فشار رشد می کند بر مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل برای coronavirus پاسخ

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و گفت: او آماده نیست به استناد مقامات که اجازه می دهد دولت به اطمینان حاصل شود که بخش خصوصی می تواند تا سطح شیب دار تولید اضطراری تجهیزات پزشکی با وجود رشد کر از صدای اصرار او را به انجام این کار.

“ما این تصمیم بسیار به سرعت اگر ما به آن نیاز دارید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک ظهر کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که در مورد خواسته استناد به آن دسته از مقامات شناخته شده به عنوان دفاع تولید عمل می کنند. “ما امیدواریم که ما به آن نیاز نیست. این یک گام بزرگ است.”

کارشناسان پزشکی باید اشاره کرد احتمال این که بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات پزشکی خواهد بود غرق coronavirus بیماران در هفته های آینده. ایالات متحده سیستم پزشکی کافی ندارد, بیمارستان, تخت, ماسک, ماسک های پزشکی کارگران و هواکش برای کمک به بیماران مبتلا به بیمار با تنفس برای دیدار با تعدادی از موارد مورد انتظار برای ظهور بیش از چند هفته آینده.

تعداد موارد در ایالات متحده بیش از 5,300 بعد از ظهر سه شنبه در همان مسیر به عنوان در بسیاری از کشورهای دیگر از جمله ایتالیا که در حال حاضر بیش از 30000 موارد است.

دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به تصویب رسید در طول جنگ سرد اجازه می دهد تا رئیس جمهور به گول زدن — و حتی اجبار و صنعت به تولید محصولات لازم برای دفاع ملی. در این مورد DPA اجازه می دهد دولت آمریکا “به تشویق یک شرکت که در حال حاضر باعث می شود [اورژانس لوازم پزشکی] را بیشتر از آنها گفت:” جف Bialos جانباز واشنگتن وکیل است که در خدمت به عنوان معاون وزارتخانه دفاع صنعتی امور کلینتون در کاخ سفید.

Bialos که پست در دولت کلینتون تلاقی با دولت DPA قدرت گفت: اخبار یاهو که در حال حاضر بهداشت و درمان اضطراری توجیه استفاده از DPA قدرت. “من کمی شک و تردید آنها می تواند آن را انجام دهد,” او گفت:.

در عین حال حتی با DPA آن را به طور معمول به صنعت زمان به سطح شیب دار بالا تولید. کبوتره Zakheim پنتاگون را حسابرسی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت: اخبار یاهو که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید استناد DPA.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در روز سه شنبه. (کوین Dietsch/رادیو فردا/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ)

“ما در حال پشت هشت توپ زیرا ما شده است و واکنشی است. در اینجا یک فرصت برای فعال — اگر شما حتی می خواهید به آن تماس بگیرید فعال در این نقطه” Zakheim در مصاحبه ای گفت:.

کاخ سفید گزارش شد و با توجه به استناد DPA تقریبا سه هفته پیش در اواخر فوریه. اما در آن زمان تهمت بود رد coronavirus تهدید. “از آنجا که همه ما انجام داده ایم خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و سپس افزود که وجود دارد تنها 15 مورد در کشور امیدوار کننده است که “15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.”

در روز سه شنبه تهمت تایید کاخ سفید مورد بحث بود DPA “بیش از دو هفته پیش است.” اما او در توجیه تصمیم خود را تا کنون به استفاده از قدرت خود را با گفتن مطبوعات که برخی از کشورها هنوز هم بسیاری از تایید موارد coronavirus.

“برخی از ایالات آمریکا دو نفر سه نفر مردم دوباره در مورد غرب ویرجینیا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به تعداد موارد است.

اما تعداد کم شناخته شده coronavirus موارد در کشورهای مانند غرب ویرجینیا است که احتمالا با توجه به این واقعیت است که دولت انجام آزمایشات به اندازه کافی به دانستن که در آن است. دولت فقط 500 کیت تست و انجام شده است تنها 84 آزمون با توجه به سن. Joe Manchin D-W. V.

مغلوب ساختن پیشی جستن است “که واکنشی است. او گفت: ما به آن نیاز نیست در عین حال” Zakheim گفت. “وجود دارد به اندازه کافی پزشکان خارج وجود دارد گفت: ما نیاز به آن را در حال حاضر.”

DPA اجازه می دهد که دولت فدرال به ارائه وام و ضمانت وام به شرکت هایی که در حال حاضر در حال ساخت اورژانس لوازم پزشکی, آنها را قادر به به طور چشمگیری افزایش تولید خود را از کسانی که در مورد.

ایالات متحده سیستم پزشکی در حدود 30 میلیون N95 ماسک های پزشکی کارگران را می پوشند در حالی که مراقبت از بیمار. یک تخمین است که نیاز واقعی در مورد بدترین سناریو خواهد بود 300 میلیون ماسک. تولید کننده 3M که باعث می شود آنها در حال حاضر افزایش تولید آن است.

وجود دارد حدود 160,000 هواکش که کمک به بیمار مبتلا به تنفس خود را, اما به عنوان بسیاری از 740,000 می تواند مورد نیاز با توجه به یک مطالعه.

یک گروه از 57 نفر از اعضای مجلس نمایندگان با ارسال نامه ای به رئیس جمهور جمعه گذشته اصرار او را به استناد DPA بلافاصله.

“در طول جنگ جهانی دوم در کشور ما متناسب با خواسته های از زمان به تولید مقادیر انبوه از بمب افکن و تانک و کوچک بسیاری از اقلام مورد نیاز برای نجات دموکراسی و آزادی در جهان گفت:” نامه ای که نوشته شده بود با تشکر. اندی لوین D-Mich. “ما می دانیم آنچه که خواسته از این زمان هستند و ما باید در حال حاضر برای پاسخگویی به این مطالبات است. ما مصرانه از شما به استناد دفاع تولید عمل بدون تاخیر.”

اما در مقایسه به جنگ جهانی دوم در حال ساخت “نه تنها واقع گرایانه در یک بازه زمانی کوتاه” Bialos هشدار داد. “فرآیندهای صنعتی پیچیده است و نمی تواند تغییر بر روی یک سکه” او گفت:.

وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت که پنتاگون را به 5 میلیون ماسک ماسک و 2000 تخصصی هواکش داخلی سیستم های بهداشتی در ایالات متحده است.

Esper همچنین گفت پنتاگون است که به دنبال در راه اندازی بیمارستان شاید در نزدیکی بیمارستان های غیر نظامی و با هدف گرفتن غیر coronavirus بيماران ترومايی برای از بین بردن بیمارستان که بار.

اما Esper اذعان کرد که راه حل واقعی افزایش عرضه های پزشکی موجودی خواهد شد که از بخش خصوصی و شرکت های.

“هنگامی که شما نگاه کنید تعداد افرادی که در حال پیش بینی است که ممکن است نیاز به پنکه 2,000 قرار نیست بیشتر از یک دندانه به آن است. ما می تواند ارائه دهد آنچه ما” Esper گفت. “بخش خصوصی به سمت تولید هر کس باعث می شود ماشین آلات پزشکی از این نوع, چگونه می توانم شما نخست که پمپ به تولید؟”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چه تهمت جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی چیست برای آمریکایی ها در خارج از کشور

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • هنگامی که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن و کسی که آن را دریافت خواهد کرد ؟

  • ‘360’: است, آموزش آنلاین, آینده آموزش عالی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de