باردار در یک بیماری همه گیر: چگونه خواهد coronavirus را تحت تاثیر قرار من و کودک من?یک عود اضطراب و وحشت نگه می دارد فلاش سرزده از طریق سر من: من در تلاطم کار, احاطه شده توسط نقاب غریبه, و من به رسمیت نمی شناسد به صورت تک در اطراف من. این دیدگاه شروع سه هفته پیش زمانی که من برای اولین بار متوجه شدم که این بیماری همه گیر بود و مرتب بارداری من به یک صورت فلکی از عدم قطعیت. در حال حاضر در حال مرور uncharted waters من اول بارداری, من در حال حاضر احساس می کنید به طور کامل شناور.

این تغییرات در حال حاضر آغاز شده است. هفته گذشته من به بیمارستان رفت به تنهایی برای یک آناتومی, اسکن, سونوگرافی است که می تواند تشخیص تعدادی از اختلالات از نقص قلب به اسپینا بیفیدا. تا بعد از انتصاب من, من هیجان زده بود که من شوهر دست نگه دارید من به عنوان ما به تماشای بچه های ما پیچ و تاب خوردن در اطراف بر روی صفحه نمایش. به جای آن که صبح روز پرستار به نام اجازه دهید من می دانم غیر بیماران نمی تواند اجازه ورود به بیمارستان است.

جایی بین NBA خواستار آن فصل که اعلام یک بیماری همه گیر و ترسناک گزارشات از ایتالیا بیشتر از امریکا به نظر می رسید به گرفتن در جاذبه Covid-19. اما در میان زنان باردار تهدید شده است یک موضوع برای ماه. در خصوصی آنلاین subreddits و Facebook گروه ما جمعی تماشا اوایل عناوین از چین و تلاش برای الهی آنچه در آن ممکن است به معنای برای ما. “امروز من گریه کرد” نوشته های بدل از sarcastically خنده دار (“شوهر من خوردند بقیه Ben & jerry’s”) به واقعی و نگران کننده است. به عنوان خطر سرایت و آن را گسترده تر انشعابات رشد خفیف نارضایتی (مانند فروشگاه مواد غذایی گرفتن غارت از من رفتن به بارداری درمان آنی پوسته و سفید, پنیر چدار) راه را به ترس واقعی.

هفته گذشته زنان آغاز شد به گزارش در بارداری subreddits که خود را متخصص دفاتر حال انتقال تمام روال انتصاب مجازی معاینات پزشکی از راه دور, از بین بردن صلح از ذهن است که می تواند از شنیدن ضربان قلب کودک در یک داپلر جنین. دیگران به حال خود آناتومی اسکن با تاخیر مجبور به صبر نامحدود طول زمان برای پیدا کردن که آیا نوزادان خود را در حال پیشرفت بود سالم (و بسته به دولت از بین بردن گزینه فسخ به دلایل پزشکی). تولد و تغذیه با شیر مادر در کلاس های من در بیمارستان لغو شد. من هرگز نزاده و یا از شير مادر یا مراقبت از یک نوزاد قبل برای من این مهم منابع من می خواهم در شمارش به من کمک کند حرکت همه از این.

به عنوان بیمارستان ها شروع به سفت کردن محدودیت در چگونه بسیاری از بازدید کنندگان می تواند همراه بیماران در اتاق زایمان زنان تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا خود را doulas و یا همسر خود خواهد بود و با آنها در هنگام تولد. سپس بیش از آخر هفته یک بیمارستان در نیویورک اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد اجازه می دهد هر غیر بيماران آنچه زنان را به هنگام تولد بدون تولد همکاران و یا حمایت از مردم در همه. کوه سینا سیستم بهداشت و درمان نیز قرار دادن یک سیاست مشابه در محل و به عنوان شیوع بدتر بیمارستان های دیگر به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار.

با بیمارستان ها و دفاتر پزشکان اتخاذ سیاست های مختلف به صورت جداگانه و اخبار در مورد این بیماری همه گیر اثرات تغییر ساعت احساس کردم کمی وضوح آنچه که همه این به معنای برای خودم و دیگر زنان باردار است. من تماس دنیس Jamieson صندلی از دانشگاه اموری بخش زنان و زايمان. او کمک کرد تا تدوین دستورالعمل های بالینی برای کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان در دوران بارداری به عنوان آن مربوط به Covid-19 مبتنی بر (مسلما اندک) اطلاعات محققان جمع آوری شده تا کنون. سابق CDC افسر Jamieson مورد مطالعه اثرات شیوع بیماری مانند سارس و وست نیل در, بارداری, برای چند دهه.

