رئیس جمهور تهمت را میبخشد: سنگ Blagojevich و بیشتر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تبدیل حکم Roger J. سنگ جونیور, یک دوست دیرین و پیشین کمپین مشاور بود که آشکارا ابراز وفاداری به او در طول یک بررسی کنگره به روابط میان آقای تهمت کمپین 2016 و روسیه است.

“حقیقت ساده این است که اگر مشاور ویژه شده بود به دنبال یک کاملا بی اساس تحقیقات آقای سنگ خواهد بود نه رو زمان در زندان” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: در شب جمعه است.

آقای سنگ شده بود روز دور از گزارش به یک زندان فدرال برای خدمت به 40 ماه حبس برای هفت جنایات از جمله دروغ گفتن به فدرال محققان دستکاری با یک شاهد و مانع یک تحقیق کنگره. او به شدت لابی برای بخشش هر دو در دادگاه ها و در رسانه های اجتماعی.

تخفیف بود که بلافاصله پس از انتقاد دموکرات ها می افزاید: آقای سنگ را به یک لیست از ذینفع از آقای تهمت عفو در مواردی که طنین انداز با او شخصا و یا با افرادی که در یک خط مستقیم به او را از طریق دوستان و یا خانواده — بیش از هزاران موارد دیگر در انتظار بررسی خود را.

با توجه به وزارت دادگستری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل جملات از 10 نفر و نه از جمله آقای سنگ اما او دریافت کرده است 7,786 دادخواست برای تخفیف. این نهاد او را به مراتب پشت سر او اخیر سلف رئیس جمهور, باراک اوباما, که تبدیل جملات از 1,715 افراد نزدیک به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش که در تبدیل جملات از 11 نفر است.

دادگاه عالی حکم کرد که قانون اساسی به رئیس جمهور قدرت نامحدود به اعطای عفو که بهانه ای یا ببخش یک جرم فدرال. یک تخفیف, در مقابل, باعث مجازات خفیف تر و بدون پاک کردن اساسی اعتقاد راسخ — در آقای سنگ را مورد کاخ سفید نمی استدلال می کنند که او بی گناه است. هر دو اشکال ریاست جمهوری بدانند.

در اینجا برخی از عفو و commutations صادر شده توسط آقای ترامپ:

عفو: Aug. 25, 2017

اعتبار…راس D. فرانکلین/آسوشیتد پرس

جو Arpaio, ضد مهاجرت صلیبی که لذت بردم تماس خود “آمریکا سخت ترین کلانتر” مرا عفو آقای تهمت ریاست جمهوری است.

یک بار یکی از محبوب ترین و تفرقه و ارقام در آریزونا آقای Arpaio انتخاب شد کلانتر Maricopa County پنج بار قبل از او در نهایت به اتهام جنایی تحقیر برای هجوم حکم دادگاه برای جلوگیری از بازداشت افراد تنها در سوء ظن است که آنها مهاجران مستند نشده.

در یک حرکت کشید که خشم و انزجار از حزب دموکرات و مهاجرت طرفداران آقای ترامپ که بنا مقدار زیادی از سرمایه سیاسی در اطراف صفر-تحمل مهاجرت سیاست عفو آقای Arpaio کمتر از یک ماه پس از او گناهکار.

عفو: 15 مه 2019

کنراد M. سیاه سابق مطبوعات بارون و دوست آقای تهمت اعطا شد کامل عفو 12 سال پس از صدور حکم برای تقلب و انسداد عدالت است.

آقای سیاه که زمانی متعلق به شیکاگو سان-تایمز اورشلیم پست و دیلی تلگراف لندن در میان دیگر روزنامه ها بود به اتهام تقلب در سال 2007 با سه نفر دیگر از مدیران سابق از Hollinger بین المللی است. آنها تا به حال شده است متهم به دستکاری میلیون دلار از شرکت رسانه ای.

آقای سیاه که از زندان آزاد شد در سال 2012 است که نویسنده چندین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن مقالات نظر به عنوان به خوبی به عنوان یک چاپلوس کتاب “Donald J. Trump: یک رئیس جمهور مانند دیگر هیچ.”

تخفیف: Feb. 18 سال 2020

اعتبار…لورا McDermott برای نیویورک تایمز

سابق رژیم صهیونیستی. راد R. Blagojevich ایلینوی محکوم شد در سال 2011 به 14 سال در زندان برای تلاش برای فروش و یا تجارت به بالاترین پیشنهاد بسازید که آقای اوباما خالی پس از او رئیس جمهور انتخاب شد. آقای Blagojevich را expletive پر اظهارات در مورد نقش خود در انتخاب جدید سناتور — “من فقط آن را برای هیچ چیز” — گرفتار شده بودند در دولت ضبط تماس های تلفنی خود را و شد punchlines در اواخر شب تلویزیون.

در سال 2010 در حالی که آقای Blagojevich شد و در انتظار محاکمه او در یک مسابقه در “مشهور شاگرد” یک سری تلویزیون توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای Blagojevich اخراج شد در پایان آن فصل چهارم قسمت.

