشت در مورد چگونگی از دست رفته کار را ترک کرده بود او احساس “افسرده” و “دو قطبی’. آقای Kamani که پدر محمود تاسیس اینترنت مد شرکت Boohoo راه اندازی شرکت خود را در سال 2012.

ثروت خود را اجازه داده است او را به خرید یک ناوگان خودرو از جمله دو رولز رویس فانتوم یک پوند 300,000 Lamborghini Aventador £92,000 سفارشی G-Class مرسدس بنز و یک بالا پایان محدوده رور.

Umar Kamani CEO & Founder PrettyLittleThing.com posted this image on his instagram page of him on his Rolls-Royce Dawn in Beverly Hills

عمر Kamani مدیر عامل و موسس PrettyLittleThing.com ارسال شده این تصویر در instagram صفحه از او رولز رویس سحر در بورلی هیلز

او در playboy, شیوه زندگی به طور منظم سفر با جت خصوصی به معاشرت با امثال P Diddy, جنیفر لوپز و دنزل واشنگتن.

دیگر تصاویر در Instagram حساب او را نشان می دهد با ما واقعیت ستاره Kylie Jenner, ناهار خوری در مخمل خواب دار رستوران Nobu در مالیبو و نما در چرخ از یک قایق بادبانی در ایتالیا ساحل Amalfi.

و همچنین به تعویق انداختن هزینه کارکنان خود را به مالیات دهندگان آقای Kamani ساخته شده است £5ميليون از سرمایه گذاری در یک شرکت است که توسعه جدید Covid-19 آزمایش آنتی ژن.

ماه گذشته او صرف £1million در سهام در Avacta ، آقای Kamani پرداخت 18p یک سهم برای سهام در این شرکت اما قیمت به شدت افزایش یافته است در سراسر مارس در امیدوار است این شرکت را با موفقیت توسعه آزمایش آنتی ژن.

Umar Kamani founder of PrettyLittleThing.com in Paris

عمر Kamani, بنیانگذار PrettyLittleThing.com در پاریس

سهام بسته شده در روز جمعه در p 109 هر سه شرکت در بازار capitalisation £226.7 میلیون. این بدان معناست که آقای Kamani سرمایه گذاری در حال حاضر به ارزش تقریبا £5 میلیون.

شب گذشته سخنگوی عمر Kamani زندگی می کند که در Alderley Edge, Cheshire روستای محبوب با لیگ برتر فوتبال گفت: “ما در حال ورود بی سابقه ای دوره و در حالی که آن است که خیلی زود به کمیت آینده تاثیر Covid-19 ما اقدامات به موقعیت کسب و کار برای محافظت از شغل رفتن به جلو و نگه داشتن کسب و کار قوی و مالی جای پا در آنچه که ما انتظار می رود به طور موقت محیط زیست است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که چیز بسیار کوچک کارکنان هنوز هم در حال پرداخت حقوق کامل خود را به عنوان یک نتیجه از دولت کردند ابتکار عمل و تصمیم این شرکت را به “بالا” حقوق به طوری که آنها دریافت 100 درصد از آنچه که معمولا به عنوان در هر ماه.’

سخنگوی همچنین گفت: تعدادی از چیز بسیار کوچک کارکنان خواهد بود بازگشت به کار فردا.

Corden می پردازد خدمه تلویزیون دستمزد

James Corden گرفتن £45,000 یک هفته حقوق برش به پوشش دستمزد 60 furloughed کارکنان که کار خود را در ما چت نشان می دهد.

41 ساله و مجری دیر به دیر نشان می دهد در زمان تصمیم پس از CBS شبکه تلویزیونی گفت: این امر تنها در پوشش حقوق کارگران تولید تا فردا.

این نمایشگاه تعطیل در مارس 15 با توجه به کروناویروس اما مجددا با یک اسکلت خدمه از گاراژ Corden £8million لس آنجلس خانه در مارس 14.

متعهد به ادامه پخش این کمدین گفت: ‘اجتماعی ما می تواند به عنوان متصل بوده است. جسمی ما نمی توانیم با هم باشیم اما به لحاظ اجتماعی و ذهنی ما با هم می تواند باشد. جهان شده است هرگز بیشتر مجهز برای ما به ماندن متصل به یکدیگر است.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>