“هر چند ما می دانیم که زنان باردار می تواند بیمار از Covid درست مثل هر کس دیگری ما ندارد و شواهد در این نقطه است که زنان باردار بیشتر به شدت متاثر از کلی جمعیت” Jamieson به من گفت. بر خلاف ویروس ها از جمله Zika, Covid به نظر نمی رسد به افزایش خطر ابتلا به نقص عضو شدید یا. از سوی دیگر Jamieson می افزاید: هر زنی به شدت بیمار در اواخر بارداری می تواند افزایش خطر ابتلا به پره ترم ليبر و زايمان است. “اما ما فقط به اندازه کافی اطلاعات در این نقطه است.”

فراتر از این بودن بی سابقه ای است که حتی کارشناسان ندارد, پاسخ, چه سوخت اضطراب من تهدید از بیمارستان ها تا تبدیل شدن به سبب شیوع است که در آن زمان من ارائه من در مراقبت از یک اسکلت خدمه خسته بهداشت و درمان کارگران که حتی نمی تواند دسترسی به منابع اولیه آنها نیاز به ادامه با امن روش های پزشکی. به بالا از آن خاموش من ممکن است آوردن یک نوزاد به محیط زیست است که تاخت و تاز کردن با بیماران آلوده.

افکار مانند این است آنچه که رانندگی زنان بیشتر به نظر تولد صفحه اصلی. روز دیگر من چک در از طریق متن با یک دوست در کالیفرنیا که قرار است در ماه مه. در انتصاب دکتر هفته گذشته شوهرش پرسید: چه اتفاقی می افتد اگر این بیمارستان اجرا می شود از تخت. پرستار را رد کرد و سوال این اطمینان آنها را چنین سناریویی هرگز اتفاق می افتد. “من مطمئن هستم که او قصد ندارد ما را احساس احمقانه برای پرسیدن اما که بود تن” دوست من به من گفت. “به معنای واقعی کلمه دو روز بعد که سناریو این اخبار است.”

صفحه اصلی تولد – چشم انداز دوست من تا به حال نه در همه به طور جدی سرگرم قبلا آغاز شده به نظر می رسد مانند تنها گزینه است.

سارا Gormley یک doula مستقر در آتلانتا دارای سابقه های مختلف نگرانی از مشتریان خود در هفته های اخیر. “همه ما در حال کاوش در بدترین حالات او گفت:” توضیح داد که doulas در حال حاضر سازماندهی و دفاع از بيمارستان به رسمیت شناختن آنها به عنوان “ضروری پرسنل” نه تنها بازدید کنندگان است. سپس دوباره او می افزاید: وجود یک اخلاقی حساب ساخته می شود: آن است civically مسئول انتخاب اخلاقی برای یک doula به ماندن در خانه به جای اصرار در حال حاضر در محيط بيمارستان? او نمی داند پاسخ دهد. او افزود: “اما من نمی توانم تصور کنید که گرفتن یک تماس از یکی از مشتریان من و گفت: هیچ.”

من شخصا نمی تواند در عین حال تصور کنید در حال انتقال به یک خانه تولد. برخی از دوستان باید پرسید که آیا من می خواهم در نظر تعویض به یک مرکز تولد (غیر از محیط بیمارستان برای زایمان) اما این امر مانع از هر گزینه ای برای مداخلات پزشكي مانند اپیدورال, و من مطمئن هستم که من برای آن آماده.

فقط چند هفته پیش من با توجه به استخدام یک doula برای بارداری من اما که از تغییر کرده است. من حتی مطمئن نیست که آیا یکی اجازه داده می شود به با من بیا به من زایمان بیمارستان. اما به مرور همه از این عدم قطعیت و بدون کسی به دست من و به من بگویید چه باید بکنید به نظر می رسد خام برای من در حال حاضر. چشم انداز تولد و یادگیری برای مراقبت از یک نوزاد است در حال حاضر دلهره آور به من اگر من می تواند داشته باشد که کسی در کنار من است که مربی زنان از طریق آن است که ممکن است من بهترین امید برای ماندن پایه از طریق این. حتی اگر دست نگه داشتن و مربیگری کرده است به اتفاق می افتد به شدت از طریق FaceTime.

در آنلاین گروه زنان مشاوره تجاری برای پرتاب “مجازی کودک دوش” در زوم و تدوین لینک کلیک کنید برای آنلاین آموزشی در مورد تغذیه با شیر مادر و یوتیوب بارداری “کلاس” به جای کمک به کسانی که لغو تولد کلاس. ما به راحتی هر یک از دیگر با انعکاس یک خودداری کنند که احساس می کند مانند یک کهنه طلسم: زنان انجام شده است این کار را برای هزاران سال از طریق جنگ و طاعون و گرسنگی و تحول اجتماعی. و در یک لحظه عاری از هر گونه پاسخ اعتماد است که یک شاهکار بسیار زیادی مانند بارداری خود: راهپیمایی, اما کورکورانه نسبت به چیزی فراتر از خودمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de