عفو: مه 31, 2018

Dinesh d’souza دریافت عفو ریاست جمهوری پس از شفاعت گناه به ساخت غیر قانونی کمک های مبارزات انتخاباتی در سال 2014. آقای d’souza یک فیلمساز و نویسنده که افراد اغلب در اب شلپ شلپ کردن در تئوری های توطئه طولانی بود خود را سرزنش محکومیت سیاسی خود را در مخالفت با آقای اوباما.

“آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که اوباما و تیم او — اریک هولدر Preet Bharara در نیویورک — این بچه ها تصمیم گرفتیم تا یک مثال از من و من فکر می کنم که دلیل این بود که اوباما خشم بیش از فیلم من است که من ساخته شده درباره او را” آقای d’souza گفت: “فاکس و دوستان” یکی از آقای تهمت های مورد علاقه را نشان می دهد.

استدلال خود را به نظر می رسید به اعتصاب عصبی با رئیس جمهور: در صدور عفو آقای ترامپ گفت که آقای d’souza شده بود “درمان بسیار ناعادلانه توسط دولت ما” بازتاب ادعای مفسر اغلب خود ساخته شده.

عفو: Feb. 18 سال 2020

اعتبار…مارسیو خوزه سانچز/آسوشیتد پرس

Edward J. DeBartolo جونیور سابق صاحب San Francisco 49ers, التماس کرد گناه در سال 1998 به کتمان اخاذی طرح. DeBartolo تحت تعقیب قرار بود پس از او به ادوین W. Edwards, نفوذ سابق فرماندار لوئیزیانا $400,000 برای تضمین مواقعی قمار مجوز برای قمار کنسرسیوم.

The 49ers برنده پنج سوپر جام قهرمانی در 14 سال span حالی که DeBartolo خدمت شد و به عنوان تیم اصلی صاحب. اگر چه DeBartolo اجتناب زندان او جریمه شد $1 میلیون و متوقف شد برای یک سال توسط N. F. L.

تخفیف: 6 ژوئن 2018

اعتبار…ارین Schaff برای نیویورک تایمز

آلیس ماری جانسون در خدمت زندگی در یک زندان فدرال برای هدایت مواد مخدر محکومیت قبل از او مورد آورده شد به آقای تهمت توجه با واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان غرب است.

رئیس جمهور تصمیم به رفت و آمد او حکم آزاد خانم جانسون که تا به حال قفل شده در آلاباما از سال 1996 به اتهام مربوط به توزیع کوکائین و پول شویی.

پس از آزادی او از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی استفاده کرده است او را به عنوان چهره کمک رسانی خود را به رای دهندگان: در ماه فوریه خانم جانسون برجسته بود در کمپین تبلیغ Super Bowl که مشاهده شد در حدود 102 میلیون نفر در طول بازی.

“من مانند یک منبع غرور و افتخار برای او” خانم جانسون گفت: در آن زمان. “افرادی که نمی خواهند برای نشان دادن چیزی به آنها افتخار داریم که در طول انتخابات سال ؟ این چیزی است که همه نامزدها انجام دهد. او را به برجسته کردن آن باعث می شود من می دانم که او نه تنها افتخار او فوق العاده افتخار می کنم.”

عفو: 24 مه 2018

جک جانسون, اولین بار, سیاه, قهرمان بوکس سنگین وزن بود و لکه دار توسط یک نژاد آلوده محکومیت کیفری در سال 1913 — برای حمل یک زن در سراسر خطوط دولت است. آن را خالی از سکنه او حتی پس از مرگ او در سال 1946.

سیاستمداران و مشاهیر به طور یکسان برای سال ها سعی کردم به امن عفو کرد اما در پایان آقای تهمت بود تحت تأثیر دوستانه تماس تلفنی از رمبو.

“سیلوستر استالونه به نام من با داستان قهرمان بوکس سنگین وزن جک جانسون” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر نوشت: تنها چند هفته قبل از اعلام تصمیم خود. “او سختی ها و بزرگ بودند و زندگی خود را پیچیده و بحث برانگیز است. دیگران باید در این نگاه در طول سال بیشتر فکر کردم این امر می تواند انجام شود اما من با توجه به عفو کامل!”

عفو: Feb. 18 سال 2020

اعتبار…تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق آسوشیتد پرس

ده سال پیش برنارد B. Kerik سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر شد و محکوم به چهار سال زندان پس از شفاعت گناه به هشت اتهام جنایت از جمله مالیات تقلب و دروغ گفتن به مقامات کاخ سفید. در زمان خود از صدور دادستان فدرال محکوم آقای Kerik به عنوان یک فاسد رسمی که به دنبال تجارت اقتدار خود را برای اسراف مزایای.

