رئیس جمهور تهمت مقایسه معترضان هدف قرار دادن مجسمه ها به دست نازی ها و تروریست ها’


رئیس جمهور تهمت مقایسه ‘angry mob’ از معترضان در تلاش برای پاره کردن مجسمه به نازی ها و تروریست ها در طول آتشین چهارم جولای گفتار او به عنوان ادای احترام به ارتش و پلیس قبل از بزرگ روگذر

  • رئیس جمهور تهمت سخنرانی در کاخ سفید در جنوب چمن جلوتر از خود جولای چهارمین جشن
  • او یک بار دیگر آرامش را “رادیکال چپ’ و ‘عصبانی اراذل و اوباش او ادعا می کند در حال تلاش برای ‘پاک کردن’ تاریخ آمریکا
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با شکست دادن آنها به امریکا سابقه مصرف در ‘نازی ها’, ‘فاشیست’ و ‘کمونیست ها’

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ادامه داد جنگهای صلیبی علیه معترضان هدف قرار دادن مجسمه ها و آثار تاریخی ملی در مقایسه با ‘angry mob’ به نازی ها و تروریست ها در طول آتشین چهارم جولای سخنرانی.

صحبت از کاخ سفید در جنوب چمن در شنبه تهمت لعنتی ‘چپ رادیکال” را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای رسانه ها که او را متهم به تلاش برای ‘پاک کردن تاریخ ما” و از تهمت و افترا میراث جنگ قهرمانان.

‘آمریکایی قهرمانان شکست نازی ها سرنگون فاشیست حکومت کمونیست ها ذخیره ارزش های آمریکایی را تایید کرد آمریکا اصول و تعقیب تروریست ها به پایان می رسد از زمین است.

‘ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران و افرادی که در بسیاری از موارد باید مطلقا هیچ سرنخی چه چیزی آنها انجام می دهند.’

President Donald Trump speaks during a "Salute to America" event on the South Lawn of the White House, Saturday, July 4, 2020, in Washington. (AP Photo/Patrick Semansky)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در “سلام به امریکا” رویداد در جنوب چمن کاخ سفید شنبه, جولای 4, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/پاتریک Semansky)

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده هرگز به اجازه می دهد ‘اوباش عصبانی’ به پاره کردن مجسمه, ‘پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال آزادی ما.’

در یک پیام به اعضای رسانه ها تهمت متهم را ‘توهین’ مردم آمریکا توسط برچسب زدن به خود “مخالفان” به عنوان نژادپرستان.

‘هنگامی که شما در سطح این اتهامات واهی شما نه تنها تهمت من شما نه تنها تهمت مردم آمریکا اما شما تهمت نسل از قهرمانان که به زندگی خود را برای امریکا است.

“شما تهمت مردم بسیار شجاع تر و اصولی تر از شما. شما در حال توهین به مردان جوان که مطرح پرچم در ایوو جیما و کسانی که جان مبارزه برای آزادی در جنگ داخلی.

‘شما در حال dishonoring خود را میراث بزرگ و حافظه خود را با اصرار دارد که آنها به مبارزه برای نژادپرستی آنها به مبارزه برای ظلم و ستم. آنها جنگیدند برعکس.

“ما نمی خواهد اجازه دهید به میراث این مردم به slandered توسط شما.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای رویداد به شرح زیر است جمعه شب در سخنرانی خود در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او متهم به اوباش خشمگین ” از تلاش برای پاک کردن تاریخچه و استفاده از گفتار به رنگ خود را به عنوان سدی در برابر جناح چپ افراط گرایی است.

Members of the U.S. Army Golden Knights Parachute Team displays an American flag while landing on the Ellipse near the White House on July 4

اعضای ارتش ایالات متحده شوالیه طلایی چتر نجات تیم نمایش یک پرچم آمریکا در حالی که فرود بر روی بیضی در نزدیکی کاخ سفید در جولای 4

Paratroopers from the U.S. Army Golden Knights parachute team perform over the White House

چتربازان از ارتش ایالات متحده شوالیه طلایی چتر نجات تیم انجام بیش کاخ سفید

People wait for US President Donald J. Trump and First Lady Melania Trump during the 2020 Salute to America at the White House

مردم منتظر ما رئیس جمهور Donald J. Trump و بانوی اول Melania Trump در طول سال 2020 سلام به امریکا در کاخ سفید

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب دموکرات در انتخابات ماه نوامبر زده متضاد توجه داشته باشید با رئیس جمهوری جمهوریخواه و او را متهم کرد در یک چهارم جولای op-ed پیدا کردن هر روز راه های جدید برای لکه دار کردن و از بین بردن دموکراسی ما.’

“ما باید یک فرصت در حال حاضر به حاشیه رانده شده های شرور و اهریمن را جدا مظلومان پر از رویای آمریکایی’ بایدن گفت: در یک نامه جداگانه به اهدا کنندگان.

در کوه راشمور سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کمی ذکر است از این بیماری همه گیر است که آمار و انتخاب مجدد او امیدوار است حتی به عنوان COVID-19 نقل مکان کرد و بیشتر به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی. Kimberly Guilfoyle ارشد کمپین رسمی و دوست دختر Donald Trump Jr., آزمایش مثبت در داکوتای جنوبی قبل از این رویداد.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در حال تلاش برای منصرف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از برگزاری نمایش آتش بازی بیش از بازار ملی و مطلع در وزارت کشور که آن رفت در برابر مقامات بهداشتی’ هدایت در میان همه گیر.

U.S. President Donald Trump and first lady Melania Trump stand on stage on the White House South Lawn with the Jefferson Memorial and a small crowd of supporters on the Ellipse in the background as they host a 4th of July "2020 Salute to America" to celebrate the U.S. Independence Day holiday at the White House in Washington, U.S., July 4, 2020. REUTERS/Carlos Barria

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump ایستاده بر روی صحنه در کاخ سفید در جنوب چمن با Jefferson Memorial و جمعیت کوچکی از حامیان در بیضی در پس زمینه آنها به عنوان میزبان 4 جولای “2020 سلام به آمریکا” به مناسبت روز استقلال آمریکا در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده 4 ژوئیه سال 2020 است. REUTERS/Carlos Barria

جدا از آتش بازی تماشاگران فعالان مختلف راه راه نیز به نظر می رسد مایل به بی اعتنایی به هشدارهای بهداشتی.

غرش Deplorables یک دوچرخه سواران گروه گفت: از طریق رسانه های اجتماعی که می شد برنامه ریزی برای جمع آوری در واشنگتن روز شنبه در اعتراض به آنچه آنها تماس بگیرید ‘anti-مغلوب ساختن پیشی جستن هسته و به جشن تولد ملت.

مبارزان آزادی DC یک گروه فعال که به دنبال تجمع یک قومی متنوع نسل از حامیان پشت, آزادی برای همه مردم به خصوص سیاه, جمعیت, واشنگتن, یکی از ضد نژادپرستی گروه نادیده گرفتن شهردار توجه به خودداری از جمع آوری.

“سیاه مردمی هستند و نه از زنجیر ظلم و ستم بنابراین ما نمی تواند به راستی جشن روز استقلال گفت: Kerrigan Williams, 22 یکی از بنیانگذاران این گروه که میزبان مارس و هنر تظاهرات در بعد از ظهر شنبه.

‘ما در حال راهپیمایی امروز به نمایش گذاشتن که سیاه مردمی هنوز در حال مبارزه برای ساده آزادی که در قانون اساسی گفته شده است که برای ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de