ریاست جمهوری عفو و Commutations از ویسکی شورش به راجر سنگ

رئیس جمهور تهمت حرکت روز جمعه به رفت و آمد 40-ماه حکم زندان سیاسی عمل Roger J. سنگ جونیور, یک دوست قدیمی از رئیس جمهور است که به مراتب از اولین بار استفاده از این قدرت ریاست جمهوری را مطرح کرده است ابرو.

اقتدار به موضوع عفو و commutations یکی از چند قدرت اجرایی که نیاز نیست مستقیم از تصویب کنگره — اکو سلطنت بریتانیا است که تدوین کنندگان تصمیم به شامل در قانون اساسی است.

در اینجا نگاهی به جنجال برانگیز عفو و commutations در طول تاریخ ایالات متحده است.

اعتبار…Metropolitan Museum of Art

در سال 1794 و قیام فوران در کنتاکی کارولینای شمالی و ویرجینیا و پنسیلوانیا بیش از یک مالیات فدرال بر ویسکی. شناخته شده به عنوان ویسکی شورش را وادار رئیس جمهور جورج واشنگتن به استخدام شبه نظامیان در سراسر کشورهای مختلف به امید سرکوب کشاورزان که به اعتقاد آنها در حال ناعادلانه بر دوش مالیات جدید است.

مقهور ساختن شورش منجر به برخی از آنها به جرم خیانت به کشور گفت: لیندسی M. Chervinsky یک کاخ سفید مورخ و نویسنده “کابینه: جورج واشنگتن و ایجاد یک موسسه آمریکایی.”

به عنوان کشور اول رئیس جمهور, واشنگتن درک چگونه او را مجموعه ای سابقه برای آینده اختصاص داده است. بنابراین او تصمیم گرفت به لکه دار کردن نمادین قدرت شورش دکتر Chervinsky گفت و عفو دو مرد جان میچل و فیلیپ Weigel در سال 1795.

به گفته دکتر Chervinsky این حرکت نمونه چگونه واشنگتن فکر عفو ریاست جمهوری باید مورد استفاده قرار گیرد: با دقت و با قصد درست خشن تخلف است.

“او می دانست که این یک لحظه به مرتب کردن بر اساس سعی و توان نوع آن را نمی خواهد آسیب برساند و او را در هر راه,” او گفت:.

اعتبار…کتابخانه کنگره

حدود سه سال پس از پایان جنگ داخلی رئیس جمهور اندرو جانسون عفو تمام سربازان که مبارزه برای کنفدراسیون به طور موثر از بین بردن هر گونه عواقب برای داشتن مخالف اتحادیه.

“من فکر می کنم او در برخی از راه اقدام شد با مرتب کردن بر اساس از این بزرگتر مفهوم است که برخی از دیگر روسای جمهور عمل کرده و همچنین تلاش برای التیام ملت” دکتر Chervinsky گفت.

اگر چه احتمالا به خوبی در نظر گرفته شده حرکت ضعیف بود دریافت نشان دادن اهمیت زمان در صدور میبخشد.

اعتبار…Gerald R. Ford کتابخانه از طریق سازمان حفاظت محیط زیست

زمانی که جرالد فورد وارد کاخ سفید در ماه اوت 1974 کشور نیاز مبرم به یک تنظیم مجدد پس از انتخابات ریاست جمهوری ریچارد نیکسون. علاوه بر خدشه دار کردن تصویر از ریاست جمهوری نیکسون طفره رفتن از پتانسیل استیضاح بازیگران فورد در یک نسبتا مثبت با مردم آمریکا است.

اما این استقبال گرم به سرعت سرد می شود که بیش از یک ماه به انتخابات ریاست جمهوری فورد اعلام کرد که او عفو وی از معافیت سابق رئیس جمهور از کیفرخواست و دادگاه برای, در میان چیزهای دیگر نقش خود را در رسوایی واترگیت. بسیاری بر این باورند که نیکسون و فورد بود جعلی برخی از مرتب کردن بر اساس مقابله با هر یک از دیگر بیشتر تقویت بی اعتمادی نسبت به نیکسون.

“او قبول نمی کند هر گونه گناه, اما زمانی که شما قبول کرد که این ایده گفت:” دین Kotlowski یک استاد تاریخ در سولزبری در دانشگاه مریلند و نویسنده “نیکسون حقوق مدنی: سیاست اصل و سیاست.”

برای جلوگیری از اختلال در سیاست آمریکا در بحبوحه جنگ سرد فورد به اعتقاد عفو نیکسون خواهد بود از این کشور بهترین بهره استاد Kotlowski گفت. این حرکت ضربه به فورد خود در انتخابات ریاست جمهوری و به شدت کتک چشم انداز خود را برای دور دوم.

اعتبار…Stephen کراولی/نیویورک تایمز

در شب کریسمس, پس از از دست دادن انتخابات سال 1992 به بیل کلینتون و جورج بوش رئیس جمهور اعطا رسمی رضایت به شش ریگان مقامات دولت — از جمله سابق وزیر دفاع کاسپر W. Weinberger — برای نقش خود در ماجرای ایران-کنترا رسوایی.

آقای Weinberger شده بود تحت تعقیب توسط Lawrence E. والش مستقل دادستان اختصاص داده شده به بررسی رسوایی, روز قبل از انتخابات. آقای بوش در تیم تمسخر این حرکت به عنوان یک تلاش برای نوسان رای دادن.

معلوم نیست چقدر آقای بوش که در خدمت به عنوان آقای ریگان معاون رئیس جمهور دانست و در مورد منع فروش سلاح به ایران گفت: Jeffrey انگل یک استاد تاریخ در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس.