آقای ترامپ گفت که او شنیده می شود از بیش از ده نفر مورد عفو آقای Kerik از جمله رودلف W. جولیانی سابق شهردار نیویورک و آقای تهمت وکیل شخصی. آقای Kerik افزایش به شهرت و تاریخ به سال 1993 کمپین شهردار در شهر نیویورک زمانی که او به عنوان آقای جولیانی محافظ و راننده. پس از عفو اعلام شد آقای Kerik ابراز قدردانی خود را از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر. “به غیر از تولد فرزندان من,” او نوشت: “امروز یکی از بزرگترین روزهای زندگی من است.”

عفو: مارس 13, 2018

I. لوئیس لیبی جونیور بود که دیک چنی معاون رئیس جمهور را بالا مشاور قبل از آقای لیبی محکوم شد در سال 2007 چهار فقره جنایت از جمله دروغ و انسداد عدالت در ارتباط با افشای هویت یک C. I. A. افسر Valerie Plame.

آقای لیبی خود را حفظ کرده بود بی گناهی و تجسم خود را به عنوان یک قربانی ناعادلانه محاکمه در نهایت در بر داشت به نفع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من نمی دانم آقای لیبی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت: “اما برای سال من شنیده ام که او ناعادلانه رفتار شده است. امیدوارم این عفو کامل کمک خواهد کرد که اصلاح بسیار غمگین بخشی از زندگی خود را.”

عفو: Nov. 15, 2019

آقای ترامپ تصمیم به حذف سه نفر از اعضای نیروهای مسلح که متهم یا محکوم به جنایات جنگی نشان داد که رئیس جمهور در نظر گرفته شده برای استفاده از قدرت خود را به عنوان داور نهایی از نظامی عدالت است.

او دستور داد تا رضایت کامل از کلینت Lorance سابق ارتش ستوان بود که در خدمت به 19 سال حبس برای قتل دو غیر نظامی و مسلح ، Mathew L. Golsteyn ارتش نیروهای ویژه افسر بود که متهم به قتل برای کشتن یک غیر مسلح افغان به اعتقاد او طالبان بمب ساز.

رئیس جمهور همچنین معکوس تنزل از Chief Petty Officer ادوارد گالاگر نیروی دریایی مهر و موم شده بودند تبرئه از اتهام قتل اما محکوم به جرم کمتر در مشخصات بالا جنایات جنگی مورد.

تمام شده بود و پشتیبانی توسط برجسته محافظه کاران که تا به حال به تصویر کشیده و آنها را به عنوان قهرمانان جنگ ناعادلانه محاکمه به اقدامات صورت گرفته در گرما و سردرگمی نبرد.

عفو: Feb. 18 سال 2020

اعتبار…مایکل Kovac/گتی ایماژ

Michael R. Milken شد میلیاردر “junk bond پادشاه” و شناخته شده سرمایه در وال استریت در 1980s. در سال 1990 او التماس کرد گناه را به اوراق بهادار تقلب و توطئه اتهام و محکوم به 10 سال زندان هر چند حکم او بعدها به دو کاهش می یابد. او نیز موافقت به پرداخت 600 میلیون دلار جریمه و مجازات است. پس از آزادی آقای Milken ایجاد Milken Institute, یک حزبی فکر می کنم تانک.

آقای Milken نداشت عفو یا تخفیف درخواست در حال بررسی در وزارت دادگستری عفو دفتر معنی که رئیس جمهور ساخته شده است که تصمیم به طور کامل و بدون رسمی وزارت ورودی. در میان کسانی که برای استدلال آقای Milken بخشوده شد آقای جولیانی که به آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک تحت تعقیب آقای Milken.

عفو: Feb. 18 سال 2020

اعتبار…چارلز Dharapak/آسوشیتد پرس

David H. Safavian بالا فدرال تدارکات رسمی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش محکوم شد در سال 2009 به یک سال زندان برای پوشش تا روابط خود را به جک Abramoff خوار لابی که فساد نماد افراط واشنگتن واسطه نفوذ. آقای Safavian محکوم شد از انسداد عدالت و اظهارات نادرست.

“پس از خدمت زمان در زندان و تکمیل فرایند دوباره جامعه با اعتقاد جنایت آقای Safavian منحصر به فرد قرار به شناسایی مشکلات با سیستم عدالت کیفری و کار برای رفع آنها” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: اعلام عفو خود را.

عفو: Feb. 18 سال 2020

اعتبار…Roy Rochlin/گتی ایماژ برای SiriusXM

آنجلا استانتون — یک نویسنده و شخصیت تلویزیونی و سخنران انگیزشی — خدمت از شش ماه از خانه حبس در سال 2007 برای ایفای نقش در فیلم یک سرقت-خودرو حلقه. او در کتاب “زندگی یک زن خانه دار” به بررسی او دشوار تربیت و برخورد با واقعیت تلویزیون ستاره.

قبل از او عفو او به مصاحبه های که در آن او اعلام حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در اعلام عفو او را کاخ سفید و اعتبار خود را با کار “به طور خستگی ناپذیری برای بهبود ورود مجدد نتایج برای مردم بازگشت به جوامع خود پس از آزادی از زندان است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de