اعتبار…مایک Segar/ایسنا

مارک غنی سیاسی متصل سرمایه که فرار ایالات متحده پس از کیفرخواست خود را به اتهام فرار از پرداخت مالیات و جرایم دیگر می شد عفو از رئیس جمهور بیل کلینتون روز گذشته در دفتر کار خود در حرکت بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد در زمان و بعد از آن به نام “وحشتناک سیاست” توسط آقای کلینتون خود را.

I. R. S. ارائه کرده بود $500,000 پاداش برای آقای غنی را ضبط و F. B. I. قرار داده و او را در آژانس ، پس از او فرار کرد و به سوئیس.

Eric H. دارنده جونیور بود که در آن زمان معاون دادستان کل و بعد از آن دادستان کل تحت دولت اوباما در ابتدا گفت که او “خنثی متمایل به مطلوب” در عفو اما معکوس هدایت او هفته بعد.

آن را “واقعا reeked از رئیس جمهور در آخرین روز از دفتر در اثر فروش یک عفو” دکتر انگل گفت. آقای غنی را تا به حال ساخته شده بزرگ کمک های مالی برای حزب دموکرات و ریاست جمهوری و نزدیک بود با رئیس جمهور و همسرش; آقای کلینتون در اولین حضور عمومی پس از استار گزارش شد در خانم غنی آپارتمان برای یک صندوق جمع آوری ناهار.

اعتبار…پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس

عفو شد و در جورج دبلیو بوش ذهن حتی در آخرین لحظات ریاست جمهوری آقای بوش نوشت: در خاطرات خود. در یک لیموزین با باراک اوباما را در راه خود را به مراسم تحلیف آقای بوش گفته جانشین او که او باید تصمیم بگیرید که در یک عفو سیاست در اوایل مدت خود را و چوب به آن.

آقای بوش تلاش کرده بود بیش از آنچه که با I. لوئیس لیبی شناخته شده به عنوان روروک مخصوص بچه ها یک زمانی رئیس ستاد سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور شده بود که محکوم به 30 ماه در زندان بعد از دروغ گفتن در یک C. I. A. نشت بررسی است.

آقای بوش تبدیل آقای لیبی را جمله — او هنوز هم مجبور به پرداخت 250.000 دلار جریمه و محکومیت باقی مانده را در سابقه خود را. و اگر چه آقای چنی بارها و بارها لابی جمهور برای اعطای آقای Libby کامل عفو آقای بوش مشاوران هشدار داد در برابر آن است.

در نهایت آقای چنی به آنچه او می خواست: آقای ترامپ عفو آقای لیبی در سال 2018 است.

قابل توجه آقای بوش را تلنگر در تصمیم مختلف rescinding عفو او اعطا فقط یک روز زودتر به اسحاق R. Toussie, a New York توسعه دهنده املاک و مستغلات است که تا به حال التماس کرد گناه را به ایمیل تقلب و جعل اسناد و مدارک.

کاخ سفید گفت: واژگونی بود: “بر اساس اطلاعاتی که پس از آن به نور آمده است.” هر چند این بیانیه نداد ممکن بود که تصمیم گیری ساخته شده بود بیش از نگرانی هایی است که آقای Toussie پدر کمک های مالی به کمیته ملی حزب جمهوری خواه و سناتور جان مک کین ریاست جمهوری می تواند به نظر می رسد که تحت تأثیر آقای بوش است.

اعتبار…چارلز رکس Arbogast/آسوشیتد پرس

زمانی که آقای اوباما اعلام کرد که رفت و آمد از جمله اسکار لوپز ریورا یکی از اعضای نیروهای مسلح برای آزادی ملی پورتوریکو, ملی, گروه, اعلام شد, ملاقات با شادی و همچنین موشکافی.

این گروه به نام F. A. L. N. شد آن شناخته شده سرسخت حمایت از پورتوریکو استقلال بود و پشت عمده حملات بمب گذاری در سراسر کشور در دهه 1970 و 80.

در زمان تخفیف آقای لوپز ریورا خدمت شد و در 70 سال حبس برای فتنه توطئه و توطئه برای فرار از زندان. در سال 1999 آقای کلینتون به او ارائه شده و دیگر F. A. L. N. اعضای بخشش اما آقای لوپز ریورا تصمیم به قبول ارائه دهد.

برخی را دیدم که آقای اوباما تصمیم به خم شدن به فشار از درون حزب خود ابراز نارضایتی خود را با نرمی به سوی یک مرد که در نظر بسیاری از تروریست.

“عفو یک شکل مانند راجر سنگ است و نه غیر معمول عمل — انجام این کار قبل از انتخابات قابل توجه است” دکتر انگل گفت.

در اکثر موارد به عنوان بزرگ آقای بوش postelection عفو, عفو یا تخفیف مجازات می آید زمانی که وجود دارد این است که کمی به هیچ خطر و یا سرمایه سیاسی چپ را از دست دادند.

همچنین ریاست جمهوری رضایت نیست و معمولا به نفع مردم با چه کسی رئیس جمهور است و روابط شخصی.

“برای مدرن تر رئیس جمهور در تاریخ 20 و قرن 21 آن را شخصی” دکتر Chervinsky گفت. “به طور کلی و نه در مورد سیاست خود را در مورد ارزش ها و سیاست های اجتماعی است. البته این رئیس جمهور است که یک استثنا به آن است.”

دکتر انگل می گوید که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک “غیر معمول فشار سنج برای چه چیزی است و نه از نظر سیاسی مضر” و اضافه میکند: “هر رئیس جمهور که با یک عمل متفاوت حساب دیفرانسیل و انتگرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im